Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 26.288
|
čitano: 5.215.865
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...
Pixel kaže...

Ja sam bukirao svoj primjerak, nadao sam se  limited edition konzoli. Vidim da zelda ima običnu peticu u limited izdanju za normalnu cijenu pa ako netko želi uzet dok ima

 PS5 PRO limited će biti dostupan kasnije tokom današnjeg dana - izvor iz SD....

 dodali su običan limited , nisam znao da će i pro limited biti

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
CroVandal kaže...

Online isto?

 Samo online, isporuka krajem 11. mjeseca

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ja koliko san vidio dobije se sa konzolom poklopac od disc drive tako ako nego bude uzima disc drive da sve bude u boji kako i triba biti

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Prednaručen PS5 Pro/stalak i disk 

Moj PC  
4 1 hvala 0
3 tjedna
offline
Re: Sony PlayStation 5
4mal kaže...

Prednaručen PS5 Pro/stalak i disk 

Vjerujem da će biti gušt u svim silnim remasterima. :)

14 godina
online
Sony PlayStation 5

Koji je razlog kupovanja disca? Iskljucivo san PC gamer, a neman ni cd/dvd rom vec 10+ godina.. Razmisljam si uzet PS5 Pro pa me zanima koji ce mi kurac disc?

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kupiš polovnu igru, ili prodaš kad odigraš.
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kod digitalne plejke ovisiš o cijenama koje su u njihovoj trgovini, a dosta su skupe. Dok kod Xboxa je to puno bolje, jer imaš razne stranice gdje možeš za par eura kupiti igru s kodom, a na plejci si ograničen samo na njihovu službenu trgovinu.

Poruka je uređivana zadnji put jučer u 14:12 (mmafan).
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni je disc verzija bitna jer imam kolekciju UHD blu ray filmova pa eto...žao mi je to prodavati...

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Koliko čitam, na nekim tržištima (Velika Britanija) prednarudžbe za Pro verziju su otišle u roku keks. Ne mora biti pokazatelj ičega, jer ne znamo koliko je konzola dostupno za prednarudžbu, ali se opet pokazuje da piskaranja po forumima i redditu baš i ne odražava pravo stanje stvari. :) 

 

Vidim i u SD se može prednaručiti, bez mogućnosti obročnog plaćanja naravno. 

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Koliko čitam, na nekim tržištima (Velika Britanija) prednarudžbe za Pro verziju su otišle u roku keks. Ne mora biti pokazatelj ičega, jer ne znamo koliko je konzola dostupno za prednarudžbu, ali se opet pokazuje da piskaranja po forumima i redditu baš i ne odražava pravo stanje stvari. :) 

 

Vidim i u SD se može prednaručiti, bez mogućnosti obročnog plaćanja naravno. 

 

dokaz debilane, navalili ko na vruće kifle bez ikakve potrebe. Ja zaista razumijem kad netko želi imati što novije komponente, konzole itd, ali sad je stvarno trenutak da se malo stane na kočnicu s kupovanjem, barem dok ne izađe nekoliko pravih igretina. 

 

14 godina
online
Sony PlayStation 5

Vi sta ste malo vise pratili PS, ocekujete li vec za bozic neku bolju ponudu (makar igra ili dodatni kontroler gratis)? Kad bi mogli ocekivat PS5 Pro u ponudi recimo T-coma?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Naštancat će ih u ograničenim količinam i pričat kako je rasprodano u prednarudžbi, a kroz godinu dana će ih bit ko pljeve po policama trgovina, lako moguće jeftinije od tih 800 eura, jer čisto sumnjam da će i prodaja ići ne znam kako s obzirom na cijenu i najavu što konzola nudi (možda sam u krivu)...one enhanced verzije igara nije vrijedno spominjati, malo oštriji prikaz i ljepši RT bez disk čitača za 300 eura više naspram obične disk verzije. 

Iskreno, da su uspijeli implementirati veći fps u igarama to bi bi posao, a ne u istom fpsu malo uljepšati prikaz, iako to je više do developera igara samih jer smo vidjeli da i na običnoj verziji neke igre jako lijepo rade sa otključanim fps-om, dakle Pro po tom pitanju neće ništa napraviti nažalost, pa si ne mogu opravdati dati skoro 1000 eura (računam i disk) za to što nudi.

Eventualno ga možda pazarim kada ih teleoperateri ubace u ponudu, naravno ako bude dobra ponuda, ali to keširati u prednarudžbi, nema šanse.

Poruka je uređivana zadnji put jučer u 14:41 (lobotomac90).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

A da....

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Promster kaže...

Ja i dalje ne vjerujem u ovu cifru...

 

Ovi Anniversary kontroleri su predobri, ali neću uzimati, jedino kad bih imao sve u kompletu.

 

Isto mi nije baš jasno, ako uzmeš Anniversary konzolu a želiš imati i disc drive, na kaj će to ličiti? Linolada?

 

Dobiješ disc cover uz konzolu pa ga staviš ako kupiš disk drive.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...

Naštancat će ih u ograničenim količinam i pričat kako je rasprodano u prednarudžbi, a kroz godinu dana će ih bit ko pljeve po policama trgovina, lako moguće jeftinije od tih 800 eura, jer čisto sumnjam da će i prodaja ići ne znam kako s obzirom na cijenu i najavu što konzola nudi (možda sam u krivu)...one enhanced verzije igara nije vrijedno spominjati, malo oštriji prikaz i ljepši RT bez disk čitača za 300 eura više naspram obične disk verzije. 

Iskreno, da su uspijeli implementirati veći fps u igarama to bi bi posao, a ne u istom fpsu malo uljepšati prikaz, iako to je više do developera igara samih jer smo vidjeli da i na običnoj verziji neke igre jako lijepo rade sa otključanim fps-om, dakle Pro po tom pitanju neće ništa napraviti nažalost, pa si ne mogu opravdati dati skoro 1000 eura (računam i disk) za to što nudi.

Eventualno ga možda pazarim kada ih teleoperateri ubace u ponudu, naravno ako bude dobra ponuda, ali to keširati u prednarudžbi, nema šanse.

 Ako tebi nije bitniji oštriji prikaz , 60 fps i sl preskoči, nisu svi isti.  Ljudi u PC svijetu daju daleko više za par FPS više i malo bolju vizualu,a ovdje se  raspravlja o 300€ za daleko jači stroj u odnosu na base model.

Rekao bih da će ipak dosta igara dobit 60 fps u quality modu, barem ih je već dosta najavljeno, tako da mi nije jasan komentar da neće biti veći fps.

 

Kako su rekli, tko želi najbolje moguće iskustvo na PS  i ako si može priuštiti, bude si uzeo PRO, tko nema love ili mu toliko ne vrijedi ima i dalje odličan PS5.

Osobno nisam stigao niti odigrati sve ove razvikane naslove , tako da me veseli igrati neke od tih remastera/remakea/enhanced  verzija , a vjerujem ima dosta ljudi koji niusu sve odigrali,  tu su uvjek i nove generacije kojima su to sve nove igre i ljude koji prvi put kupuju konzolu. Sigurno će dio njih uzeti PRO, pa nisu svi živi sirotinja da im je 800€ pšuno, pogotovo u bogatijim EU zemljama. 

 

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Za svoj PS5 disk star 4 mjeseca ću dobit 450 eura, (već riješeno), dobio od žene za rođendan disk drive koji će biti za PRO, tako da ću još nadoplatit 350 eura i imam PRO.

A i da dam više ne opterećujem se. Vidim da se internet više opterećuje kada netko odluči kupit nešto, kao da se toj osobi uzima iz džepa.

Poruka je uređivana zadnji put jučer u 15:03 (doktor1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Najveci problem plejke je kaj nema igre i ono malo kaj ima dolazi na pc,s tim su si pucali u nogu...

Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bio na poslu jel pro rasprodan? Mislim na posebno izdanje

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put jučer u 15:29 (CroVandal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
CroVandal kaže...

Bio na poslu jel pro rasprodan? Mislim na posebno izdanje

 Ma nema ga kod nas

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Steta bas sam mislio uzet u njemackoj nema sanse scalperi pokupili sve. Mislim da sam narucio zadnji Digi sa Sante 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put jučer u 15:38 (CroVandal).
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sve rasprodano 

 

Trebao je Sony stavit 1500€, opet bi se prodao 😃

DF odradio Sonyu medvjeđu uslugu ako cemo iskreno, Sonyev PR 0 bodova…

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Znaci vec je bio ps5 pro limited dostupan na santa domenici? U koliko sati?

PSN: Chov1ch
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pa dolazi Wolverine na ps5 nagodinu ima dosta igara, GTA VI ako izade vjv. ce prvo na konzole a zatim na pc.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Encyanix kaže...

Znaci vec je bio ps5 pro limited dostupan na santa domenici? U koliko sati?

 Navodno nije bio. Ja sam ugrabio obicni limited.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Encyanix kaže...

Znaci vec je bio ps5 pro limited dostupan na santa domenici? U koliko sati?

 Meni tu u Irskoj prijatelj htio uzeti za sina taj limited edition. Kaže da su u 10 ujutro krenuli preorderi a nakon pola minute ih već nije bilo. Rekli su mu iz tog dućana da su dobili svega 30 komada limited edition Pro u cijeloj Irskoj. Tako da je u Hrvatskoj otrpilike isto tako ili možda još i manje. Ne čudi me to ako ih je samo 12.000 u cijelom svijetu.

 

Ja sam si uspio ugrabiti 30th anniversary kontroler. Jedino to me i zanimalo od svega.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put jučer u 16:43 (antimadridista).
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Slim 30th anniversary se trenutno jos uvijek moze naruciti u Svijetu medija. Ne znam zasto Sancta jos uvijek nije stavila PRO..Jutros mi je receno iz SDa kako sigurno dolazi tokom dana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Koliko čitam, na nekim tržištima (Velika Britanija) prednarudžbe za Pro verziju su otišle u roku keks. Ne mora biti pokazatelj ičega, jer ne znamo koliko je konzola dostupno za prednarudžbu, ali se opet pokazuje da piskaranja po forumima i redditu baš i ne odražava pravo stanje stvari. :) 

 

Vidim i u SD se može prednaručiti, bez mogućnosti obročnog plaćanja naravno. 

 

Fear of missing out. 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...

Slim 30th anniversary se trenutno jos uvijek moze naruciti u Svijetu medija. Ne znam zasto Sancta jos uvijek nije stavila PRO..Jutros mi je receno iz SDa kako sigurno dolazi tokom dana.

 U SD je obican pro id jutra dostupan za prednarudzbu,  slim je bio u limited ali je kasnije maknut, pro limited nije niti bio u ponudi

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pixel kaže...
lobotomac90 kaže...

Naštancat će ih u ograničenim količinam i pričat kako je rasprodano u prednarudžbi, a kroz godinu dana će ih bit ko pljeve po policama trgovina, lako moguće jeftinije od tih 800 eura, jer čisto sumnjam da će i prodaja ići ne znam kako s obzirom na cijenu i najavu što konzola nudi (možda sam u krivu)...one enhanced verzije igara nije vrijedno spominjati, malo oštriji prikaz i ljepši RT bez disk čitača za 300 eura više naspram obične disk verzije. 

Iskreno, da su uspijeli implementirati veći fps u igarama to bi bi posao, a ne u istom fpsu malo uljepšati prikaz, iako to je više do developera igara samih jer smo vidjeli da i na običnoj verziji neke igre jako lijepo rade sa otključanim fps-om, dakle Pro po tom pitanju neće ništa napraviti nažalost, pa si ne mogu opravdati dati skoro 1000 eura (računam i disk) za to što nudi.

Eventualno ga možda pazarim kada ih teleoperateri ubace u ponudu, naravno ako bude dobra ponuda, ali to keširati u prednarudžbi, nema šanse.

 Ako tebi nije bitniji oštriji prikaz , 60 fps i sl preskoči, nisu svi isti.  Ljudi u PC svijetu daju daleko više za par FPS više i malo bolju vizualu,a ovdje se  raspravlja o 300€ za daleko jači stroj u odnosu na base model.

Rekao bih da će ipak dosta igara dobit 60 fps u quality modu, barem ih je već dosta najavljeno, tako da mi nije jasan komentar da neće biti veći fps.

 

Kako su rekli, tko želi najbolje moguće iskustvo na PS  i ako si može priuštiti, bude si uzeo PRO, tko nema love ili mu toliko ne vrijedi ima i dalje odličan PS5.

Osobno nisam stigao niti odigrati sve ove razvikane naslove , tako da me veseli igrati neke od tih remastera/remakea/enhanced  verzija , a vjerujem ima dosta ljudi koji niusu sve odigrali,  tu su uvjek i nove generacije kojima su to sve nove igre i ljude koji prvi put kupuju konzolu. Sigurno će dio njih uzeti PRO, pa nisu svi živi sirotinja da im je 800€ pšuno, pogotovo u bogatijim EU zemljama. 

 

 

Pa imamo 60 fps-a u 90% igara i na base modelu u performance modeu, dakle moja tvrdnja da dobiješ oštriji prikaz i bolji RT nije netočna, pa meni nije jasan baš tvoj odgovor na moj komentar 

Da pojasnim, po meni bi pravi pomak bio da recimo otključaju fps gdje je isti lockan na 60, ali nažalost to nije do same konzole nego developera igara, a isti su se odlučili na remakeove igara starih 5-6 godina i to u 60 fps-a sa nešto ljepšom grafikom.

Iskreno ne vidim tu neki drastičan pomak koji mi može opravdati maltane 100% veću cijenu naspram base modela, a razlika u cijeni i nije baš tih 300 eura za one koji ciljaju na diskove, nego izađe gotovo kao dva base modela sa čitačem. 

U mom slučaju nije stvar da si ne mogu priuštiti, nego iz principa neću napraviti preorder jer mi ne opravdava toliku razliku u cijeni, što naravno ne znači da ga možda neću uzeti na akciji kroz nekih godinu dana, pogotovo ako kroz neko vrijeme vidim da se ipak isplati uzeti Pro model.

 

doktor1 kaže...

Za svoj PS5 disk star 4 mjeseca ću dobit 450 eura, (već riješeno), dobio od žene za rođendan disk drive koji će biti za PRO, tako da ću još nadoplatit 350 eura i imam PRO.

A i da dam više ne opterećujem se. Vidim da se internet više opterećuje kada netko odluči kupit nešto, kao da se toj osobi uzima iz džepa.

 

Fino ćeš nekog oderati onda s obzirom da se novi Slim modeli sa čitačem nađu za 500 eura.

Ja svoj da idem sada prodavati, zadnja revizija fat verzije sa čitačem, još godinu dana pod garancijom, sumnjam da bih dobio više od 350-400 eura da ga prodajem bez dodataka.

Nisam stekao dojam da se netko opterećuje, nego neki ljudi imaju stav da neće pasti na marketing velikih korporacija kao što je Sony pa manično izvaliti za preorder koju god cifru oni stavili.

Za skoro 100% veću cijenu od base modela očekujem toliko bolju i izvedbu, a ne ovo što su najavili, no vidjet ćemo kada izađe kako će sve to izgledati, a valjda ćete i vi koji kupite podjeliti s nama partibrejkerima dojmove 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice