[pitanje/pomoć] OYO.hr

poruka: 4
|
čitano: 8.152
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
[pitanje/pomoć] OYO.hr

Pozdrav,

Ja sam pretplatnik na OYO.hr, pa me sada zanima dali je ikako moguće preuzeti neki video sa njega ?  (download)
Želio bi neke videe skinuti a neam pojma kako, sve sam pokušao i real player i neke alate ali neće pa neće. 

http://www.njuskalo.hr/korisnik/RIJEKA-OGLASI
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: [pitanje/pomoć] OYO.hr

Juče sam upravo sebi našao novi browser pod nazivom TORCH. Isti je kao Chrome,samo što između ostalog ima i opciju da preuzme video sa youtuba ili neke druge stranice koja ima zakačen neki video. Pokušaj na taj način...

14 godina
neaktivan
offline
Re: [pitanje/pomoć] OYO.hr
Jole-Ri kaže...

Pozdrav,

Ja sam pretplatnik na OYO.hr, pa me sada zanima dali je ikako moguće preuzeti neki video sa njega ?  (download)
Želio bi neke videe skinuti a neam pojma kako, sve sam pokušao i real player i neke alate ali neće pa neće. 

Probay Replay Mediacatcher.

 

Tako sam skidao Dnevnik sa stranice od Nove.

remove pony from premises/you are worst pony/you are pony idiot you are the pony smell/pony genocide best day of my life
16 godina
offline
Re: [pitanje/pomoć] OYO.hr

postoji mogučnos  nezz točno kako  alo to ovako izgleda 

 

prostoji program  koji snima audio i video zapise koje se trenutno prikazuju na zaslonu monitora 

 

znači treba imati specijalni program koji fukcionira na način da se kominacijom tipki pokreće i završava video koji se pokrene na oyo.hr pretgodno se definira   postavke tipkovnice . recimo ctrl +A pokrene snimanje a ctrl+S zaistavlja snimanje nako završetka snimanje video se zapis se pohranjuje u također prethodno definirani folde  i sprema se u format koji se u ocijama podesi da video sadržaj  bzde spremljen obavezno video na oyo treba biti  u full skrinu (preko cijelog ekrana)  kako se nebi siomilo i ostali jelovi stranice i kako bi video bio normalan video

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice