Problem s mijenjanjem avatara

poruka: 18
|
čitano: 2.463
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa mjenjanem avatara

pokusavam dodati novi avatar sa kompa i kada pritisnem prebaci ne prebaci mi sliku.. ali mi obrise staru i ostane neka bijela kockica umjesto svatara, uplodam tu sliku na photobucket i pokusavam ju dodati sa immage location i prebaci ju uspjesno, medutim kada pritisnem snimi jednostavno nesnimi promjene..

 

slika je velicine 55kb i u jpg formatu..

 

tako mi se dogada svako malo sa random slikama..

Ne placi draga, sve ce biti u redu..
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem sa mjenjanem avatara
ivan_1995 kaže...

cekaj da forum izade iz bete...;)

 a mislim stvarno koja pomoće od tebe

koja je rezolucija te slike? možda je prevelika? ili je slika više široka nego visoka ili obrnuto
kad svi stavljaju sexy avatare moram i ja
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa mjenjanem avatara

nebi trebao forum auto resize? slike je visine 220 i sirine 140

Svi kompovi rade na dim, Jer kada dim izade iz njih vise nerade.
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa mjenjanem avatara

Pokušaj sa slikama kvadratnog oblika. Ja sam stavljao slike dimenzija čak 800x600 i nije bilo problema, ona bi automatski bila resizirana. Također pokušaj preimenovati sliku.

Ali evo nije to jedini bug trenutno na forumu. Neki od nas nemogu uopće promjeniti nijedan detalj u profilu!

No čekajmo što će nam netko od supermodova/admina reći kad će biti otklonjeno i to je to.

Ovo je moj potpis koji se nalazi ispod mojih postova. I naletite na: http://www.kozul.comuv.com/forum/
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2009 11:57 (Bellatrix).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa mjenjanem avatara

..možda su postavili limit za promjene avatara ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa mjenjanem avatara
seneka kaže...

..možda su postavili limit za promjene avatara ?

 trebali bi onda to negdje napisati..

ja jos uvijek ga nemogu mjenjat a vidim da drugi mjenjaju..
Svi kompovi rade na dim, Jer kada dim izade iz njih vise nerade.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa mjenjanem avatara
seneka kaže...

..možda su postavili limit za promjene avatara ?

 ne vjerujem. koliko puta su poznati forumaši ovdje promijenili avatar?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa mjenjanem avatara

Nestao mi je avatar nakon sto sam napravio malu izmjenu u my pc i snimio promjene.

 

Nemogu ga ni vratit, koju god sliku odabrao neide..

prebaci mi ju ali kada pritisnem spremi nece da spremi sliku..

Svi kompovi rade na dim, Jer kada dim izade iz njih vise nerade.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2009 23:23 (Escudo).
15 godina
neaktivan
offline
Problem s mijenjanjem avatara

Aj pokušaj s nekom slikom dimenzija 685x1024 pixela... resiziraj sliku i ubaci je u tolikoj veličini!

Ovo je moj potpis koji se nalazi ispod mojih postova. I naletite na: http://www.kozul.comuv.com/forum/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s mijenjanjem avatara
Bellatrix kaže...

Aj pokušaj s nekom slikom dimenzija 685x1024 pixela... resiziraj sliku i ubaci je u tolikoj veličini!

 ma nece mi ni jednu mogucu velicinu da primi..

(zapravo on primi svaku ali nece da snimi promjene)

koliko ova tema vec stoji mogli su bugovci vec dati nekakav odgovor.
Svi kompovi rade na dim, Jer kada dim izade iz njih vise nerade.
15 godina
neaktivan
offline
Problem s mijenjanjem avatara

Neznam, ali ja sam imao do večeras problem s profilom i nisam ga nikako mogao uređivati! Sad mogu i sad sve štima. Jedino da sad nije taj problem otklonjen kod svakoga....

Ali ponekad ni meni neće svaku sliku da primi pa onda sam eksperimentiranjem s dimenzijama primjetio da mi onu gore navedenu dimenziju prihvaća gotovo uvijek!

Ovo je moj potpis koji se nalazi ispod mojih postova. I naletite na: http://www.kozul.comuv.com/forum/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Problem s mijenjanjem avatara

Ja bih svima vama koji stalno mijenjate avatare poručio - idete mi na živce!

 

Tako da mi je u neku ruku i drago da imate problema - možda je forum razvio neku svoju inteligenciju i bori se vlastitim snaga protiv vas koji svakih dva-tri tjedna mijenjate avatar. :))

 

Valjda vam je jasno da stalni avatar olakšava praćenje forum jer se i ne mora pogledati tko je autor neke poruke, već po avataru prepoznaješ pošiljatelja...

 

Ovo je samo moj mali skromni usputni komentar i pokušaj agitacije da smanjite te promjene, ali znam da neće puno pomoći - nekima je ta promjena jednostavno zabava i neće od toga odustati...

testiram potpis testiram potpis testiram potpis testiram potpis testiram potpis testiram potpis testiram potpis testiram potpis testiram potpis testiram potpis testiram potpis
Moj PC  
7 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Problem s mijenjanjem avatara

i dodao bi ,davno sam odustao pratiti avatare..pratim nadimke,hvalabogu da se oni ne mogu mijenjat(makar nisam pretjerano zadovoljan sa svojim)

nisam promijenio avatar,samo sam skinuo sako..
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2009 15:06 (seneka).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s mijenjanjem avatara
seneka kaže...

i dodao bi ,davno sam odustao pratiti avatare..pratim nadimke,hvalabogu da se oni ne mogu mijenjat

 slažem se. većina poznatih forumaša ovdje mijenja avatare pa se svaki put pitam wtf?! ko pak je to. Super da se barem nick ne može mijenjati.
Trenutno igra: NFS Undercover, Burnout Paradise, Fallout 3, Riddick EFBB, Red Alert 3, Oblivion
15 godina
neaktivan
offline
Problem s mijenjanjem avatara

evo ja službeno i javno obećajem da ću zadržati ovaj avatar na dulje vrijeme! :)

Koji Windows je bitniji? 32 bitni ili 64 bitni? =) I naletite na: http://www.kozul.comuv.com/forum/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s mijenjanjem avatara
Bellatrix kaže...

evo ja službeno i javno obećajem da ću zadržati ovaj avatar na dulje vrijeme! :)

 Dabogda te češće onda viđali! Cool

Nemoguće je čovjeka naučiti onome što misli da već zna.Što tiši postaneš,to uspiješ više čut.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s mijenjanjem avatara
Miro kaže...

Ja bih svima vama koji stalno mijenjate avatare poručio - idete mi na živce!

 

Tako da mi je u neku ruku i drago da imate problema - možda je forum razvio neku svoju inteligenciju i bori se vlastitim snaga protiv vas koji svakih dva-tri tjedna mijenjate avatar. :))

 

Valjda vam je jasno da stalni avatar olakšava praćenje forum jer se i ne mora pogledati tko je autor neke poruke, već po avataru prepoznaješ pošiljatelja...

 

Ovo je samo moj mali skromni usputni komentar i pokušaj agitacije da smanjite te promjene, ali znam da neće puno pomoći - nekima je ta promjena jednostavno zabava i neće od toga odustati...

  Tako je Miro, reci im!
To mjenjanje avatara malo odobravam , jer to odražava neku osobnost kroz tu jpg,bmp sliku , koju smo prvo postavili. A   one ostale su došle iz hira.
15 godina
neaktivan
offline
Problem s mijenjanjem avatara

bump

opet isti problem

http://mp3-download.eur.hr/slike/love.jpg
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice