PES 2014 Ps3

poruka: 5
|
čitano: 1.686
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
PES 2014 Ps3

Pozz,

 

evo danas mi stigel PES 14 nov zapakiran, ali do sad nisam uspio instalirat DP 2.0, ja ne kužim kaj je ta veza tak spora ili kak to da tak sporo skida!?

 

Imam pitanje u vezi instalacije, znači stavim disk u PS3 i nema instalacije, i ja šnjofam po "options" i nađem opciju "install data" ili nekaj slično, i onda mi je počela instalacija kao kod recimo ostalih igrica...

 

Sad me zanima kaj mi to kaj sam sad instaliral uopče znači, kad sam mogel igrat i bez toga...jel mi može netko pojasnit. Kaj je bilo to kaj se je instaliralo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PES 2014 Ps3

aloha..imam problem kod igranja pes 2014..igraci su mi ful spori,slabo se dodavaju pasevi loši ,sve mi je to bilo ok dok mi klinci nisu zdrmali neke postavke,.nek mi neko kaze koje najbolje postavke i keko da ih postavim da što bolje to izgleda..igram na ps3..hvala

 

 

amir
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PES 2014 Ps3

da instalirao si igru na hard od plejke i mozes ju igrat bez cd

npr posudis frendu i on instalira

meni frend ima PS3 nece jos 4 kupovati i on nikada ne instalirava na hard

kad sam ga pitao zasto,on kaze da je gust kad ubacujes cd svaki put :)

igra diablo 3 izvadi cd i ubaci nba itd...

gust

~^iGoR~
14 godina
offline
Re: PES 2014 Ps3
aquaevivae kaže...

Pozz,

 

evo danas mi stigel PES 14 nov zapakiran, ali do sad nisam uspio instalirat DP 2.0, ja ne kužim kaj je ta veza tak spora ili kak to da tak sporo skida!?

 

Imam pitanje u vezi instalacije, znači stavim disk u PS3 i nema instalacije, i ja šnjofam po "options" i nađem opciju "install data" ili nekaj slično, i onda mi je počela instalacija kao kod recimo ostalih igrica...

 

Sad me zanima kaj mi to kaj sam sad instaliral uopče znači, kad sam mogel igrat i bez toga...jel mi može netko pojasnit. Kaj je bilo to kaj se je instaliralo?

To se instaliraju data packovi, znači popravljene formacije klubova, zimski transferi i slično. Ako ti se sporo skida probaj izabrat Http opciju kad stavljaš skidat (umjesto p2p) meni je tako brzo skidalo.

To ne moraš instalirat, ali igra je puno bolja nego sa original data packom.

GET TO DA CHOPPAAA!!!!!!!!!!
9 godina
neaktivan
offline
PES 2014 Ps3

Halo sta nitko ne zna,ajd neka netko mi odgovori

amir
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice