Traženje tema koje su duplikat

poruka: 9
|
čitano: 1.278
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Traženje tema koje su duplikat

Mislim da bi trebalo ubaciti aplikaciju za traženje sličnih ili istih tema koje su već otvorene tako da se smanji broj duplikata. Jednostavno je uočiti duplikat ako je novijeg datuma, ali što s duplikatima starijeg datuma? Često je korisnicima teško kopati duboko u potrazi za sličnim temama, pogotovo ako imaju težak problem. Sviđa mi se kako je to riješeno na WWW.GAMELAIR.COM.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Traženje tema koje su duplikat
Ali to ti je više za moderatore stvar.
1, nemaju sve tematski iste teme isti naslov
2,neki se zabune jer su prvi put na forumu.
3,mislim da to nije potrebno.
Viva La Vida
16 godina
offline
Traženje tema koje su duplikat

Imaš "Pretraživanje foruma".

Mislim da je to dovoljno!

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Traženje tema koje su duplikat

Stvarno je ovih s temama: nova konfiguracija puno. A i ovih je dosta: najbolja grafička kartica. Znam, svejedno ljudima treba novi PC ili nas zanimaju grafičke kartice i to je to...

Intel Core 2 Quad Q6600 , 4x2.4GHz, socket 775, 8Mb, DDR2 4GB (2x2GB kit) PC8000 (1000MHz) OCZ, Platinum XTC, DC kit, VGA Ati Radeon HD 4870, 1024Mb GDDR5 256bit, Dual DVI, PCI-E, HDTV
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Traženje tema koje su duplikat

Možda bi zanimljivo rješenje bilo staviti mali box 'slične teme' koji se pojavi nakon upisivanja naziva teme, vidio sam to na nekoliko foruma.

Tako ljudi nebi imali nikakav izgovor za duple teme.

 

Mislim da je to simpatično rješenje.

www.infinite-gamers-com ---> PC Gaming Community Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.9.2008 12:21 (Danny_HR).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Traženje tema koje su duplikat

Kako otvorit novu temu,nigdje nevidim tu opciju?

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Traženje tema koje su duplikat

Za otvaranje imaš klik na "Pokreni novu temu" u podforumu gore desno na ekranu: npr. Forum-Grafičke kartice pa stisni na ekranu...

Intel Core 2 Quad Q6600 , 4x2.4GHz, socket 775, 8Mb L2 cache, DDR2 4GB (2x2GB kit) PC8000 (1000MHz) OCZ, Platinum XTC, DC kit, VGA Ati Radeon HD 4870, 1024Mb GDDR5 256bit, Dual DVI, PCI-E, HDTV
15 godina
neaktivan
offline
RE: Traženje tema koje su duplikat
16 godina
moderator
offline
Traženje tema koje su duplikat

Što se tiče problema s otvaranjem nove teme u IE6 i još ponekih gumbi koji se nisu vidjeli (bili su tu, samo nevidljivi, no moglo se na njih kliknuti - blaženi IE6) - sad je to sređeno.

Domagoj
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice