Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 984.374
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
14 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

A ovi Portugalci će sigurno umrijeti, jednog dana. Do onda ih prate kuda se kreču i sa njima manipuliraju. Sigurno ih tjerju da rade prekovremeno 

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Imamo klasne podjele i na bazi koje si cjepivo uzeo.

Mnogi su odbili AstraZenecu npr.

A da o cijepljenima sa Sputnikom V ne govorim. Kao da nisi.
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2021 10:31 (Theophilus Ruy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Entry Point kaže...
forumaš kaže...

Mi smo kao i uvijek među najpametnijima, bili i ostali od stolječa sedmog

 

 

 Rekao bi TBF, zemlja seljaka na brdovitom balkanu.

 TBF posudio stih Desanke Maksimović (Krvava bajka).

7 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Priča mi ujak neki dan da na kruzeru gdje radi (Voditelj restorana), čelni ljude u kompaniji namjeravaju ili razmišljaju ljude cijepljenje kineskim cjepivom ili ruskim Sputnikom poslati kućama (budući da je dobar dio zaposlenika iz Kine, država jugoistočne Azije, Rusije i ostalih okolnih zemalja) tj. čitaj otkazivati ugovore.

 

Kompanija je naravno američka, a pravila igre su: ili ćeš moje ili ćeš kući pa se misli...

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2021 10:34 (Brki1994).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
forumaš kaže...

A ovi Portugalci će sigurno umrijeti, jednog dana. Do onda ih prate kuda se kreču i sa njima manipuliraju. Sigurno ih tjerju da rade prekovremeno 

 Vidim iskorijenili oni to cjepivom.

https://www.google.com/search?q=portugal+korona&oq=portugal+korona&aqs=chrome..69i57.6336j0j1&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 

 

kradem mine iz minskog polja
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
dery kaže...
forumaš kaže...

A ovi Portugalci će sigurno umrijeti, jednog dana. Do onda ih prate kuda se kreču i sa njima manipuliraju. Sigurno ih tjerju da rade prekovremeno 

 Vidim iskorijenili oni to cjepivom.

https://www.google.com/search?q=portugal+korona&oq=portugal+korona&aqs=chrome..69i57.6336j0j1&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 

 

 Turistička zemlja, zaraza raste ali smrtnost vrlo niska unatoč tome.

2 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Hm, 2.5 puta više stanovnika i 4-5 puta više dnevno umrlih nego kod nas a skoro su svi cijepljeni. To se lijepo vidi na ovom grafu od Googlea, potrudi se i baci oko pa mi daj neko logično objašnjenje?? Pozivam i ostale oštromjeraše da to objasne.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2021 11:02 (VonMackensen).
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
VonMackensen kaže...

Hm, duplo više stanovnika i 3-4 puta više dnevno umrlih nego kod nas a skoro su svi cijepljeni. To se lijepo vidi na ovom grafu od Googlea, potrudi se i baci oko pa mi daj neko logično objašnjenje??

 Nisu skoro svi. Dovoljan broj nije cijepljen što je dovoljno za nove smrti. S druge strane ako je cjepivo opasno i ako se cijepilo toliko puno ljudi, zašto nema više mrtvih od cjepiva? Daj mi logično objašnjnje.

14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
VonMackensen kaže...

Hm, 2.5 puta više stanovnika i 4-5 puta više dnevno umrlih nego kod nas a skoro su svi cijepljeni. To se lijepo vidi na ovom grafu od Googlea, potrudi se i baci oko pa mi daj neko logično objašnjenje?? Pozivam i ostale oštrokoronaše da to objasne.

 Pet puta više zaraženih plus veći broj turističkih noćenja.

2 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Punti kaže...
VonMackensen kaže...

Hm, 2.5 puta više stanovnika i 4-5 puta više dnevno umrlih nego kod nas a skoro su svi cijepljeni. To se lijepo vidi na ovom grafu od Googlea, potrudi se i baci oko pa mi daj neko logično objašnjenje?? Pozivam i ostale oštrokoronaše da to objasne.

 Pet puta više zaraženih plus veći broj turističkih noćenja.

 Znači priznaš da cjepivo štiti samo tebe od teškog oblika bolesti ali baš ne štiti i ostale, tj. ne smanjuje mogućnost zaraze?

forumaš kaže...
VonMackensen kaže...

Hm, duplo više stanovnika i 3-4 puta više dnevno umrlih nego kod nas a skoro su svi cijepljeni. To se lijepo vidi na ovom grafu od Googlea, potrudi se i baci oko pa mi daj neko logično objašnjenje??

 Nisu skoro svi. Dovoljan broj nije cijepljen što je dovoljno za nove smrti. S druge strane ako je cjepivo opasno i ako se cijepilo toliko puno ljudi, zašto nema više mrtvih od cjepiva? Daj mi logično objašnjnje.

Svašta, kod nas 40% sa dvije doze kod njih preko 70%, i opet nema razlike, dapače imaju gore brojke, logika ti ne štima.

I nisam ja napisao da je cjepivo opasno. Ne mislim to, niti sam protiv cijepljenja. Ja sam protiv oštromjeraša i oštrokoronaša, to su ti oni koji se i u krevetu *ebu s maskama i zatvorili bi cijelu državu, poput one ludače Jacinde s Novog Zelanda.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2021 11:20 (VonMackensen).
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
forumaš kaže...
..

 Turistička zemlja, zaraza raste ali smrtnost vrlo niska unatoč tome.

 -točno, turizam..

.. a koja još zemalja ima truzam? npr austrija? italija? grčka? ili pojedini gradovi kao paris koji je turistički jači nego hr, pa malo istočnije recimo japan..?

-što kažu brojke? procjepljenost, broj zaraženih-testiranih/detektiranih (jer nikad ne znamo stvaran-ukupni broj).

-smrtnost? već godinu dana znamo, dovoljno činjenica, brojki, ljudi podjednako oboljevaju, recimo njemci i indijci, ali njemci ne umiru koliko indijci, iz jednostavnog razloga, novca-standarda tj bolničkih kapaciteta i raspiratora, koje zapad ima, indija nema... pokušaj sad isti odgovor uključiti za portugal kad je već kao primjer dan, točno-netočno? Ili koje je drugo objašnjenje brojki-rezultata?

 

edit: .. 677 .. raste, prošli mjesec, 200-na-300, ovaj 400-500-600-.. još malo pa je sezoni kraj. Kako na broj dnevnih utječe procjepljenost, kako turizam npr zrče?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2021 11:09 (ihush).
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
VonMackensen kaže...
Punti kaže...
VonMackensen kaže...

Hm, 2.5 puta više stanovnika i 4-5 puta više dnevno umrlih nego kod nas a skoro su svi cijepljeni. To se lijepo vidi na ovom grafu od Googlea, potrudi se i baci oko pa mi daj neko logično objašnjenje?? Pozivam i ostale oštrokoronaše da to objasne.

 Pet puta više zaraženih plus veći broj turističkih noćenja.

 Znači priznaš da cjepivo štiti samo tebe od teškog oblika bolesti ali baš ne štiti i ostale, tj. ne smanjuje mogućnost zaraze?

forumaš kaže...
VonMackensen kaže...

Hm, duplo više stanovnika i 3-4 puta više dnevno umrlih nego kod nas a skoro su svi cijepljeni. To se lijepo vidi na ovom grafu od Googlea, potrudi se i baci oko pa mi daj neko logično objašnjenje??

 Nisu skoro svi. Dovoljan broj nije cijepljen što je dovoljno za nove smrti. S druge strane ako je cjepivo opasno i ako se cijepilo toliko puno ljudi, zašto nema više mrtvih od cjepiva? Daj mi logično objašnjnje.

Svašta, kod nas 40% sa dvije doze kod njih preko 70%, i opet nema razlike, dapače imaju gore brojke, logika ti ne štima.

I nisam ja napisao da je cjepivo opasno. Ne mislim to, niti sam protiv cijepljenja. Ja sam protiv oštromjeraša i oštrokoronaša, to su ti oni koji se i u krevetu *ebu s maskama i zatvorili bi cijelu državu, poput one ludače Jacinde s Novog Zelanda.

 Kod nas i kod njih je i dalje dovoljan broj necijepljenih, tako da i dalje ima smrtnih slučajeva. Bili bi ih i sa 100% cijepljenih, ali manje nego sada. Svi navode da su večina umrlih i primljenih u bolnice na liječenje, necijepljeni.

7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

VonMackensen Ona Jacinda ima taku iritantu facu i pojavu da poludim kada ju vidim...

 

Nevezano za temu, ali kada je prije par godina onaj manijak pucao na muslimane kod džamije, ona sva došla puna suza i uplakana (+ hijab), a onda nedavno izgorila neka crkva u Aucklandu (nikakvo žaljenje kao u prethodnom slučaju). Ta dvostruka mjerila i "woke" filozofija gdje su svima puna usta progresivnosti i etiketiranja (jesma li zaboravio na korkodilske suze) su rak rana društva. I onda mi netko govori kako je ona pravi vođa i primjer naprednog državnika, ma za izrigati se 

 

Neću više o njoj, postanem neuobičajno agresivan 

 

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2021 11:46 (Brki1994).
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
SimeKZ kaže...
SupremeCommander kaže...

Pojacava li booster doza signal i u roamingu ili samo tuzemno?

 

Jebeno je ako odes u roaming a nisi u EU.

Kupiš si Atteunator, jedan mali uređaj koji ide na Coax (imaju i za druge vrste medija) i sa +58 dB smanji na regularnih 49dB što je oko 99% jačine signala.  A i sa 50% jačine će ti raditi 1GbpE veza, problem je sa jakim signalom da Modem "iskače" često.

Tako isto i na igli.. reci sestri da ti Autunator ubaci na iglu da se kao "k'o fol ubodeš" ili da imaš slabije šanse da umreš od cjepivo, koje inače izrazito smrtonosno vjerojatno kao otrov od zmije Tai-Pan.

Uređaj izgleda ovako (jedan primjer):

 

Sorry, nekoga sam citrao a post bio nekome drugome upućen.. Nemojte mi zamjeriti po tom pitanju.

15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
forumaš kaže...
..

 Kod nas i kod njih je i dalje dovoljan broj necijepljenih, tako da i dalje ima smrtnih slučajeva. Bili bi ih i sa 100% cijepljenih, ali manje nego sada. Svi navode da su večina umrlih i primljenih u bolnice na liječenje, necijepljeni.

- gdje ima koliko cijepljenih-necijepljenih? Koliko je kod nas recimo u dnevnima kojih? (80%, što će reći da je 20% dnevnih-cijepljenih..).

- problem cijepljenih je što šire-prenose, imaju potvrdu, imaju slobodu kretanja time i širenja virusa, ali naravno cijepljeni ili već preboljeli su recimo zaštićeniji-blaži pa prolaze s manje posljedica nego oni koji su do sad bez tog, .. to ti konkretno dokazuje da su uzrok širenja virusa upravo cijepljeni-turizam.

- broj umrlih nema veze s cjepivom, nego s resursima, novcem-standardom, bolničkim kapacitetima pojedine države koja može pružiti njegu oboljelima koji tad imaju šansu preživjeti. Zato je u siromašnijim državama veća smrtnost oboljelih nego u EU. Ili daj neku formulu, nešto kao 'dokaz' da je neki drugi razlog, objašnjenje smrtnosti.

 

edit: .. ili konkretnije, cijepljeni su upravo uzrok-izvor širenja virusa, jer imaju potvrde i većinu cjepivo dovoljno štiti od težih posljedica pa su 'ispod radara', tj blaže posljedice i tako dalje šire umjesto da završe u izolaciji što se desi sa svima koji teže obole i završe kod liječnika tj u bolnici, tj samo teže oboljeli se detektiraju, ostali blaži prolaze i dalje šire pandemiju. .. upravo suprotno od slogana 'misli na druge'.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2021 11:56 (ihush).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
VonMackensen kaže...
Punti kaže...
VonMackensen kaže...

Hm, 2.5 puta više stanovnika i 4-5 puta više dnevno umrlih nego kod nas a skoro su svi cijepljeni. To se lijepo vidi na ovom grafu od Googlea, potrudi se i baci oko pa mi daj neko logično objašnjenje?? Pozivam i ostale oštrokoronaše da to objasne.

 Pet puta više zaraženih plus veći broj turističkih noćenja.

 Znači priznaš da cjepivo štiti samo tebe od teškog oblika bolesti ali baš ne štiti i ostale, tj. ne smanjuje mogućnost zaraze?

forumaš kaže...
VonMackensen kaže...

Hm, duplo više stanovnika i 3-4 puta više dnevno umrlih nego kod nas a skoro su svi cijepljeni. To se lijepo vidi na ovom grafu od Googlea, potrudi se i baci oko pa mi daj neko logično objašnjenje??

 Nisu skoro svi. Dovoljan broj nije cijepljen što je dovoljno za nove smrti. S druge strane ako je cjepivo opasno i ako se cijepilo toliko puno ljudi, zašto nema više mrtvih od cjepiva? Daj mi logično objašnjnje.

Svašta, kod nas 40% sa dvije doze kod njih preko 70%, i opet nema razlike, dapače imaju gore brojke, logika ti ne štima.

I nisam ja napisao da je cjepivo opasno. Ne mislim to, niti sam protiv cijepljenja. Ja sam protiv oštromjeraša i oštrokoronaša, to su ti oni koji se i u krevetu *ebu s maskama i zatvorili bi cijelu državu, poput one ludače Jacinde s Novog Zelanda.

 

Izvodiš poluzaključke gore od Bakića.
"Znači priznaš da cjepivo štiti samo tebe od teškog oblika bolesti ali baš ne štiti i ostale, tj. ne smanjuje mogućnost zaraze?"
1) Kako bi ti to vlastitim cijepljenjem zaštitio necijepljenog od teškog oblika bolesti?
2) Kako si to stavio u korelaciju da ne smanjuje mogućnost zaraze?

Inače, Portugal je već bio u crvenom dok je kod nas sezona tek počinjala, tako da brkaš kruške i jabuke. 

Zatvaranje je spriječilo tisuće mrtvih u Hr; svatko tko usporedi valove zaraze i vemena strogih mjera, vrlo lako može ustanoviti kauzalnost.

Upravo identično, mjesec dana preranog otvaranja koštalo nas je 2-3000 nepotrebno mrtvih.
Turistička sezona koštala nas je bar 300 nepotrebno mrtvih, a račun na naplatu tek stiže (upravo kreće).

NZ se uspješno obranio od korone zahvaljujući lockdownu, među najuspješnijima na svijetu. Problem im je, jednako kao i Australiji, prekasno i premalo procjepljivanja (NZ još uvijek samo 21,4%, Au 25,5% full procijepljeno).
Samo za razliku između 90% i 80% procijepljenih - potonje je politika aktualne Morisonove vlade - izračunato je da će, zbog Delta soja, umrijeti bar 10000 ljudi više.

Brkati to sa lockdownom mogu tupavi ili sociopati.

2 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Neda mi se odgovarati ekstremistu koji drži Jacindinu vaginu na glavi. Bljak.
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
ihush kaže...
forumaš kaže...
..

 Kod nas i kod njih je i dalje dovoljan broj necijepljenih, tako da i dalje ima smrtnih slučajeva. Bili bi ih i sa 100% cijepljenih, ali manje nego sada. Svi navode da su večina umrlih i primljenih u bolnice na liječenje, necijepljeni.

- gdje ima koliko cijepljenih-necijepljenih? Koliko je kod nas recimo u dnevnima kojih? (80%, što će reći da je 20% dnevnih-cijepljenih..).

- problem cijepljenih je što šire-prenose, imaju potvrdu, imaju slobodu kretanja time i širenja virusa, ali naravno cijepljeni ili već preboljeli su recimo zaštićeniji-blaži pa prolaze s manje posljedica nego oni koji su do sad bez tog, .. to ti konkretno dokazuje da su uzrok širenja virusa upravo cijepljeni-turizam.

- broj umrlih nema veze s cjepivom, nego s resursima, novcem-standardom, bolničkim kapacitetima pojedine države koja može pružiti njegu oboljelima koji tad imaju šansu preživjeti. Zato je u siromašnijim državama veća smrtnost oboljelih nego u EU. Ili daj neku formulu, nešto kao 'dokaz' da je neki drugi razlog, objašnjenje smrtnosti.

1. Recimo? Jesu li ili nisu?

2. Onda čemu služi cjepivo na kraju krajeva?

2 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Cjepivo služi da zaštitiš sebe, pogotovo ako si ugrožena skupina (starac, pretila osoba...), moto cijepi se, misli na druge je promašen i zavaravajući.

 

COVID je tu i ostat će s nama zauvijek, cjepivo ga neće iskorijeniti. Dakle zaštiti sebe ako to želiš. Pustite ljude da žive i gospodarstvo da funkcionira. Ekstremne zečine doportirajte na novi goli otok - Australiju i Novi Zeland.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2021 12:03 (VonMackensen).
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
forumaš kaže...
..

1. Recimo? Jesu li ili nisu?

2. Onda čemu služi cjepivo na kraju krajeva?

-jesu, većinom.

-štiti, većinu, od težih posljedica.

 

-cijepite se, mislite na sebe. .. država-stožer treba misliti na sve, što uključuje druge-ostale. Ako se borimo protiv pandemije, tad zašto je zrče otvoreno?

.. koji odgovor si ti dao?

 

edit: +638..

 

edit2: upravo u dnevniku, milanović.. kaže, cijepite se, mislite na sebe, spominje švedski model itd. (da/ne ili je ono što stožer radi bolje?)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2021 12:02 (ihush).
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
ihush kaže...
forumaš kaže...
..

1. Recimo? Jesu li ili nisu?

2. Onda čemu služi cjepivo na kraju krajeva?

-jesu, većinom.

-štiti, većinu, od težih posljedica.

 

-cijepite se, mislite na sebe. .. država-stožer treba misliti na sve, što uključuje druge-ostale. Ako se borimo protiv pandemije, tad zašto je zrče otvoreno?

.. koji odgovor si ti dao?

 

edit: +638..

 Isti kao i ti, cjepite se, zaštitite sebe.

15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

-ok.. a ostalo? portugal-brojke? smrtnost? itd? ništa?

 

ok, ostanimo na ovom, zaštitite sebe. Zašto me tad druga strana etiketira kao antivaxera? zašto zečina sve naziva balkancima, majmunima, neovisno što slučajno napravi tipfeler, dok modovi to toleriraju? zašto se dozvoljava diskriminacija ljudi koji imaju svoja prava kao i pravo izbora, dok se zakon ne primijeni? Zašto se u skoro svakom postu s druge strane pojavi etiketa ravnozemljaša, 5g-čipera i ostala izjednačavanja-etikete koje s temom covid nemaju veze? .. ne treba to odgovoriti, nije tvoj posao, nego onako, kao otvoreno pitanje svakome za sebe, bez potrebe za odgovorom jer je za svakog drugačiji kao i mišljenje..

 

-cijepite se, naravno uz konzultaciju s liječnikom, jer svaka osoba je 'drugačija', ovisno o riziku, dob, bolest, dok se za sva ostala ili većinu cijepiva ne preporuča cijepljenje dok postoji neki drugi problem, recimo prehlada.. obično se čeka dok prođe. To se s covidom recimo većinom ne radi tako, ne provjerava a moguće da je to dio uzroka kod onih koji imaju lošu reakciju. Kako to da se s covidom sva pravila koja inače vrijede odbacuju... 'novo-normalno'? nova-logika ili znanost? Nelogično.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Teže nuspojave ili smrt od cjepiva je zanemariv, cost of benefit je ogroman ili ne sve dok se to ne dogodi tebi i najbližima?

 

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

El Presidente prska po stožerašima kao što je nekad po sličnim ekstremistima iz Savske.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2021 13:27 (VonMackensen).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

volio bih da vlast posluša glas naroda. otvori sve, pusti virus u stampedo, tko se ne zarazi u tjedan dana zaraziti ga pod prisilom, tko preživi preživi. ostale u masovke.

e kako bi se promjenili stavovi preko noći.

 

 

 

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
Moj PC  
0 1 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
^ To cijelo vrijeme i zagovaram, minus namjerna zaraza pod prisilom vlasti i ostale karikature.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2021 13:39 (Theophilus Ruy).
2 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
all_or_nothing kaže...

volio bih da vlast posluša glas naroda. otvori sve, pusti virus u stampedo, tko se ne zarazi u tjedan dana zaraziti ga pod prisilom, tko preživi preživi. ostale u masovke.

e kako bi se promjenili stavovi preko noći.

 

 

 

 Misliš da bude kako je u Švedskoj od prvog dana pandemije? Pa tamo je bio genocid 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2021 13:40 (VonMackensen).
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
VonMackensen kaže...

 Misliš da bude kako je u Švedskoj od prvog dana pandemije? Pa tamo je bio genocid 

Da smo Švedska, prihvatio bih odmah.

2 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Old Iggy kaže...
VonMackensen kaže...

 Misliš da bude kako je u Švedskoj od prvog dana pandemije? Pa tamo je bio genocid 

Da smo Švedska, prihvatio bih odmah.

 Što, oni su pokućarci? Kuća-poso i ništa više od toga? Nemaju shopping centre, klubove, kafiće?

16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
VonMackensen kaže...
Old Iggy kaže...

Da smo Švedska, prihvatio bih odmah.

 Što, oni su pokućarci? Kuća-poso i ništa više od toga? Nemaju shopping centre, klubove, kafiće?

Dobrim dijelom, slušaju upute (njima više znači preporuka nego Hrvatima zabrana), žive u kućanstvima s prosječno manjim brojem ljudi i slično.

Ne, nismo ni blizu Švedska.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice