Ne mogu poslati privatnu poruku na Bug forumu!

poruka: 23
|
čitano: 7.556
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Ne mogu poslati privatnu poruku na Bug forumu!

Kada kliknem na privatnu poruku ništa se ne događa. Uzalud pritišćem ali mi se nikamo ne miče. Jel zna tko u čemu je problem?

Intel E8400 3.0 GHz // HD4850 512Mb // 2×2 Gb Kingmax MARS // WD 640Gb // Corsair VX550 W // Razer Krait
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ne mogu poslati privatnu poruku na Bug forumu!
Unimatrix 007 kaže...

Kada kliknem na privatnu poruku ništa se ne događa. Uzalud pritišćem ali mi se nikamo ne miče. Jel zna tko u čemu je problem?

 Koji browser koristiš?
Koju brzinu imaš?
FA FA LA SI MI TI FA LA TI
16 godina
offline
RE: Ne mogu poslati privatnu poruku na Bug forumu!

Koristim Mozillu Firefox 2.0.0.17, a veza je nažalost Carnet 56kb. Ali nije stvar u brzini jer ja čekam i duže vrijeme ali se ništa ne dogodi kad kliknem na privatnu poruku.

Intel E8400 3.0 GHz // HD4850 512Mb // 2×2 Gb Kingmax MARS // WD 640Gb // Corsair VX550 W // Razer Krait
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ne mogu poslati privatnu poruku na Bug forumu!
Unimatrix 007 kaže...

Koristim Mozillu Firefox 2.0.0.17, a veza je nažalost Carnet 56kb. Ali nije stvar u brzini jer ja čekam i duže vrijeme ali se ništa ne dogodi kad kliknem na privatnu poruku.

 Zapravo, mislim da i je stvar u brzini... Znam da se meni nije dalo otvarati kad sam imao uključene torrente...

Jel ide u Internet Exploreru?
FA FA LA SI MI TI FA LA TI
16 godina
offline
RE: Ne mogu poslati privatnu poruku na Bug forumu!

Ne ide ni u IE ni Operi.

Intel E8400 3.0 GHz // HD4850 512Mb // 2×2 Gb Kingmax MARS // WD 640Gb // Corsair VX550 W // Razer Krait
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ne mogu poslati privatnu poruku na Bug forumu!
Unimatrix 007 kaže...

Ne ide ni u IE ni Operi.

 A jel rade ostale funkcije? Prijavi poruku i slično?


FA FA LA SI MI TI FA LA TI
16 godina
offline
RE: Ne mogu poslati privatnu poruku na Bug forumu!

Ne rade ni ostale funkcije.

Intel E8400 3.0 GHz // HD4850 512Mb // 2×2 Gb Kingmax MARS // WD 640Gb // Corsair VX550 W // Razer Krait
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ne mogu poslati privatnu poruku na Bug forumu!
Unimatrix 007 kaže...

Ne rade ni ostale funkcije.

 Onda je vjerojatno stvar u brzini veze :/
FA FA LA SI MI TI FA LA TI
15 godina
offline
Ne mogu poslati privatnu poruku na Bug forumu!

možda imaš neki add-on za firefox koji blokira te mogućnosti.

 

kao što piše napomena kad se piše nova poruka:

Napomena: Ukoliko imate problema s pisanjem poruka u Firefoxu, a koristite dodatak Ad Block Plus, isključite ga jer nije kompatibilan s editorom.

 

edit: ja isto imam 56k modem (brzina prosječno 40 kbps) i nemam nikakvih problema s time

Hello World!
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.12.2008 21:15 (jurluk).
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ne mogu poslati privatnu poruku na Bug forumu!

Ide u Operi (9.62) ali nije islo sve dok nije reagirao neko od web mastera. Pogledaj pod-forum  Prijava problema i pomoc

Nije moglo da se uradi niti brzi odgovor,ova poruka je bas pisana sa brzim odgovorom.

Stavi najnoviji Firefox (prije toga backup favorita,postavki i pluginova...ako rade sa najnovijom verzijom 3.+)

Q: What's tiny and yellow and very, very, dangerous? A: A canary with the super-user password.
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.12.2008 22:27 (Lazarus Long).
15 godina
neaktivan
offline
Ne mogu poslati privatnu poruku na Bug forumu!

Dakle kada idem poslati privatnu poruku pojavi mi se grešaka sa slike. Koristim Firefox 3.6.3. To mi se pojavljuje zadnja dva dana.

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ne mogu poslati privatnu poruku na Bug forumu!
Ja ne mogu otvorit novu temu!
Full HD Addict :)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne mogu poslati privatnu poruku na Bug forumu!
Unimatrix 007 kaže...

Koristim Mozillu Firefox 2.0.0.17, a veza je nažalost Carnet 56kb. Ali nije stvar u brzini jer ja čekam i duže vrijeme ali se ništa ne dogodi kad kliknem na privatnu poruku.

Skini najnoviji Firefox, zašto si još na toj prastaroj verziji? Možda ti pomogne, a i dobro je redovno updejtati i radi sigurnosti Namigiva

 

EDIT: hahahahhahahaah sorry, nisam vidio datum

zakon
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.6.2010 15:35 (nidjo123).
14 godina
offline
RE: Ne mogu poslati privatnu poruku na Bug forumu!
nidjo123 kaže...
Unimatrix 007 kaže...

Koristim Mozillu Firefox 2.0.0.17, a veza je nažalost Carnet 56kb. Ali nije stvar u brzini jer ja čekam i duže vrijeme ali se ništa ne dogodi kad kliknem na privatnu poruku.

Skini najnoviji Firefox, zašto si još na toj prastaroj verziji? Možda ti pomogne, a i dobro je redovno updejtati i radi sigurnosti Namigiva

Jel se ti zaj*bavaš ili..?

 

Poruka je stara 2 godine..;)

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
16 godina
offline
Ne mogu poslati privatnu poruku na Bug forumu!

Imam vec iritantan problem. Ne mogu se rijesit privatne poruke. Stalno mi dolazi ista, bilo da ja nju procitam i obrisem - uvijek dolazi... Molim vas da to pokusate rijesit.

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-led-diode/56455.aspx
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ne mogu poslati privatnu poruku na Bug forumu!
Batista kaže...

Imam vec iritantan problem. Ne mogu se rijesit privatne poruke. Stalno mi dolazi ista, bilo da ja nju procitam i obrisem - uvijek dolazi... Molim vas da to pokusate rijesit.

To se i meni znalo događati, uspio sam ju maknuti kada sam ju pročitao i refreshao stranicu odmah.

HR-INVITES, otvoren preko irc interviewa: irc://irc.ipocalypse.net/hrinvites_help
16 godina
offline
RE: Ne mogu poslati privatnu poruku na Bug forumu!
BORG kaže...
Batista kaže...

Imam vec iritantan problem. Ne mogu se rijesit privatne poruke. Stalno mi dolazi ista, bilo da ja nju procitam i obrisem - uvijek dolazi... Molim vas da to pokusate rijesit.

To se i meni znalo događati, uspio sam ju maknuti kada sam ju pročitao i refreshao stranicu odmah.

Zahvaljujem, pomoglo je... :)

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-led-diode/56455.aspx
16 godina
offline
Ne mogu poslati privatnu poruku na Bug forumu!

Opet problem, da pop.izdis... Taj trenutak koji trebam pricekat je zapravo umanjenica uvecanice... I dosegel sam limit slanja ? Zar nemaju to ogranicenje samo novi forumasi ?

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.9.2010 22:27 (Batista).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ne mogu poslati privatnu poruku na Bug forumu!

Limit slanja privatnih porukaIznenađen,pa to je jedan veliki LOL...

http://www.f12010.co.uk/welcome::herbert.html
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ne mogu poslati privatnu poruku na Bug forumu!

Tu i tamo se i meni desi.

Probaj sa klasikom, počisti cache.

 

A ako niš drugo, jednostavno za minutu probaj ponovno.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ne mogu poslati privatnu poruku na Bug forumu!

Kako to sve stavljate u isti koš tj. temu?!? Domagoj je rekao da to ne radite nego da otvorite novu temu. Smijeh

>>>>>>>HVALA<<<<<<
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ne mogu poslati privatnu poruku na Bug forumu!

kako poslati privatnu poruku??????

 

unaprjed zahvaljujem

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne mogu poslati privatnu poruku na Bug forumu!
supak 3D kaže...

kako poslati privatnu poruku??????

 

unaprjed zahvaljujem

Otidjes na profil kome zelis poslati poruku i gore desno imas privatna poruka.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice