IT firma - preporuke

poruka: 12
|
čitano: 4.271
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
IT firma - preporuke

Možete li preporučiti odgovornu, efikasnu i dobru IT firmu? Treba mi netko tko će dolaziti u ured održavati server, instalirati nešto, srediti backup i slično. 

 

Imate li kakvih preporuka iz osobnog iskustva?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: IT firma - preporuke
srotich kaže...

Možete li preporučiti odgovornu, efikasnu i dobru IT firmu? Treba mi netko tko će dolaziti u ured održavati server, instalirati nešto, srediti backup i slično. 

 

Imate li kakvih preporuka iz osobnog iskustva?

Kolika firma, koliko opreme?

14 godina
neaktivan
offline
Re: IT firma - preporuke
Old Iggy kaže...
srotich kaže...

Možete li preporučiti odgovornu, efikasnu i dobru IT firmu? Treba mi netko tko će dolaziti u ured održavati server, instalirati nešto, srediti backup i slično. 

 

Imate li kakvih preporuka iz osobnog iskustva?

Kolika firma, koliko opreme?

 i lokacija firme? i tip opreme? i dal bi to bilo jednokratno sređivanje ili bi mjesečno održavanje

kod mene normalno radi.....
14 godina
neaktivan
offline
IT firma - preporuke

Dakle radi se o uredu, s 15-tak kompjutera i jednim serverom. Server je Dell-ov, na njemu je Linux. Na kompjuterima se vrti XP.

 

Ured je u Zagrebu, u centru praktički. Ne bi se radilo niti mjesečno niti jednokratno, već po našoj potrebi. Znači kad nam zatreba nešto da netko dođe i sredi to.

 

Imali smo firmu za takve stvari, ali nismo zadovoljni s njima više.

 

Hvala unaprijed na prijedlozima!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: IT firma - preporuke
srotich kaže...

Dakle radi se o uredu, s 15-tak kompjutera i jednim serverom. Server je Dell-ov, na njemu je Linux. Na kompjuterima se vrti XP.

 

Ured je u Zagrebu, u centru praktički. Ne bi se radilo niti mjesečno niti jednokratno, već po našoj potrebi. Znači kad nam zatreba nešto da netko dođe i sredi to.

 

Imali smo firmu za takve stvari, ali nismo zadovoljni s njima više.

 

Hvala unaprijed na prijedlozima!

Tražiš nekakav hitni servis, oprema u jamstvu, zamjensku opremu?

Ili samo da se bave ne-HW gnjavažama?

14 godina
neaktivan
offline
IT firma - preporuke

Ne, tražim povremeni rad na održavanju mreže, VPN-a, Lan-a, servera i slično.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: IT firma - preporuke
srotich kaže...

Ne, tražim povremeni rad na održavanju mreže, VPN-a, Lan-a, servera i slično.

Trebao bih znati detalje. Ako je nekakva "egzotika", malo će ti firmi htjeti raditi s tim.

14 godina
neaktivan
offline
IT firma - preporuke

Nije nikakva egzotika. Dellov server na Linuxu. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: IT firma - preporuke
srotich kaže...

Nije nikakva egzotika. Dellov server na Linuxu. 

Nije baš da nije egzotika, imaš malo firmi koje bi preporučio za linux, više me brine ono VPN, LAN i slično.

Ako se nekog prisjetim javim.

14 godina
neaktivan
offline
IT firma - preporuke

Ok, hvala.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: IT firma - preporuke
srotich kaže...

Ok, hvala.

ono što nekima izgleda "malo ovo, malo ono, malo x, malo y,..." zapravo zahtjeva tim ljudi specijaliziranih u raznim područjima.

možda d adetaljnije navedeš koja točno oprema, otprilike kako je sve složeno, kakav software je na klijentima, zašto VPN, zašto bivša firma nije bila OK,...

15 godina
offline
Re: IT firma - preporuke
srotich kaže...

Možete li preporučiti odgovornu, efikasnu i dobru IT firmu? Treba mi netko tko će dolaziti u ured održavati server, instalirati nešto, srediti backup i slično. 

 

Imate li kakvih preporuka iz osobnog iskustva?

Pa ako stvarno trebate novu firmu za to, pa onda napiši ovdje post kao natječaj za posao sa točnom specifikacijom posla

čitam temu, ali na kraju ništa nisam shvatio što vama točno treba

gle po onome što ste napisali, može se javiti klinac sa ceste pa do najboljeg sistem inžinjera

 

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice