Besplatni kartoni, jako popularni zaključana tema

poruka: 3
|
čitano: 1.183
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Besplatni kartoni, jako popularni

E ovako, ovo je anti pohvala bug ekipi, dobivanje kartona zbog otvaranje iste teme, citiranje, itd. mislim da je cista glupost.

Shvacam da je sve u svrhu odrzavanja foruma cim preglednijim, i laksim za koristenje, ali ovo je pretjerevanje..

zasto:

1. Neki ljudi koji dolaze na forum, nemaju vremena procitat topic od 300 postova, da bi u sredini rasprave nasli "svoj problem".

2. ima onih, na zalost, nemogu razumit rjesenje problema koji je slicni njihov, ali prema njihovom misljenju nije i ISTI, tj. prvi postavi pitanje

"graficka dobiva error d3d8...bla bla" i ljudi rese njegov problem savjetom reinstaliraj DX,

drugi dolazi sa istim problemom ali u ovom slucaju

"graficka dobiva error d3d9...bla bla" buduci da nezna o cemu je problem, a najverovatnije ni kaj je d3dx, zato je i najverovatnije postavio pitanje, inace vjerujem nebi, prihvatljivo je da bude ovo dvoje razlikovao, mislim da mu je lakse odgovorit reinstaliraj dx, nego dati mu zuti karton, pa bude za par sati osvanula tema slicna ovoj mojoj, takvom logikom bude ovaj podforum natrpan... Cool

p.s. a siguran sam da ovakvih ima jako puno, po svim forumima, velikom postotku ljudi razlog registracije na forum je upravo da im neko pomogne rijesit problem... Cool

3. ponekad je lakse i brze otvorit novu temu sa konkrektnim problemom, ne upadati u postojecu sa slicnim, i razglabat unutar te teme, jos ako su simptomi isti a greske razlicite, radimo veliki off topic,, na kraju, novi korisnik se registrira, potrazi temu, ude nutra, i vidi, 15 razlicitih grafi, 30 razlicitih misljenja, i jos vise razlicitih rjesenja! Namigiva

 

rade stavite temu, sa par pitanja (testom) za moderatore i postavite par moderatora, da se brinu o teskim prometnim "prekrsajima" diljem foruma ^^

 

p.s. znak stop na svakom raskrizju itd... :)

 

oprostite na gramaticke greske i..

molim da ne dobim karton jer je tema slicna onoj "KARTONI" Poljubac

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Besplatni kartoni, jako popularni

Eto odma na pocetku grjesis i pitas se zasto dobijas karton. Prvo komentarises i zalis se na kartone gdje indenticna tema postoji gdje se lik zali na zuti karton kod citiranja. Tvoja logika  je svako ko zeli komentarisati kartone treba otvoriti zasebnu tem. Gdje to vodi ?? ..nidje veze

 

Sto  se  inace  tice  otvaranja  tema,  trenutno  je  lako  naci  dali  postoji  slicna,  ista  ili  otvoriti  novu  temu.  Generalna  kultura  svakog  foruam  jeste  prvo  koristi  opciju  "traži"  i  vidi  ima  li  slicna  tema.  Ako  nema  onda  postavi  novu.  Iste  teme  otvarati  je  besmislica  a  ne  off  topic koristiti vec postojecu.  Cak  i  ako  postoji  slicna  a  ne  ista  tema  ja  tu  postavljam  pitanje  a  ne  da  otvorim  temu  samo  radi  mozda  2-3  posta.

 

There is no pain or anger that I am not
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2008 0:39 (DOPE).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Besplatni kartoni, jako popularni

Dope ti je vec lijepo odgovorio. Postoji opcija "pretraga" i svaki novi korisnik koji dode na forum ako ima neki problem bilo bi lijepo od njega da ga prvo pretrazi...pa onda tek otvara novu temu.

Nema  smisla  da  se  otvaraju  jedne  te  iste  ili  slicne  teme...  ako  vec  tema  postoji  i  odgovor.  A  ovo  da  se  kartoni  djele  šakom  i  kapom  je  dobro  jer  barem  vlada  disciplina  na  forumu.

I  sumnjam  da  je  netko  bzvz  tj,  bespotrebno  dobio  karton  ili  opomenut... 


May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice