Acquisitum Magnum - ADM

poruka: 2.575
|
čitano: 792.616
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
online
Acquisitum Magnum - ADM

ADM je jedna od dvije trgovine u kojima uvijek kupujem.

 

Od svega što sam kupio kod njih dvije stvari su bile neispravne: jedna stvarno fizički neispravna i zamjenjena je nakon testiranja (zabravili su me obavijestiti da je došao novi prozvod tako da sam čekao tjedan dana na zamjenu), dok je druga spadala više u nezadovoljstvo proizvodom (iako se moje uši ne bi složile s tim), ali i to su mi zamjenili nakon mog inzistiranja.

 

I dalje ću kupovati kod njih kad god zatrebam nešto - evo, i danas idem tamo po još memorije :0)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Inace samo tamo kupujem, UVIJEK imaju sve najcesce koristeno na lageru i ne zele nikoga sj...

 

Dozivio sam situaciju tamo

-ja cekam u redu i slusam nekog lika koji hoce quad core za svoj novi PC

-prodavac mu savjetuje kako to nema smisla,bolje neka uzme nesta drugo (a samim time i jeftiniej za kupca)

-dakle mogao je zaraditi vise na naivnom kupcu-ali ne,on savjetuje sto je najbolje za njega

 

To me se iskreno dojmilo i prvi put da sam cuo nesto poput toga pa je zato ADM moj izbor broj 1!

 

Pozdrav, Calinjos
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

A vi koji govorite da je adm najjeftiniji ducan nije. diskont 24 je najjeftiniji .pogledajte malo cijene.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
gamer 16 kaže...

A vi koji govorite da je adm najjeftiniji ducan nije. diskont 24 je najjeftiniji .pogledajte malo cijene.

 Da, ali kod njih moras sve dok narucivat dok ADM ima sve na lageru ;)
xfire: ivan01992 / msn: ivanpijepivo@hotmail.com
15 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

diskont24 nije dućan (lager-to je jedan od razloga za 5% niže cijene...)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM

Jedno pitanje, znaci ako kupujem konfu u ADM-u ja prvo moram uplatiti na njihov racun i poslati im mail koje komponente trebam pa mi oni tek onda salju?

Iako vidim ovdje dosta pozitivnih iskustva sa navedenim ducanom ipak tu je u diru par tisuca kuna pa da neispadne neki ''nesporazum''. Ono sto me zanima ukratko jest dali ti oni daju neku potvrdu da si ti uplatio za navedene komponente ili kako ide to?

xfire> bmw144 Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM

-nedaju oni potvrdu nego banka/šalter -uplatnica je potvrda. Koliko znam (i za ostale trgovine), nije bilo nekih sporova oko takvog poslovanja, recimo da je sigurno... -malo je veći problem ako nemaš sreće, dostava ti malo razbije PC, garancija, ponovo šalji, pa čekaš ... onda ona ista dostava vraća popravljeno, ako im opet ne ispadne.... -horror. Izlanuo se

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
ihush kaže...

-nedaju oni potvrdu nego banka/šalter -uplatnica je potvrda. Koliko znam (i za ostale trgovine), nije bilo nekih sporova oko takvog poslovanja, recimo da je sigurno... -malo je veći problem ako nemaš sreće, dostava ti malo razbije PC, garancija, ponovo šalji, pa čekaš ... onda ona ista dostava vraća popravljeno, ako im opet ne ispadne.... -horror. Izlanuo se

 a jel mogu ja njima doc osobno u zagreab i rec sta mi treba i kad komp bude gotov doc po njega i platit?
15 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

najbolji dućan u Zagrebu i Hrvatskoj

procesor:intel e8400 matična:gigabyte ep35 ds3l grafička:xfxhd4870
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
legend kaže...
ihush kaže...

-nedaju oni potvrdu nego banka/šalter -uplatnica je potvrda. Koliko znam (i za ostale trgovine), nije bilo nekih sporova oko takvog poslovanja, recimo da je sigurno... -malo je veći problem ako nemaš sreće, dostava ti malo razbije PC, garancija, ponovo šalji, pa čekaš ... onda ona ista dostava vraća popravljeno, ako im opet ne ispadne.... -horror. Izlanuo se

 a jel mogu ja njima doc osobno u zagreb i rec sta mi treba i kad komp bude gotov doc po njega i platit?
 Naravno da možeš, to ti je još najbolje.
xfire: ivan01992 / msn: ivanpijepivo@hotmail.com
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
legend kaže...
...
 a jel mogu ja njima doc osobno u zagreab i rec sta mi treba i kad komp bude gotov doc po njega i platit?
 -nazoveš i sve dogovoriš. (ja više volim sam sklopiti PC, tako da samo provjeravam-rezerviram dali imaju sve...)
C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Jel ima tko kakvih iskustava sa dostavom konfe npr, kupim konfiguraciju tamo u ADM-u. I sad jel oni zajedno s tom konfiguracijom posalju i ostalo sto se dobi uz npr cpu neki papiri pa uz graficu neka igra , driveri ,neke zice , jer nezelim da me pokradu ste se tice da sloze komp i dovezu ga a one sitne dijelove (žice, drivere, igra, papiri, ostalo) da sebi uzmu...pa ko je imao iskustva s tim molim vas da podijeli ovdje

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
legend kaže...

Jel ima tko kakvih iskustava sa dostavom konfe npr, kupim konfiguraciju tamo u ADM-u. I sad jel oni zajedno s tom konfiguracijom posalju i ostalo sto se dobi uz npr cpu neki papiri pa uz graficu neka igra , driveri ,neke zice , jer nezelim da me pokradu ste se tice da sloze komp i dovezu ga a one sitne dijelove (žice, drivere, igra, papiri, ostalo) da sebi uzmu...pa ko je imao iskustva s tim molim vas da podijeli ovdje

 Narucio sam cooler online preko njih i SVE su mi poslali, također kada sam kupovao cijeli komp kod njih (dosao sam u trgovinu po komp) dobio sam SVE kablove i SVE kutije, mislim da su ljudi stvarno fer i kad budem jos nes kupovao za komp sigurno cu kod njih kupovati, jer sam prezadovoljan uslugom i cijenom. Nadam se da sam ti pomogao ;)
xfire: ivan01992 / msn: ivanpijepivo@hotmail.com
16 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Evo da ih i ja malo pohvalim...

 

Narucio sam prekjucer AMD phenom II x3 720 i 2x2gb kingmax 1333 mhz

Ujutro oko 9 sati platio preko online bankinga.

Poslijepodne su poslali i jucer mi došao paket Overseasom.

 

Uglavnom sve super.

Respekt na brzini.

Također uljudni na telefonu i kontakt na mail je također super

ZLOČESTI MOD NR.1
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

A ja ču izgleda imat problema kod njih platio komp 12tisuća i sad javim na mail dali mogu poslat komp na servis preko hp ili cityexpress, i vele ako imam garanciju i ako su netaknute naljepnice od garancije na kučištu da mogu inače se sve naplačuje ako je nemam... a likovi su mi tamo slagali komp i nije bilo naljepnice na kompu, nahebat ču im se keve ako me zajebu za granciju.

 

P.S

Možda netko od korisnika x58 gigabyte ud5p matične i core i7 920 zna u čem je problem.

Upalim računalo i dole u desnom kutu na matični mi pise A7 (kao neki error) i neželi doč u bios a nit se ništa nevidi dok upalim kompjuter..

Sve crno na monitoru ko da nisma nit upalil.. al komp radi cpu-cooler se vrti isto tako i GPU-cooler. 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Ako su bilo naljepnice i maknuo si ih onda normalno da ti nedaju garanciju.

Ako ih nije ni bilo (što iskreno receno ne vjerujem) onda bi morali prihvatit.

Samo problem je u tome što ako daš nekom ducanu slagat konfu oni ti obavezno stave naljepnicu.

Neki cak i bios pass.

Tak da ništa nemož prckat.

 

ZLOČESTI MOD NR.1
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
LUXX kaže...

Ako su bilo naljepnice i maknuo si ih onda normalno da ti nedaju garanciju.

Ako ih nije ni bilo (što iskreno receno ne vjerujem) onda bi morali prihvatit.

Samo problem je u tome što ako daš nekom ducanu slagat konfu oni ti obavezno stave naljepnicu.

Neki cak i bios pass.

Tak da ništa nemož prckat.

 

 Nije bilo naljepnica na kučištu... Tj. Oni ih nisu stavili.
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

inače jel se ta naljepnica odnosi samo na  servisa ili na garanciju svih ostalih komponenti?npr. kupim komp skinem naljepnicu crkne mi procesor i jel mi sad vrjedi njegova garancija ak sam skino sugavu naljepnicu od 5 lipa?

"you hit me we hit you"-mafia
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

itko???

"you hit me we hit you"-mafia
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
debs kaže...

itko???

To i mene zanima jer sam skinuo naljepnicu zbog vrazje prasine.
Pa nije valjda sad ak mi crke proc da sam je*o ježa, jer su mi oni tam rekli u trgovini da kada se skine naljepnica
garanacija vrijedi na svaku komponentu posebno tj. kada nesto crke nosi se samo ta komponenta na servis.
Najjednostavnije kaj mozes, posalji im email i pitaj jel onda vrijedi garancija kada skines naljepnicu.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Alex55 kaže...

Koja im je adresa, odnosno, gdje im se nalaze prodajni centri?

 vidi ovdje
90% forumaša ima u potpisu nešto sa 90% ovoga i 10% onoga,ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.Ko zna da ne zna - najveći je
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

OK su, imaju nekad stvarno bolesne cijene, npr sad im je WD 1TB samo 680KN!, ono, jeftinije nema nigdje...

Osim njih volim pogledati i optimum računala, ako nema jedan ima drugi, cijene su im slične ili jedan ima jeftinije monitore, drugi diskove itd :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
debs kaže...

inače jel se ta naljepnica odnosi samo na  servisa ili na garanciju svih ostalih komponenti?npr. kupim komp skinem naljepnicu crkne mi procesor i jel mi sad vrjedi njegova garancija ak sam skino sugavu naljepnicu od 5 lipa?

 
BORG kaže...
debs kaže...

itko???

To i mene zanima jer sam skinuo naljepnicu zbog vrazje prasine.
Pa nije valjda sad ak mi crke proc da sam je*o ježa, jer su mi oni tam rekli u trgovini da kada se skine naljepnica
garanacija vrijedi na svaku komponentu posebno tj. kada nesto crke nosi se samo ta komponenta na servis.
Najjednostavnije kaj mozes, posalji im email i pitaj jel onda vrijedi garancija kada skines naljepnicu.
 
Po onome kaj su meni rekli kada sam im postavio to pitanje, skidanje naljepnice znaci da garancija na komponente i dalje vrijedi, ali u slucaju reklamacije oni naplacuju dijagnosticiranje kvara...
Inace o ADMu mogu reci samo dobre stvari, musterija sam im vec godinama i ne pada mi na pamet kupovati nesto sto oni imaju u ponudi negdje drugdje.
Failure is always an option...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Domek kaže...

A ja ču izgleda imat problema kod njih platio komp 12tisuća i sad javim na mail dali mogu poslat komp na servis preko hp ili cityexpress, i vele ako imam garanciju i ako su netaknute naljepnice od garancije na kučištu da mogu inače se sve naplačuje ako je nemam... a likovi su mi tamo slagali komp i nije bilo naljepnice na kompu, nahebat ču im se keve ako me zajebu za granciju.

 

P.S

Možda netko od korisnika x58 gigabyte ud5p matične i core i7 920 zna u čem je problem.

Upalim računalo i dole u desnom kutu na matični mi pise A7 (kao neki error) i neželi doč u bios a nit se ništa nevidi dok upalim kompjuter..

Sve crno na monitoru ko da nisma nit upalil.. al komp radi cpu-cooler se vrti isto tako i GPU-cooler. 

 imam i ja tu naljepnicu na svom kompu(nije iz adma), sad da mi komp crkne od prašine ja ga ne mogu očistit jer gubim garanciju...
ovako, ako ja složim komponente iz adma kući sam onda nemam tu naljepnicu, a ako mi oni slože imam?
OS: Windows XP SP3 Professional, Windows 7 RC build 7100
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
djdomi kaže...
 imam i ja tu naljepnicu na svom kompu(nije iz adma), sad da mi komp crkne od prašine ja ga ne mogu očistit jer gubim garanciju...
ovako, ako ja složim komponente iz adma kući sam onda nemam tu naljepnicu, a ako mi oni slože imam?
 Tako je, oni ti besplatno slazu i onda dobijes naljepcnicu, inace ne.
@ Alex55   PJ 2 ADM RAČUNALA, I Ferenščica 31, tu se oni nalaze, ona druga trgovina nije za racunalne dijelove!
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.6.2009 22:53 (BORG).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
BORG kaže...
djdomi kaže...
 imam i ja tu naljepnicu na svom kompu(nije iz adma), sad da mi komp crkne od prašine ja ga ne mogu očistit jer gubim garanciju...
ovako, ako ja složim komponente iz adma kući sam onda nemam tu naljepnicu, a ako mi oni slože imam?
 Tako je, oni ti besplatno slazu i onda dobijes naljepcnicu, inace ne.
 pa bolje mi je onda složit sam. ako se još bude komp upgradeao(cf, više rama...).
OS: Windows XP SP3 Professional, Windows 7 RC build 7100
15 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
djdomi kaže...
Domek kaže...

A ja ču izgleda imat problema kod njih platio komp 12tisuća i sad javim na mail dali mogu poslat komp na servis preko hp ili cityexpress, i vele ako imam garanciju i ako su netaknute naljepnice od garancije na kučištu da mogu inače se sve naplačuje ako je nemam... a likovi su mi tamo slagali komp i nije bilo naljepnice na kompu, nahebat ču im se keve ako me zajebu za granciju.

 

P.S

Možda netko od korisnika x58 gigabyte ud5p matične i core i7 920 zna u čem je problem.

Upalim računalo i dole u desnom kutu na matični mi pise A7 (kao neki error) i neželi doč u bios a nit se ništa nevidi dok upalim kompjuter..

Sve crno na monitoru ko da nisma nit upalil.. al komp radi cpu-cooler se vrti isto tako i GPU-cooler. 

 imam i ja tu naljepnicu na svom kompu(nije iz adma), sad da mi komp crkne od prašine ja ga ne mogu očistit jer gubim garanciju...
ovako, ako ja složim komponente iz adma kući sam onda nemam tu naljepnicu, a ako mi oni slože imam?
 Ja sam normalno preko web-a slozio konfiguraciju i oni su mi tamo slozili komp i nisu mi dali naljepnicu od garancije al sam garanciju na papiru dobil... 
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
djdomi kaže...
BORG kaže...
djdomi kaže...
 imam i ja tu naljepnicu na svom kompu(nije iz adma), sad da mi komp crkne od prašine ja ga ne mogu očistit jer gubim garanciju...
ovako, ako ja složim komponente iz adma kući sam onda nemam tu naljepnicu, a ako mi oni slože imam?
 Tako je, oni ti besplatno slazu i onda dobijes naljepcnicu, inace ne.
 pa bolje mi je onda složit sam. ako se još bude komp upgradeao(cf, više rama...).
 te naljepnice mi nikako nemaju logike jel zna itko stučno objasnit čemu točno služe mislim ak si sam složim konfu i neš mi rikne onda kao nemam pravo na zamjenu???ili kad mi oni stave šugvu naljepnicu nesmjem niš dirat i onda kao imam sva prava ???nema logike
"you hit me we hit you"-mafia
15 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
debs kaže...
djdomi kaže...
BORG kaže...
djdomi kaže...
 imam i ja tu naljepnicu na svom kompu(nije iz adma), sad da mi komp crkne od prašine ja ga ne mogu očistit jer gubim garanciju...
ovako, ako ja složim komponente iz adma kući sam onda nemam tu naljepnicu, a ako mi oni slože imam?
 Tako je, oni ti besplatno slazu i onda dobijes naljepcnicu, inace ne.
 pa bolje mi je onda složit sam. ako se još bude komp upgradeao(cf, više rama...).
 te naljepnice mi nikako nemaju logike jel zna itko stučno objasnit čemu točno služe mislim ak si sam složim konfu i neš mi rikne onda kao nemam pravo na zamjenu???ili kad mi oni stave šugvu naljepnicu nesmjem niš dirat i onda kao imam sva prava ???nema logike
 Kak nema;? nema naljepnice - nema garancije. bar za tebe a za njih--- Nema naljepnice- nema garancije- ali sad bus nam platil za popravak...
Inače da nema smisla ta naljepnica... 
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Alex55 kaže...
pod009 kaže...
Alex55 kaže...

Koja im je adresa, odnosno, gdje im se nalaze prodajni centri?

 vidi ovdje
 A gdje je ta Šapnsko tržnica?
 Google maps-zagreb,hrvatska,tržnica špansko
Mislim da je bolje tako nego da pišem ideš gore,ne...pa ideš lijevo,ne...pa druga desno,ne.... :)
Biti prilagođen u duboko bolesnom društvu nije mjerilo zdravlja.- J. Krishnamurti
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice