Prevara

poruka: 133
|
čitano: 32.506
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Prevara

opet... to je 'pogrešan način'.. tj ne javljati se, tad ako nešto ne želiš, to nakon što se javiš jasno kažeš-zatražiš.. to se tako radi. Nakon tog je kažnjivo.. + imaš registar 'ne zovi' kojem je upravo to svrha.

-kad te idući put nazovu, ako nisi korisnik njihove usluge, traži da te više ne nazivaju, zabrani, traži brisanje svojih osobnih podataka uklučujući i tel.broj i to traži službeno, traži mail-papir i odgovor tj dokaz.

 

-ja naprotiv, meni ne smeta, želim da me zovu, .. ljenost, ne da mi se tražiti-pratiti a svako malo nešto moram produžiti. Prednost, tad oni zovu, nude i svi su tak dragi-nježni-pažljivi, no znamo kako to ide i ako si naivan nešto si 'kupio'.. tj ti samo trebaš znati ako nešto (ne)želiš i tad to (ne)uzmeš. Razgovor ako želiš možeš prekinuti svake sekunde itd.. što misliš, tko u toj priči prođe bolje, ja-ti? Evo upravo mi stigla promo poruka sms da imamo đabe maxtv prijenos u subotu dinamo-hajduk.. zašto bi mi to smetalo? .. a ako mi smeta tad ću to riješiti prvim pozivom ili kad to odlučim.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara
zelenapaprika kaže...
mzopg kaže...

Ovo su jako ozbiljni presedani. Ukoliko netko umjesto tebe može ovjeriti ugovor i na račun njega poslati drugom teleoperateru zahtjev za prijenosom usluga onda je to jako zabrinjavajuće i opasno.

 Pitanje: koji dokaz korisnik ima da je pristao prijeći a A1 na HT, s HT-a na Telemach, s HT-a na A1 i slično? Netko te nazove, ti kažeš da pristaješ prijeći na drugu mrežu, ovaj kaže da će sve dalje on obaviti uključujući i plaćanje penala za prijevremeni raskid ugovor i puf, ti si korisnik druge mreže nakon određenog broja dana. Kakav uvid imaš u proces? Ovdje na forumu napisani su kilometri poruka o tome da ljudi čekaju, da im služba za korisnike potvrđuje da samo što nisu dobili uključenje usluga itd.

 

Inače se slažem, to jest opasno i zabrinjavajuće.

Ne ide to tako, barem ne bi smjelo. Ne može on obaviti sve umjesto tebe, nakon telefonskog razgovora ti šalje pismenu obavijest u kojoj je navedeno koju si uslugu dogovorio, na tu obavijest ti moraš potvrdno odgovoriti. Nakon što zaprime tvoju pismenu potvrdu šalju ti ponudu sa navedenim uslugama, cijenama i ugovor koji trebaš potpisati. Nakon što potpišeš ugovor (bilo digitalno ili klasično) i pošalješ ga nazad ti si dogovorio njihovu uslugu i pokreće se prijenos broja i preuzimanje od starog operatera (ukoliko je to potrebno).

 

Radio sam prijenose jako puno puta, radim ih i dalje i svaki put je procedura bila ovakva. Bilo to odlaskom u fizičku poslovnicu, gdje na licu mjesta pogledaš ponudu, cijene i potpišeš ugovor ili online kada ti na mail šalju sve podatke.

 

Prvi put čujem da netko može svojevoljno odlučiti da si ti na nešto pristao ili uvažiti klimanje glavom, chat, tel poziv kao sklapanje ugovora.

 

Mogu ja njemu u tel. razgovoru reći da želim sve njihove usluge, ali dok ne dobijem pismenu ponudu i potpišem ugovor oni nemaju pravnu osnovu na koju se mogu pozvati kad sutra kažem da sam se šalio ili da nisam to rekao. Nemam ja što dokazivati to je njihov posao, oni su ti koji moraju pokazati ovjeren ugovor.

 

 

zelenapaprika kaže...

 Imam priliku potužiti se na djelatnicu osiguravajuće kuće. Trebam li ići tako daleko da izgubi posao? Ja sam u glavi s tim na čisto, moja familija nije, pa sam na njihov pritisak odustao najmanje od žalbe osiguravajućoj kući, a moguće i regulatoru tog dijela tržišta. Ološa ima svugdje i to je postao dio našeg društva. Sve je to tako duboko ukorijenjeno da je pitanje može li se ikada ispraviti ta kriva Drina. Ja mislim da ne može, jer su već odgojene nove generacije lopova.

Nisam najbolje pratio priču sa osiguranjem, ali ukoliko je djelatnica kao što to djeluje u ovom slučaju kolege i t-coma umjesto tebe ovjerila ugovore, odnosno krivotvorila dokumente i potpise onda je otkaz najmanje što može dobiti za kaznu. Ukoliko se takvo ponašanje ne sankcionira ta osoba će to raditi sve dok netko nešto ne poduzme, tako da je ovdje samo u pitanju jesi li ti prvi, drugi, deseti, pedeseti... kojem je to napravila i jesi li zadnji.

 

 

Cronik kaže...

Slazem se sa vama sto kazete. Ne kuzim kako netko moze sloziti ugovor bez ikakvog potpisa te osobe bilo to digitalno ili rukom. Zato kad sam dosao tamo u poslovnicu sam rekao zeni da trazim ponistenje te usluge koja je meni dodjeljena bez da sam je ja trazio. Ona je rekla da ne postoji opcija da se ponisti vec samo da se raskine. Sam sam radio u telemachu kao korisnicka podrska i tamo sam se naslusao svakakvih uzasnih prica od strane ljudi. Telekomi se ponasaju kao da su na divljem zapadu, mogu raditi sto zele bez posljedica. Po pricama ljudi koje sam cuo dok sam radio kao korisnicka znao sam da ako se idem buniti ili inatiti da to nece dobro zavrsiti za mene jer ja sam ne mogu nista. Ovakav globalni problem mozemo jedino rjesiti ako se ujedinimo da nas ima bar vise od 1000. Prigovor sam vec poslao HAKOM-u gdje sam objasnio citavu situaciju, pa budemo vidjeli sto ce se dogoditi. 

Ne može. Odnosno može ukoliko krivotvori dokumente, a to je kazneno djelo. Odlično da si kontaktirao HAKOM, nadam se da će i netko od medija obraditi ovu temu. 

 

10 godina
offline
Prevara

 

 

Ljudi otvoreno lažu. Nikome nije ni jedan teleoperater ništa uvaljao. Sve su ljudi to potpisali i pristali na to. 

Ljudi nadobudno nekaj zemu ne razmišljajući, jer su lijeni za to. Pa, su onda poslije oni neke žrtve ne znam čega, ovih, onih...

 

Krivotvorenja dokumenta imade, al' neće vjerovati dadne se i to pobijediti.

 

 

dzg
Moj PC  
0 11 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Prevara

U vrijeme lockdown-a sam otvorio racun u banci bez klasicnog potpisa ili digitalnog. 

 

Edith:nebitno u ovoj prici. Of

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.7.2022 22:45 (Kolacic).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara
Kolacic kaže...

U vrijeme lockdown-a sam otvorio racun u banci bez klasicnog potpisa ili digitalnog. 

 

Edith:nebitno u ovoj prici. Of

Nisi sigurno preko telefona ili smsa. Odradio si video identifikaciju i kompletni KYC. Uz to za svaku uslugu koja ima svoje uvjete korištenja i ugovorne obveze trgovac te mora o tome obavijestiti, moraš dobiti na uvid te uvjete i moraš ih prihvatiti, bilo to klikom na checkbox, odgovorom na mail ili nešto treće. Ti si odradio "potpis" vjerojatno preko aplikacije preko koje je utvrđen tvoj identitet.

 

Vidi četvrti korak:

https://www.hpb.hr/hr/supersmart-hpb-racun/466

4 godine
offline
Re: Prevara
ihush kaže...

opet... to je 'pogrešan način'.. tj ne javljati se, tad ako nešto ne želiš, to nakon što se javiš jasno kažeš-zatražiš.. to se tako radi. Nakon tog je kažnjivo.. + imaš registar 'ne zovi' kojem je upravo to svrha.

-kad te idući put nazovu, ako nisi korisnik njihove usluge, traži da te više ne nazivaju, zabrani, traži brisanje svojih osobnih podataka uklučujući i tel.broj i to traži službeno, traži mail-papir i odgovor tj dokaz.

 

 

 Ponovno lapurlatistička poruka. Jesi li probao sve ovo što si predložio? Ja jesam 90+% tijekom godina. I ne pomaže.

 

Ne samo da se ne javljam nego ih trpam u blokirane brojeve, pa više ne moram znati da su zvali (trenutno A1: 0800 1314 i 0800 1318). Ali imaju dovoljno brojeva i mimo ove 0800 varijante da stalno zovu sami telekomi, kao i razne firme u njihovo ime.

 

Nemoj bit naivan, nitko ne briše ničiji broj niti poštuje bilo kakvu molbu da ga se ne zove. Puno puta sam ih zvao (korisničke službe) da izbrišu moj broj, da više ne zovu, pisao im. I ništa. Dok nisi njihov korisnik, zvat će te periodično. Prošle godine na godišnjem, zvoni mobitel, zove tip iz HT-a (tada sam bio na A1). Bio je korektan i pristojan, za razliku od mnogih. Znam da sam ga pitao otkud mu broj mog telefona kada nisam korisnik HT-a (barem za mobitel). Ne sjećam se što je točno odgovorio, ali moj broj nije javno objavljen u bilo čijem imeniku. Znači, preprodaje se.

4 godine
offline
Re: Prevara
mzopg kaže...
zelenapaprika kaže...

Ne ide to tako, barem ne bi smjelo. Ne može on obaviti sve umjesto tebe, nakon telefonskog razgovora ti šalje pismenu obavijest u kojoj je


 

 Pričekaj da se javi netko s takvim problemom.

15 godina
offline
Re: Prevara

-nismo isti, različite potrebe, navike.. pa i odgovor, 'skrivati se' od reklama-poziva ili koristiti kao ostale pogodnosti tehnologije-vremena.. :)

-ti se ne javljaj, meni je javljanje bolje, korisnije, povoljnije kad mi nešto treba.. no oni koji uzmu uslugu bez da znaju što su uzeli ili ako ne trebaju.. a što nego svatko odluči za sebe.

.. u ovom primjeru smo riješavali pitanje kad oni to odluče umjesto osobe, bez tebe.. protiv tebe itd.

-odnosno ti znaš što ja jesam ili nisam poduzeo, jer si naravno vidovit milan.. odnosno mogu ja tipkati lovačke priče, no time ništa nećemo postići. I dalje ćeš ti odlučiti za sebe, ja za sebe.. kako nešto riješavati, kako koristiti razpoložive resurse, tehnologiju, zakone-pravo.. kao i mišljenje, što je bolje-tročno itd.. no imaš par promašaja, počevši od tog da nešto zaključuješ temeljem svojeg iskustva i pretpostavljaš nešto pogrešno.. kao referencu za ostatak ljudi-svijeta-pojava ili tko što kako treba izabrati. .. -griješiš, no ni ja kao 'savršen' ne mogu za tebe znati što želiš ili ne, što je tebi bolje.. sudeći po meni, mojem kriteriju i potrebama.. a to ljudi rade, karikirano, nosim 45 cipele i tad pomislim da je to najbolja veličina, da to vrijedi za ostale.. ostalima su prevelike ili žuljaju, istina bolje da je veće nego žuljavo, no jednako je neodgovarajuće.. razlika, ja to znam-razumijem i zato nemam 'jedan' svoj odgovor za sve ostale, dok ti imaš.. :) .. no i to je ok.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara
zelenapaprika kaže...
mzopg kaže...
zelenapaprika kaže...

Ne ide to tako, barem ne bi smjelo. Ne može on obaviti sve umjesto tebe, nakon telefonskog razgovora ti šalje pismenu obavijest u kojoj je


 

 Pričekaj da se javi netko s takvim problemom.

 Ne kažem da ih nema, očito ima, ali takva praksa je nedopustiva, a korisnici bi trebali znati svoja prava i proceduru.

13 godina
online
Re: Prevara
zelenapaprika kaže...
ihush kaže...

opet... to je 'pogrešan način'.. tj ne javljati se, tad ako nešto ne želiš, to nakon što se javiš jasno kažeš-zatražiš.. to se tako radi. Nakon tog je kažnjivo.. + imaš registar 'ne zovi' kojem je upravo to svrha.

-kad te idući put nazovu, ako nisi korisnik njihove usluge, traži da te više ne nazivaju, zabrani, traži brisanje svojih osobnih podataka uklučujući i tel.broj i to traži službeno, traži mail-papir i odgovor tj dokaz.

 

 

 Ponovno lapurlatistička poruka. Jesi li probao sve ovo što si predložio? Ja jesam 90+% tijekom godina. I ne pomaže.

 

Ne samo da se ne javljam nego ih trpam u blokirane brojeve, pa više ne moram znati da su zvali (trenutno A1: 0800 1314 i 0800 1318). Ali imaju dovoljno brojeva i mimo ove 0800 varijante da stalno zovu sami telekomi, kao i razne firme u njihovo ime.

 

Nemoj bit naivan, nitko ne briše ničiji broj niti poštuje bilo kakvu molbu da ga se ne zove. Puno puta sam ih zvao (korisničke službe) da izbrišu moj broj, da više ne zovu, pisao im. I ništa. Dok nisi njihov korisnik, zvat će te periodično. Prošle godine na godišnjem, zvoni mobitel, zove tip iz HT-a (tada sam bio na A1). Bio je korektan i pristojan, za razliku od mnogih. Znam da sam ga pitao otkud mu broj mog telefona kada nisam korisnik HT-a (barem za mobitel). Ne sjećam se što je točno odgovorio, ali moj broj nije javno objavljen u bilo čijem imeniku. Znači, preprodaje se.

registar "Ne zovi" služi baš zato da te NE SMIJU zvati.. ukoliko te nazovu, ti ih prijaviš, pa ćeš vidjeti.. mene su jednom nazvali nakon što sam se upisao u registar, pa kad sam ih pitako kako/zašto su se 5 minuta ispričavali jer im se registar još nije ažurirao.. nakon toga više nitko nikad

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Prevara
Filipe, molim te, nemoj preskakat terapiju!
4 godine
offline
Re: Prevara
ministar kaže...

registar "Ne zovi" služi baš zato da te NE SMIJU zvati.. ukoliko te nazovu, ti ih prijaviš, pa ćeš vidjeti.. mene su jednom nazvali nakon što sam se upisao u registar, pa kad sam ih pitako kako/zašto su se 5 minuta ispričavali jer im se registar još nije ažurirao.. nakon toga više nitko nikad

Zovu oni i dalje. A onda moraš odlučiti, prijaviti ih ili ne. Kao i ove koji prodaju ljudima pretplate, masažere, snake oil... Zato se više ne javljam.

4 godine
offline
Re: Prevara
ihush kaže...

 

-ti se ne javljaj, meni je javljanje bolje, korisnije, povoljnije kad mi nešto treba.. no oni koji uzmu uslugu bez da znaju što su uzeli ili ako ne trebaju.. a što nego svatko odluči za sebe.

Da, baš to. Ja sam odlučio ne javljati se.

 

Da, "kad mi nešto treba". A ne treba ti svaki dan nešto drugo.

15 godina
offline
Re: Prevara

-naravno, zato kažem svatko odlučuje za sebe.. pa eto, ti se 'bojiš' telefona.. :) 

-a ja ti kažem da postoji bolji (pravi) način, ako to ne želiš, tad im to kažeš, zatražiš, upišeš u registar 'ne zovi'.. i tad ako to ipak rade, kazna. Vjeruj, brzo odustanu, brže-lakše nego ne javljati se ili ljutiit na zvonjavu.

-da želim to bi napravio.. no meni odgovra da mi nude, tad su 'miliji' .. nude, spuste cijenu, više agent-djelatnik koji ima takve ovlasti nego na šalteru.. a stalno nešto trebam, neka usluga-uređaj.. kao što stalno trebam špeceraj i nemam razloga ljutiti se na reklame trgovačkih lanaca tj naprotiv.. i samo zato ih ne blokiram na taj 'pravi' način, mada ponekad ne želiš poziv tj više su problem poruke-obavijesti koje stižu u blentavo vrijeme vikend-noć i sl. pa ideš vidjeti što je... to je na pragu uznemiravanja, tj tad ne nazivaju jer znaju, pridržavaju se recimo 'kućnog reda' na telefonu, još samo da isto primjene na poruke... no istovremeno neke poruke želim, kao podsjetnik-alarm.. i zapravo kao najbolje, win-win.. da posotji neka opcija kao podešavanje, izbor... tj kao što podesiš sat-alarm kad želiš buđenje, ne vidim zašto to korisnik neke usluge ne bi imao kao mogućnost za poruke.. tj da ne stižu u bilo koje vrijeme dana-noći neog u određeno vrjeme jer to nije tip poruke alarm-požar, npr račun za prethodni mjesec, stigla obavijest u 2h ili u 12h.. ništa se ne mijenja, nije prekasno jer je ionako rok plaćanja tjedan-dva.. To bi bilo lako, moguće, imalo bi smisla.. dok blokiranjem više sebi napravim štete-problema.

 

-npr, da sve takve obavijesti-podsjetnici operatera stižu recimo u rasponu od 14-15h u danu.. ne ujutro-noć, ne kasnije gledajući radno vrijeme i recimo popodnevnu šetnju na sladoled, privatno vrijeme vs poslovno.. tj kao što ne nazivamo poslovne kontakte u 'nepristojno' vrijeme osim ako je hitno.. ne vidim zašto to operater nebi tako jednako primijenio prema korisnicima, jer to nije privatni odnos nego poslovni, klijent.

-telefonski pozivi nisu ista stvar, unutar 'pristojnog' (poslovnog) vremena, no poruke bi trebale biti 'pristojnije'.. eto, moje mišljenje a kako će kome to odgovarati je stvar te osobe-odluke, ne neki 'zakon'.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Prevara

ima pjesmica o tome: 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Prevara

Ihush , glede tog prijavljivanja u registar "nezovi" , od toga baš i nema koristi.

Iako na početku razgovora agent koji te zvao spomene ime neke velike kompanije u čije ime zove, on je u biti djelatnik neke male friške tvrtkice koje niču ko gljive posle kiše ( jdoo , 700 kn trošak ....) ...

Dok ti utjeraš pravdu prema toj tvrtkici, ona bu dotad ugašena kao i tri slijedeće iza nje iz kojih bu te zivkali... A nestankom tvrtke nemaš više koga kazniti. Za direktore isto imenuju osobe koji već imaju ovrhu pa im realno nemreš nikaj.....
Bunker
15 godina
offline
Re: Prevara
bunker kaže...

Ihush , glede tog prijavljivanja u registar "nezovi" , od toga baš i nema koristi.

Iako na početku razgovora agent koji te zvao spomene ime neke velike kompanije u čije ime zove, on je u biti djelatnik neke male friške tvrtkice koje niču ko gljive posle kiše ( jdoo , 700 kn trošak ....) ...

Dok ti utjeraš pravdu prema toj tvrtkici, ona bu dotad ugašena kao i tri slijedeće iza nje iz kojih bu te zivkali... A nestankom tvrtke nemaš više koga kazniti. Za direktore isto imenuju osobe koji već imaju ovrhu pa im realno nemreš nikaj.....

 -opet isti 'poriv'.. smisao? ne kažnjavati?

-ako je njima isplativo nakon poziva otvarati-zatvarati tvrtku, nek nastave, pravna država ostalo ipak odradi.. na kraju kad im je neisplativo prekinu s takvom praksom.

.. ono drugo, što propuštaš.., da točno, veliki outsourceaju takve stvari malima-anonimnima, jer znaju kažnjivost, no kad nešto radiš u nečije ime tad je taj pravno odgovoran, snoni posljedice, pa će kad-tad hakom nešto poduzeti-kazniti, tad više to neće raditi. Obrnuto, ako se s korisničke strane ništa ne poduzme, ako se to ne traži.. tad će nastaviti, ono što nam recimo 'smeta'.. što je tad pravo riješenje, što je zakonsko-pravno, što je s tvojom potrebom biti s druge strane ograde čisto zato jer osjećaš da tamo pripadaš i iz nekog razloga ih recimo braniš ili opstruiraš..

-jesi li sudjelovao do sad u temi? tj samo ovo te privuklo? smisao? ... imaš li riješenje, prijedlog? pitanje? ili 'ne može se ništa', veći-jači.. rade što hoće? -može li to biti odgovor, neovisno što je to realnost ako govorimo o pravilima? Hipotetski, smije li se kriminal izvuči, tolerirati? Ne, no sasvim nešto drugo je što se ne može sve spriječiti-sankcionirati-uhvatiti.. no to ne znači da se protiv tog ne treba biti ili da je beskorisno, a upravo to guraš kao tezu takvim stavom. Uvjek isto, ista strana.. ne argument, nego strana.

 

-neka mala-nevažna štamparija može otisnuti letak, reklamu, neki mali poštar-dostavljač, može te letke dijeliti, stavljati pod brisač auta na šajbi.. pogodi tko snosi kaznu... onaj tko je na letku, njegov interes, njegov posao, njegova obaveza .. i bit će kažnjen (u pravnoj državi).

-najgore u priči, ne što ja-ti nešto mislimo ili znamo kako to ide, kao što kažeš (istina, realnost) to rade neke male firme.. da, no posotji zakon, postoji hakom.. što radi? ne znaju? .. nije to tajna jamesbonda, znamo svi pa i oni... odnosno, znalo se u istri godinama-desetljećima, no eto neki dan ih pokupilo, znalo se za svašta, godinama.. i čudo, ponekad vidiš policiju, uskok, ostale... čudo? dogodi se i to, ponekad, kad-tad.

-kad se jednom to dogodi telekomima.. što misliš, hoće li nastaviti? ili imaš neki bolji prijedlog, riješenje, nešto legalno-moguće? imaš li bolju ideju, mišljenje.. čak ako je netočno-pogrešno? -nemaš.. no moraš ih nekako zaštititi? relativizirati? .. svi kradu pa je to ok? .. nije.

 

edit: ili što misliš, zašto neki mali-jdoo-biz otvori firmu za recimo reklame i reklamira recimo telekom? .. onako, hobistički? volonterski? .. ili za novac? Koji novac? Tko plaća? Kako? .. keš ili banka-račun? Ako je račun, tad je vidljivo tko je što, kad platio.. trag, tad je telekom kriv, odgovoran. Ako je keš? to je već samo za sebe kažnjivo za firme.. itd.

-što misliš koliko se isplati, kad se to počne sankcionirati, kad se ponavljanje automatizmom presudi dupliranjem iznosa kazne.. što misliš do kad bi to veliki radili a mali imali korist? .. ili misliš da to rade hobistički-volonterski?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.7.2022 12:09 (ihush).
4 godine
offline
Re: Prevara
ihush kaže...

-naravno, zato kažem svatko odlučuje za sebe.. pa eto, ti se 'bojiš' telefona.. :) 

-a ja ti kažem da postoji bolji (pravi) način, ako to ne želiš, tad im to kažeš, zatražiš, upišeš u registar 'ne zovi'.. i tad ako to ipak rade, kazna. Vjeruj, brzo odustanu, brže-lakše nego ne javljati se ili ljutiit na zvonjavu.

-da želim to bi napravio.. no meni odgovra da mi nude, tad su 'miliji' .. nude, spuste cijenu, više agent-djelatnik koji ima takve ovlasti nego na šalteru.. a stalno nešto trebam, neka usluga-uređaj.. kao što stalno trebam špeceraj i nemam razloga ljutiti se na reklame trgovačkih lanaca tj naprotiv.. i samo zato ih ne blokiram na taj 'pravi' način, mada ponekad ne želiš poziv tj više su problem poruke-obavijesti koje stižu u blentavo vrijeme vikend-noć i sl. pa ideš vidjeti što je... to je na pragu uznemiravanja, tj tad ne nazivaju jer znaju, pridržavaju se recimo 'kućnog reda' na telefonu, još samo da isto primjene na poruke... no istovremeno neke poruke želim, kao podsjetnik-alarm.. i zapravo kao najbolje, win-win.. da posotji neka opcija kao podešavanje, izbor... tj kao što podesiš sat-alarm kad želiš buđenje, ne vidim zašto to korisnik neke usluge ne bi imao kao mogućnost za poruke.. tj da ne stižu u bilo koje vrijeme dana-noći neog u određeno vrjeme jer to nije tip poruke alarm-požar, npr račun za prethodni mjesec, stigla obavijest u 2h ili u 12h.. ništa se ne mijenja, nije prekasno jer je ionako rok plaćanja tjedan-dva.. To bi bilo lako, moguće, imalo bi smisla.. dok blokiranjem više sebi napravim štete-problema.

 

-npr, da sve takve obavijesti-podsjetnici operatera stižu recimo u rasponu od 14-15h u danu.. ne ujutro-noć, ne kasnije gledajući radno vrijeme i recimo popodnevnu šetnju na sladoled, privatno vrijeme vs poslovno.. tj kao što ne nazivamo poslovne kontakte u 'nepristojno' vrijeme osim ako je hitno.. ne vidim zašto to operater nebi tako jednako primijenio prema korisnicima, jer to nije privatni odnos nego poslovni, klijent.

-telefonski pozivi nisu ista stvar, unutar 'pristojnog' (poslovnog) vremena, no poruke bi trebale biti 'pristojnije'.. eto, moje mišljenje a kako će kome to odgovarati je stvar te osobe-odluke, ne neki 'zakon'.

 Ne bojim se telefona, bojim se kretena koji mogu navući starije članove moje familije na tanki led. I zato doma postoje upute kako se javljati na telefon, a postoji i caller ID, pa se vidi tko zove.

 

Najbolji način je uopće ne imati telefonski aparat. Kao što to danas mnogi nemaju. Uzmu internet + telefon + iptv, ali nikada ne priključe telefon. Nevolja je kada počnu okolo dijeliti broj mobitela, pa se priča s nazivanjem na fiksnu liniju ponovi i s mobitelom. Zato treba imati junk broj mobitela, kao što se ima i junk mail adresa. Pa zovi miško koliko te volja. :-)

 

Zbilja ne znam kakvu štetu sebi radim blokiranje broja s kojeg nude LOŠIJU ponudu no što ju sada imam. Molim te, pojasni kako time sebi štetim.

 

"ne vidim zašto to operater nebi tako jednako primijenio prema korisnicima, jer to nije privatni odnos nego poslovni, klijent." - nisu to samo operateri. To je npr. Ipsos  koji za ankete zove od 17 do 20:30 (prema mojem iskustvu) jer računaju da je tada netko kod kuće. I razni lažni policajci koji bi došli preuzeti kešovinu koja je tobože krivotvorena. :-)

 

I dalje mi nije jasno zašto mi pišeš odgovore u kojima se stalno ponavljaš. To je moja odluka, ali...

 

 

 

15 godina
offline
Re: Prevara

-tebi pišem poruke? .. ovo je forum, ne naša korespondencija.. to ti je odgovor zašto, tj čita netko treći i odluči po tvojoj ili mojoj preporuci ili nešto treće, no ima nešto više informacija ..

-zašto, tebi? .. jer je međuostalim, pristojno odgovoriti na recimo citat..

-zašto.. zašto ne? tj hoćemo li promijeniti mišljenje-odluku?.. tko je u pravu? -nema, nego izabereš ono što tebi odgovara, kao što dodatno kažeš, eliminiraš mogućnost da se jave 'stariji' ukućani.. i da im se nešto uvali. Da nemaš starije ukućane, bi li imao takav razlog-odgovor?.. tad se po tom kriteriju odluka tvoja i neke treće osobe naravno razlikuje jer netko nema taj razlog.

-kad si u registru ne zovi, tad te ne smiju nazvati osim ako si ti dozvolio..

-govorimo o operaterima-telekomu, proširuješ na recimo ankete-ipsos.. to je izuzetak, npr za izbore.

 

-opet, zašto odgovaram (tebi).. pa recimo u poruci iznad imaš 'pitanje', rečenicu, nude ti LOŠIJU ponudu.. pa gle, da bi znao za ponudu-akciju-cijenu, prvo moraš vidjeti (pročitati-uočiti-saznati..) za neku ponudu, da bi mogao odvagnuti koja je bolja ili LOŠIJA moraš imati barem dvije..  a to što možda nisi pročitao, preskočio, uočio.. u tom dijelu pišem o tome da ti pojedini djelatnik ima veće-manje ovlasti, za dati popust i sl. .. tj da takav djelatnik može dati bolju ponudu od standardne dostupne svima po cjeniku.. naravno da kao korisnik bolja može biti samo jeftinija za istu uslugu ili ista cijena + nešto dodatno.. i ako to dobijem tad je to naprosto bolja ponuda, koju ti možda propustiš. Ne može biti lošija, može biti ista-jednaka.. ili bolja, tj za iste i lošije nema logičkog smisla-razloga, kako za prihvatiti tako ni za nuditi kao operater-djelatnik korisnicima.. tj to bi bio oximoronizam.. karikirano da ti firma kao pogodnost nudi nižu plaću, kraći godišnji i očekuje što.. da prihvatiš ako ne moraš u odnosu na postojeći ugovor koji imaš? Reklama-akcija ide obrnuto.. uvjek nešto više-bolje moraš dobiti..

-ok, posotji i trik, postoje 'sitna slova' postoje navlakuše koje ti nisu napomenuli.. no nisam 'stariji ukućan' nisam dijete, nisam osoba koja će nasjesti, još manje da bi ostao na takvom ugovoru tj tad bi jednostavno iskoristio ono što mi zakon daje kao pravo, na raskid itd. i idući put bi bio pametniji tj opet isto, ne moram biti pametniji ako mogu raskinuti bez štetnih posljedica .. npr u roku 14 dana ili godinu ako to nisu naveli.

-jesam li svjesna-smostalna osoba, pravno sposobna? tad imam pravnu sposobnost prihvaćanja ugovora, skalpanja.. no i odgovornost, tj nije mi kriv netko treći, tj ako je kao 'sitna slova' tad me zakon štiti i sve je opet ok.. ne moram zbog tog bježati od telefona-ponuda.. tj naravno da ne znaš ako si nešto povoljno propustio, jer nisi na vrijeme vidio-dobio ponudu... eto ja sam zakasnio par tjedana usluga-akcija koju sam uzeo početkom mjeseca više nije dostupna, prošla baba s kolačima mada bi ja uzeo još... ako ti nisi ni dobio takvu ponudu, kako znaš da ono što sad imaš nije jednako-bolje-lošije.. tj kako ti ocjenjuješ ponudu ako nemaš barem dvije za usporediti ih itd itd..

 

-zašto pišem? .. jer mogu :) nhf.

-filozofski je daleko logičnije nego kad se bune oni koji ne žele čitati.. ne moraju, kao što ja-ti ne moramo ništa i radimo po svom.

 

**

edit: .. odnosno :)) -netko je pomislio da je to kraj? kako ono kaže čerčil za ww2..

 

par postova gore, da ne vučem citat, imaš post u kojem ti se kaže da oni tad ne smiju zvati.. a govorimo o telekomu-ugovorima, tema.. ne o prodaji zmijskog znoja ili ipsos anketi.. no ti to navedeš kao argument, pri čemu zaboraviš da govorimo o telekomu-operateru, ne o ostalim trgovinama-reklamama koje zivkaju koje svedeš pod mali-jdoo-firmu.. 

-što će reć.. šalabajzaš s temom-argumentom, kad je što primjenjivo, nositi kišobran i zimski kaput ili japanke.. elementarna logika i pravila u argumentiranom razgovoru. Možeš tako uvjek izvuči neki 'ali' ili izuzetak, no tema je kako to radi telekom s konkretnim pitanjem-problemom i riješenjem-krajem.. ne kako ćemo riješti sve probleme, spam ostalo, no korak po korak i možda se i to riješi, kao spam.. a prvi korak je da korisnik zna prava, pravila igre-formalnosti, tražiti-zabraniti i nakon tog institucije nek rade svoj posao.. tj ne mogu institucije prije, ne može policija hapsiti prije ubojstva, ne može hakom kazniti prije počinjene greške + prijave (može nešto, rutinska kontrola i sl.). Da bi bilo bolje jednostavno treba koristiti pravila-sustav, ne skrivati se od telefona... naprotiv, oni koji krše pravila se trebaju skrivati dok ih nadležni trebaju sankcionirati-eliminirati a to je moguće ako nešto prijaviš-tražiš, ne ako šutiš-trpiš, tako sustav funkcionira (teorertski i stvarno)..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.7.2022 13:48 (ihush).
7 godina
offline
Re: Prevara

Ihush, ja ti mogu odgovoriti točno onako kako si ti odgovorio papriki: ovo je forum i nešto kaj napišem nije namijenjeno samo tebi nego svima koji to pročitaju.

Par puta si rekao da nevidiš smisao toga kaj ja opišem kako to u stvarnosti funkcionira, a ja ću ti svaki puta odgovoriti da je glavni smisao informiranost onoga koji se sprema na neki potez pa mu itekako može biti od koristi da unaprijed zna itekako bitne informacije.

Naravno da smisao mojih riječi nije nekoga navesti da prihvati filozofiju "ko jači taj kvači " nego da ima čim više informacija pa da može lakše odlučiti koje poteze povući a da to rezultira onime kaj mu je zapravo cilj...

Neće ht popiti kaznu jer je on taj dio djelatnosti prepustio i ugovorno se ogradio tako da za to zivkanje stvarnu odgovornost može snositi samo tvrtka i odgovorna osoba u toj tvrtci iz koje su te zapravo nazvali...

Te tvrtkice ne osnivaju bakice nego rodbina rukovoditelja iz tih velikih kompanija, a uvjete poslovanja i međusobne ugovore im sklapaju skupi odvjetnici koji su također kroz neke kanale savjetodavci pri donošenju zakona, arbitraži oko agrokora i sl...

Ugašenoj, ili tvrtki u stečaju a bez imovine nemreš baš nikaj... Odgovornoj osobi možeš stisnuti kaznu no to bu još samo jedna u nizu ovrha koje nebu nikad naplaćene ( zakonski mu možeš do četvrtine prihoda ovršiti ) jer bu prije nastupila zastara nego kaj ta ovrha dođe na red a nebu došla na red jer teče ovrha za alimentaciju koju si je sam sredio da teče.... Pa ne savjetuju njih svaštari poput tebe, bez uvrede, ali to je tako....

E sad, ja to vidim kao doprinos temi, jer će odmah biti jasno da taj registar nezovi nije nešto, pa da se osoba okrene traženju drugih načina kako se obraniti od takvih poziva ako mu baš toliko smetaju.... I mene zovu, ja odmah kažem da sad plaćam 59 kn mjesečno mobilnu liniju i da u obzir dolazi samo jeftinije od toga, no tu i tamo neki poziv ili newsletter urodi kupnjom po dotad neostvarivoj cijeni....
Bunker
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.7.2022 13:53 (bunker).
15 godina
offline
Re: Prevara

-možeš napisati bilo što.. pa i glupost, tj ako nešto nasloviš kao ihush tad to pišeš meni.. ili provjeri kome što pišeš, pa i to kad upadneš u temu.

ali naravno, nije to naša pošta nego čita-sudjeluje svaki forumaš ako želi.. čita-lajka.. dok oni stakleri uživaju s TD, koji na forumu ima značene (ne)-slažem se.. TU-TD.. i kad se netko slaže to je samoobjašnjivo, no ako se ne slaže bilo bi za očekivati da navede, ispravi, ponudi nešto.. da sudjeluje, jer nije ovo skupljanje lajkova, .. možda frustracija?

 

-eto, gornja rečenica nije namjenjena tebi (a sad kome je ova rečenica od početka reda tad namjenjena..? nikome-svima??) ... i već si u logičkoj dilemi-promašaju ako želiš nastaviti s gornjim tvrdnjama ili insinuacijama.

 

-kažeš, otvaraju te firmice rukovoditelji velikih kompanija.. da i? ..

-skupi odvjetnici? -da i?

-tvrtka u stečaju.. opet, i?

 

-posljednja tvoja rečenica, vjerojatno tipfeler..? umjesto 'ti' misliš tu.. 'tu i tamo' fraza? -da, slažem se. i?

 

-mogu li zaključiti da se slažemo?

-a što radiš u temi? daješ neke info-upute kako ostvariti prava? ne vidim, tj vidim da spomeneš 59kn mobilnu, no ne kažeš ostalima kako-gdje.. tj ne daješ info, ne pomažeš, osim što ne pišeš meni kao ni ja tebi, urbietorbi.. :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
4 godine
offline
Re: Prevara
ihush kaže...

-zašto pišem? .. jer mogu :) nhf.

 

 To smo odavno svi shvatili. :-)

4 godine
offline
Re: Prevara
ihush kaže...

 

par postova gore, da ne vučem citat, imaš post u kojem ti se kaže da oni tad ne smiju zvati..

Evo, smijem se. Od srca. Mišići na trbuhu me bole od smijeha. Čuj ovo, ne smiju zvati... I to mrtav hladan napišeš u Hrvatskoj. Je, ne smiju ni divljaci voziti 250 km/h na autocesti, pa voze. Ako je iz dobre familije može zaustavit trajekt lažući da je iz osiguranja premijera. Ali kakti ne smiju...

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.7.2022 14:11 (zelenapaprika).
4 godine
offline
Re: Prevara
bunker kaže...
 

 I mene zovu, ja odmah kažem da sad plaćam 59 kn mjesečno mobilnu liniju i da u obzir dolazi samo jeftinije od toga, no tu i tamo neki poziv ili newsletter urodi kupnjom po dotad neostvarivoj cijeni....

 Više ne želim trošiti vrijeme na javljanje na takve pozive. Imam sve što mi treba za 70 kuna i bolje od toga mi ne mogu ponuditi. A o svemu ostalom se informiram raznim kanalima jer sve što mi je ponuđeno putem telefona doslovno nikada nije bilo povoljnije od onoga što sam sam pronašao. I to im i kažem. Prošle jeseni odgovor je bio - šefica kaže da ne mogu dati jeftinije. Onda nemoj. Jer po višoj cijeni neću uzeti uslugu.,

7 godina
offline
Re: Prevara

Ihush, pa baš u tome i je smisao i doprinos da onaj koga smeta zivkanje shvati da se nebu puno pomogao upisom u "nezovi" registar pa da razmisli i o načinima koje paprika navodi ili si smisli sam neki treći način....

Lepo je biti perfekcionist i idealist, no rat nedobiva najsrčaniji i najprecizniji strelac nego ona vojska koja može godinama opskrbljivati svoje vojake hranom, benzinom, municijom i sl....

Ti si taj koji zagovara isključivo jedno rješenje, a ja tu i tamo uskočim pa kažem da to tvoje rješenje u praksi nije učinkovito. Ponekad predložim alternativu a ponekad i ne nego samo ostanem na kritici tvog predloga, što je isto doprinos temi bez obzira kaj ti tako nemisliš....
Bunker
15 godina
offline
Re: Prevara
zelenapaprika kaže...
ihush kaže...

-zašto pišem? .. jer mogu :) nhf.

 

 To smo odavno svi shvatili. :-)

-neki nisu.. :)

-ti?

 

zelenapaprika kaže...
ihush kaže...

 

par postova gore, da ne vučem citat, imaš post u kojem ti se kaže da oni tad ne smiju zvati..

Evo, smijem se. Od srca. Mišići na trbuhu me bole od smijega. Čuj ovo, ne smiju zvati...

 -eto, smijeh je zdrav, kažu...

-pravno? ne smiju, krše zakon, jednako kad parkiraš na zabranjeno mjesto ili bilo što drugo, zabranjeno-kažnjivo.. a smiješno je što?

-odnosno kako smo došli do pitanja i smijeha? počelo s ugovorom kojeg sam stvori agent mada korisnik ne želi.. i sms, završilo tako da je korisnik koji nije korisnik, raskinuo nepostojći-pravno ugovor koji djelatnica nije ni mogla pokazati, .. tj recimo happyend ako je kraj i ako je sretan.. a tad nastavljamo brbljati, o telefonskim ponudama i sl. .. 

-postoji registar 'ne zovi', služi upravo tome.. omen est nomen rekli bi francuzi delboyevskim inglišem.. :)

-postoje pravila, kao što postoji za raskid nepostojećeg ugovora tj vidimo kako je završeno (uz mogućnost-opasnost da ipak nije..) .. no tebi je to smiješno, .. zbog?

.. naravno, jer sad nešto jedan drugom oponiramo-dokazujemo.. argumentima ili vicevima? bunkeorovim pravnicima i ručkićima? .. oni su veći-jači, to je tako? .. pa nije, tj je ako korisnik ne zna svoja prava, ako šuti, ako lupa viceve umjesto reakcije.

 

-potrošili smo temu, smisao.. pa eto, kraj.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
offline
Re: Prevara

Paprika , pa ok, no ja opet delam ( moja mirovina je takva da mogu raditi na normalni ugovor na puno radno vrijeme , imam hrvi pa mi za taj period neznatno umanje mirovinu ) tako da mi takvi pozivi ponekad skrate dugu smjenu .... Ako mi ne paše ili sam u poslu jednostavno se nejavim..... No zna biti ponekad i povoljnih ponuda za koje nećeš saznati ako se nejaviš na taj poziv.... Možda i neka dobra teta nazove 😂
Bunker
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Prevara
Ja uvijek tetu pitam je l za kavu. Ako je neki čiko s pederastim glasom, onda i njega pozovem na druženje 😆
4 godine
offline
Re: Prevara
ihush kaže...

-potrošili smo temu, smisao.. pa eto, kraj.

 Zašto kraj? Pa tek si se razmahao. Od tebe se očekuje pravna espertiza o tome zašto oni ne smiju zvati, a zovu.

4 godine
offline
Re: Prevara
bunker kaže...

Paprika , pa ok, no ja opet delam ( moja mirovina je takva da mogu raditi na normalni ugovor na puno radno vrijeme , imam hrvi pa mi za taj period neznatno umanje mirovinu ) tako da mi takvi pozivi ponekad skrate dugu smjenu .... Ako mi ne paše ili sam u poslu jednostavno se nejavim..... No zna biti ponekad i povoljnih ponuda za koje nećeš saznati ako se nejaviš na taj poziv.... Možda i neka dobra teta nazove 😂

 Umjesto tete, javio se ljubazni striček. :-) Jedan od rijetkih (i po spolu i po ljubaznosti). Razgovor je bio zanimljiv jer sam bio na drugoj mreži, a on je zvao u ime svoje mreže i dao dosta dobru ponudu, ali skuplju od ove koju sada imam, pa sam po povratku s godišnjeg ipak odlučio uzeti ponudu za 70 kuna na trećoj mreži, na vlastitu inicijativu i upola jeftiniju od njegove ponude. Zato jer ni ove jedinice koje sada imam ne potrošim, pa ćemu imati gotovo 3x više minuta razgovora i 4-5x više gigabajta ako mi mjesečno ostanu nepotrošeni? Treba poznavati svoje potrebe i mogućnosti. Možda je u početku i bilo zanimljivo da te netko naziva i nudi ti sve i svašta ali to je ubrzo postalo naporno, osobito pred Božić, kada zovu mahnito.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.7.2022 14:48 (zelenapaprika).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice