Green Man Gaming - game store

poruka: 8
|
čitano: 4.084
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Green Man Gaming

Ekipa zdravstvujte.

 

Svi smo redovito u potrazi za dobrim ponudama za nove igre koje planiramo kupiti, a jedna od stvari koja je uvijek presudna su i uvjeti koje dućan nudi. Steam ovdje debelo vodi ispred ostalih konkurenata zbog uhodanosti i mnogih opcija koje nudi korisnicima.

 

Međutim, cijene često nisu najprihvatljivije pa (bar ja) potražimo neke druge digitalne distributere. Osobno koristim, uz Steam, Direct2Drive i Gameov servis. Međutim, surfajući sam naišao na jedan jako interesantan servis.

 

Radi se o Green Man Gamingu. Relativno novi servis za digitalnu distribuciju igara, osnovan 2010. godine i baziran u Engleskoj. Potpuno je legitiman, dakle radi se o službenom servisu za distribuciju igara, ne key shopu.

 

Ono što je posebno kod GMG-a je to da kupljene igre nakon što ste ih se zasitili možete zamijeniti za popust pri kupovini neke druge igre, ili za kredit na računu. Ovo je jedna od stvari koja je jako tražena na Steamu, no još nije uvedena, a GMG je trenutno jedini digitalni servis koji to nudi.

 

Pogledajte malo, mene je zainteresiralo i sigurno ću tamo kupovati u budućnosti.

http://www.greenmangaming.com/

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Green Man Gaming
Danny_HR kaže...

Ovo je veoma dobar servis po meni, a posebice zbog te zamjene igara. To je jedan od većih koraka u ovoj vrsti prodaje.

Samo da još uvedu nešto kao videoteku, posudiš igricu pređeš, vratiš.. :)

Zeppe :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2011 12:17 (Zeppe).
16 godina
offline
Re: Green Man Gaming
Fora je i što imaju referral sistem u kojem dobiš po 5€ za preporuku, već 5€ dobije i onaj kojeg si preporučio.

Uvjet je da ste do sad potrošili minimalno 5€ i da onaj koji dolazi potroši min 5€.
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Green Man Gaming
Danny_HR kaže...
Fora je i što imaju referral sistem u kojem dobiš po 5€ za preporuku, već 5€ dobije i onaj kojeg si preporučio.

Uvjet je da ste do sad potrošili minimalno 5€ i da onaj koji dolazi potroši min 5€.

Jel se mogu iskoristiti tih 5 eura koje novi član dobije registracijom preko preporuke? :)

Uglavnom, regrutiranjem novih članova bi se moglo zaraditi para. I još jedno pitanje ako ne smeta, dal se sa ti parama mogu samo

kupiti igre ili ih možeš sa karticom koristiti u druge svrhe?

Zeppe :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2011 12:29 (Zeppe).
16 godina
offline
Re: Green Man Gaming
Samo kupnja igara, ali da bi refferal uspio mora i onaj novi član potrošiti min. 5€.
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
12 godina
neaktivan
offline
Green Man Gaming - game store

Ufff, fora je to sa vracanjem igara i s referalima ali nisu bas jeftini {#}

 

Ako nekome nije zurba jeftinije je uzimat sa game-a ili sa zavvija

Vi veri veniversum vivus vici
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Green Man Gaming - game store

Zna netko zasto ne mogu utradeat Bioshock, iako nije Steam third party DRM? World Of Goo mogu bez problema, i onu besplatnu igru isto ali Bioshock mi uopce nije ponudjen.

 

Moze jos netko samo pogledati da li mu je ponudjen?

Shhhh!! My common sense is tingling!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Green Man Gaming - game store

jeli kupovo ko preko vpn-a u ovom shopu i kako? dosta su jeftinije igre za amerikance {#}

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice