Koje add-ons (dodatke) za borwsere koristite?

poruka: 7
|
čitano: 3.938
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Koje plug-in-ove (dodatke) za borwsere koristite?

Naslov sve kaze....ja trenutno koristim Google Chrome i imam par plug-in-ova.....za prijevod stranice i prognoza...

 

Dok sam bio na firefox-u koristio sam xmarks, download statusbar, chatzillu te za download youtube vide-a

 

Posto u google chromu nema dodatak za skidanje youtube vide-a zanima me dal ima neki dobar downloader kkoji mozes sluziti svrsi....

Legen-wait for it-dary....englezi prodane duse....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koje plug-in-ove (dodatke) za borwsere koristi

Orbit downloader. Skida video sa valjda 95% stranica a videom.

14 godina
neaktivan
offline
Koje add-ons (dodatke) za borwsere koristite?

kratko i jasno: ništa :D

xF: rebelsy
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koje add-ons (dodatke) za borwsere koristite?

MojBuk Toolbar 2.5.4.6 

 

Besplatno gledanje svih domacih tv kanala, domaci filmovi i domace serije, sve radio stanice sa nasih prostora, domaca muzika za skidanje. Gledajte uzivo prenosi utakmica, live stream, primajte informacije sa Balkana, Chat sa balkana. Sve na jednom mjestu potpuno besplatno i uvijek uz vas.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koje plug-in-ove (dodatke) za borwsere koristi
ja00022 kaže...

Naslov sve kaze....ja trenutno koristim Google Chrome i imam par plug-in-ova.....za prijevod stranice i prognoza...

 

Dok sam bio na firefox-u koristio sam xmarks, download statusbar, chatzillu te za download youtube vide-a

 

Posto u google chromu nema dodatak za skidanje youtube vide-a zanima me dal ima neki dobar downloader kkoji mozes sluziti svrsi....

Nije dodatak nego jedna stranica preko koje možeš skinuti video sa youtuba (koja radi u bilo kojem browseru, samo na kompu mora biti instalirana java, koju možeš preuzeti na ovom linku)

recimo, imaš video sa ovom adresom

e onda upišeš kiss ispred youtube u imenu

To onda izgleda ovako

http://www.kissyoutube.com/watch?v=tZmDWltBziM

 

e onda klikneš na onaj gumb sa strelicom prema dolje ispod videa i skočiti će ti neki skočni prozor (u mozilli da, za google chrome neznam) u kojem te pita da li želiš snimiti file. I to je to

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2010 0:07 (denix).
14 godina
neaktivan
offline
Koje add-ons (dodatke) za borwsere koristite?

Koristim addone u mozilli a to su

 

 

 

 

Addons Addons
Nemam potpis osim na licnoj
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2010 0:11 (RimSo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koje add-ons (dodatke) za borwsere koristite?

Eto koji dodaci trenutno sljakaju kod mene u Firefox, a obicno uvjek i rade bas ovi zato i je Firefox moj glavni browser ili Opera normalno povremeno a u zadnje vrjeme sve vise zbog OperaUnite.Cool

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice