Meme - uporabni predmeti

poruka: 107
|
čitano: 31.544
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Meme - uporabni predmeti

Možda nije pravi ICT start-up, ali je jedna mala kreativna ideja iz svijeta informatike. Dakle, o čemu se radi?

 

Imam mogućnost, volju i znanje za izrađivati razne uporabne predmete s likovima popularnih Internet Meme-a. Za početak to bi bili magneti za frižider (od drveta ili plexiglasa), privjesci za ključeve (isto drvo ili plexiglas), a kasnije ako biznis krene, tko zna... USB stickovi, naljepnice, figurice...

 

Cijene bi bile vrlo pristupačne (recimo magneti mogu biti po 10 kn, privjesci po 12 ili 15, i slično). Za početak bih slao poštom, a kasnije web shop ako će trebati. Uskoro ću imati i nekoliko uzoraka pa ću staviti slike da si dočarate kako bi to izgledalo.

 

Do tada, zamislite da idete do frižidera, krenete po pivu, a odande vas gleda vaš omiljeni Physics Troll! Ili već neki drugi Meme kojeg cijenite :)

 

Zanima me stručno mišljenje forumaša, pa slobodno komentirajte ili stisnite anketu.

 

 

Edit: dodane slike

7 Loša ideja, što će mi to?
100 Dobra ideja
31 Izvrsno, odmah naručujem!
magneti 1 magneti 1
magneti 2 magneti 2
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.11.2011 16:38 (izith).
 
39 0 hvala 17
15 godina
offline
Meme - uporabni predmeti

Bude ti to islo!

 
16 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Meme - uporabni predmeti

..sorry,ali skeptik :/

Moj PC  
2 7 hvala 0
16 godina
offline
Meme - uporabni predmeti

Nemoj da te 4chan tuži za autorska prava, nayebao si i ti i rodbina do 10og koljena. {#}

ლಠ益ಠლ Rick Astley, Y U NO GIVE ME UP?
 
24 0 hvala 0
12 godina
offline
Meme - uporabni predmeti

Evo ja bih te osobno podržao, meni se sviđa ideja, super je.

Narčio bih sigurno privjesak Forever Alone {#}

 

Odo učit matematiku {#}

http://key-storm.com/ But, you won't find love in a, won't find love in a hole. It takes more than fucking someone to keep yourself warm.
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Meme - uporabni predmeti

ja sam imao sličnu ideju još početkom godine..

početi proizvoditi meme maske za halloween..

problem je kako to proizvesti (ugovor s nekim kinezima?) i distribucija (pošto orijentacija na hrvatsku i eventualno susjede nema smisla, treba ići wordwide)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.11.2011 9:28 (nixass).
12 godina
neaktivan
offline
Meme - uporabni predmeti

Imam osjecaj da ce se Forever Alone najvise prodavati :D

 

Inace dobra ideja ;)

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Meme - uporabni predmeti

Stavi na ebay

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Meme - uporabni predmeti

Prvo ću staviti, naravno, na BUG Forum oglasnik. Nakon toga Njuškalo ili tako negdje, pa ćemo vidjeti kako ide.

 

Kako bilo, stay tuned, za vikend postavljam slike prvih uzoraka (Forever Alone je očito popularan pa ćemo njega među prvima).

 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Meme - uporabni predmeti

Dobra ideja...mogla bi proći za manju prodaju.

 

Moj savjet: prvo bug oglasnik, onda njuškalo (i ostali osglasnici, ali oni najpoznatiji) i još možda stavi na koji drugi forum svoj oglas u rubriku mali oglasi...

// helper; // btw. potpisi su za papke ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Meme - uporabni predmeti

Kao što sam obećao, evo i slika prvih uzoraka (u uvodnom postu). Radi se o magnetima za frižider, načinjenim od drveta. Slike nisu baš "profi", slikano je mobitelom, ali vjerujem da se vidi o čemu se radi.

 

Ovi su manji (5-7 cm) ali mogu napraviti i veće, te s likovima po želji. Cijena 10 kn/kom, plus poštarina, mislim da je fer. Za veće količine popust. Besplatni set noževa ne nudim.

 

Nakon ovog slijede privjesci za ključeve.

 
9 0 hvala 5
12 godina
offline
Re: Meme - uporabni predmeti
izith kaže...

Kao što sam obećao, evo i slika prvih uzoraka (u uvodnom postu). Radi se o magnetima za frižider, načinjenim od drveta. Slike nisu baš "profi", slikano je mobitelom, ali vjerujem da se vidi o čemu se radi.

 

Ovi su manji (5-7 cm) ali mogu napraviti i veće, te s likovima po želji. Cijena 10 kn/kom, plus poštarina, mislim da je fer. Za veće količine popust. Besplatni set noževa ne nudim.

 

Nakon ovog slijede privjesci za ključeve.

Odlično je!

http://key-storm.com/ But, you won't find love in a, won't find love in a hole. It takes more than fucking someone to keep yourself warm.
16 godina
offline
Meme - uporabni predmeti

Evo malo boljih slika ovih gore magneta, i NOVO - Spužvasti privjesci za ključeve!

 

Privjesak Forever alone za svakog pravog Bugovca :) Privjesak Forever alone za svakog pravog Bugovca :)
Troll face privjesak Troll face privjesak
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2011 15:43 (izith).
 
19 0 hvala 9
14 godina
protjeran
offline
Re: Meme - uporabni predmeti
izith kaže...

Evo malo boljih slika ovih gore magneta, i NOVO - Spužvasti privjesci za ključeve!

 

 

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
16 godina
offline
Re: Meme - uporabni predmeti

@Mentalist - s religijskim motivima ne izrađujem ništa :)

15 godina
offline
Meme - uporabni predmeti

Kad počinje prodaja {#}

 

i da, SVAKA TI ČAST što nećeš mješati religijske stvari...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Meme - uporabni predmeti
izith kaže...

@Mentalist - s religijskim motivima ne izrađujem ništa :)

  Ono je samo bilo moje iznenadjenje.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
15 godina
neaktivan
offline
Meme - uporabni predmeti

napravi troll novčanicu.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Meme - uporabni predmeti

za pravi troll efekt stavi naopačke polove kod magneta

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Moj PC  
25 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Meme - uporabni predmeti
djdomi kaže...

za pravi troll efekt stavi naopačke polove kod magneta

Ahahahahaha {#} SO TRUE

Onaj ko ne poludi samnom - nije normalan ----xf:carlibas----VISIT www.optime-keys.com---------
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.11.2011 22:24 (FiCoO).
14 godina
offline
Re: Meme - uporabni predmeti
djdomi kaže...

za pravi troll efekt stavi naopačke polove kod magneta

*facepalm*

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
12 godina
protjeran
offline
Meme - uporabni predmeti

Napravi ti lijepo privjeske i držaće sa logoima firme kao Intel,AMD,Ati,...itd,itd, a ne ove nakarade. Može i u obliku čipova,usb stickova,MMC/SD kartica i slično,a iza ih potpiši binarnim imenom i bit ćeš originalan!!

Moj PC  
0 30 hvala 0
13 godina
offline
Meme - uporabni predmeti

Vidiš mogao bi napraviti što je autor iznad mene rekao,ali nemoj izbaciti ove lude face,ostaviš ove sadašnje i dodaš u izradu s proizvođačima komponenti privjeske.

sve što me trebate javite se na evilmage007@gmail.com PM mi nešto šteka. HVALA na razumijevanju
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Meme - uporabni predmeti

Nema frke, reklamirat ću bilo koga od proizvođača opreme ako mi plate. Do tada, ostajemo na nekomercijalnim i čisto zabavnim likovima.

14 godina
offline
Meme - uporabni predmeti

Stari procesori bi bili fora za magnete...

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Meme - uporabni predmeti
Ići će to 100%.
Odmah stavi na ebay i definitivno poradi na web shopu.
Tolerancija mi nije jača strana, svi drugi griješe a ja sam bez mana.
13 godina
offline
Meme - uporabni predmeti

Taj trollface privjesak, kad bi ga mogao nabaviti? Napokon cu se moci upotpuniti :D

Gamers Don't Die, They Respawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Meme - uporabni predmeti

Dok ne postavim to na Ebay ili negdje, potražite me na Njuškalu, ovdje na forumski pp, ili kod FiCoO-a na webshopu.

 

 
5 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Meme - uporabni predmeti

jel moš nekako riješit bedževe? jer bi ih želio veććinu montirat na torbu xD

No lollygagging!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Meme - uporabni predmeti
pitagorin poucak kaže...

jel moš nekako riješit bedževe? jer bi ih želio veććinu montirat na torbu xD

 

Dobra ideja... probat ću nešto napraviti, pa ako uspijem stavit ću slike.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice