18 najboljih smartphonea

poruka: 21
|
čitano: 3.519
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "18 najboljih smartphonea".
14 godina
neaktivan
offline
18 najboljih smartphonea

za koji je ovo bug : za ovaj mjesec ili sljedeci ili ovaj ??

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: 18 najboljih smartphonea
ili sljedeci? ;)
16 godina
moderator
offline
RE: 18 najboljih smartphonea
dominik246 kaže...

za koji je ovo bug : za ovaj mjesec ili sljedeci ili ovaj ??

Probaj logički zaključiti, obzirom da je izašao 1. 7. i da je dvobroj... Namigiva

drpetric
14 godina
neaktivan
offline
18 najboljih smartphonea

a skužio sam 2 min poslije postavljanja pitanja , a da neotvaram novu temu

koliko kosta taj bug za srpanj/kolovoz ? ( kupujem prvi sutra bug )

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: 18 najboljih smartphonea
dominik246 kaže...

a skužio sam 2 min poslije postavljanja pitanja , a da neotvaram novu temu

koliko kosta taj bug za srpanj/kolovoz ? ( kupujem prvi sutra bug )

Isto kao i svaki broj, 35 kuna. 

drpetric
14 godina
protjeran
offline
18 najboljih smartphonea

 

Pogodio sam polovicu tema ovogodisnjeg ljetnog dvobroja. Nema testa fotica, ali se zato nudi pregled tarifa mobilnog Interneta.Namigiva

 

Ovaj broj BUG-a je dobar, i da Vam je svaki poput ovoga, bilo bi dobro. Evo, da je u njemu jos test 13.3" prijenosnika iz proslog prilicno loseg broja, broj bi bio odlican.

 

Mastrukove i Pauliceve kolumne su tako-tako, nista posebno. I sam koristim Office 2003 i ne mislim se micati s njega do daljnjeg, tim vise jer je Professional verzija Officea 2010 papreno skupa, a ova stara verzija mi nudi brzinu i mogucnosti koje su primjerene mojim potrebama.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
18 najboljih smartphonea

Upravo prelistao novi broj.

 

Nevjerojatno da niste stavili HTC HD2 među najbolje uređaje ... zašto ??

 

 

Drugo, jaaaaaaaako puno hardvera i samo stručnjacima zanimljivih tema. Šteta, razočaran sam jer sam očekivao da će biti više recenzija portala, softvera, novosti iz svijeta interneta, poslovnih aplikacija isl. Ovako ostaju nekakve recenzije memorija, matičnih ploča i mikrokontrolera koje prosječnom korisniku ne znače apsolutno ništa.

No brodo, samo moje mišljenje - siguran sam da ga većina čitatelja ne dijeli.

:-)
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
18 najboljih smartphonea

Najzanimljivije su ocijene smartphona, ali neću reć rezultate da ne krene flame war, tako da sve koga zanima nek kupe bug i vide kako su ocijenili top smartphone(uključujući iphone 4 i 3GS modeli)

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
18 najboljih smartphonea

Neka se nitko ne uvrijedi, samo moje mišljenje.

Nisam vidio pozicije na ovoj listi. Iako sam, moglo bi se reći, fan Appleovih proizvoda, ne bih novom iPhoneu 4 dao prvo mjesto. Možda čak niti drugo. Ali nije u tome stvar.


Stvar je u tome da ne vidim način da Bug ostane nepristran pored svih Vip nagradnih igara te pored najnovijeg Android izazova. Jednostavno ne bi imalo smisla prvim mjestom nagraditi smartphone koji nije baziran na Android OS-u. Ljudi bi se tada s pravom pitali zašto ne dajete više prostora tom smartphoneu.

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Enterprise Edition, AutoCAD 2009, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
18 najboljih smartphonea

Meni se ovaj broj jako dopada,osobito mi se svidjeo članak o linuxu i smartphoneovima...iako sam očekivao nešto višu ocjenu od nokije n900...imam sam jedan primjerak i stvarno sam prezadovoljan ali to je samo moje mišljenje.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
18 najboljih smartphonea

jel problem samo da mi netko kaze koje smartphonove su ocijenili? ako to ne krsi neka rpavila foruma

www.stripovi.tk
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: 18 najboljih smartphonea
ivoleko kaže...

jel problem samo da mi netko kaze koje smartphonove su ocijenili? ako to ne krsi neka rpavila foruma

 

iphone 3GS, 4

BB 9970, Storm 2

HTC Desire, HD mini, Legend

LG čokoladu (ona nova s većim ekranom)

Motorola Milestone (droid1)

Nokia n97, N900

Samsung Galaxy II, Wave

SE Vivaz pro, X10, X10 mini, X10 mini pro

Toshiba g01

 

 

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.7.2010 20:02 (Paolo2612).
15 godina
neaktivan
offline
18 najboljih smartphonea

Dva najbolja su ona za koje se to i očekivalo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
18 najboljih smartphonea

Trebali su uvrstiti i google nexus one.

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: 18 najboljih smartphonea
Bara kaže...

Dva najbolja su ona za koje se to i očekivalo.

n900?

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
neaktivan
offline
RE: 18 najboljih smartphonea
crovalentin kaže...

Trebali su uvrstiti i google nexus one.

bas i nisi upravu 

zato sto GNO gori je barem za pola od Desire i Legend ,a i skuplji je , ima jos toga ali to je osnovno

15 godina
neaktivan
offline
18 najboljih smartphonea

Evo taman spomenuta dva najbolja modela na testu i koja su sasvim zasluženo najbolji, ne znam osobu koja je imala iPhone i jedan od ta dva da nije rekla kako su ovi potonji bolji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
18 najboljih smartphonea

Koji su kriteriji bili za ocjenjivanje? Ako je prodaja, onda bi 5800XM (nezasluženo) došla ispred N900. Ako je na osnovu nekakvog testiranja, da li su svi testirani, pogotovo onaj čije se ime ne smije spomenuti u negativnom kontekstu (pitam čisto zbog datuma izlaska i dobavljivosti, bez ikakvih zlobnih primisli)?

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
18 najboljih smartphonea

Stavili su 3 elementa: Korisničko sučelje, mobilni internet(odnosno ugodnost surfanja, mogućnosti mailanja, društvene mreže), te svakodnevni rad sa uređajem. Svaki dio su ocjenivali od 1,0-5,0 i ukupna ocjena je srednja te 3. Prva tri moba imaju ocjene 4.9 , 4.8 i 4.7 tako da je dosta napeto bilo heheBelji se

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: 18 najboljih smartphonea
Stoja kaže...

...Stavili su 3 elementa: Korisničko sučelje, mobilni internet(odnosno ugodnost surfanja, mogućnosti mailanja, društvene mreže), te svakodnevni rad sa uređajem...

Whoa! A broj, dostuponost i kvaliteta aplikacija? To je kao da kod sučeljavanja Windowsa i Maca ne uvrstiš kategoriju "Software".

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Enterprise Edition, AutoCAD 2009, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
15 godina
offline
RE: 18 najboljih smartphonea
Random. kaže...

Whoa! A broj, dostuponost i kvaliteta aplikacija? To je kao da kod sučeljavanja Windowsa i Maca ne uvrstiš kategoriju "Software".

Pa to bi valjda išlo u svakodnevni rad, očito ako neki uređaji nemaju gomilu aplikacija da je svakodnevni rad slabiji od ostalih jel? I da po tom pitanju iphone 4 je dobio najvišu ocjenu 4,9 sa jedinim minusom da itunes music store nije dostupan u hrvatskoj...

Stoja
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice