TF2, CSS i clipanje po mapi

poruka: 4
|
čitano: 1.166
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
TF2, CSS i clipanje po mapi

vecer svima.

 

znaci imam gore navedeni problem koji je poceo prekjucer, i to iz vedra neba. uso sam u tf2 i odjednom sam poceo clipati po mapi ko blesav (znaci pomicanje napred-natrag, blinkanje, lag spike, teleportiravanje ili kako god drugacije to zovete) a ping mi je normalan, znaci 40-80, kako kod kojeg servera. fps se krece izmedu 60 i 75 (kod CSS je fps konstantno 80+) jer ne igram na severima s vise od 15 igraca. postavke igre su 1680x1050@max, no vsync (da eliminiram daljnju raspravu o postavkama igre, isto mi se dogada na 640x480, sve moguce pogaseno te isto tako i na max, jer kako god okrenem i postavim, necu imati ni 1 fps vise a ni manje).

pocistio sam komp sa spybotom, mbamom, nodom, adawareom, ccleanerom i svi su updateani na zadnje definicije i verzije programa. registry je takoder pociscen. citao sam po netu i kazu ljudi da je to jer serveri ne mogu podnjeti toliko prometa, sto bi bilo i razumljivo da mi se to isto ne dogada i na praznom serveru. 

L4D2 mi radi bez problema i ikakvih znakova koji bi pokazivali iste probleme. vise mi je sfalilo ideja osim format c:, sto definitvno necu raditi samo zbog jedne igre. torrenti i browsanje radi uredno isto kao i jubito.

 

pomorite mi :(

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: TF2, CSS i clipanje po mapi
Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
14 godina
protjeran
offline
RE: TF2, CSS i clipanje po mapi
Reci kako mozda nekome pomogne :)
Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
15 godina
offline
TF2, CSS i clipanje po mapi

pa ostavio sam gore link na koji slobodno kliknes.

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice