Program za spajanje videa i kreiranje dvd-a

poruka: 12
|
čitano: 11.569
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Program za spajanje videa i kreiranje dvd-a

Pozdrav svim forumašima ..evo tažim program koji ce mi spojti više videa u jedan ,,,ugl meni zapravo niej potrebno te videe spajati nego kad te sve videe stavim na dvd da m ise sami listaju jedan za drugim po namještenom redu  te da kada ubacim dvd mogu odabrati s kojeg chapera početi gledati ... nadan se da smo se razumjeli 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Program za spajanje videa i kreiranje dvd-a

ITKO??

12 godina
neaktivan
offline
Re: Program za spajanje videa i kreiranje dvd-a

ehhehe pa ne tražim ja konverter nego nešto za namještanje redosljeda filmova tj isječaka na dvd-u

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Program za spajanje videa i kreiranje dvd-a

pinnacle studio

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Program za spajanje videa i kreiranje dvd-a

Ako sam te dobro razumio, tebi treba ovako nešto: DVD-lab.

Stvar je odlična za kreiranje dvd izbornika i slaganje videa po chapterima, samo čini mi se da već duže vrijeme nisu izdali novu verziju programa.

Ako se dobro sjećam, još prije 4-5 godina je bio na verziji 2.0, a kako vidim još uvijek je.

Tko se zadnji smije, nije skužio!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Program za spajanje videa i kreiranje dvd-a
sisko93 kaže...

Ako sam te dobro razumio, tebi treba ovako nešto: DVD-lab.

Stvar je odlična za kreiranje dvd izbornika i slaganje videa po chapterima, samo čini mi se da već duže vrijeme nisu izdali novu verziju programa.

Ako se dobro sjećam, još prije 4-5 godina je bio na verziji 2.0, a kako vidim još uvijek je.

pinacle studio je bolji, hrpa opcija, nisam radio na ovoj novoj verziji nego na staroj koja je bila odlicna tako da ova nova moze bit samo bolja.

16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: Program za spajanje videa i kreiranje dvd-a
ante5656 kaže...

ehhehe pa ne tražim ja konverter nego nešto za namještanje redosljeda filmova tj isječaka na dvd-u

  Ne pravi se pametan....

 

ConvertXtoDVD ti omoguci bas to. Redosled klipova se lako podesi a "konverzija" ne traje dugo.

Nadalje, imas Freemake Video Converter u kojem imas opciju "bilo sto" u DVD uz spajanje ili cepanje videa...ovosi sto ti treba

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
12 godina
neaktivan
offline
Re: Program za spajanje videa i kreiranje dvd-a

NE PRAVIN SE PAMETAN JER JESAM PAMETAN...

 

 

AKO NEZNAŠ KADA VIDEO PROLAZI KROZ BILO KOJI KONVERTER  JAKO GUBI NA KVALITETI A MENI TREBA SAMO PROGRAM KOJI CE MI ODREĐENIM REDOSLJEDOM PUŠTATI ISJEČKE

15 godina
neaktivan
offline
Re: Program za spajanje videa i kreiranje dvd-a

Da si pametan, znao bi da se opisani postupak 'spajanja videa i kreiranje dvd-a' zove dvd authoring. Tada to ne bi bio problem to 'izguglati'..

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Program za spajanje videa i kreiranje dvd-a

bed nije meni problem naci program koji to radi ali tražim od vas savjet program koji to jednostavno i brzo radi....

 

mate960 kaže...
ante5656 kaže...

NE PRAVIN SE PAMETAN JER JESAM PAMETAN...

 

 

AKO NEZNAŠ KADA VIDEO PROLAZI KROZ BILO KOJI KONVERTER  JAKO GUBI NA KVALITETI A MENI TREBA SAMO PROGRAM KOJI CE MI ODREĐENIM REDOSLJEDOM PUŠTATI ISJEČKE

Pravis se pametan a nisi. Trazis misljenje drugih a onda ga opovrgavas. Dobia si lijep odgovor i opet nesto mudrujes.

mate ...ja bar ne vrijeđam ostale forumaše...

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.6.2012 15:37 (ante5656).
13 godina
offline
Re: Program za spajanje videa i kreiranje dvd-a
ante5656 kaže...

bed nije meni problem naci program koji to radi ali tražim od vas savjet program koji to jednostavno i brzo radi....

 

 

mate960 kaže...
ante5656 kaže...

NE PRAVIN SE PAMETAN JER JESAM PAMETAN...

 

 

AKO NEZNAŠ KADA VIDEO PROLAZI KROZ BILO KOJI KONVERTER  JAKO GUBI NA KVALITETI A MENI TREBA SAMO PROGRAM KOJI CE MI ODREĐENIM REDOSLJEDOM PUŠTATI ISJEČKE

Pravis se pametan a nisi. Trazis misljenje drugih a onda ga opovrgavas. Dobia si lijep odgovor i opet nesto mudrujes.

 

mate ...ja bar ne vrijeđam ostale forumaše...

dobiješ savjete za dva dobra programa koji imaju mogućnost onoga što tebi treba a ti se praviš pametan da niti ne isprobaš programe, a govoriš kako oni ne mogu napraviti ono što ti hoćeš!!

jebo te odluči više trebali ti to što si rekao da ti treba ili ne, a nemoj ovdje pametovati o nečemu što očito neznaš!

Tko se zadnji smije, nije skužio!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Program za spajanje videa i kreiranje dvd-a

pa nakon što si mi ti savjetovato dvd lab nisam nista napisao znaci da sam koristio taj program i da sam zadovoljan njime ...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice