Mozilla Firefox pitanja

poruka: 577
|
čitano: 181.075
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
thucydides kaže...

Danas napravio update FF-a sa 36.xx na 37.01 na par računala, više ne mogu otvarati stanicu Raiffeisen banke (www.rba.hr). Isprobao sam na par virtualki i drugim računalima, svi koje imaju verziju Firefox-a 36 mogu prisupiti navedenoj stranici (nakon updatea ništa), one kod kojih je 37 nemogu. Kod Chrome-a i IE radi normalno.

 

 Kada sam vidio tvoj posto isao sam i ja probati i isto ne mogu. To mi se vec jednom dogadjalo sa updateom FF-a a onda je bilo zbog kombinacije BitDefendera i FF-a. Sada vec izvjesno vrijeme koristim mobilnu aplikaciju za sva placanja tako da se sa ovime necu opterecivati.

16 godina
neaktivan
offline
Mozilla Firefox pitanja

update na 37.01 i shockwave flash stalno blokira (slika)

riješio ovako:

To disable Protected Mode, use a text editor to add the line ProtectedMode=0 to the Flash "mms.cfg" file, located in one of these locations:
(Windows 32bit) C:\Windows\System32\Macromed\Flash
(Windows 64bit) C:\Windows\SysWOW64\Macromed\Flash
For example, on a Windows 7 64-bit system, open the C:\Windows\SysWOW64\Macromed\Flash folder, copy the file "mms.cfg" to the desktop, open it in Notepad, add a new line ProtectedMode=0 and then close Notepad, saving your changes. Next, go back to the C:\Windows\SysWOW64\Macromed\Flash folder, rename the original file to "mms.cfgBAK" (to save it as a backup) and then drag and drop in the modified "mms.cfg" file from the desktop. To re-enable Flash Protected Mode, either restore a backup of the original mms.cfg file, if you saved one, or else re-edit the mms.cfg file to remove the ProtectedMode=0 line you added. Updating Flash Player or installing a newer version does not automatically re-enable Protected Mode

 .. ako tko ima sličan problem, možda pomogne

Cum sapienti viro libenter diserimus
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mozilla Firefox pitanja

Prije je Firefox bio izvrstan, a sada je sa svakim updateom sve gori i gori. Uvijek neki plugin crash, flash crash... i slično. Na Chrome mi se ne prelazi, a ovako neću još dugo pa bi neka zamjena bila poželjna, ali pitanje je šta staviti?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
Eld kaže...
thucydides kaže...

Danas napravio update FF-a sa 36.xx na 37.01 na par računala, više ne mogu otvarati stanicu Raiffeisen banke (www.rba.hr). Isprobao sam na par virtualki i drugim računalima, svi koje imaju verziju Firefox-a 36 mogu prisupiti navedenoj stranici (nakon updatea ništa), one kod kojih je 37 nemogu. Kod Chrome-a i IE radi normalno.

 

 Kada sam vidio tvoj posto isao sam i ja probati i isto ne mogu. To mi se vec jednom dogadjalo sa updateom FF-a a onda je bilo zbog kombinacije BitDefendera i FF-a. Sada vec izvjesno vrijeme koristim mobilnu aplikaciju za sva placanja tako da se sa ovime necu opterecivati.

 

Neznam, isprobao sam na "svježe" instaliranim Windowsima (7/8.1 32/64) kod kuće i na poslu, sa svim updateovima i bez ikakvog dodatnog softwarea. Gugl zasad nije pronašao ništa sličnog.

16 godina
neaktivan
offline
Mozilla Firefox pitanja

Stavili su obavijest da znaju za problem i da ga rijesavaju.

 

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Mozilla Firefox pitanja

Iako nije čisto vezano uz FF, zanima me zašto mi kad idem na about Waterfox, zašto mi ne nudi nadogradnju?
Već stoji kako je posljednja (aktualna) inačica 36.0.4, a kad odem na službene stranice ondje stoji kako je aktualna inačica 37.0.1?
Za anti-virus imam ESET Nod 32, no i njega sam "isključio" al mi i dalje ne želi akutalizirati....
imali tko kakvo riješenje ili moram skidat s službene stranice nadogradnju ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mozilla Firefox pitanja

Ne radi mi vrh stranice tu na forumu (FF 37.0.2 , friški win7 pro) ???!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
titko kaže...

Ne radi mi vrh stranice tu na forumu (FF 37.0.2 , friški win7 pro) ???!!!

Kakav vrh stranice? Možeš li objasniti malo bolje?

14 godina
moderator
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
titko kaže...

Ne radi mi vrh stranice tu na forumu (FF 37.0.2 , friški win7 pro) ???!!!

 Ni meni na zadnjoj beti.

Ali ionako koristim puno praktičniji način - tike Home i End.

Marko :D kaže...

Kakav vrh stranice? Možeš li objasniti malo bolje?

 Link u donjem desnom uglu stranice.

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
13 godina
offline
Mozilla Firefox pitanja

Aha, meni na Operi radi. 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Mozilla Firefox pitanja

... i na IE radi

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Mozilla Firefox pitanja

i na firefoxu radi 37.02

 

EDIT;

 

37.0 nije htio uploadati preko firefoxa, nego sam skinuo sa službene stranice verziju 37.0 pa sam je instalirao preko prijasnje verzije, a 37.02 se uredno apdejtala preko Firefoxa.

 

Mozda meni zato sve radi, nemam pojma

 

 

tko ima ima a tko nema tko ga j.....
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.4.2015 19:47 (Strahoslav Trta).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mozilla Firefox pitanja

Instalirao sam adblock, no bez obzira što je on aktiviran.
Reklame mi se odvaraju...inače napravio sam čistu instalaciju prijenosnika na kojem se nalaze Windows 7 (32-bit), pa me zanima kako bi se taj problem mogao riješit? 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mozilla Firefox pitanja

Prije sam koristio Multirow bookmarks toolbar sa kojim sam bio ekstra zadovoljan, poredao sam ikonice bookmarka u 2 reda i to je normalno radilo dok nisu došle novije verzije Firefoxa koje ne podržavaju taj addon i nefunkcionira više.

Trenutno koristim Roomy bookmarks, ali mi se ne sviđaju opcije, nervira me par njih pa me zanima imate li neku alternativnu preporuku. 

 

Ono što mi treba je da u dva reda poredam svoje najčešće korištene bookmarkse u toolbar sa par foldera i to je to, ništa fenci-šmenci samo da je funkcionalno. 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mozilla Firefox pitanja

Mozilla 37.0.2. mi ne prikazuje povijest posjeta u opciji"prikaži svu povijest" u svojoj biblioteci"; tek samo "danas" i eventualno "jučer". A do pred nekih tjedan dana bila je opcija: "zadnjih 7 dana" i "ovaj mjesec". Imam Win 7Ultimate. Sve radi O.K. Osim ovog. Napravio refresh i reset prije tjedan ali opet ništ. A to mi doista treba kad nešto želim pregledati od prije. Može li mitko reči zaštoi kako vratiti stavke koje mi ne želi prikazati?

zalutao u svijet jedinica i nula
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.5.2015 21:46 (žeto).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja

Napravi sljedeće: otiđi na opcije AdBlocka

 

 

1. Stavi kvačice na obje liste odakle povlači reklame i osvježi ih (imaš dvije vidljive mogućnosti),

2. Isključi mogućnost da ti propušta neke nenametljive reklame (ovo ti je odmah ispod ovog pod broj jedan).

 

Nemam računalo sa sobom pa ti pišem ovako napamet, ali to je to.

13 godina
offline
Mozilla Firefox pitanja

Jel se kome dešava kada ide na Add-on Manager da dobije "nedovršenu" početnu stranicu, (Prvitak).
Isprobano na FF i WF preglednicima te na dva različita prijenosnika s Windowsima 7 i Windowsima 8.1 Pro

Privitak Privitak
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
Gale92 kaže...

Jel se kome dešava kada ide na Add-on Manager da dobije "nedovršenu" početnu stranicu, (Prvitak).
Isprobano na FF i WF preglednicima te na dva različita prijenosnika s Windowsima 7 i Windowsima 8.1 Pro

Probaj počistiti sa CCleanerom, a ako to ne uspije, probaj promijeniti DNS servere na 8.8.8.8 i 8.8.4.4

13 godina
neaktivan
offline
Mozilla Firefox pitanja

Bok. Kada odem na GMail, dobijem ovu obavijest "Ova verzija pretraživača Firefox više nije podržana. Izvršite nadogradnju na podržani preglednik. Odbaci." Updatea se automatski, tako da uvijek imam zadnju verziju. Trenutno imam Firefox 38.0.1. U čemu je stvar i kako to popraviti?

Truth is the truth hurts ... Don't you agree??
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2015 14:59 (AxLiNa).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mozilla Firefox pitanja

Da li postoji mogućnost da nekoliko bookmarksa npr. 5-10 komada odjednom otvorim u novim tabovima. Ne zanima me otvaranje svih bookmarksa u jednom folderu, nego specifičan broj npr. 10 komada odjednom.

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
Gale92 kaže...

Jel se kome dešava kada ide na Add-on Manager da dobije "nedovršenu" početnu stranicu, (Prvitak).
Isprobano na FF i WF preglednicima te na dva različita prijenosnika s Windowsima 7 i Windowsima 8.1 Pro

 I meni se do događa, isto izgleda kao nedovršeno.

13 godina
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
keyofdestiny13 kaže...
        I meni se do događa, isto izgleda kao nedovršeno.

 Sada sam isprobao i na računalu na poslu i isti slučaj.
Dakle nešto kod Mozille nije ok 

9 godina
odjavljen
offline
Mozilla Firefox pitanja

Imam 64 bitni W8.1,  a koristim firefox 32, 360 ts je 32 bitno i dobar dio programa mi je pod 32 bitno, sad jel se ta 32 i 64 bit tuku, te da li treba onda spomenuti programi biti u skladu sa 64 bitnim?

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Mozilla Firefox pitanja

Ekipa, dal još tko ima problema sa Mozillom u zadnjih par dana?

Kod staraca na kompu se odjednom zblesirala, užasno šteka i treba joj više od pola minute da registrira natipkana slova.

Mislio sam prvo da je komp u pitanju, ali on je u potpunosti ispravan i čist od virusa. Komp radi normalno, bez štekanja. Isto tako IE radi bez problema, nema štekanja, brzina interneta u skladu je sa vezom. 

Probao sam reinstalirati Mozillu, ali problem se i dalje nastavlja.

Dal je to samo kod mene ili je netko primjetio slične probleme? 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Mozilla Firefox pitanja

Kod mene je sve uredno, bez ikakvih problema.

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
Coder256 kaže...

Kod mene je sve uredno, bez ikakvih problema.

 I kod mene je sve u redu.

14 godina
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
Igzy20 kaže...

Ekipa, dal još tko ima problema sa Mozillom u zadnjih par dana?

Kod staraca na kompu se odjednom zblesirala, užasno šteka i treba joj više od pola minute da registrira natipkana slova.

Mislio sam prvo da je komp u pitanju, ali on je u potpunosti ispravan i čist od virusa. Komp radi normalno, bez štekanja. Isto tako IE radi bez problema, nema štekanja, brzina interneta u skladu je sa vezom. 

Probao sam reinstalirati Mozillu, ali problem se i dalje nastavlja.

Dal je to samo kod mene ili je netko primjetio slične probleme? 

 Skinem firefox 38.0 sve šteka, vratim na verziju 36.0 i automatski mi update-a na 38.0 i sad sve radi ok vrag će ga znati što su syebali.

9 godina
odjavljen
offline
Mozilla Firefox pitanja

Zašto firefox zauzima toliko mjesta u odnosu na operu, na kojima sam otvorio i na jednom i na drugom browseru iste 5 stranice, prikazano na slici:

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
keyofdestiny13 kaže...

Zašto firefox zauzima toliko mjesta u odnosu na operu, na kojima sam otvorio i na jednom i na drugom browseru iste 5 stranice, prikazano na slici:

Zbog dodataka, otvorenih tabova i plugina.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
Marko :D kaže...
keyofdestiny13 kaže...

Zašto firefox zauzima toliko mjesta u odnosu na operu, na kojima sam otvorio i na jednom i na drugom browseru iste 5 stranice, prikazano na slici:

Zbog dodataka, otvorenih tabova i plugina.

 Interesantno, imao sam samo jedan tab, onemogućio dodatke , izbrisao sve izglede,plugine(priključce) nisam dirao, svejedno firefox ima nešto više zauzeća memorije.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice