Zašto ima tako puno cenzure na ovom forumu? zaključana tema

poruka: 25
|
čitano: 3.136
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Zašto ima tako puno cenzure na ovom forumu?

Sigurno vam se desilo da vam je mod pobrisao neki post s objasnjenjem: "Besmislena poruka". Nekada ćak to znaju biti i vrlo domišljati i vrlo sarkastični odgovori koji modovi brišu bez nekog pretjerano dobrog razloga.Da ne spominjem kartone za gluposti dok prave trollove uopce ne diraju. Imam jednog poznanika koji je psovao i vrijeđao kolege forumaše raznim pogrdnim riječima te slao vulgarne i pogrdne privatne poruke cak i modovima te se vuko samo uz upozorenja dok neko drugi (normalan) dvaput za redom slučajno odgovori i odma dobije žuti. Čista nepravda. Mislim da ima previše cenzure i nepravde na ovom forumu...

Prodajem jednotipkastu tipkovnicu. Povoljno!
 
5 3 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto ima tako puno cenzure na ovom forumu?

World is not a fair place!

15 godina
neaktivan
offline
Zašto ima tako puno cenzure na ovom forumu?

Uvijek se mozes pozalit na pisma@bug.hr.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zašto ima tako puno cenzure na ovom forumu?

zamoli moderatore da ti izbrisu profil i nemoj se vise vracat...

tko ti je forum dobar onda suti i prilagodi se...

nece se masa prilagodavat tvojoj guzi, vec ce se tvoja guza naviknut na masu. :D (znam kako zvuci ali nije bas tako).

 

Suti i radi !

potpis :D
Moj PC  
3 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zašto ima tako puno cenzure na ovom forumu?

Hmmm...ocekivao sam malo vise podrske od mase. Al dobro. Ipak je ovo Hrvatska. Ljudima treba neka čizma da ih gazi. Lijepo bih molio modove da mi izbrišu profil. Prosim fino. Adio! Live long and prosper.

Prodajem jednotipkastu tipkovnicu. Povoljno!
 
4 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Zašto ima tako puno cenzure na ovom forumu?

ja san zbog rici "sranje" dobija ban, mislin koji djava? nekog reda mora bit al majke ti time nit san koga uvridio nit je to psovka

unda mi oni neki da zuti karton zato ca ne znan pricat po knjizevni

unda brate lipo daj perma ban svoj dicurliji koja na informatickon forunu ne znaju spojit zvucnik ili uc u bijos, jer to je sramotnije od mog pravopisa

 

al iskreno zaboli me

nu, glamac, djava ga odnija
15 godina
protjeran
offline
RE: Zašto ima tako puno cenzure na ovom forumu?
naxeem kaže...

World is not a fair place!

 ovo je forum a ne svijet

a uostalom...zakaj se ne bi potrudili to promijeniti i učinit boljim?
www.ddoxy.blogspot.com I am the Lord, master of the sword
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto ima tako puno cenzure na ovom forumu?
s0va kaže...

Hmmm...ocekivao sam malo vise podrske od mase. Al dobro. Ipak je ovo Hrvatska. Ljudima treba neka čizma da ih gazi. Lijepo bih molio modove da mi izbrišu profil. Prosim fino. Adio! Live long and prosper.

 malo to preozbiljno ili preosobno uzimaš.. svi smo mi tašti a tašti su i moderatori  (to je nezahvalan posao) ja ti dajem podršku da ostaneš na forumu..pozdrav
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto ima tako puno cenzure na ovom forumu?
doxy kaže...
naxeem kaže...

World is not a fair place!

 ovo je forum a ne svijet

a uostalom...zakaj se ne bi potrudili to promijeniti i učinit boljim?
Zato jer je to besmislena borba. Nema budućnosti u pokušaju da nešto dobro napraviš, a često napraviš veće sranje jer put do pakla popločan je najboljim namjerama. Mršti se
15 godina
protjeran
offline
Zašto ima tako puno cenzure na ovom forumu?

To si dobro reko Naxeem.

kad jedan čovjek (ili manji broj njih) pokušavaju nešto poboljšat/uljepšat/popravit u društvu/svijetu ispadaju luđaci i borci protiv vjetrenjača

 

kad se skupi velika masa ljudi i isto napravi onda nastaje revolucija...samo je pitanje vremena

 

sry na offtopic :D

 

www.ddoxy.blogspot.com I am the Lord, master of the sword
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto ima tako puno cenzure na ovom forumu?
naxeem kaže...

Zato jer je to besmislena borba. Nema budućnosti u pokušaju da nešto dobro napraviš, a često napraviš veće sranje jer put do pakla popločan je najboljim namjerama.  Mršti se
  Ostat cu na forumu samo zato da pokusam nesto promjenit. O cem ti pricas Naxeem? Kakav pakao, kakav život? Ovo je forum a ne RL. Znači po tebi bi se samo trebali opustiti i dozvoliti da nas čizma gazi? Mislim da nas je previše čizma gazila u RL da bi sad dopustili da nas još na forumima gaze...
Prodajem jednotipkastu tipkovnicu. Povoljno!
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2009 13:02 (s0va).
15 godina
protjeran
offline
Zašto ima tako puno cenzure na ovom forumu?

na forumu nema gaženja

il ostaneš, odeš il te bannaju

hehe

www.ddoxy.blogspot.com I am the Lord, master of the sword
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto ima tako puno cenzure na ovom forumu?

Na forumu možeš:

a) poštovati pravila foruma

b) ne poštovati pravila foruma

 

Zaista je sve pitanje izbora svakog pojedinca.

16 godina
neaktivan
offline
Zašto ima tako puno cenzure na ovom forumu?

Svaki put kad dobiješ katon bez razloga (sranje) ili ti brišu postove (a da potonji ne vrijeđaju nikoga i posve su u skladu s pravilima foruma) smatram "gaženjem".

Prodajem jednotipkastu tipkovnicu. Povoljno!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto ima tako puno cenzure na ovom forumu?
s0va kaže...

Svaki put kad dobiješ katon bez razloga (sranje) ili ti brišu postove (a da potonji ne vrijeđaju nikoga i posve su u skladu s pravilima foruma) smatram "gaženjem".

 da iza foruma "stoji" Feral sigurno bi bilo drugačije al stoji Bug koji ima svoja pravila,i to ti je to
16 godina
neaktivan
offline
Zašto ima tako puno cenzure na ovom forumu?

Ja to potpuno razumijem. Treba se ponašati u skladu s pravilima i potpuno se zalažem za provedbu pravila. Ali kad mi mi mod (ili supermod) izbriše post (koji je ni malo ne krši pravila foruma) jer ga smatra besmislenim a mnogi ljudi ga smatraju smislenim i dobijem 5 "palaca gore" onda vidim da nešto nije u redu. A poruke tipa "Ti si gay." ili "Jebi se." od raznih klinaca još stoje na forumu i niko ih ne briše.

Prodajem jednotipkastu tipkovnicu. Povoljno!
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto ima tako puno cenzure na ovom forumu?
s0va kaže...
naxeem kaže...

Zato jer je to besmislena borba. Nema budućnosti u pokušaju da nešto dobro napraviš, a često napraviš veće sranje jer put do pakla popločan je najboljim namjerama.  Mršti se
  Ostat cu na forumu samo zato da pokusam nesto promjenit. O cem ti pricas Naxeem? Kakav pakao, kakav život? Ovo je forum a ne RL. Znači po tebi bi se samo trebali opustiti i dozvoliti da nas čizma gazi? Mislim da nas je previše čizma gazila u RL da bi sad dopustili da nas još na forumima gaze...
 Ja sam onaj koji je popio i ban i nekoliko zutih...
Zute sa razlogom, ajmo rec...

MODOVI nisu strojevi vec ljudi sa emocijama, osjecajima i vlastitim razmisljanjem (sta ponekad nije dobro).

MOD bi trebao iskljucit te osjecaje i ponasat se kao robot jer zna nastetit i raspravi i funkciji nekog posta.

Zamisli koliko si postova procitao da imas opciju DELETE izbrisao bi ih bez razmisljanja, ali oni i dalje stoje, ZASTO? - jer mod svojim razmisljanjem smatra da je post ok i da ga netreba brisat.
Jesi ikad naletio na osobu koja ti nikako ne pase i nemozes je smislit? pa se cudis kako ga smisle njegovi prijatelji, isto tako je i sa modovima, tebi post ne pase, a njemu su ok, iako ga ti nemozes smislit.

Da smo svi isti, svijet bi bio dosadan i nestvaran sto bi bilo glupo...

Nemozes utjecat na tude razmisljanje, mozes ga ublazit ali ne i promjenit (vuk dlaku mjenja....)
nemozes s njima, nemozes bez njih
potpis :D
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto ima tako puno cenzure na ovom forumu?
naxeem kaže...
Zato jer je to besmislena borba. Nema budućnosti u pokušaju da nešto dobro napraviš, a često napraviš veće sranje jer put do pakla popločan je najboljim namjerama. Mršti se
 

 

People who are crazy enought to think they can change the world are the ones who do.

Ima se Moze se, Zivim zivot preokrenut za 360 i smijem se! Sretan sam!
16 godina
neaktivan
offline
Zašto ima tako puno cenzure na ovom forumu?

Oprosti ali modovi su tu da upravljaju forumom i budu nepristrani. Ako on/ona ne može iskljuciti svoje emocije onda on nema sta traziti na "moderatorskoj fotelji". Zato postoje pravila. Jednostavno je. Ako post krši pravila foruma - obriši ga i daj karton ili opomenu (ovisno o prekršaju).

Prodajem jednotipkastu tipkovnicu. Povoljno!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zašto ima tako puno cenzure na ovom forumu?

neki se kreću "u čoporu"(a tu je toplije)..neki sami..ti vjerovatno spadaš u ove druge(a to nije lako).."znam kako ti je "

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Zašto ima tako puno cenzure na ovom forumu?
s0va kaže...

Ja to potpuno razumijem. Treba se ponašati u skladu s pravilima i potpuno se zalažem za provedbu pravila. Ali kad mi mi mod (ili supermod) izbriše post (koji je ni malo ne krši pravila foruma) jer ga smatra besmislenim a mnogi ljudi ga smatraju smislenim i dobijem 5 "palaca gore" onda vidim da nešto nije u redu. A poruke tipa "Ti si gay." ili "Jebi se." od raznih klinaca još stoje na forumu i niko ih ne briše.

 Prijavi ti te poruke, pa će biti obrisane!

Možda si i ti bio prijavljen, pa je to već "podstrek" da te se opomene (mada se jako puno prijava odbaci - recimo ja ovu temu čitam samo zato jer je prijavljeno da je besmislena i da je treba zaključati ili obrisati - za sada to još neću učiniti).

 Moguće je da nekada u navali čišćenja obrišemo i neku "dobru bazu", ali to je tako - ako nam je zajednički cilj uredniji i pametniji forum. Ne može se očekivati kirurška preciznost.

 Ti si osobno imao vrlo malo opomena, pa i ne znam zašto se buniš?


16 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto ima tako puno cenzure na ovom forumu?
Escudo kaže...
naxeem kaže...
Zato jer je to besmislena borba. Nema budućnosti u pokušaju da nešto dobro napraviš, a često napraviš veće sranje jer put do pakla popločan je najboljim namjeramaMršti se
 

 

People who are crazy enought to think they can change the world are the ones who do.

 tko kaze da je u paklu lose?
potpis :D
16 godina
offline
Zašto ima tako puno cenzure na ovom forumu?

Da je pun cenzure nikada nisam primjetio.

 

Da je pun bullshita i kojekakvih idiotnih i mutavih postova, to je nešto što sam primjetio.

 

Dao Bog više modova koji će brisati poruke retardiranog sadržaja, ovaj bi forum bio puno bolje mjesto.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Zašto ima tako puno cenzure na ovom forumu?

Od par desetaka foruma gdje sam član ovaj je zbilja jedan od lošijih što se tiče moderature...jednostavno odi dalje ili se nemoj živcirati...iskustvo pokazuje da nećeš ništa postići Cool

16 godina
moderator
offline
RE: Zašto ima tako puno cenzure na ovom forumu?
s0va kaže...

Sigurno vam se desilo da vam je mod pobrisao neki post s objasnjenjem: "Besmislena poruka". Nekada ćak to znaju biti i vrlo domišljati i vrlo sarkastični odgovori koji modovi brišu bez nekog pretjerano dobrog razloga.Da ne spominjem kartone za gluposti dok prave trollove uopce ne diraju. Imam jednog poznanika koji je psovao i vrijeđao kolege forumaše raznim pogrdnim riječima te slao vulgarne i pogrdne privatne poruke cak i modovima te se vuko samo uz upozorenja dok neko drugi (normalan) dvaput za redom slučajno odgovori i odma dobije žuti. Čista nepravda. Mislim da ima previše cenzure i nepravde na ovom forumu...

Pretjeruješ. Znaš dobro zašto ti su poruke izbrisane, i budi sretan da nisi dobio karton jer si njima kršio pravila (off-topic, spam...). Isto tako budi sretan da za ovu temu ne dobiješ karton jer u pravilama postoji propisan način žalbe na moderatorske odluke.

Cenzura? Huh, nije cijeli svijet vidio tvoj "LOL" ili izjavu da svi misle da ličiš ma Mitcha. Baš smo te zakinuli, i tebe i Svijet.

Zapravo, imaš pravo. Čista nepravda! Drugi za takve poruke dobivaju kartone, a tvoje su samo izbrisane! Obećajemo da ćemo se popravit i drugi put te adekvatno kazniti za direktno kršenje pravila.

Lock.
Domagoj
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice