Reklame na Bug forumu zaključana tema

poruka: 18
|
čitano: 3.127
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Reklame na Bug forumu

Vjerovatno ste i sami primjetili reklame na forumu, točnije između postova. Eh sada pitanje, čemu to? Dali će se zaradom od njih plaćati moderatori ili je to za vlastiti profit? Osmijeh Pa evo slikica za sve one koji još nisu primjetili reklame...

AMD Athlon64 X2 6000+, oc 6400 || Sapphire HD3870 512MB GDDR4 || 4 x 2Gb Kingmax, 800Mhz || Asus M2R32-MVP || HDD Segate 250Gb, 16Mb || Chieftec power supply 650W Turbo Series
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2009 23:51 (Branimir2412).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Reklame na Bug forumu

Koristim adblock plus u firefoxu i meni ne prikazuje reklame, tako da kome smetaju i koristi firefox, najlaksa solucija

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Reklame na Bug forumu

meni ne smetaju sve dok ih neću morat ručno gasit da mogu normalno pregledavat forum...govorim o onim reklamama na npr.blog.hr-u

U ovom gradu ja nemam nikoga umrijet ću dušo ako si njegova neka te prate stotine tambura umrijet ću dušo na tvojim rukama
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Reklame na Bug forumu

ma za cas ce biti totalno nepregledno, glupost Viče

Ako je itko zainteresirani za bilo koju igru sta se tice steam ili cd key mislim na orgianal neka se javi na pp, trenutno gta IV i jos cetri igre izmedu ostalog ccs za samo 250 kn, css 75 kn, cs 1.6 50 kn ima jos puno ostalog, navalite ljudi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Reklame na Bug forumu

Primjetio sam  te sive podloge između postova,a također mislim da su mjesta za reklame,eto Bug mora od nečega i

kruha zaraditi!Ako su nešto drugo onda nešto ne štima s forumom.

Private
16 godina
neaktivan
offline
Reklame na Bug forumu

kako forum lijepo izgleda   na Operi

 

 

bug bug
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2009 1:13 (neron).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Reklame na Bug forumu
Private kaže...

Primjetio sam  te sive podloge između postova,a također mislim da su mjesta za reklame,eto Bug mora od nečega i

kruha zaraditi!Ako su nešto drugo onda nešto ne štima s forumom.

 brate ma kakav kruh imaju oni kruha vec dosta koliko reklama su nakeljili u casopis sad jos i ovdje ma užas!
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2009 1:45 (UBIZEC cORPORATION).
15 godina
offline
RE: Reklame na Bug forumu

Imam NoScript i da ovaj topic ne postoji, ne bih ni znao za te reklame...

Ona je zauzeta? Ma i Knin je bio zauzet...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Reklame na Bug forumu
deja_vu kaže...

ma za cas ce biti totalno nepregledno, glupost Viče

 slazem se, nisu mogli ista gore napraviti!
Battlefield 2 Master Sergeant
15 godina
neaktivan
offline
RE: Reklame na Bug forumu
Bukva kaže...

Imam NoScript i da ovaj topic ne postoji, ne bih ni znao za te reklame...

 i kakav im smisao stavljati reklame onda? kad ih ljudi nevide.. i ja sam ga upravo instalirao..

ocito su podatak da velika vecina korisnika uopce nece vidjeti reklame presutili onima koji su im platili da ih objave..
Battlefield 2 Master Sergeant
15 godina
neaktivan
offline
Reklame na Bug forumu

tu sam reklamu vidio u temi koji se govori o marki laptipa, iskreno meni to nesmeta, ako neko smeta nije me briga

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Reklame na Bug forumu

Uzas!

 

To je sve sto cu reci. Ako su mislili stavljat reklame sto ih nisu ostavili gore u headeru ili negdje sastrane a ne ovako :(

 

Uzas!

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Reklame na Bug forumu

Adblock Plus i problem riješen! Nisam ni znao da ima reklama dok ti nisi rekao Smijeh

Ništa ne ostavljaj nedvrš
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Reklame na Bug forumu
tnakir kaže...

Uzas!

 

To je sve sto cu reci. Ako su mislili stavljat reklame sto ih nisu ostavili gore u headeru ili negdje sastrane a ne ovako :(

 

Uzas!

 Slažem se, trebali su ostaviti kako je. Valjda ovi menadžeri novi takva rješenja vide. Ali forum gubi na integritetu.
Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me... I'm floatin free on the highway, formulatin plans...
15 godina
neaktivan
offline
Reklame na Bug forumu

o.O evo moja prva "reklama" koju sam primjetio.. iako nema reklame

 

khm khm
Danas je teško biti glup. Previše je Slovenaca. Xfire: inferno2912
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Reklame na Bug forumu

shvacam da se casopis mora reklamirat na takav nacin zbog prometa.

tj sumnjam da pretplate i prodaja pokrivaju neku veliku paru da ostane...


Ali kad pohlepa obuzme covjeka, ili tim ljudi onda je to previse...

 

Od pohlepe u casopisima informatickog tipa citamo o perutavoj kosi i zenskim gacicama !!!!

EP45-DS3R,Q9550,HD4870x2, T240HD, WD 500, SB640, 4GBPlatinum XTC, DC kit, 700W OCZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Reklame na Bug forumu

živa glupost, prvo mi jučer daju crni karton i sad roknu reklame, taman mislim došao sam do kraja, kad ono vidi vraga, tek sam na pola

 

bit će red instalirati neki od gore navedenih programčića

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Reklame na Bug forumu

Ovo je duplirana tema!

 

U prije pokrenutoj nalazi se moj ODGOVOR.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice