Zakon Braće

poruka: 369
|
čitano: 133.404
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

Što mislite o seriji?

Meni je dobra...ali ova treća sezona i ne izgleda baš previše zanimljivo..


I love yoooooogurt...
16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

serija mi je bila dobra i prva i druga sezona

izgleda da bu i ova treća sezona dobra, da barem dulje traje

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Braće
darkangel kaže...

serija mi je bila dobra i prva i druga sezona

izgleda da bu i ova treća sezona dobra, da barem dulje traje

 Ma da, nešto su govorili da su scenaristi štrajkali pa su onda i snimili manje epizoda...šteta...

I love yoooooogurt...
16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

ma bit će bar 7 sezona serije... to je sve komerciala... kad vide da jedna sezona kerne onda se trude napravit ih još puno... a to što su kratke to je da drži ljde u neizvjesnosti, tako da jedva čekaju sljedeću.... ne završava li svaka epizoda zanimljivo, tako da odgledaš i sljedeću...itditd...

16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

Gledao sam ja prvu i drugu sezonu i negdje osam epizoda trece sezone.

Mogu reci da mi je treca sezona jos i najbolja...

16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

u šta je zakon braće ozbiljan, uf ! evo malo duhovitosti među te namrgođene zatvorenike


H-MAN RULES!!!11
16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

a šta reć genijalna serija, pratim je stalno, i 3 sezona je jedna od boljih...

16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

pitanje?

 

da li mozda netko ima linkove za 3 sezonu po mogucnosti sa rapida.

nekaj sam naso al sve razbacano,pa reko ak netko mozda zna da posalje.thx

 

samo nemojte preko torenta jer.......puno primjedbi imam na njih.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Braće
Bruno kaže...

Gledao sam ja prvu i drugu sezonu i negdje osam epizoda trece sezone.

Mogu reci da mi je treca sezona jos i najbolja...

 Da ja sam dosada pogledao 10 epizoda, zbog 3. sezone sam počeo gledat seriju, naknadno nabavio 1 i 2 i pogledao ih. Druga mi je smeće, a prva je jako dobra.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

ma ja sam gledao prvu i drugu na televiziji a trecu sam poceo skidat kako su izlazile pa mi se nije dalo vise gledat ni skidat a ni sad kad je na televiziji neda mi se gledat.bilo je napeto u prve dvije sezone i trebala je serija zavrsit bilo bi bolje nego ovako.mislim da im je pala gledanost

16 godina
offline
RE: Zakon Braće

Mene nije uspjela privući. Nisam pogledao niti jednu jedinu epizodu. Probao jesam, ali mi se činila dosadnom. Doduše nakon serije OZ kriteriji su mi porasli... hehe Schillinger i ekipa... nakon te serije glumci su se probili


It may be that your whole purpose in life is simply to serve as a warning to others!!
16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

Serija je jedna od najboljih, meni je prejak završetak treće sezone... ima samo 13 epizoda, a nove se počinju prikazivat od rujna (a SAD-u, i navodno se vraća Sara)

16 godina
offline
RE: Zakon Braće
M4r10 kaže...

Serija je jedna od najboljih, meni je prejak završetak treće sezone... ima samo 13 epizoda, a nove se počinju prikazivat od rujna (a SAD-u, i navodno se vraća Sara)

 Molimo Vas nemojte lagati jer JA imam cijelu 3 sezonu na kompu i (ne želim kvariti iznenađenje onima koji nisu gledali) njena glava je odrubljena i stavljena u kutiju! Pa sada kako se"vraća živa"

Moje račuanlo: ASRock ALiveSATA2-GLAN, 1024 MB (DDR2-667 2x512) AMD Athlon 64 3200+ (2),Nvidia GeForce 7600gs (256mb), 160gb....
1. Isatknuti suradnik na gallery.live.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Braće
serija je predobra.Ali je žalosno što moramo čekat tjedan dana za novu epizodu :(
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Braće
Ag008 kaže...
M4r10 kaže...

Serija je jedna od najboljih, meni je prejak završetak treće sezone... ima samo 13 epizoda, a nove se počinju prikazivat od rujna (a SAD-u, i navodno se vraća Sara)

 Molimo Vas nemojte lagati jer JA imam cijelu 3 sezonu na kompu i (ne želim kvariti iznenađenje onima koji nisu gledali) njena glava je odrubljena i stavljena u kutiju! Pa sada kako se"vraća živa"

 ovo i mene zanima :)))

Pogledao sam cijelu trecu sezonu i jedva cekam 4.

E4600@3,3GHz,8600GTS,2GB DDR2@825MHz
16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

blago nama sa spojlerima, uglavnom da vrati se u 4 sezonu hvala bogu...

 

jedva čekam kako će micheal reagirat...

16 godina
offline
Zakon Braće

Prva sezona bila je fenmenalna, a druga jako dobra. Po meni sve je trebalo završiti nakon druge sezone. Dajte ljudi, budimo realni, ova treća sezona samo je recikliranje već viđenog. Mislim, je gledljiva je i na momente i zanimljiva, ali opet bijeg iz zatvora... Negdje sam pročitao da tih 13 epizoda nije kompletna treća sezona, nego da će i ona imati 22 epizode, ali da je nekakva pauza (valjda radi štrajka). Isto tako sam pročitao da će (nažalost!) biti i četvrta sezona. Još ako je točna informacija da se vraća Sara (koju bi na taj način vratili iz mrtvih) onda će zaista biti prava sapunica. Šteta, komercijalizacija je upropastila izvrsnu seriju. Četvrta sezona nam ne treba (moje mišljenje). Neka radije snime neku novu seriju koja će kvalitetom biti bliska prvim dvjema sezonama Zakona braće.


Kad vidiš nekoga da se odmara, pomozi mu!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Braće
Ag008 kaže...
M4r10 kaže...

Serija je jedna od najboljih, meni je prejak završetak treće sezone... ima samo 13 epizoda, a nove se počinju prikazivat od rujna (a SAD-u, i navodno se vraća Sara)

  Molimo Vas nemojte lagati jer JA imam cijelu 3 sezonu na kompu i (ne želim kvariti iznenađenje onima koji nisu gledali) njena glava je odrubljena i stavljena u kutiju! Pa sada kako se"vraća živa"

  koliko se ja sjećam, nisu pokazali kaj je u kutiji, tak da može biti svašta, bumo vidli kaj budu zmislili
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Braće

Ne znam dokle su stigli sa serijom na rtl ja sam prije gledo treću sezonu ali jasno se vidila Sarina glava u kutiji pa prema tome ne znam šta bi mogli izmislit da je vrate.Nisam pogledo treću sezonu do kraja još mi fali možda 5 epizoda presto sam gledat kad je bila pauza od skoro mjesec dana u prikazivanju u americi. Inače nije mi baš najbolje sjela treća sezona malo mi je to već previše nategnuto počeli su razvlačit ko sapunicu (tko zna možda zato što mi je bilo neobično gledat jednu epizodu tjedno, prvu i drugu sezonu sam pogledo valjda u tjedan danaSmijeh). Prva i druga sezona su mi odlične i bilo bi super što se priče tiče da je završilo na drugoj, ali sve je to komercijala razvlačit će dok bude gledanosti. Što se tiče rtl-a jel se meni čini il serija nije ni približno pompozno najavljivana ko prije

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Braće
M4r10 kaže...
Ag008 kaže...
M4r10 kaže...

Serija je jedna od najboljih, meni je prejak završetak treće sezone... ima samo 13 epizoda, a nove se počinju prikazivat od rujna (a SAD-u, i navodno se vraća Sara)

  Molimo Vas nemojte lagati jer JA imam cijelu 3 sezonu na kompu i (ne želim kvariti iznenađenje onima koji nisu gledali) njena glava je odrubljena i stavljena u kutiju! Pa sada kako se"vraća živa"

  koliko se ja sjećam, nisu pokazali kaj je u kutiji, tak da može biti svašta, bumo vidli kaj budu zmislili
 
ljudi pogledajte si epizode 3 sezone nema happy end za saru... tad je oslo sve u k...
onda sam presto gledati jer vec su bacali ljudima jogurt u oci prva i druga sezona su predobre a treca ma daj sta ce jos smislit... napravit ce nuklearku u soni!?  
16 godina
offline
Zakon Braće

Meni je 1. 2. sezona bila odlicna,3 sezona je takoder dobra ali nekako mi je previse zapleta,uveli su dosta novih uloga i to mi se bas ne svida.To ne znaci da cu ju prestati gledati jos uvijek mi je vrlo zanimljiva i jedva cekam sljedecu epizodu,nije mi gust pregledati sve sezone odjedamput i  unaprijed odnosno prije  nego dođu na RTL.

16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

po meni je to sa sarom dobro smišljeno jer bez nje mi je malo bez veze samo da je dobro ubace nazad i ja zadovoljan...

16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

ne znam kak bi je ubacili natrag ako su joj glavu odrubili

ali ako je vrate stvarno ce pretjerat...

 

vidio sam na nekoj stranici da je ono sta je lincoln primio zapravo replika njene glave i da se sara mozda vraca (kakva glupost)


E4600@3,3GHz,8600GTS,2GB DDR2@825MHz
16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

gle ona se vraća to je sigurno to su napravili jer je bila trudna pa...

16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

možda je Sara neranjiva i može joj narast nova glava kao što je Claire izraso prst u HerojimaOsmijeh

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.4.2008 21:46 (latissimus).
16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

bit će da... ma sigurno je to bila neka reprika i tako neć...

 

bili živi pa vidjeli

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.4.2008 21:52 (Lord Angel).
16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

jel netko zna kad će doć 4. sezona

16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

Mogli su bar ovi kretosi sa RTL-stavit, bar da je ko i prije da je nedjelja i pon, dan za seriju, živcira me da  je samo jedan dan u tjednu. Šta reći o seriji o 3-ćoj sezoni pa ono prvu kad sam gledao mi se činila dosadna za riknut iste fore, al ajde snimio sam je na snimalici pa sam je tako pogledao, kasnije epizode su mi počele biti bolje sad mi je ok.

16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

samo je 1 epizoda iz razloga što ima samo 12 epizoda... (barem tako ja mislim...)

 

ma 4 sezona se tek ide snimat...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Braće
Lord Angel kaže...

ma 4 sezona se tek ide snimat...

  onda ćemo se načekat
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice