Kako radi "teme u kojima sudjelujem"?

poruka: 5
|
čitano: 1.523
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Kako radi "teme u kojima sudjelujem"?

Zanima me kako radi "pretraživač" na linku "teme u kojima sudjelujem". Čini mi se da ne vraća sve teme - ima li neki rok "zastare", da ne pretražuje starije od x dana ili, ako s time ne nađem ono što tražim, zaključujem da je tema koju trebam izbrisana?

 

Naime, sjećam se da sam kao jedan od svojih prvih postova u jednoj temi objasnio stanje s DVB-T odašiljačima u Zagrebu (to NIJE ova tema!). Napisao sam o problemima koje imaju Pioneer i Sony receiveri. I sad sam htio napisati da je izgleda problem riješen, namješteni su neki odašiljački parametri i čini se da je sad svima koji su imali problem od prelaska oba odašiljača na isti kanal prijam "vraćen". Ali ne mogu naći tu temu nikako...

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Kako radi "teme u kojima sudjelujem"?
Bert kaže...

Zanima me kako radi "pretraživač" na linku "teme u kojima sudjelujem". Čini mi se da ne vraća sve teme - ima li neki rok "zastare", da ne pretražuje starije od x dana ili, ako s time ne nađem ono što tražim, zaključujem da je tema koju trebam izbrisana?

 

Naime, sjećam se da sam kao jedan od svojih prvih postova u jednoj temi objasnio stanje s DVB-T odašiljačima u Zagrebu (to NIJE ova tema!). Napisao sam o problemima koje imaju Pioneer i Sony receiveri. I sad sam htio napisati da je izgleda problem riješen, namješteni su neki odašiljački parametri i čini se da je sad svima koji su imali problem od prelaska oba odašiljača na isti kanal prijam "vraćen". Ali ne mogu naći tu temu nikako...

Limit je na trideset dana od zadnjeg posta u temi (ne tvog, nego općenito, nečijeg). Dakle, ako je tema neaktivna više od 30 dana, onda se neće prikazati.

Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
Kako radi "teme u kojima sudjelujem"?

Znači li to da se tema briše nakon 30 dana neaktivnosti??


Universe and human stupidity are only things that are infinite.I'm not sure about universe - Albert Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Kako radi "teme u kojima sudjelujem"?
Zippo kaže...

Znači li to da se tema briše nakon 30 dana neaktivnosti??


Jel to neka zezancija/provokacija ili si ozbiljan?

Vidi naslov teme - moj odgovor je vezan uz funkciju "teme u kojima sudjelujem". Naravno da se tema NE briše nakon 30 dana, samo se ne prikazuje u listi "tema u kojima sudjelujem".

Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
Kako radi "teme u kojima sudjelujem"?

Sry - nesto sam krivo procitao.


Universe and human stupidity are only things that are infinite.I'm not sure about universe - Albert Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice