Lost Ark

poruka: 168
|
čitano: 60.613
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Lost Ark

Ako nista, zanimljivo je pratiti oficijalni forum. Udarise nolajferi na casualce, jedni na druge. Bas me zanima u sto ce pretvoriti igru. Za sada se mora priznati da mi se ne svidja kuda sve ovo ide. Nakon ovog nerfa, bacio sam opet abyssal - necro origin i prosli smo kroz njega kao vrucim nozem kroz maslac. Toliko smo bili brzi da smo izbjegli sve mehanike . Aj' malo lagim. Prvu mehaniku smo izbjegli, a drugu smo na brzinu odradili. Da se razumijemo jos sam uvijek u t1. Kako se sve odvija nema potrebe zuriti. Dok ja dodjem do t3 sa solo likom taman ce izbaciti novi sadrzaj

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.3.2022 1:47 (SamoPitam3).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark

svi koji kažu kako su t1 i t2 lagani, igra ne valja, easy mode itd.... e ako takvi ikad doguraju do nečega ozbiljnoga u t3, jaja će im otpasti od muke hahaha

12 godina
offline
Lost Ark

Mene dosta iritira cinjenica sto ce vec ovaj mj izbaciti jos end game contenta, novi kontinent itd. iako je valjda  tek 0.1% populacije na razini zadnjeg dostupnog sadrzaja (1370 Hard mode abyssal). A rekli su prije launcha da ce se kao ravnati po glavnini populacije a ne po cutting edge ljudima, al eto vec pocinje izgledat da to nece bit istina...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark

pokušali budu sustići kr verziju igre... a oni imaju t3 na samom startu čim kreiraš lika a max ilevel je 1650. naravno da će trebati neko vrijeme za to ali ljudi žele nove stvari... sadržaj i nove klase koje nam nedostaju. igra ima nekih bugova ali to se sve svodi na probleme sa velikom populacijom. ujutro mi matchmaking radi savršeno, navečer katastrofa kad se server napuni. nema ništa loše u tome što će dodavati nešto novoga već sada

5 godina
offline
Lost Ark

Ja se zapravo najvise bavim questovima i "kolekcijama" i razvojem strongholda i... A samo toga ima za igrati ohoho.  Endgame, odnosno ilvl. me trenutno niti malo ne zanima. Odnosno sporedan mi je. Da ga ne moram nabijati zbog same price ostao bi tamo na pocetku . Doduse, ilvl dobro dodje i za one gankere na pvp otocima. Uopce ne znam kako im se tamo da cekati...

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Lost Ark

Evo me na 1340... presao zadnji Abyssal trenutno u igri. Sad napokon mogu igrat igru :P Tj posvetit se ostatku contenta i Sorceress altu.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Lost Ark

Smirila se situacija i nema vise queue-a na EU serverima pa igram sad kako treba.

Nego igro sam prije igru na ruskom serveru i sad ponovo sa istom klasom (demon hunter) idem i na EU i doso sad na onaj High Tech otok.

I imam PTSP od jednog dungeona kojeg sam prelazio jedno sat vremena na tom ruskom serveru jer su svi mobovi bili prejaki i imali milijun HP-a i jos ih je tona bilo.

 

I dodem danas ponovo do tog dungeon i vec spreman da opet sat vremena potrosim kad ono narator kaze: vidi imas vamo high tech robota kojeg mos koristit. Ja reko daj me nemoj zaj*bavat.

Udjem u taj robot i ovih mobovi od par milijona HP krenu padat sa 2 hita.

Znaci igro na tom ruskom i nisam uopce skuzio da su roboti bili na raspolaganju (vjerovatno je ovaj na ruskom nest reko, jer je samo tekst bio preveden na eng) u tom dg i ja cijeli dungeon proso samo sa skilovima od lika.

Eh, valjda je i to neki achivement 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark
AmonZero kaže...

Smirila se situacija i nema vise queue-a na EU serverima pa igram sad kako treba.

Nego igro sam prije igru na ruskom serveru i sad ponovo sa istom klasom (demon hunter) idem i na EU i doso sad na onaj High Tech otok.

I imam PTSP od jednog dungeona kojeg sam prelazio jedno sat vremena na tom ruskom serveru jer su svi mobovi bili prejaki i imali milijun HP-a i jos ih je tona bilo.

 

I dodem danas ponovo do tog dungeon i vec spreman da opet sat vremena potrosim kad ono narator kaze: vidi imas vamo high tech robota kojeg mos koristit. Ja reko daj me nemoj zaj*bavat.

Udjem u taj robot i ovih mobovi od par milijona HP krenu padat sa 2 hita.

Znaci igro na tom ruskom i nisam uopce skuzio da su roboti bili na raspolaganju (vjerovatno je ovaj na ruskom nest reko, jer je samo tekst bio preveden na eng) u tom dg i ja cijeli dungeon proso samo sa skilovima od lika.

Eh, valjda je i to neki achivement 

 vrhunski 

www.youtube.com/TerabitTV
5 godina
offline
Lost Ark

Danas asmongold sa cijelom svitom svojih obozavatelja digao lika na 1370 lvl.  Bolje da ne pisem koliko je potrosio... Well. Kako bi rekao del boy - this time next year we'll be millionaires.

Anyway. Eto i mene konacno na tier 2. Cim sam nabio ilvl 600 odmah sam pokupovao opremu na AH za bagatelu i eto me expresno na 802 . Odnosno sada malo vise. Gore oko 1000 sam trenutno nakon sto sam to podigao od s onime sto sam imao.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Lost Ark

Evo demonka.

Nekako sto ide veci lvl to je oprema oskudnija 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Lost Ark

Oprema jos i nekako, ali "oprema" jako lose

Ako nista barem je zanimljivo citati na forumu kada usporedjuju europsku i korejsku verziju "opreme" te se potiho nadaju sexy obleki/skinovima.

5 godina
offline
Lost Ark

Moram nesto priznati.  Igrao sam puno mmorpg igara, ali toksicniju zajednicu nisam vidio. Pogotovo u abyss raidovima. To je takav spektar vrijedjanja, omalovazavanja i psovanja da bi psihijatrija imala sto proucavati godinama. Imam neki osjecaj da tamo nitko ne igra igru vec svi ganjaju resurse i kada to nije odmah krece "veselje". Jos sa svojim altovima ganjaju te raidove , a altovi losi. Jos niti jedan random raid nisam odigrao da nije bilo vrijedjanja i omalovazavanja nekoga. RANDOM znaci, ono mjesto gdje obicno ljudi i dodju vjezbati, jer ih nece nitko u uigranu ekipu. Pogotovo su zanimljivi oni kasnije gdje igra 8 igraca, pa, ako jedan zezne mehaniku ide metla, a imaju cak njih 7 da okrive... I sada dolazim do onog najzanimljivijeg. Umjesto da ostanu i da pokusaju se uigrati (ipak je ovo igrica), oni izlaze i ponovno u random s novom grupom... I to nebitno, zadnji boss ili prvi.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Lost Ark

Matchmaking je katastrofa, da. Izmedu ostalog zato sto nema razdvajanja po jezicima pa u svaku grupu dobis nekoliko njih sto ne znaju beknut engleski, pa gubis automatski ikakvu sansu cak i nakon xy pokusaja ih naucit borbi. Al ista stvar je di god je random matchmaking, ljude jednostavno nije briga jer nemaju posljedica sta god da rade, puno ih ulazi samo se nadajuci da ce ih netko iscarryat bez da ista znaju, nema posljedica ni za toksicnost... Isto je u WoWu, al kljucna razlika je sta je tamo sadrzaj faceroll i moze ga poluretardirani majmun rijesit, dok je ovdje ipak dosta teze i tu je kljucni razlog zasto je iskustvo s randomima uzasno. Ali zato imas Party finder i tamo je ipak dosta bolja situacija, tamo se daju nac normalne grupe svih tipova/ jezika. Ili jednostavno napravis svoju, u opisu stavis da je first clear be patient, i igras. Ak ides glavom kroz zid s matchmakingom prestat ces igrat ubrzo :D

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Lost Ark

Eto. Danas sam odlucio da je deinstaliram. Nekako sam se dovukao do 1340 i to je to. Prvo me ubijaju pvp otoci. Em sto mi ode lag u nebesa kada bude vise igraca, pa uslijed toga imam 0 bodova, a to znaci djaba si krecio i cekao i pokusavao. A i kada si prvi dobijes ta 2 kofera vise iz kojeg ti ispada tier 1.  Em sto igram tu sorcu, a ona je u pvpu jedino dobra tamo u 3v3 arenama. Ovo na otocima vise izgleda na neki gangbang. Pogotovo kada te dohvate shadowhunter, deathblade ili sharpshooter. Jos to nekako i ide u arenama 3v3, jer ce netko kontrirati njima, ali ovdje je to obican gangbang gdje gledas kako ne mozes nista, cak se niti pokrenuti, jer su te stunali, a jednostavno gubis. Druga stvar je rng. Cak i ne toliko oko dizanja opreme, vec oko toga da je kasnije sve iza nekoliko zidova rng-a. Cekati nekog bossa koji se pojavljuje jednom u sat-dva i nadati se da ce ti pasti to sto trebas za obican recept... Ili ubijati kokoske po x99 put i da ti ne padne opet nista. Aj da ih mozes ubijati po cijele dane, ali ne, vec moras cekati kada ce se otok pojaviti. Aj ovaj se jos i pojavljuje nekoliko puta dnevno, ali neki dolaze nekoliko puta tjedno. I mogao bi tako do nebesa. Na kraju je ovo ipak klasican korejski rpg koji trazi igranje s puno altova ili debeli novcanik. Sto se obicno pise po forumu - kao mobilna igrica. Za casual igrace bi je preporucio da ne bi bilo da je pljujem. Cisto da je odigraju. Ne moraju do 1340 doci. Odraditi ce sve i sa 1100...

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Lost Ark

Totalno si fulao igru , za tebe je fortnite . Na kojem ti je levelu/postotku  roster , adventure tome , collectables ... Ja jedino ne mogu prezaliti nerfanje morskog sadrzaja , cekam dan kada ce ga vratiti.. 

Eire
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Lost Ark

Lol, doslovno cijela populacija (opravdano) prigovara da je Sorka daleko preop u PvP, a ovaj se nade zaliti da ga gangbangaju i CCaju, dok sorka ima 6-8 hard CC skillova... I prestat igru radi jednog minimalnog komadica contenta

 

I ja sam imao break od igre kad sam skuzio da mi je postala kao drugi posao, da samo brinem o materijalima i timerima i kako zavrsit sve taskove taj dan... Al kad sam si mentalno u glavi poslozio i prestao tolko brinut i igram jedino sta i kad mi se da, igra je opet top. Npr ne radim vise Guardiane uglavnom, osim na mainu, Chaos dungeone samo s Rested bonusima, Legion gates ne uopce jer mi se ne da i ne da mi se rotacije za treasure mape itd.

 

Inace Roster lvl 101 trenutno, 2 lika 1340+, 32 Masterpiecea, 3 Omniuma (fale Moake, Nia i Stella), 750 Mokoko, 12 Sea Bounty, 13 Giant's Heart, svi skill potioni osim Omnium/ Ignea... znaci ima se uvijek masa toga za igrati. Meni su evo otoci i Island Souls bili najnizi prioritet pa to imam ispod 30 trenutno, al doc ce i to na red. Sad skupljam para za Astray polako i nikam mi se ne zuri. Cak sam i malo Sims-style uredio Stronghold. 

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Lost Ark

Ja uglavnom igram solo i to isključivo PVE kontent, odradim svaki dan daily Una tasks i radim tjedne zadatke.

Dosta istražujem po igri, adventure tome na svim kontinentima (osim Papunike jer tamo ne mogu još tek sam na ilvl 1080)

su mi na minimalno 60%, par su mi  blizu 100%.

Digao sam 2 alta preko Powerpass-a na ilvl 302 i sad mi se uopće ne igraju, no doći će i oni na red nekada.

Igram kad mi se igra i koliko mi se igra, kad mi se ne igra ugasim i odem dalje.

Nakon 10 godina Drakensang Online, ne treba mi još jedna igra koju imam u planu igrati dugo a da ju igram od jutra do prekosutra.

 

Koliko sam upratio svi bi isti tren na end game content i max ilvl opreme, ne pada mi na pamet juriti i žuriti,

sadržaja u igri ima i više nego dovoljno za solidnu zabavu duže vremena.

 

Ne pametujem nikome, igraj brate kako hoćeš i koliko hoćeš i da li uopće hoćeš.

Ja znam što sam osobno dobio od ove igre, uzevši u obzir da sam f2p i ne mislim ovo igrati kompetetivno ni na jednom nivou,

i više sam nego zadovoljan.

 

On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.4.2022 20:40 (fromcelltohell).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Lost Ark

Dao igri vec par puta priliku i jednostavno ne ide,predosadno,dosadni likovi,dosadna radnja,osrednja igrivost,vrhunska vrhunska grafika.

Optimizacija i opcenito tehnicki dio su izvrsni.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice