Otkriven Operation Flashpoint: Red River

poruka: 6
|
čitano: 1.716
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Otkriven Operation Flashpoint: Red River

Novi nastavak Operation Flashpoint serijala zvati će se Operation Flashpoint: Red River. Igra će izaći 2011. godine za Xbox 360, PC i PS3. Dizajneri tvrde da će igra biti "čvršča" i "fokusiranija" od prethodnika. Dragon Rising je bio jako ambiciozan i pun potencijala, ali nije sasvim zadovoljio. Nadam se da ćemo do Red Rivera vidjeti više slobode.

 

 

Izvor

 

 

Lako je čovjeka sprdati, al aj mu daj 100kn BC2 ingame: Dorjan_CRO
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
Otkriven Operation Flashpoint: Red River

Da, ja sam otvorio isto temu, ali sam otvorio u forumu "PC Igre", a ovo su vjesti pa netreba ni jedna lock.

 

O samoj igri neočekivam ništa. Original izvrstan, posle još dvije ekspanzije za njega isto izvrsne. Jedina mana zahtjevnost.

 

Dragon Rising jedna od najgorih igara. Priča je totalno ofucana i nigdje zapleta, realnosti nema, kolege se spawnaju na chehkpointima, grafika slaba naspram najavama, misije jednolične te nema voznje helića i tenkova, ni UAZ-ova, ni ničeg, nemozes uci na sva vozila na mapi, AI totalna skripta, MP totalno upropašten nedostatkon dedicated servera te opcenitim dizajnom igre koji nema veze sa vojnim simulatorom.

Također igra pati i od konzolitsa, nema kontrola i fov je zbijen previše, nema sandboxa ni ničeg.

 

Takoder da nespominjem očajnu fiziku letjelica i ostatka, katastrofa za mene okorjelog ljubitelja prvog Opf-a i ArmA igara.

 

Mislim da kod ove igre neće biti ništa bolje, isto sranje.

Ovo su stvari koje spominjem u vezi priče. Ovo su stvari koje spominjem u vezi priče.
Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA] Fake_Alert se neslaze s ovim postom.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.8.2010 13:46 (Weky).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Otkriven Operation Flashpoint: Red River
Weky kaže...

.

 

O samoj igri neočekivam ništa. Original izvrstan, posle još dvije ekspanzije za njega isto izvrsne. Jedina mana zahtjevnost.

 

Dragon Rising jedna od najgorih igara. Priča je totalno ofucana i nigdje zapleta, realnosti nema, kolege se spawnaju na chehkpointima, grafika slaba naspram najavama, misije jednolične te nema voznje helića i tenkova, ni UAZ-ova, ni ničeg, nemozes uci na sva vozila na mapi, AI totalna skripta, MP totalno upropašten nedostatkon dedicated servera te opcenitim dizajnom igre koji nema veze sa vojnim simulatorom.

Također igra pati i od konzolitsa, nema kontrola i fov je zbijen previše, nema sandboxa ni ničeg.

Ova igra ima samo jednu manu. Zove se Operation Flashpoint...  Da se zove nekako drugačije nebi se tako pljuvalo po njoj. Jer bi je OPF fanove zaobišli. 

 

Što će donjeti Red River?  Možda su developeri naučili nešto iz grešaka. Za sada ne treba donositi brzoplete zaključke. Male su vjerojatnosti, ali igra ipak možda ugodno iznenadi.

Lako je čovjeka sprdati, al aj mu daj 100kn BC2 ingame: Dorjan_CRO
14 godina
odjavljen
offline
Otkriven Operation Flashpoint: Red River

Mislim da je njima glavni cilj pokupiti novce na imenu.

 

IMHO, vojni simulator nemoze ici na konzole. Oni rade igru i reklamiraju je kao vojni simulator, al igra je ista i na PCu i na konzolama.

 

Njihov engine se nesnalazi bas dobro pod ovakvim uvjetima, recimo MP kad se vrti skripte, 30-ak Apachea AH64, par T72 i sl.... Tu njihov dizajn sucksa.

 

Dizajn Dragona Risinga je katastrofa, nadam se da ce sada napraviti igru sa dobrom pričom i sa MEĐUSCENAMA u kojima ima humora (BC2 SP primjer), i zapleta u priči, a ne sve neki rusi i amerikanci. Predvidljivo i isprano.

Svaka misija je na istu foru, udi i pobij sve. Nema voznje helica, rušenja Shilki iz neba, i sl., što dovodi kampanju do totalne monotonosti.

Igra nema pravog stealtha kao u prvom djelu. I to je loše odrađeno.

Kontrole su slabe. Nema naginjanja, kontrole letjelica su loše, hrpa još drugih problema.

Na kraju najavljivali su grafiku vrhunsku, dobili smo igru koja osvjetljenjem izgleda jako prosječno (žuto) te prekriva sramotne teksture.

 

Nakon ovog velikog razočaranja, ja sam siguran da ni ovaj novi neće biti. ArmA FTW.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA] Fake_Alert se neslaze s ovim postom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Otkriven Operation Flashpoint: Red River
Weky kaže...

Mislim da je njima glavni cilj pokupiti novce na imenu.

Ovo.

 

Da su doista dobili navalu kreativnosti i inspiracije postedjeli bi se dosta muka promjenom naslova igre. Ovako, ustrajnjem na OFP brandu samo pokazuju koliko im je stalo do love i prave motive iza novog nastavka.

Pathogenic fundamentals clearly indicate that homogenous populations are most vulnerable.
15 godina
neaktivan
offline
Otkriven Operation Flashpoint: Red River

Na svu sreću igrao sam samo original Operation Flashpoint. Koju god igru sam igrao , SP sam prešao no OP:F nikada nisam završio a igrao sam ga u par navrata. To puno govori, kampanja je ogromna, AI je jako "inteligentan" , sloboda ogromna i priča odlična. Neće mi nijedan FPS ponoviti onaj osjećaj koji sam imao dok sam se sakrivao po šumi od protivnika i njihove mašinerije. Ah <3

Music is my life :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice