Testirajte internet explorer 9

poruka: 42
|
čitano: 4.944
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Testirajte internet explorer 9
vlad0 kaže...

 

 

Dobro, jel itko probao ovo čudo ili se nikom ne da?? Izlanuo se

oni koji su probali, više se nisu javili u temu...e pa sad..

16 godina
neaktivan
offline
RE: Testirajte internet explorer 9

Hahahahaha

BUG forum nije radio u 9-tki ili je system down ;)

:)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Testirajte internet explorer 9

ili je ms te koju su probali odveo "to the dark side" i sada potiho uživaju u brzini i kakvoć ie9.. ne, mislim da je ipak ovo prvo - forum se nije dao otovriti u devetki .. he hehe Namigiva

14 godina
protjeran
offline
RE: Testirajte internet explorer 9
ispravak, to još nije ni beta, to je demo XD
http://www.youtube.com/watch?v=mNK6h1dfy2o
14 godina
neaktivan
offline
RE: Testirajte internet explorer 9

To je teška alpha. Prije nego se sprdate mogli bi i vi provjeriti o čem se radi, vidi se da se žestoko napreduje s tim browserom i već sad podržava najviše HTML5, a ni css3 nije daleko, čini mi se dosta brzi od prethodnika, ovisi sve i kako će to zapakirati na kraju, ali to bi mogao biti jako dobar browser, možda se i varam, a možda i ne :)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Testirajte internet explorer 9

Ai svejedno je. Ipak je to browser. Sve mi vise lici da browseri postaju kao i nero. Poceo od odlicnog programa za narezivanje dvdova i cdova dok nije narastao na paket od 1 GB za sve i svasta a najmanje za narezivanje. 1GB a radi sto i windows explorer. 

:)
14 godina
offline
RE: Testirajte internet explorer 9
logic kaže...

Ai svejedno je. Ipak je to browser. Sve mi vise lici da browseri postaju kao i nero. Poceo od odlicnog programa za narezivanje dvdova i cdova dok nije narastao na paket od 1 GB za sve i svasta a najmanje za narezivanje. 1GB a radi sto i windows explorer.

  Jbg, zadnji Nero koji je po meni nešto vrijedio bio je 7, i to Ultra edition. Ovo novo sučelje u Neru mi već ide na k*rac, jer nije pregldno, i ima zakopane opcije, i ponekad se loada pol godine...

 

Što se tiče Internet Explorer-a 8, on je imo više propusta od tolko shebanijeg Chrome-a, koji se orijentira na brzinu otvaranja. Tu ga IE neće oderat, ali kada IE8 pušta 3 videa, bez lagova, a Chrome se muči sa samo jednim, onda tu stvarno nešto nije kako treba bit. Opera se zna usporit s vremenom, ali ne kao Firefox, koji nakon desetak add-ona, ili scripti, za stylish počne vuče ko mazga. Safari je solidan, al manjka mu opcija.

 

Dal je itko koristio Netscape Navigator??? Ja ću sada probat devetku, pa da vidim jel otac Firefox vrijedi.

 

 

Izzy
15 godina
neaktivan
offline
RE: Testirajte internet explorer 9
Isprobao malo.uglavnom vide se neka veća poboljšanja od verzije 8.sad čekam normalnu betu sa više mogučnosti.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Testirajte internet explorer 9
crowap kaže...
vide se neka veća poboljšanja od verzije 8.

 

Npr.?

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Testirajte internet explorer 9
EVO kaže...
logic kaže...

Ai svejedno je. Ipak je to browser. Sve mi vise lici da browseri postaju kao i nero. Poceo od odlicnog programa za narezivanje dvdova i cdova dok nije narastao na paket od 1 GB za sve i svasta a najmanje za narezivanje. 1GB a radi sto i windows explorer.

  Jbg, zadnji Nero koji je po meni nešto vrijedio bio je 7, i to Ultra edition. Ovo novo sučelje u Neru mi već ide na k*rac, jer nije pregldno, i ima zakopane opcije, i ponekad se loada pol godine...

 

Što se tiče Internet Explorer-a 8, on je imo više propusta od tolko shebanijeg Chrome-a, koji se orijentira na brzinu otvaranja. Tu ga IE neće oderat, ali kada IE8 pušta 3 videa, bez lagova, a Chrome se muči sa samo jednim, onda tu stvarno nešto nije kako treba bit. Opera se zna usporit s vremenom, ali ne kao Firefox, koji nakon desetak add-ona, ili scripti, za stylish počne vuče ko mazga. Safari je solidan, al manjka mu opcija.

 

Dal je itko koristio Netscape Navigator??? Ja ću sada probat devetku, pa da vidim jel otac Firefox vrijedi.

 

 

Netscape je prastari browser zadnjih par verzija je ionak bilo da si odabrao rendanje kroz IE ili Firefox, tako da kod netscapea nemaš više ništ za vidjet, a zadnjih par godina se više opće i ne proizvodi...

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.7.2010 11:27 (Kečko).
14 godina
offline
Testirajte internet explorer 9

a dobro u Navigatoru bar sučelje izgleda lijepo.

Izzy
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Testirajte internet explorer 9
vlad0 kaže...
crowap kaže...
vide se neka veća poboljšanja od verzije 8.

 

Npr.?

Podrška za html5,css3,bolji java script engine..

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice