Game of Thrones

poruka: 4.117
|
čitano: 819.385
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
12 godina
offline
Re: Game of Thrones
toma20 kaže...

dobro jeste vi skuzili kome je Sansa slala pismo ili mozda ima negdje na redditu?

 Spoiler alert http://imgur.com/a/p2mfe

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
8 godina
online
Re: Game of Thrones
toma20 kaže...

dobro jeste vi skuzili kome je Sansa slala pismo ili mozda ima negdje na redditu?

 Mogu ti reći,ali priznaj da ćeš začepiti gubicu?

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2016 23:03 (fer-de-lance).
9 godina
online
Game of Thrones

Cim je Sansa pisala pismo pomislio sam na Baelisha, mogli bi ih oni i spasit nekim uletom na kraju jer ce Snowu falit ljudi. Ne iskljucuje se opcija da se i zajebala s tim.

10 godina
offline
Game of Thrones

ma doći će pero beliš, zaljubljen je u nju

16 godina
offline
Game of Thrones

Zasto ja imam osjecaj da zadnja scena u epizodi 10 nece biti bitka za Winterfel vec Cleganebowl i da ce Hound da pobijedi sto znaci da Cersei ode glava sa ramena 

 

Ne znam zasto ali mi je Hound uvijek bio jedan od omiljenih likova, mozda i najomiljeniji pa mi je drago da se vratio 

15 godina
offline
Re: Game of Thrones
LLAMABOY kaže...

Koliko ja znam (mozda sam u krivu,ali sam bar ja tako shvatio), ono nije bila flota toga lika, nego cijela flota  željeznih otoka (oni bi, ako se dobro sjecam, trebali imati drugu ili trecu najjacu flotu u westerosu), ljudi nisu znali sta, tko, gdje i kako pa su mislili da ona sjedi na salt tronu posto je bila "kraljeva" kci i poštovana od strane ratnika.

Di nema grma, pa i samo ime kaze Iron IslandS-vise otoka, neki su mozda naseljini, neki nisu pa imaju bujnu vegetaciju....trgovina?....iako da, 1000 brodova......malo su ga pretjerali ovaj puta......

 Pa znam da nije flota od tog lika nego njena flota koju je trebala nasljediti, a taj lik(Euron) je došao tamo ubio im kralja samo tako i onda nagovorio 20 ljudi(ako ne i manje) i to iz Iron Islandsa da ga izaberu za kralja. Dakle sljedeća scena ona odlazi sa svima ili večinom brodova iz luke jer se želi vratiti kasnije i osvojiti ponovo tron. Gdje tu ima logike? Odmah ga je mogla zauzeti, a ne da čeka da se ovi pojačaju, mislim tak je imala skoro sve brodove i ljude valjda. Ili jednostavno ostati pa bi postala glavna pošto je eto nagovorila više ljudi na svoju stranu, osim toga lik im je ubio kralja.

15 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Jel se krivo sjećam ili je Baelish već početkom sezone nagovorio Roberta da pošalje vitezove Valea u pomoć Sansi?

 

Edit: Također, ovo je prilično interesantno. Pojavljuje se čak i u traileru iduće epizode. Ipak, moguće da se samo radi o recikliranju statista.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2016 15:57 (Proz0r).
12 godina
offline
Game of Thrones

Missandei mi je nejljepša žena u GOT,nakon ovoga je to i potvrdila!

Ako želiš pobjediti,ne smiješ izgubiti!
9 godina
offline
Game of Thrones

Potvrdeno da ce zadnja epizoda šeste sezone,Winds of Winter, biti dugacka 69 min........

Procitao kako je za tu valjda epizodu i prijasnju (Battle of the bastards) angaziran lik koji je rezirao Hardhorme tako da ce biti je*enica hehe

 

EDIT: ^a ono kad ju gray worm gleda dok pere rublje.............................................................................................................................................................................................................................................................................................

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.6.2016 18:03 (LLAMABOY).
9 godina
protjeran
offline
Re: Game of Thrones

Nadam se da broj 69 znaci nesto drugo :) Mozda dany i misanda :p

16 godina
offline
Re: Game of Thrones
Kresimir4 kaže...

Nadam se da broj 69 znaci nesto drugo :) Mozda dany i misanda :p

 a mozda Tyrion i Mountain

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Re: Game of Thrones
nixass kaže...
Kresimir4 kaže...

Nadam se da broj 69 znaci nesto drugo :) Mozda dany i misanda :p

 a mozda Tyrion i Mountain

 A možda Grey Worm i Theon 

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
10 godina
offline
Game of Thrones

vise sam ocekivao od ove epizode

16 godina
offline
Game of Thrones

Znači trpili smo 2-3 sezone Aryaino treniranje i gluposti, da bi na kraju odlučila ipak da ima ime i da se vraća kući.

Koliko minuta serije potrošeno na to sranje koje je moglo biti uloženo u nešto drugo.

 

Čim sam vido brodove koji su došli napasit Meereen sam pomislio: "Let me guess, zmajevi će spasiti dan spaljivanjem cijele flote u par prolaza". Par minuta poslije, evo Daenerys sa zmajem. Bar će biti iduća epizoda vizualno atraktivna, te nema više Arya bullshita.

 

Ne mogu vjerovat da je već 8.-a epizoda završila, još dvije i opet stanka godinu dana. To je stvarno premalo epizoda, a ionako ih trpaju fillerima.

Fortune favours the brave
11 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
Hyperion kaže...

Znači trpili smo 2-3 sezone Aryaino treniranje i gluposti, da bi na kraju odlučila ipak da ima ime i da se vraća kući.

Koliko minuta serije potrošeno na to sranje koje je moglo biti uloženo u nešto drugo.

 

Čim sam vido brodove koji su došli napasit Meereen sam pomislio: "Let me guess, zmajevi će spasiti dan spaljivanjem cijele flote u par prolaza". Par minuta poslije, evo Daenerys sa zmajem. Bar će biti iduća epizoda vizualno atraktivna, te nema više Arya bullshita.

 

Ne mogu vjerovat da je već 8.-a epizoda završila, još dvije i opet stanka godinu dana. To je stvarno premalo epizoda, a ionako ih trpaju fillerima.

 Character development? Naučila se tući, promijenila se, a i onaj smirk i nod na kraju od Jaqena je izgledao ko da je očekivao ovako nešto. Istina nijedna teorija se nije pokazala točnom, ali šta ćeš. Mene je razočarao Tommen jer je unconfirmao Cleganebowl, bar onakav kakvom smo se nadali, off-screen smrt Blackfisha (nismo dobili nijedan badass fight s njim) i zato što se ispostavilo da LSH ipak ne vodi Brotherhood 

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
9 godina
protjeran
offline
Re: Game of Thrones

9 bitka snowa i ramseya, mozda ce dani i u 9 sve to rijesiti po kratkom postupku :)

16 godina
offline
Game of Thrones

Ehhh sljedeci ponedeljak valja docekati 

 

15 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Sopjler je pa onaj ko nije pogledao 8 ep,  pokušaj te preskočit. :D

 

 

 

 

Neznam dali sam ja jedini koji ne voli Arya-u Stark ili barem njene postupke ali mislim na kraju ove 8 epizode kažeš " da ja sam ta i ta i nisam nitko " nakon svog povjerenja i druge šanse koju ti je dotični nitko lik dao.

 

Ok razumijem da su stim htjeli prikazati da je ona plemićke krvi bla, bla  i da ona nikad neće biti nitko ali su stime  također dokazali još jednu stvar  da je Arya stark još jedno neiskusno  dijete kao pola dijece u westerosu koja imaju glavne uloge u cijeloj igri, bez imalo poštovanja prema većim likovima koji neki k vrijede u ovoj seriji ili su ih barem tako prikazali. Ja znam da Ayra ne može zaboravit ko ona zapravo je i ne mora nek drži to za sebe ali ako si prošla na kraju test da postaneš nitko i ako si u sebi znala tko si nije bilo potrebno raditi  onakvu scenu...

 

 

Znam da će te me dislajkat al barem neka netko  komentira ili citira ovaj moj post da znam da nisam sam u ovom mišljenju :D

Ris
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.6.2016 22:53 (ris).
16 godina
offline
Game of Thrones

Najbolja scena definitivno kad je onaj Gmenc iscupal onom ljigavcu glavu skupa s kraljeznicom - taman sam pomislil da bude takav i ostatak epizode, kad figu...

Truth in engineering.
12 godina
suspendiran
offline
Re: Game of Thrones
ris kaže...

Sopjler je pa onaj ko nije pogledao 8 ep,  pokušaj te preskočit. :D

 

 

 

 

Neznam dali sam ja jedini koji ne voli Arya-u Stark ili barem njene postupke ali mislim na kraju ove 8 epizode kažeš " da ja sam ta i ta i nisam nitko " nakon svog povjerenja i druge šanse koju ti je dotični nitko lik dao.

 

Ok razumijem da su stim htjeli prikazati da je ona plemićke krvi bla, bla  i da ona nikad neće biti nitko ali su stime  također dokazali još jednu stvar  da je Arya stark još jedno neiskusno  dijete kao pola dijece u westerosu koja imaju glavne uloge u cijeloj igri, bez imalo poštovanja prema većim likovima koji neki k vrijede u ovoj seriji ili su ih barem tako prikazali. Ja znam da Ayra ne može zaboravit ko ona zapravo je i ne mora nek drži to za sebe ali ako si prošla na kraju test da postaneš nitko i ako si u sebi znala tko si nije bilo potrebno raditi  onakvu scenu...

 

 

Znam da će te me dislajkat al barem neka netko  komentira ili citira ovaj moj post da znam da nisam sam u ovom mišljenju :D

 POstovanja prema likovima ? WTF ? Dosla je tamo trenirat, razvila se u to da ne moze ubijati ljude koji nisu zasluzili smrt sam zato jer je netko platio Many Face God da ubije.

Ima ona svojih ''likova'' za ubit i to ce napravit. A ovaj ju cijeni previse, toliko da ju je na kraju pustio iz hrama da izade. Bit ce tu jos zahebancija sa njih dvoje u to sam uvjeren.

 

 

Bolje da se mi spremimo za to da Jon Snow uvodnu bitku popuha i onda dolaze Knights of the Vale i izgaze boga u Ramseyu.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones

Da došla je trenirati, primljena je u hram, pazili su na nju dali su joj krov nad glavom ne  vidim smisao zašto nebi imala na kraju poštovanja prema njemu nakon svega. Ako  je znala da će morati ubiijati likove zašto se uputila ići do kraja nije ni trebala uzimati njegovo povjerenje ako to nije odmah htjela raditi ubijat druge . Dokaz da je dijete i da nije znala što hoće i da je taj hram bio za nju prevelik zalogaj koji nije mogla do kraja ispoštovati i da je na kraju krajeva ona samo ponosne  plave krvi thats all.

 

 

Da jedva čekam da Snow nabije onog Boltona na svoj nožić. :D

Ris
16 godina
offline
Re: Game of Thrones
Batista kaže...

Najbolja scena definitivno kad je onaj Gmenc iscupal onom ljigavcu glavu skupa s kraljeznicom - taman sam pomislil da bude takav i ostatak epizode, kad figu...

Copy paste iz originalnog Predatora, trebaju tužit HBO

 

Kužim ja character development, volim drame gledat, ali svejedno mislim da su pretjerali sa Aryom.

Fortune favours the brave
10 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Mislim da na kraju sezone kad se zbroji više minuta će trajati vicevi Tyriona, Missandei i crva nego bitka za sjever.

14 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Mislim da će Jonu u pomoć poskočit ili Baelish ili Bran. Inače mislim da nemože pobijedit.

9 godina
protjeran
offline
Re: Game of Thrones

Sto ce baelish? nista

Sto ce bran? nista, ako ista moze bran uradit onda bi onaj stari to uradio odavno.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
Kresimir4 kaže...

Sto ce baelish? nista

Sto ce bran? nista, ako ista moze bran uradit onda bi onaj stari to uradio odavno.

 Baelish nešto mora sa svom onom vojskom, nakon pada Rijekotoka, jedna opcija je otpala. Samo nevidim motiva da pomogne Jonu. Možda će sačakat da se Jon i Ramsey pokolju do kraja i onda on dokrajčit šta je ostalo? Kako god da bilo taj Baelish ima mutne planove.

 

Nema veze za staroga, on nije nikad sudjelova u ratovima valjda. Možda je Bran moćniji.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.6.2016 17:56 (dr. zlo).
11 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Sve ovisi o toga koju će maloprsti glavu poslušati. Kad je zadnji put poslušao donju jedva je živ ostao 

14 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Motiv mu je Sansa hehe.

EDIT: Pretekao me kolega.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.6.2016 17:57 (Jakic007).
12 godina
offline
Game of Thrones

GoT uvjek završi kontra mojih želja. Čini mi se da će Ramsey sj.. Snowa.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.6.2016 19:04 (Badjo_5).
14 godina
offline
Re: Game of Thrones

Ako je vjerovati spoilerima sa reddita koje sam sinoć pročitao,Rickon Stark će umrijeti u sljedećoj epizodi i Jon će biti uspješan u borbi i navodno će uzet Ramseya kao taoca,i potvrđeno je za 10.epizodu flashback ostatka Tower of Joy-a.To su samo spoileri u nagađanja,svašta još može biti.

You think by killing me tonight my powers will not rise there'll be nowhere for you to run when my hatred comes to life.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice