Cod2 Frag Movie Rate and Comment

poruka: 6
|
čitano: 1.772
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Cod2 Frag Movie Rate and Comment
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 Frag Movie Rate and Comment

Imaš temu za postanje svojih game videa. Ali što bi se ti potrudio i malo potražio po forumu.

Inače, nekako mi je framerate previše varijabilan, negdje dropa, a i mogao si stavit neki movie cfg, jer ovo nije ništa poseno.

Killevi, a šta reći, propala igra, ne znaš 'ko ga haxa 'ko ne, tako da to neću komentirat.

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
15 godina
offline
RE: Cod2 Frag Movie Rate and Comment

evo ti rejt:

zvuk je dosta los, kao da je rippano na 96kbps,
pjesma isfurana vise nego gume na f1 bolidima,
nema nikakvih prelaza izmedu klipova,
fragovi su na pravljeni na pubu?
i ostalo sto je reko kolega iznad.

. : S I G : .
13 godina
neaktivan
offline
Cod2 Frag Movie Rate and Comment

Vi se kaj kuzite lowsi...neznate ni kako izgleda cod2...neznam zasto su svi ljubomorni...pogledajte druge frag movie kakvi su...i nije pub,ni hax,i movie cfg je. :D

 
0 1 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Cod2 Frag Movie Rate and Comment

Hebote neopisivo mi idu na zivce klinci koji se hvalisaju svojim "skillom" (iako to nepostoji). COD je igra koja se samo odziva na brzinu reakcije i preciznosti, sve ostalo je nebitno.

Prave igre u kojima se trazi "skill" su Armed Assault, Operation Flashpoint, Rainbow Six Raven Shield, Americas Army, i sl. U COD nepostoji skill i nikad nece postojati.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Cod2 Frag Movie Rate and Comment

cod=quake. sto je weky rekao, da u codu treba bar polovica teamplaya koja treba za armu ili R6, igrao bi se na sasvim drugaciji nacin.

 

becks, sto se sada pjenis? htio si rejt, i sad kad si ga dobio ti ne pase. nismo te uvrijedili nego smo ti rekli kako stvari stoje. osobno sam vidio klipove od 23sec koji izgledaju kao sci-fi prema tvojem uradku.

 

nauci primati kritiku prijatelju jer dns je tesko sve zadovoljiti :D

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.7.2010 19:41 (Bass).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice