Moje sugestije za forum :)

poruka: 6
|
čitano: 1.899
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Moje sugestije za forum :)

Ovako imam par prijedloga ako bi mogli barem jedan primjeniti:

1. Ovako nešto nerazumijem zašto ne obrišete teme poput Koje gaće nosite ili kada netko napravi temu koja postoji (ima ih mali milion), dođe mod kaže LOCK ajde da u temi ima nešto korisno, ali molim lijepo što ja mogu vidjeti u temi ''Koje gaće nosite'' (njih sam kao primjer) niti nema nešto poućno,smiješno.

2. Ovo je ako više prijedlog tokom neakve Veeelike nadogradnje,a to je ''Autori koje pratim'' šta ja mogu vidjet tamo dali je korisnik on line, zašto nebi uveli da kada dođemo na popis piše ''korisnik je napravio temu po imenu ''moja tema''. I to je to sasvim dosta jer ima autora koji naprave neku temu koja bude informativna. Istina bilo bi malo glupo da zabilježava svaki post, i svaki komentar

3: Prijavi Privatnu poruku

Evo to je to, molim da se modovi ne uvrijede prilikom prve sugestije ne uvrijede. Dodali vi ili ne ove promjene ovaj forum će i dalje ostati super Osmijeh

U ratu bez ikakvih interesa :D http://crotrailers.co.cc/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Moje sugestije za forum :)

to nije ni meni jasno, ima dosta neaktivnih tema koje nikada neće biti ponovno pokrenute, a valjda imaju neki razlog, ili puno prostora....

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Moje sugestije za forum :)

Ad. 1. U pravilu ne brišemo ništa, osim ako nije protuzakonito, nemoralno i ostalo, jer je to bit i svrha foruma. Netko voli nešto, netko nešto drugo, i treba postojati sloboda govora. Stoga imamo grupu foruma Razno u kojoj je mnogo toga dozvoljeno, pa nek se ljudi guštaju. A neke i ne brišemo da ostanu kao loš primjer. Ne vidim zašto ti takva tema uopće smeta, ako je zaključana, potonut će s vremenom i nećeš ju više gledati.

To je ovako generalan odgovor, a ako te baš nešto konkretno smeta - prijavi, napiši da predlažeš brisanje pa će nadležni moderatori reagirati ako procjene da to ima smisla.

 

Ad. 2. Ne kužim uopće što misliš.

 

Ad. 3. Privatne poruke su privatne i ne čitamo ih (niti želimo niti možemo), sukladno tome na temelju njih ne dajemo kartone niti upozoravamo korisnike. Izuzetak je spamanje, no to se rješava na drugi način. Ako te smetaju nečije PP, jednostavno ih ignoriraj, a autora stavi u "autore koje ignoriram" i neće ti više od njega dolaziti poruke.

Domagoj
14 godina
protjeran
offline
RE: Moje sugestije za forum :)
Domagoj kaže...

Ad. 1. U pravilu ne brišemo ništa, osim ako nije protuzakonito, nemoralno i ostalo, jer je to bit i svrha foruma. Netko voli nešto, netko nešto drugo, i treba postojati sloboda govora. Stoga imamo grupu foruma Razno u kojoj je mnogo toga dozvoljeno, pa nek se ljudi guštaju. A neke i ne brišemo da ostanu kao loš primjer. Ne vidim zašto ti takva tema uopće smeta, ako je zaključana, potonut će s vremenom i nećeš ju više gledati.

To je ovako generalan odgovor, a ako te baš nešto konkretno smeta - prijavi, napiši da predlažeš brisanje pa će nadležni moderatori reagirati ako procjene da to ima smisla.

 

Ad. 2. Ne kužim uopće što misliš.

 

Ad. 3. Privatne poruke su privatne i ne čitamo ih (niti želimo niti možemo), sukladno tome na temelju njih ne dajemo kartone niti upozoravamo korisnike. Izuzetak je spamanje, no to se rješava na drugi način. Ako te smetaju nečije PP, jednostavno ih ignoriraj, a autora stavi u "autore koje ignoriram" i neće ti više od njega dolaziti poruke.

 Ono boldano mi se naročito sviđa u odgovoru. Pa ako ste stvarno idioti, oprostite na izrazu, i ako otvarate stvarno bezvezne i idiotske teme pa makar pod Razno, onda za to slijede i odgovarajuće "sankcije". Ni sam nisam cvijeće u svezi toga i sam nekad napravim off-topic ali red je red i osnovnih pravila ponašanja na ovom odličnom Forumu bi se većina trebali pridržavati.

14 godina
protjeran
offline
Moje sugestije za forum :)

stavite nam trznicu

z v o n e x p
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Moje sugestije za forum :)
zvonebaba kaže...

stavite nam trznicu

Pa već je odavno stavljena.

 

http://www.bug.hr/forum/board/komponente-oprema/96.aspx?sort=act

Death has a thousand faces,evil only one.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice