Netflix instalirati na Sharp Aguos Tv (nije Androi

poruka: 5
|
čitano: 1.852
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Netflix instalirati na Sharp Aguos Tv (nije Androi

Pozdrav..

Kao što vidite u naslovu imam pretplaćen Netflix Premium i gledam na Pc,u i mobitelu bez problema i sin preko Ps-a.

Moje pitanje je jeli ikako moguće na moj Sharp Tv koji je Smart ali nije Android i nema predinstaliran Netflix instalirati,putem nekog apk-a ili slično?

 

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Netflix instalirati na Sharp Aguos Tv (nije An
Milojko kaže...

Pozdrav..

Kao što vidite u naslovu imam pretplaćen Netflix Premium i gledam na Pc,u i mobitelu bez problema i sin preko Ps-a.

Moje pitanje je jeli ikako moguće na moj Sharp Tv koji je Smart ali nije Android i nema predinstaliran Netflix instalirati,putem nekog apk-a ili slično?

 

Hvala.

 Nema nekakav store da skineš? Prema Internetu bi trebala biti opcija Store ili Apps pa potraži. Piše da nekad treba napraviti i update OS-a. Jedino ako tvoja verzija ne podržava.

 

Starci mi imaju neki jeftini Sharp Aquos, ali već je instaliran Netflix gore. Čak ima Netflix gumb na daljinskom.

 

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Netflix instalirati na Sharp Aguos Tv (nije An

aquos (Q) .. ima netflix, vidi daljinski tj ako nema na daljinskom tad nema. + može biti povezano a lan-wan (spojen internet kao preduvjet)..

-svaki tv koji podržava netflix ima to navedeno u specifikacijama (ako nije navedeno tad nema..) dok je andorid nešto drugo.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
3 godine
neaktivan
offline
Re: Netflix instalirati na Sharp Aguos Tv (nije An

Imam youtube,Terra,Facebook,vrijeme Twitter ali nema Netflix..Nedavno mislio da je crkao daljinski ,naručio drugi a na njemu Netflix ,ok to je kao ako ima na Tv-u..

Ima ona puno svojih aplikacija ali Netflix nema.

Gledam može li preko USB-a da skinem i ubodem u Tv apk ?

8 godina
offline
Re: Netflix instalirati na Sharp Aguos Tv (nije An
Milojko kaže...

Imam youtube,Terra,Facebook,vrijeme Twitter ali nema Netflix..Nedavno mislio da je crkao daljinski ,naručio drugi a na njemu Netflix ,ok to je kao ako ima na Tv-u..

Ima ona puno svojih aplikacija ali Netflix nema.

Gledam može li preko USB-a da skinem i ubodem u Tv apk ?

Taj TV nije android, imao sam ga, nikakav APK nećeš staviti. Probaj eventualno promijeniti regiju na UK pa pogledati u "App store' na njemu ali 99% da nema. To je smeće od TVa, bar taj smart dio.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice