Iphone 6 - Rasprava izdvojena tema

poruka: 2.188
|
čitano: 409.112
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava

pozdrav,planiram si uzimat iphone sad nezz hocu li uzeti iphone 7 ili 6s ali nasao sam 6s za poprilicno dobru svotu novaca samo ova trgovina dolje iz linka trazi da se plati paypalom tak da nezz jel tko ikad kupovao preko njih i da li je to sigurno?

 

http://www.njuskalo.hr/iphone-6s/iphone-6s-64gb-racun-garancija-oglas-20571640

12 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava

pa kad vidiš da prodaju iPhone 7 32 GB za 4000 kn ti si razmisli da li je ili nije muljaža, ajde?

 

ja ne bih.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava

Ljudi trebam promjenit bateriju na iPhone 6 a onih 399kn u iServis mi se cini puno. Jel netko mjenjao bateriju da ima neki pouzdani link tj sellera koji ima originalne baterije tj baterije koje su kvalitetne i sto ugrađuju ovi po servisima ?

 

http://www.ebay.com/itm/Original-Ersatz-Akku-fur-Apple-iPhone-6-Batterie-Battery-Accu-1810mah-Werkzeug-/201505853188?hash=item2eeaaf4f04:g:o6cAAOSwX~dWsTub

 

Ovaj seller i baterija mi djeluju da bi mogli biti ok ?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava

pozdrav, mene zanima ista stvar pa ako netko ima odogovr na ovo pitanje bila bih zahvalna. 

11 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava

Mislim da bi bilo najsigurnije pitati u ovlastenom servisu dali se moze kupiti baterija za odredeni model iphona, i onda sam zamjenis ili tko vec zna, ovo ostalo je upitno.

9 godina
neaktivan
offline
Iphone 6 - Rasprava

 

IPhone 7, rasprava!

Pozdrav imam problem.

Danas sam uradio sigurnosnu kopiju u 16:00h - nakon toga sam zamjenio telefon za noviji iPhone

Dosao kuci, spojio na iTunes, otisao da uradim sinkronizaciju sigunosne kopije i tu nastaje problem.

Pita: "UNESITE LOZINKU ZA OTKLJUCAVANJE SIGURNOSNE KOPIJE VASEG IPHONE:"

Ukucam sifru za otkljucavanje telefona: NECE
Ukucam sifru koju koristim za iStore/iTune: NECE

iTunes ne moze obnoviti iPhone jer lozinka nije tacna.

sta da radim ?

www.advokat.attorney

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.5.2018 20:16 (slobodann).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
slobodann kaže...

 

IPhone 7, rasprava!

Pozdrav imam problem.

Danas sam uradio sigurnosnu kopiju u 16:00h - nakon toga sam zamjenio telefon za noviji iPhone

Dosao kuci, spojio na iTunes, otisao da uradim sinkronizaciju sigunosne kopije i tu nastaje problem.

Pita: "UNESITE LOZINKU ZA OTKLJUCAVANJE SIGURNOSNE KOPIJE VASEG IPHONE:"

Ukucam sifru za otkljucavanje telefona: NECE
Ukucam sifru koju koristim za iStore/iTune: NECE

iTunes ne moze obnoviti iPhone jer lozinka nije tacna.

sta da radim ?

Imao sam sličan slučaj. Napravio backup i nakon restora želio vratiti podatke, kad ono traži šifru. Srećom po mene uspio sam pogoditi koja je.

On ti je zapamtio zadnju šifru koju si koristio. 

Jesi pokušao šifru od iclouda?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
Pregrijala mi se baterija iphone star par mjeseci, moram je mijenjati medjutim posto Sam laik i ne znam mnogo o tome nebi da me neko zezne. Kolika je realna cijena baterije, na stranicama pronalazim od 17-90km, znam da su neke jace ali kako da znam koju izabrati a da nije neka kopija ili polovna? Koja jacina baterije je u iphonu kad se tek kupi?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Bio mi je ip6 na servisu i dobio sam novi ip. Sad me zanima jel mi se garancija na taj 2. ip nastavlja od prvoga ili na njega dobivam godinu dana garancije ?

#fsb
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava

ako imas garanciju mislim da bi oni trebali pokriti troskove. malo je cudno da se novom uredaju pregrijala baterija..

13 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

U idući ponedjeljak, točnije utorak 06 prosinca ove godine, ističe mi dvogodišnji ugovor sa T-Com-om, pa mogu polako pomalo razmišljati o jailbreak-iranju! 

Ima li netko ovdje na ovoj temi da je radio jailbreak na iOS-u 10.1.1 možda, i kakvi su dojmovi, iskustva sa dobivenim učinkom na kraju balade?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Iphone 6 - Rasprava

Zar je dostupan za 10.1.1 ???

iPhone 5s privremeno
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
drazen991 kaže...

Zar je dostupan za 10.1.1 ???

Kao što se može vidjeti iz priloženog SS-a, je, iOS 10.1.1 je dostupan! 

ATJ Lučko
11 godina
neaktivan
offline
Iphone 6 - Rasprava

netko od nas dvojice nije shvatio

 

ti si napisao ovo "Ima li netko ovdje na ovoj temi da je radio jailbreak na iOS-u 10.1.1"

 

a ja pitam zar je dostupan JB za 10.1.1 ???

 iz tvog SS-a nevidim da imas JB odnosno Cydiu već samo azuriran softver na posljednju verziju

iPhone 5s privremeno
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Upravo danas, na današnji dan, moj belowed gadget je "navršio" pune dvije godine starosti! 

Živo me zanima, koliko nas ima sa "tooooooliko" starim gadgetom, koji nas služi vjerno već dulje od puuuunih 750 dana 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
drazen991 kaže...

netko od nas dvojice nije shvatio

 

ti si napisao ovo "Ima li netko ovdje na ovoj temi da je radio jailbreak na iOS-u 10.1.1"

 

a ja pitam zar je dostupan JB za 10.1.1 ???

 iz tvog SS-a nevidim da imas JB odnosno Cydiu već samo azuriran softver na posljednju verziju

Da, ja sam tebe u prvi trenutak krivo pokopčao , ali je i opet moj odgovor isti, DA PODTOJI, baš sam bio tada o tome gledao na YT.! 

ATJ Lučko
11 godina
neaktivan
offline
Iphone 6 - Rasprava

Ajde podijeli sa nama da vjdimo, jer koliko je meni poznato nema ga jos za široke mase... onog talijana neracunam jer idiot nikad ne pusta van svoj JB

iPhone 5s privremeno
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Bok,

Razbio mi se ekran danas na 6s pa me zanima koje su mi najbolje opcije?

Uzeti displej preko Ebaya ili ga odnijeti u neki od mnogobrojnih servisa?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
ATJLučko kaže...

Upravo danas, na današnji dan, moj belowed gadget je "navršio" pune dvije godine starosti! 

Živo me zanima, koliko nas ima sa "tooooooliko" starim gadgetom, koji nas služi vjerno već dulje od puuuunih 750 dana 

 jaaaaaaa 

13 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Zna li netko onaj broj koji se treba nazvati ta pomoć u problemima sa Apple gadgetima?! 

Ja sam ga jednom ove godine pozivao već za pomoć prijatelju, ali ga nisam zapisao tukac! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
andre_delambre kaže...

Bok,

Razbio mi se ekran danas na 6s pa me zanima koje su mi najbolje opcije?

Uzeti displej preko Ebaya ili ga odnijeti u neki od mnogobrojnih servisa?

 Agram ili prodaj mobitel.

"Nebi te jebo ni za bjdo kajameja"
13 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Ako će nekome pomoći!!!! 

 

LINK; http://www.cultofmac.com/462814/iphone-6-random-shutdown/

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Iphone 6 - Rasprava

poz,

kupio sam jucer nov iphone 6 plus, navodno je nov ali mislim da jeste, nema ni jedne ogrebotine na sebi nema nikakvih tragova korištenja, sinoć je sve bilo uredu ali danas kada sam izašao vani valjda zbog ovih minusa, znaci mobitel kad povlazi, kada mu bude hladnije kada bude na nizim temperaturama dobije male crne linije koje se jedva primjete na bijeloj pozadini, ali ipak se primjete što me brine i sikira, da li mi moze neko reci da li je to sve uredu, da li ce bit poslijedica, mozda je to jednostavno zato sto iPhone ima kao ono zastitno staklo, nije moje nego ono tvornicko sto bude, mozda uđe vlage ispod njega il?

 

http://www.igreklik.com/slike/images/04534476722769404355.jpg

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava

Da me ubiješ ja tu ne vidim problem...

8 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
Hehe ma vidi se malo samo pokusaj gledat ukoso il nez

11 godina
neaktivan
offline
Iphone 6 - Rasprava

Molim vas znate li neku aplikaciju za iphone za streamove utakmica, na samsungu sam nasao odlicnu aplikaciju Mobdro, bez ikakvih registracija, pretplata, jednostavno je skines sa stora i gledas sve sportske kanale. Ima li za iphone nesto tako jednostavno a dobro

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Utvaram si da ovo nije najava prestanka dobivanja novih update-a iOS-a ubuduće   ?!?! 

 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava

Za uređaje starije od 5S je prestanak.

To be or not to be
13 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Stigao je novi update, prije finalnog dolaska iOS11!!!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Pozdrav, iphone 6 pao na pod i bio na pljusku jedno minutu i pol, dok sam ga našo bilo je kasno i nije reagirao na paljenje. preko noći ostavljen u riži i proradio on, sve uredu i radi sasvim normalno, ali jedina stvar šta vidim da je posljedica tog je kada je jačina svjetla postavljena na minimalno onda mi se desna strana ekrana slabije vidi od lijeve.. čim se malo pojača svjetlost to se više ne vidi.. ako je tko imao slično iskustvo možda zna šta se treba popraviti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice