Asus Zenbook S 14 UX5406S - U inat ARM-u

poruka: 14
|
čitano: 910
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asus Zenbook S 14 UX5406S - U inat ARM-u".
13 godina
online
Asus Zenbook S 14 UX5406S - U inat ARM-u

Konačno Intel napravio čip dostojan ultrabooka.

Ali cijena je pretjerana. Čini Air odličnom kupnjom

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Asus Zenbook S 14 UX5406S - U inat ARM-u
zuper kaže...

Konačno Intel napravio čip dostojan ultrabooka.

Ali cijena je pretjerana. Čini Air odličnom kupnjom

 Cijene su bolesne kao da im je kuciste od zlata a unutra 4090, jos su ovo najeftiniji modeli kakvih ima

11 godina
online
Re: Asus Zenbook S 14 UX5406S - U inat ARM-u
Boris grozni kaže...

 ...jos su ovo najeftiniji modeli kakvih ima

 otkad su zenbook najjeftiniji modeli?

 

3 godine
offline
Re: Asus Zenbook S 14 UX5406S - U inat ARM-u
picajzla0707 kaže...
Boris grozni kaže...

 ...jos su ovo najeftiniji modeli kakvih ima

 otkad su zenbook najjeftiniji modeli?

 

pod najeftiniji sam mislio od ove generacije i arm modeli koji se usporeduju s appleom i sad novim intelom, cijene idu do 5000+€ tako da je ovo đabe

Poruka je uređivana zadnji put danas u 9:32 (Boris grozni).
11 godina
online
Re: Asus Zenbook S 14 UX5406S - U inat ARM-u
Boris grozni kaže...

pod najeftiniji sam mislio od ove generacije i arm modeli koji se usporeduju s appleom i sad novim intelom, cijene idu do 5000+€ tako da je ovo đabe

 kak zenbook sa ultraturbo nazovi-keramika-aluminij kućištem i oled ekranom može biti najjeftiniji model?

 

treba pričekati vivobook od asusa i jeftinije modele od acera i sličnih

u krajnjem slučaju, treba pričekati i jeftinije modele procesora poput core ultra 5, jer broj jezgri je isti uz mrvu manji klok, broj jezgri grafike je 7 vs 8, što uopće nije velika razlika

jedino je keš 8 vs 12mb, pa treba vidjet koliko će 5 biti slabiji od ultra 7 ili 9, a cijena će ići dosta niže

3 godine
offline
Asus Zenbook S 14 UX5406S - U inat ARM-u

Neznam sto je tebi jeftino, ako zelis nesto kvalitetnom blizu Apple uredaja ispod 2000€ nema apsolutno icega na win sustavu!

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Asus Zenbook S 14 UX5406S - U inat ARM-u
Boris grozni kaže...

Neznam sto je tebi jeftino, ako zelis nesto kvalitetnom blizu Apple uredaja ispod 2000€ nema apsolutno icega na win sustavu!

 ne komentiram odnos prema apple uređajima, nego tvoju tvrdnju da su ovo najjeftiniji modeli, što nije istina

zenbook nikako nije najjeftiniji model

3 godine
offline
Re: Asus Zenbook S 14 UX5406S - U inat ARM-u
picajzla0707 kaže...
Boris grozni kaže...

Neznam sto je tebi jeftino, ako zelis nesto kvalitetnom blizu Apple uredaja ispod 2000€ nema apsolutno icega na win sustavu!

 ne komentiram odnos prema apple uređajima, nego tvoju tvrdnju da su ovo najjeftiniji modeli, što nije istina

zenbook nikako nije najjeftiniji model

 Ok ja komentiram u ovoj klasi, takozvana jabučarska razina

13 godina
online
Re: Asus Zenbook S 14 UX5406S - U inat ARM-u
Boris grozni kaže...

Neznam sto je tebi jeftino, ako zelis nesto kvalitetnom blizu Apple uredaja ispod 2000€ nema apsolutno icega na win sustavu!

 Ima Lenovo Yoga Slim 7 sa Snapdragon, ali njega još uvijek muče kompatibilnost sa nekim aplikacijama, pogotovo profi. I nije za gaming.

Bit će i verzija sa ovim Intel procesorom, ali će imati LCD ekran iz ne znam kojeg razloga

3 godine
offline
Re: Asus Zenbook S 14 UX5406S - U inat ARM-u
zuper kaže...
Boris grozni kaže...

Neznam sto je tebi jeftino, ako zelis nesto kvalitetnom blizu Apple uredaja ispod 2000€ nema apsolutno icega na win sustavu!

 Ima Lenovo Yoga Slim 7 sa Snapdragon, ali njega još uvijek muče kompatibilnost sa nekim aplikacijama, pogotovo profi. I nije za gaming.

Bit će i verzija sa ovim Intel procesorom, ali će imati LCD ekran iz ne znam kojeg razloga

 Lcd ekrani trose manje "struje" od oled-a + jeftiniji su i imaju drugih prednosti!

Poruka je uređivana zadnji put danas u 10:29 (Boris grozni).
13 godina
online
Asus Zenbook S 14 UX5406S - U inat ARM-u

Jeftiniji su je najveći razlog

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Asus Zenbook S 14 UX5406S - U inat ARM-u
zuper kaže...

Jeftiniji su je najveći razlog

 i to je sasvim ok, ne gledaju svi rang apple laptopa

ono što se meni čini dobrim su ultra 5 procesori, koji hardverski nisu daleko od ultra 7 i 9, a ići će u jeftinije laptope

 

dosta bitna stvar je igpu, koja nije previše skresana, jer igpu tipa 880m ili 890m se ugrađuju isključivo u najskuplje laptope ili u gejming laptope gdje ionako svire kujcu

čim kreneš prema niže nešto poput 860m, amd reže igpu drastično, tako da od marketinških fps- u rangu gtx 1660 dođeš začas na prastaru gtx 1050

 

nama treba mid range cpu s iole dobrom igpu u mid range laptopima s ips ekranima

13 godina
online
Asus Zenbook S 14 UX5406S - U inat ARM-u

Ne bih se nadao da će novi Ultra 5 ići u pretjerano jeftinije laptope. 

Vjerojatno tu oko 1000 eura.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Asus Zenbook S 14 UX5406S - U inat ARM-u
zuper kaže...

Ne bih se nadao da će novi Ultra 5 ići u pretjerano jeftinije laptope. 

Vjerojatno tu oko 1000 eura.

 što je opet bolje od 2000 eura zenbook s14 sa ultra 7, za koliko se trenutno prodaju 

Poruka je uređivana zadnji put danas u 13:36 (picajzla0707).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice