Opcija - pisanje s mobitela

poruka: 17
|
čitano: 3.390
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Opcija - pisanje s mobitela

Kako mnogi forumaši pišu sa mobilnog uređaja bilo bi dobro da se uvede sljedeća opcija.

Ideja je da se u dijelu ispod posta pod "Ostale opcije:" stavi još jedna kućica "Poruka napisana sa mobilnog uređaja".

Tu kućicu bi korisnici označavali - kada bi pisali sa mobitela. Označavanjem te kućice bi se ispod posta pojavila ikona mobitela, i tako bi svi znali da je poruka napisana mobilnim telefonom, bez stalnog napominjanja autora. Također, ikona mobitela bi se pojavila i ukoliko je poruka napisana sa mobilne inačice foruma.
Uzeo sam šefa za primjer, jer on često piše s mobitela Uzeo sam šefa za primjer, jer on često piše s mobitela

Slike prikazuju kako sam ja to zamislio.

Zašto je ovo bitno?

Bitno je zato što se na mobitelu događa više grešaka, nemoguće je pregledavati linkove (s mobilne inačice) i nemoguće je editirati poruku. Tako bi korisnici lakše razumijeli što su autori koji pišu s mobitela htjeli reći, znali bi da ako im nešto objašnjavaju da ne postaju linkove, i znali bi zašto autori s mobitela ponekad postaju duplo. Vidio sam da i Miro nekad stavi (by Mobile).

Hvala!

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
 
23 1 hvala 6
15 godina
neaktivan
offline
RE: Opcija - pisanje s mobitela

  I ja sam mislio slično predložit, ali vezano za m.bug.hr:

Da se kod svakog posta s m.bug.hr stavi ta ''oznaka'', da je poslano s mobitela. To bi jako olakšalo nama, koji pišemo s m.bug.hr...

 

 

I ne da često pišem s mobitela, nego 90%postova je s m.bug.hr...

Ingame: (_.:BRUNO:._) ///// Nalazim se na: m.bug.hr /// Ako ne gori zeleno, ne znači da nisam tu...
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.5.2010 19:06 (Šef).
14 godina
offline
RE: Opcija - pisanje s mobitela

Ne znam jesi li vidio, ali moj post obuhvaća i m.bug.hr..

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Opcija - pisanje s mobitela
DamageHigh kaže...

Ne znam jesi li vidio, ali moj post obuhvaća i m.bug.hr..

  Nisam...Sramim se

Ingame: (_.:BRUNO:._) ///// Nalazim se na: m.bug.hr /// Ako ne gori zeleno, ne znači da nisam tu...
14 godina
offline
Opcija - pisanje s mobitela

Bilo bi dobro staviti i TU,TD, HVALA i moj pc opcije za pisanje preko moba. Samo moje misljenje...

Ameri me poslali na mjesec, lagano sam failo putanju
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Opcija - pisanje s mobitela
Šef kaže...

  I ja sam mislio slično predložit, ali vezano za m.bug.hr:

Da se kod svakog posta s m.bug.hr stavi ta ''oznaka'', da je poslano s mobitela. To bi jako olakšalo nama, koji pišemo s m.bug.hr...

 

 

I ne da često pišem s mobitela, nego 90%postova je s m.bug.hr...

Ne samo sa m.buga.

 

Ja kada tipkam sa moba odem na normalni Bug Forum tako da bi opet trebao biti znak mobitela pokraj posta.

Death has a thousand faces,evil only one.
14 godina
offline
RE: Opcija - pisanje s mobitela

Pročitaj opet moj post..=)

I za to ima riješenje.

Ja isto dosta postova pišem s moba, ali nikad ne koristim m.bug.hr...

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Opcija - pisanje s mobitela
jel se to meni cini ili se na m.bugu nemogu mijenjat stranice threada? :S
14 godina
offline
RE: Opcija - pisanje s mobitela
8ax kaže...
jel se to meni cini ili se na m.bugu nemogu mijenjat stranice threada? :S

Dobro ti se čini..=)

EDIT: Zato (i zbog još hrpetine drugih stvari) ja i koristim punu inačicu foruma na mobu...

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.5.2010 21:31 (DamageHigh).
15 godina
offline
RE: Opcija - pisanje s mobitela
mata_87 kaže...

Bilo bi dobro staviti i TU,TD, HVALA i moj pc opcije za pisanje preko moba. Samo moje misljenje...

Koji bi onda bio smisao m.bug-a?

On i jest napravljen kao osakaćena verzija foruma i nije za stalnu uporabu.

Ako hoćeš sve to na mobitelu onda idi na normalnu bug stranicu i riješen problem.

Do why me key too - pročitaj ovo brzo :)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Opcija - pisanje s mobitela
ja bi samo da se uvedu stranice threadova na m.bug.hr-u
hmda
15 godina
neaktivan
offline
RE: Opcija - pisanje s mobitela
@xxxx
Nije riješen problem. Mobilni Bug mi troši puno manje prometa i puno lakše ga je koristit na mobitelu nego punu verziju.
Ingame: (_.:BRUNO:._) ///// Nalazim se na: m.bug.hr /// Ako ne gori zeleno, ne znači da nisam tu...
14 godina
offline
RE: Opcija - pisanje s mobitela

Ali ljudi su počeli zahtjevati toliko funkcija na mobilnom bugu, da bi se on pretvorio u punu verziju..

Jbg..nešto se mora žrtvovat..iako se i ja slažem da bi, barem "HVALA", bilo dobro uvesti u mobilnu inačicu, jer ipak TU i D nisu toliko bitni..

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
15 godina
neaktivan
offline
Opcija - pisanje s mobitela

evo me ljudi u  bolnici jedino sto me drzi na zivotu je bug broj 211 nakon dugorocnog razgovaranja s vipovim agentom osbosobio mobilni internet i spojio na laptop.Slika iz bolnice stize uskoro

Hardverski duh.Ovo sam smislio dok sam kretao na spavanje...Why people must drink water and be water cooled because they brains are overclocked peole are much smarter then ccomputer because they OC
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Opcija - pisanje s mobitela
IBM ROADRUNER kaže...

evo me ljudi u  bolnici jedino sto me drzi na zivotu je bug broj 211 nakon dugorocnog razgovaranja s vipovim agentom osbosobio mobilni internet i spojio na laptop.Slika iz bolnice stize uskoro

Mislim da si fulao temu. Namigiva

________

 

I Miro, bude bilo kaj?

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
14 godina
offline
Opcija - pisanje s mobitela

Opaaaa...evo gaa...=)=)=)=)=)=)

 

Aaa došla i opcija preslagivanja slika!!! =)=)=)=)=)

 

Hvala Domagoj, Miro i ko je god slagao sve ovo! =)=)

 

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.6.2010 16:19 (DamageHigh).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Opcija - pisanje s mobitela

Da vidimo....

 

 

 

RADI! Smijeh

Ali ova ikonica je baš neka malecna i ne prepoznatljiva...Neodlučan

Pa bi mogli promijenit ikonu i stavit npr. veliko crno slovo M negdje pokraj posta... Ugl. nešto malo uočljivije...Namigiva

 

 

 

 

Hvala Domagoj, hvala Miro  Namigiva

 

P.S. Mogli bi stavit ovo kao vijest na BOL...Namigiva

 

 

P.P.S. Počelo se ''zloupotrebljavat'', jer vidim postove gdje je netko nekog citirao, a ispod piše da je poslano s mobitela... A na mobitelima nije moguće pisat s WSIWYG-om...

Ingame: (_.:BRUNO:._) ///// Nalazim se na: m.bug.hr /// Ako ne gori zeleno, ne znači da nisam tu...
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.6.2010 16:57 (Šef).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice