Youtube premium

poruka: 885
|
čitano: 344.798
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Youtube premium
nani kaže...
...

Imam isti problem kao i ti. Probao sam sve, NordVPN, HolaVPN,... paymet prifile HR i TR, kartice Revolut Visa i MasterCard, PBZ Visa, brisao - kreirao pa vraćao na staro i uvjek kod plaćanja dobijem poruku 

"Transaction declined. This purchase requires a payment method from your billing country. [OR_RECR_05]" čak sam i u Revolut pokušao prominit lovu u lire da imam na računu tih par € protuvrijednosti da prođe naplata 
Ovo sve gore navedeno sam pokušavao kroz duži period tako da 'prođe malo vremena da proradi" (zadnji pokušaj prije par min sa HolaVPN-om (jer mi je Nord istekao trial) i Revolut MC kartica i opet isto)
Još mi jedino preostaje da ja kao admin raspustim obitelj i zamolim nekog drugog da nas ponovo 'zbliži' i da pokuša on.
Ako neko ko je bio u ovoj situaciji pronađe rješenje nek podjeli korake 

 Ja sam odradio preko https://free.vpnunlimitedapp.com/ i proslo bez problema....

16 godina
offline
Youtube premium

Evo i moje iskustvo od prije tjedan-dva... probao 5-6 VPN-ova, i u niti jednom nisam uspio preko Turske, Argentine ili Indije, YouTube svaki puta "skuži" da je riječ o VPN-u pa mi nudi britanske ili neke druge cijene. U nekim slučajevima sam probao i preko mobitela, došao do plaćanja, a onda je skužio da mi je lokacija u App Storeu kriva, pa me opet izbacio. Na kraju sam uspio ovako:

 

- instalirao Surfshark VPN na mobitel, jer mobilna verzija nudi 7 dana free triala

- odmah otkazao pretplatu, da mi ne naplati 60€ za godišnji paket

- instalirao Surfshark VPN na komp, ulogirao se istim podacima s mobilne aplikacije (dakle besplatno, u sklopu triala)

- za lokaciju odabrao Ukrajinu

- platio YT Premium Revolutom, kao zemlju vlasnika kartice ostavio Ukrajinu, prihvatilo metodu plaćanja

- još sam na besplatnih prvih mjesec dana, a uskoro očekujem prvu naplatu s Revoluta (99 UAH, što je oko 2,4 eura)

 

Slava Ukraini! 

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Youtube premium

Možda "glupo" pitanje (al vodim se onom - ne postoji glupo pitanje, samo glupi odgovor). No šalu na stranu, dali Yt Premium ima mogućnost "postaviti datum plaćanja prije" u mjesecu. Točnije, ugovorio sam 15og u mj a ja bi želio da mi se skine 10og - dali je to moguće?

 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Youtube premium
Gale92 kaže...

Možda "glupo" pitanje (al vodim se onom - ne postoji glupo pitanje, samo glupi odgovor). No šalu na stranu, dali Yt Premium ima mogućnost "postaviti datum plaćanja prije" u mjesecu. Točnije, ugovorio sam 15og u mj a ja bi želio da mi se skine 10og - dali je to moguće?

 Nije.

XBOX: RENZOR GT 01
9 godina
offline
Re: Youtube premium
Hvala za savjet, sve je super prošlo preko Ukrajine, sve preko moba, putem opere, isključena lokacija i vpn surfshark. Paket obitelj, 150 onih ukrajinskih novaca.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube premium
Kako uspijete dodati clanove obitelji u obiteljski paket?Ja sam imao indijsku obiteljsku pretplatu i nikako ne bih mogao napravit da mi doda mailove u obiteljski paker jer bi pisalo da nije ista adresa,a sa vpn-om ne mogu napravit novi indijski gmail jer trazi indijski broj za verifikaciju
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Youtube premium
Nemam pojma, ja sam ti prvo instalirao vpn, isključio lokaciju i ušao u youtube aplikaciju i tu mi ponudio opciju 14,99 eura, nakon toga sam ušao u operu i u tražilicu upisao youtube premium i tu mi se otvorio moj youtube, ali sad je bila ponuda u ukr valuti, odabrao sam plan obitelj i proradilo je na postojećem accountu. Dalje je išlo lagano, e sad dali će me skužit to ne znam, uglavnom dao sam im revolut karticu i čekam da mi naplate nakon probnog perioda.
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube premium
Da to mi je jasno,nikad nisam imao problema napravit obiteljski indijski ytb premium,ali nakon toga dodat clanove nikad nisam uspio povezat svih 5acc u taj obiteljski.
22 mjeseca
protjeran
offline
Youtube premium

Obiteljski youtube - 2 korisnika u RH 2 u Njemačkoj, ja plaćam u Hrvatskoj, oće li uredno raditi korisnicima u Njemačkoj?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Youtube premium
Shevshi kaže...
Kako uspijete dodati clanove obitelji u obiteljski paket?Ja sam imao indijsku obiteljsku pretplatu i nikako ne bih mogao napravit da mi doda mailove u obiteljski paker jer bi pisalo da nije ista adresa,a sa vpn-om ne mogu napravit novi indijski gmail jer trazi indijski broj za verifikaciju

 Meni je naknadno dodavanje nekada prošlo iz prve, nekada me zezalo par dana. Rješenje za to je napraviti obitelj prije aktivacije premiuma, najjednostavnije, jer to naknadno dodavanje zna biti svakakvo.

Ivooh11 kaže...
Nemam pojma, ja sam ti prvo instalirao vpn, isključio lokaciju i ušao u youtube aplikaciju i tu mi ponudio opciju 14,99 eura, nakon toga sam ušao u operu i u tražilicu upisao youtube premium i tu mi se otvorio moj youtube, ali sad je bila ponuda u ukr valuti, odabrao sam plan obitelj i proradilo je na postojećem accountu. Dalje je išlo lagano, e sad dali će me skužit to ne znam, uglavnom dao sam im revolut karticu i čekam da mi naplate nakon probnog perioda.

 Prije se to slagalo puno lakše nego sada, sada već imaju više provjera pa i više problema. Skužiti te neće vrlo vjerojatno, ja imam preko 3 godine tako, prvo Indija, pa Argentina, pa sada Turska, nikad problema.

Qui-Gon-Jinn kaže...

Obiteljski youtube - 2 korisnika u RH 2 u Njemačkoj, ja plaćam u Hrvatskoj, oće li uredno raditi korisnicima u Njemačkoj?

 Raditi će bez problema, nema provjera kao Netflix

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
8 godina
offline
Re: Youtube premium
Evo i meni završila indija, od 2021 trajalo(surfshark vpn+revolut), neide više, revolut MC, tursku mi odbija radi biling adress, pricekat cu jos dva dana i probat opet ako neide onda ukraina
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.8.2023 17:02 (Bencho2211).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Youtube premium
izith kaže...

Evo i moje iskustvo od prije tjedan-dva... probao 5-6 VPN-ova, i u niti jednom nisam uspio preko Turske, Argentine ili Indije, YouTube svaki puta "skuži" da je riječ o VPN-u pa mi nudi britanske ili neke druge cijene. U nekim slučajevima sam probao i preko mobitela, došao do plaćanja, a onda je skužio da mi je lokacija u App Storeu kriva, pa me opet izbacio. Na kraju sam uspio ovako:

 

- instalirao Surfshark VPN na mobitel, jer mobilna verzija nudi 7 dana free triala

- odmah otkazao pretplatu, da mi ne naplati 60€ za godišnji paket

- instalirao Surfshark VPN na komp, ulogirao se istim podacima s mobilne aplikacije (dakle besplatno, u sklopu triala)

- za lokaciju odabrao Ukrajinu

- platio YT Premium Revolutom, kao zemlju vlasnika kartice ostavio Ukrajinu, prihvatilo metodu plaćanja

- još sam na besplatnih prvih mjesec dana, a uskoro očekujem prvu naplatu s Revoluta (99 UAH, što je oko 2,4 eura)

 

Slava Ukraini! 

 

Update:

 

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube premium
ja sam isto kao i kolega napravio,surfshark i ukrajina i hvala ti kolega na info.Probao sam kao sto sam radio godinama prije expressvpn indija,turska,argentina i nije htjelo,pa sam probao tunnel bear isto nije htjelo i na kraju sam isao surfshark-ukrajina
7 godina
offline
Re: Youtube premium
Dobra stara Turska...
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube premium
preko kojeg vpna si kolega uspio napravit za Tursku?
5 godina
offline
Re: Youtube premium
Shevshi kaže...
preko kojeg vpna si kolega uspio napravit za Tursku?

 Ja prije par dana preko https://free.vpnunlimitedapp.com/

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.8.2023 11:29 (Posmatrač).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube premium
nece turska preko vpn unlimiteda,odmah izbaci Transaction declined. This purchase requires a payment method from your billing country. [OR_RECR_05]
8 godina
offline
Re: Youtube premium
Nece ni preko surfshark ni preko urban vpn isti error dodje
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.8.2023 12:46 (Bencho2211).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Youtube premium

Familiy subscription je trenutno preko Argentine 2.33€, a svaki mjesec je još jeftinije zbog konstantne inflacije pesosa :D

btw vidim da su neki pisali da im ne radi Argentina, pa eto da kažem da meni radi i dalje preko Revolut virtualnog mastercarda.

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube premium
Problem je sto se nova produzivanja i novi accounti tesko rade,znam da rade mjesecna obnavljanja postojecih racuna.Probao sam i ugasit vpn kad treba poslije prvog prozora i zamjenit eure u turski novac i jako puno toga,i preko iphona,i preko laptopa-chrome preglednika i edga i nece.Jedino sto mi radi sta sam uspio napravit par novih accounta za prijatelje je surfshark-ukrajina.Ne znam jesu li drugi vpn-ovi kompromitirani,uglavnom sam sveo isao preko revoluta,pa cu sad probat preko Wise-a,ako uspije koja kombinacija javim
 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Youtube premium
Stari accaunt i preko TunnelBear-a dok je još nudio Tursku...
14 godina
offline
Youtube premium

Za koristinje Turske najbolje vam je uzet turksu debitnu karticu i preko FUPS placati onda prolazi i youtube i sve. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Youtube premium
Ulysses182 kaže...

Familiy subscription je trenutno preko Argentine 2.33€, a svaki mjesec je još jeftinije zbog konstantne inflacije pesosa :D

btw vidim da su neki pisali da im ne radi Argentina, pa eto da kažem da meni radi i dalje preko Revolut virtualnog mastercarda.

 

 i kod mene je taktita Revolut i Mastercard jer ostalo mi nikako nije prolazilo. Pošto koristim jednokratne kartice ionako, Revolut je bio logcni go-to.

8 godina
offline
Re: Youtube premium
Update, nakon svih pokušaja jedino mi prosla ukraina, uzeo family account 3.84€, revolut virtulna mastercard uz pomoć surfshark vpn-a (nikakvi novi account već stari koji je bio na indiji zadnje 3 godine samo promjenio biling adress uz pomoć random adress generatora)
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.8.2023 8:16 (Bencho2211).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Youtube premium
Bencho2211 kaže...
Update, nakon svih pokušaja jedino mi prosla ukraina, uzeo family account 3.84€, revolut virtulna mastercard uz pomoć surfshark vpn-a (nikakvi novi account već stari koji je bio na indiji zadnje 3 godine samo promjenio biling adress uz pomoć random adress generatora)

Potpisujem!
Isto pokušao sve i svašta za Tursku i bez uspjeha. Ukrajina prošla odmah kako je gore navedeno!

9 godina
offline
Re: Youtube premium
Dakle ako ja imam normalan hrvatski acc spojen i plaćam 9.55e mjesečno, mogu bez izrade novog acca prebaciti na Ukrajinu i nešto jeftinije plaćati?

Imam revolut master card.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Youtube premium

deaktiviraj, kada ti istekne premium pali vpn i aktiviraj na koju god državu želiš

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
8 godina
offline
Re: Youtube premium
Dada slobodno dan dva prije nego je naplata isključi , mozes i sa free vpn u tom slucaju UrbanVpn ima za ukrainu mislim da je 100mb besplatno dnevno sta je sasvim dovoljno za to odraditi
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Youtube premium
Meni jučer isteklo 30 probnih dana i naplatili mi 3,84 e na revolutu. Za sad sve ide ok. Nakon prijave preko ukr. više se ne koristi vpn.
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.8.2023 7:49 (Ivooh11).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice