Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.739
|
čitano: 4.911.697
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Optimizacija je losa tu nema dvojbe, pogotovo na pocetku igre tu je najgora.
Kak ides dalje igra sve bolje radi (valjda se svi shaderi ucitaju ili ko zna kaj).Kasnije zaboravis na bilo kakve probleme i uzivas u igri. 

Na steamu pise da imam 176 sati, a jos igram kad uhvatim vremena.

 

Ta losa optimizacija na kraju meni ne umanjuje njezinu genijalnost i mislim da su metacritic ocjene opravdane. 

Tko hoce nek igra tko nece ne mora. Ocito

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Što mora biti Cyberpunk da se može reći da je loša optmizacija? Nije baš poput Cyberpunka kad je tek izašla igra, ali je svejedno loše.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

ma sve ste u pravu, nemojte igrati Elden Ring nikako, ne vrijedi vašeg vremena.

 

Nažalost nemamo svi sposobnost ni vještinu za preći takvu igru. Ne treba se ni preforsirati.

 

Fifa, Fortnite, Far cry 6, to treba odigrati, kakav Elden Ring. 

Moj PC  
1 4 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

ma sve ste u pravu, nemojte igrati Elden Ring nikako, ne vrijedi vašeg vremena.

 

Nažalost nemamo svi sposobnost ni vještinu za preći takvu igru. Ne treba se ni preforsirati.

 

Fifa, Fortnite, Far cry 6, to treba odigrati, kakav Elden Ring. 

Fortnite je jedno milion puta teži od elden ringa al aj nek ti bude.

 

Fifu da ni ne spominjem, ta igrica ima skill cap do nebesa, bukvalno moras znat sve taktike, kontre, sve igrače njihove prednosti, mane, milion kerefeki, sve se mjenja iz tjedan u tjedan.

Elden ring moras znat kad stisnut krug i R1 u pravo vrijeme.

 

 

Jedino far cry je kurčina, jos od 2013.

Say hello to my little friend
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
naravski da su teže, ali to nije do igre nego do čovjeka koji igra protiv tebe, tako je i iks oks težak, bespredmetno je pričati o tome.

nego kak tebi idu krug i R1?
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
naravski da su teže, ali to nije do igre nego do čovjeka koji igra protiv tebe, tako je i iks oks težak, bespredmetno je pričati o tome.

nego kak tebi idu krug i R1?

 nikako, igram na tipkovnici i mišu

Say hello to my little friend
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

ma sve ste u pravu, nemojte igrati Elden Ring nikako, ne vrijedi vašeg vremena.

 

Nažalost nemamo svi sposobnost ni vještinu za preći takvu igru. Ne treba se ni preforsirati.

 

Fifa, Fortnite, Far cry 6, to treba odigrati, kakav Elden Ring. 

 

No dobro, budem odigrao, evo da tebi dokažem da sam sposoban i vješt :-)

 

BTW, sad za ozbač, igrao sam sinoć još 6h :-) igra je fina droga. Ima nešto u njoj, što je je. Malo sam se navukao.

Al i dalje je neoptimirana.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.5.2022 9:19 (Bitanga).
13 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Cansee kaže...

ma sve ste u pravu, nemojte igrati Elden Ring nikako, ne vrijedi vašeg vremena.

 

Nažalost nemamo svi sposobnost ni vještinu za preći takvu igru. Ne treba se ni preforsirati.

 

Fifa, Fortnite, Far cry 6, to treba odigrati, kakav Elden Ring. 

 

No dobro, budem odigrao, evo da tebi dokažem da sam sposoban i vješt :-)

 

BTW, sad za ozbač, igrao sam sinoć još 6h :-) igra je fina droga. Ima nešto u njoj, što je je. Malo sam se navukao.

Al i dalje je neoptimirana.

 

 Bitanga daj nemoj brinut toliko o optimizaciji bude te šlag strefio.

Nek si se ti nama navukao sad uživaj.

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...

 Bitanga daj nemoj brinut toliko o optimizaciji bude te šlag strefio.

Nek si se ti nama navukao sad uživaj.

 

Gle, nervira me kad mi se teksture pop-inaju, ili kad u ključnom trenutku u borbi FPS padne za 20.

Jednostavno mi kvari gušt. Nekom je to možda super, meni nije. Očekivao sam više bar na tom polju jer igra realno nije grafički nešto ekstra u odnosu na druge igre koje bez problema drže FPS.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

U zadnje vrijeme prosao na Ps5 Elden Ring,Horizon Forbiden West,GT7,Cyberpunk.....vrijeme je da se malo prebacim na XsX ili Pc.

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dobra opcija ti je i Amiga 500 mini.

Makar sad je vrijeme za sok od bazge.
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.5.2022 11:01 (Gajotres).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...
Bitanga kaže...

Malo sam bacio Elden Ring dok me nije iznervirao. Nije moj tip igre.

Ali brate, framerate dropovi su očajni u performance modeu.

Nisam očekivao to na PS5 od toliko hvaljene igre.

 

Idemo dalje, da vidim što još neću igrati...

 

Ja ga hoću isprobati već duže vrijeme, ali definitivno mi se ne daje 500 kuna jer sam nekako uvjeren da bih vrlo brzo prestao igrati. 

 

Jedino što me vuče je taj hype oko igre i to što kažu da je čak i za one koji nisu Souls fanovi. Nijednu Dark Souls igru nikad nisam igrao, a Bloodborne sam odustao na prvom bossu i to mi je bilo dovoljno. 

 

 

 Nemoj da te vuče hype, nemoj uzimati igru ili čekaj neki ozbiljan popust ili posudi od nekog. To ti je iskren prijateljski savjet jer ako nisi mogao igrati bloodborne nećeš moći ni ovo, odnosno odustat ćeš iz istih razloga zbog kojih si odustao od BBa. Nije igra lakša, pogotovo na početku. Još ti je najbolje posudit od nekog pa probaj

 

antimadridista kaže...
NathanDrek kaže...

Što ga serete.

 Igra je očajno optimizirana, tu nema nikakve rasprave. Ne znam kako to možeš demantirati.

 

mogu vrlo lako demantirati sa svojim iskustvom, igra mi nije padala ispod 60 fpsa gotovo uopće, u vrlo rijetkim situacijama su se dogodili trenutni dropovi koji se dogode u igrama. Da nisam pročitao da neki imaju problema mislio bi da je to jedna od najoptimiziranijih igara koju sam ikad igrao, a igrao sam je na prvi dan izlaska.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Doslovno nitko nikad nije za neku From Software igru rekao da je dobro optimizirana. Njihov maksimum je: "nije tako loše ko Bloodborne".
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

mogu vrlo lako demantirati sa svojim iskustvom, igra mi nije padala ispod 60 fpsa gotovo uopće, u vrlo rijetkim situacijama su se dogodili trenutni dropovi koji se dogode u igrama. Da nisam pročitao da neki imaju problema mislio bi da je to jedna od najoptimiziranijih igara koju sam ikad igrao, a igrao sam je na prvi dan izlaska.

 

Možda da ne ocjenjuješ paušalno jer očito nemaš osjećaj za FPS dropove.

To je zgodno kod konzola, svima radi jednako.

Igra ne da uopće ne pada ispod 60 FPSa, nego jedva da drži 60 FPSa dulje od 10 sekundi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.5.2022 11:58 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Cansee kaže...

mogu vrlo lako demantirati sa svojim iskustvom, igra mi nije padala ispod 60 fpsa gotovo uopće, u vrlo rijetkim situacijama su se dogodili trenutni dropovi koji se dogode u igrama. Da nisam pročitao da neki imaju problema mislio bi da je to jedna od najoptimiziranijih igara koju sam ikad igrao, a igrao sam je na prvi dan izlaska.

 

Možda da ne ocjenjuješ paušalno jer očito nemaš osjećaj za FPS dropove.

To je zgodno kod konzola, svima radi jednako.

Igra ne da uopće ne pada ispod 60 FPSa, nego jedva da drži 60 FPSa dulje od 10 sekundi.

 

ne treba mi osjećaj, imam fps counter na msi afterburneru

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo da javim da je i meni original bijeli joy kaj je došo s konzolom (1.9.) sinoć počel zanosit u lijevo (desna gljiva, l4).

Upravo se vratio iz Sancte, zamjena bez pol frke, pitali samo kak se ponaša i to je to.

Mogo sam birat isto bijeli ili onaj bordo.

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
sinkee kaže...

Evo da javim da je i meni original bijeli joy kaj je došo s konzolom (1.9.) sinoć počel zanosit u lijevo (desna gljiva, l4).

Upravo se vratio iz Sancte, zamjena bez pol frke, pitali samo kak se ponaša i to je to.

Mogo sam birat isto bijeli ili onaj bordo.

 Ja sam ih tri zamjenio vec zbog istog problema. Zanimljivo sto mi je jos jedan poceo bio driftati, driftao malo par dana i sad vise ne drifta. Tu me sad najvise brine sto kontam da ce sigurno opet poceti kad je vec bio a sada ne drifta i nadam se da nece proci garantni rok dok opet pocne.

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

 

ne treba mi osjećaj, imam fps counter na msi afterburneru

 

Pa valjda pričamo o PS5 na topicu o PS5.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Doslovno nitko nikad nije za neku From Software igru rekao da je dobro optimizirana. Njihov maksimum je: "nije tako loše ko Bloodborne".

 Sekiro je bio odlično optimiziran, ja sam sa 1050Ti igro na ultra detaljima i rijetko je baš padao FPS, ali nikad u boss fightovima.

Još je igra prekrasna.

 

 

Elden Ring je kriminal kako su optimizirali.

Say hello to my little friend
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Koji škart su ti Dualsense gamepadi Sa Dualshock gamepadovima nikad problema kao ni sa Xbox kontrolerima.
 
0 6 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Re: Sony PlayStation 5
MSXhunT3R kaže...
Koji škart su ti Dualsense gamepadi Sa Dualshock gamepadovima nikad problema kao ni sa Xbox kontrolerima.

 Ok.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Lagano mi se povraca od ove teme....5 xbox fanova ili sto vec pljuju iz dana u dan.

Ljudi koliko vi imate godina?...ponasate se kao likovi od 40+ koji jos zive sa mamom i tatom i vajnaju na sve jer mrze sebe i svoj zivot 🥂

Moj PC  
1 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
I ovoj temi se povraća od tebe pa ste kvit.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
I ovoj temi se povraća od tebe pa ste kvit.

Vidis kako si se odmah prepoznao,ne razumijem te sta uopce radis u Ps5 temi osim da vajnas po cjele dane....

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da mi je znati kako bi se mi svi slagali u stvarnom životu?!?!?!!

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS Plus Essential June 2022
God of war PS4
Naruto Shinobi Striker PS4
Nickelodeon AllStar Brawl PS4 PS5

Leak je sa stranice koja je prosle godine pogodila igre za Lipanj
Moj PC  
4 0 hvala 4
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
x18x05x kaže...

Da mi je znati kako bi se mi svi slagali u stvarnom životu?!?!?!!

 

Vjerojatno poprilično dobro.

Na forumima je uglavnom kaos :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Jos jedan mjesec gluposti koje "daju".....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
God of War je glupost?
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

GOW smo valjda skoro svi odigrali....meni bi pasao Dying Light 2....to iduce zelim odigrat samo jos ne znam koju verziju kupit.

Moj PC  
0 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice