MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.527
|
čitano: 1.363.717
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
hanteed kaže...

jeste vidili slike rounde,sta mislite kako ce zingano odigrat protiv nje

izašao je dobar analytics od BJJ Scouta vezan uz Rousey i Zingano (takedowns & striking)


MSC, the greatest ever
10 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)
12 godina
protjeran
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

gdje se moze pogledati i u koliko sati ?

 

padobranac sorry

13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Već dugo nisu 2 toliko nebitna borca bila u main eventu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Strahoslav Trta kaže...

gdje se moze pogledati i u koliko sati ?

 

padobranac sorry

Fox Sports 1

u 4 sata iza ponoći bi trebao krenuti main card, znači po mojoj procjeni Bigfoot i Mir će ući u kavez oko 6:30

12 godina
protjeran
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

šta radi jedna malo bolja judašica ovim početnicama...iako nikad nije bila svjetska prvakinja, a imala je uvjete kao ni jedna druga (mama milionerka, ex world champ, trener ex world champ, bronze in olympics, dostupnost bilo kojem turniru u svijetu i bilo kada, mogućnost usavršavanja u najprestižnijim kampovima širom svijeta, etc) kad je ušla u kavez ko da su pustili lisicu u kokošinjac. šta bi im tek radila neka (višestruka) svjetska prvakinja u judu. ronda nije uspjela iako je bježala u slabiju kategoriju (-70) samo s jednim ciljem da bude world champ (nore olympic) i opet nije uspjela. ona je kad se sve sabere u biti loserica. sad se iživljava na ovim jadnicama. cat in one.

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, Olimp ga ima
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.2.2015 14:26 (glagoljica).
10 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

jedan off topic, nevezano uz MMA

napokon dogovoreno Floyd Mayweather vs. Manny Pacquiao u Las Vegasu 2. svibnja
meč stoljeća
po mnogima možda i najveći u povijesti (iako bi to zasigurno bio da se održao prije 4-5 godina)
ali svakako za anale
navodno bi Floydu na račun trebalo sjesti 150 mil. dolara, dok će Pac zaraditi oko 100 mil.
MGM Grand hotel rezerviran u 15 minuta nakon objave meča
boxingscene se rušio od navale

9 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
isuckatthisgame kaže...

jedan off topic, nevezano uz MMA

napokon dogovoreno Floyd Mayweather vs. Manny Pacquiao u Las Vegasu 2. svibnja
meč stoljeća
po mnogima možda i najveći u povijesti (iako bi to zasigurno bio da se održao prije 4-5 godina)
ali svakako za anale
navodno bi Floydu na račun trebalo sjesti 150 mil. dolara, dok će Pac zaraditi oko 100 mil.
MGM Grand hotel rezerviran u 15 minuta nakon objave meča
boxingscene se rušio od navale

 e to ce biti borba

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
16 godina
moderator
online
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
isuckatthisgame kaže...
Strahoslav Trta kaže...

gdje se moze pogledati i u koliko sati ?

 

padobranac sorry

Fox Sports 1

u 4 sata iza ponoći bi trebao krenuti main card, znači po mojoj procjeni Bigfoot i Mir će ući u kavez oko 6:30

Oni koji nemaju sportske kanale mogu gledati stream na FC Worldu za 5 eura ili na UFC.tv-u za 8 eura (mislim da je to za mjesečni Fight Pass).

16 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Što kažete na Mir-Bigfoot i ostatak carda.

 

Meni je Mir zakon tip, inteligentan je, kao borac je već u zalazu svoje karijere. Kad sam vidio da je snimka borbe u trajanju ~7 min očekivao sam Silva by KO, ali ovo me baš iznenadilo.

Svaka čast Mir, iduća borba Mir -Crocop 2, volio bih to vidjeti. Naravno, ako Mirko prođe kroz Gonzagu.

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Pomor favorita. Dobar card sve u svemu. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Bome dugo nisam gledao ovako dosadne borbe kao što su bile u ovom eventu. Mir i Bigfoot je bila dobra borba. Jedino mi baš nije jasno kako je Bigfoot onako lako pao! Jbt, kad se borio protiv Hunta izdržao je more jačih udaraca, a siguran sam da Hunt udara jače od Mira. Je li moguće da borcima "brada" oslabi nakon nekog takvog meča di prime puno jakih udaraca?
16 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Arabarran kaže...
Bome dugo nisam gledao ovako dosadne borbe kao što su bile u ovom eventu. Mir i Bigfoot je bila dobra borba. Jedino mi baš nije jasno kako je Bigfoot onako lako pao! Jbt, kad se borio protiv Hunta izdržao je more jačih udaraca, a siguran sam da Hunt udara jače od Mira. Je li moguće da borcima "brada" oslabi nakon nekog takvog meča di prime puno jakih udaraca?

 Sada nije smio koristiti TRT prije borbe, a i u meču protiv Hunta je "pišao vruće". 

Možda to ima neke veze

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Mudro zboriš…
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Jel' se to meni čini ili se Ronda opako stesala?

10 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Na vaganjima je više manje uvijek takva. Vratit će ona barem 5 kila do borbe ja vjerujem.

IDEMO CAT!

novosti:
Cristiane Cyborg obranila titulu na Invicta-i jutros (zapravo noćas) protiv Charmaine Tweet.
Bellator promijenio vlasnika LHW pojasa. Englez Liam McGeary slavio protiv prvaka Emanuela Newtona, King Mo pobijedio Konga, a Paul Daley Brazilca Andrea Santosa.

12 godina
protjeran
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

ronda pobijedila cat za samo 14 sekundi - armbar.

 

kad već ne možeš bit prvi u gradu (judo), budi prvi u selu (UFC).

 

sažetak borbe: cat se odmah zaletila, probala flying knee i početnički odletila u prazno, ronda ju je zgrabila za šiju, bacila na pod i odradila polugicu. nikad lakše, cat joj je sama namjestila ruku. mislim da bi čak i neka naša prosječna judašica (a sve su manje više loše osim matićke kolko tolko) pružila bolji otpor.

 

po mom mišljenju nije rousey toliko dobra, nego je konkurencija u ženskom UFC-u loša. rousey, za ilustraciju, nikad nije bila ni blizu da postane world judo champ. ni blizu! a pogledajte šta radi u kavezu, ko lisica u kokošinjcu. mnogim njenim suparnicama je vrh karijere prije ulaska u kavez bio "hrvala na koledžu" (meisha tate, a da lakrdija bude potpuna ona joj je i jedina dogurala do treće runde).

 

ronda se u svojim izjavama sprda sa svojim suparnicama i prošlim i budućim, dok je bila u judu nije tako pričala. sada ima tri opcije za sljedeću protivnicu:

 

- Holly Holm ("she is a world champion boxer and I want to test myself against that striking").

- Bethe Correia ("she is undefeated and I'd like to take that '0' away from her")

- Christiane Justino koja joj već duže vrijeme prijeti da će je prebit i poslat u penziju, dok iz rondinog stožera kažu da će je rousey "pobijediti jednom rukom".

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, Olimp ga ima
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 11:16 (glagoljica).
14 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Nek ju bace onoj divljakuši Cyborg, mislim da bi se i sam lagano ukakio da me bace u kavez s njom :)

[19xx] Pr0d1gyyy ---- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
10 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ovo je dokaz koliko je women MMA nerazvijen. Jednostavno je nemoguće da bi u muškoj konkurenciji jedan judaš uspio tako nametnuti svoj stil i biti toliko dominantan pa da se radi i daleko najboljem na svijetu u toj disciplini.

16 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

WMMA je nekih 20 godina iza muškog MMA i meni to nema smisla gledati kao neki main card, main event.

Realno, te borbe su za prelimse, jer je to sve još uvijek poluamatersko u odnosu na muškarce. Dobar dio ovih cura je jednodimenzionalan i nemaju razvijene osnovne vještine potrebne za MMA itd.

Dakle rupe u skillsetu koje i neutrenirano oko vidi.

 

Jedina iznimka tu su Ronda i Cyborg, one jedine se mogu koliko-toliko usporediti sa muškarcima, ne po snazi ili vještinama, ali po nastupu/pristupu svemu tome.

 

 

a evo kako su Jones i Rumble prankali eggheada/baldfathera

 

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 13:43 (FlyBoy).
14 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Baš gledam

Bellator slaže dugo odgađanu borbu. Ugl. gledam godine njihove, jedan ima 41, drugi 51 i još im je dopušteno da se bore. Ne znam kakve fizičke posljedice dugoročno borbe ostavljaju na čoviku, al borit se sa 51 godinu znači da si životinja (ili neko čudo)...

16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Za vikend će biti odličan card - UFC 185 Pettis vs Dos Anjos

 

Pettis vs Dos Anjos

Hendricks vs Brown

Ubereem vs Nelson

....

 

Nadam se prekidu u svakoj od tih borbi 

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Pero Dinamit kaže...
Pettis vs Dos Anjos

Hendricks vs Brown

Ubereem vs Nelson

....

 

Nadam se prekidu u svakoj od tih borbi 

Ništa od tvog nadanja

 

Sve završene odlukom..

 

Overeem - Nelson

Overeem je izgledao dosta dobar u ovoj borbi, ubijao je Nelsona onim nezgodnih udarcima u koljeno. Dobro je radio nogama, imao je dosta visokih koljena koje su pogađale Nelsonovu bradu. Nelson s druge strane nije pokazao puno od svog arsenala, tipično čekanje da opali svoju desnicu pa ako prođe - prođe. U par navrata je stisnuo Reema uz mrežu i bacio par kombinacija što je Reem uspješno obranio. Nešto mu je čak i prošlo ali mislim da Reem nije bio uzdrman ni u jednom trenutku, pa čak i pred kraj borbe kad je Nelson nešto bacio, a Overeem pao, izgledalo mi je više kao da je bio gurnut jer se odmah digao gore, iako su komentatori podivljali da je u knockdownu. Zaslužena pobjeda Reema, ali imao je nekih svojih glupih momenata kad je bježao od Nelsona i trčao po ringu što ga je i publika nagradila negodovanjem.

 

Hendricks - Brown

Hendricks je izgledao dosta opušten, ponekad i previše opušten ali on se tako često drži. Brown je imao svojih dobrih napada i kombinacija ali jednostavno nije mogao izaći na kraj sa Hendrickovim hrvanjem i kontrolom na podu i tu je dosta izgubio. To ga je koštalo i odluke sudaca.

 

Pettis - Dos Anjos

Ova broba se odvijala u petoj brzini, a dos Anjos kao da je bio u osmoj. Od samog početka je stiskao Pettisa, nije mu dao da puno diše, bacao sve i svašta po njemu, pogađao rukama i nogama, a Pettisu svaka čast što je to sve preživio. Nije ni Pettis bio toliko loš, i on je dosta pogađao ali Anjos je bio na sasvim većoj razini. Pettis kasnije ni više ni mogao, Anjos ga je kontrolirao na podu bez većih problema. Sasvim zaslužena titula za Anjosa, svih 5 rundi njegovih, a i sam Pettis mu je pljeskao na kraju, znao je da nije dobio tu borbu.

[19xx] Pr0d1gyyy ---- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
16 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Evo i ja odlgedao, nešto jutros live, nmešto sada kada sam se probudio, pa krenimo:

 

RDA-Pettis:

mogu reći da sam očekivao pobjedu Dos Anjosa, međutim niti blizu ovako dominantno. Od prve runde je kontrolirao oktagon i tjerao Pettisa u nazad. nije mu dao da se razmaše nogama u toj muay thai distanci iz koje je najopasniji. Kasnije je  Pettisov manjak tehnike i sirove snage u grapplingu došao do izražaja, pa je uspio iskontrolirati borbu do kraja više manje kako je god htio. Pettis za mene ionako nikad nije bio neki top p4p borac kako su ga svi uzdizali i već mu predviđali uspjeh Andersona Silve, i drago mi je da je RDA to prokazao. Međutim, jedno ime i dalje ostaje enigma čak i za RDA-a: Khabib Numagomedov (ima u svibnju okršaj sa Ceronneom, budemo vidjeli kakav će se vratiti nakon duže stanke, ali sumnjam da u AKA gymu nije još više napredovao u međuvremenu, tako da predviđam da će prokrstariti kroz kauboja).

 

 

Browne - Hendricks:

Hendricks se vratio hrvanju protiv Matta, nije toliko fokusirao na nogama, već je više manje samo radio setup za takedown. Ovdje mu je najviše pomogla njegova prirodna surova snaga koju posjeduje, jer se i dalje vidi da kada ima taj top position nema velike ideje što napraviti od gore, samo kontrolira bez nekog gnpa ili sub pokušaja, uostalom slično kao protiv condita pa i GSP-a u nekim segmentima borbe. Mora poraditi na tome. Nisam sad siguran kako ide dalje rasplet u 170 diviziji, jel Lawler već ima zakazanu borbu s nekim (Rorijem npr) ili ide odmah Lawler - Big Rigg 3 (nadam se da ne, ne zanima me).

 

 

Reem - Nelson:

Najimpresivnija stvar u cijeloj borbi je činjenica da Reem nije završio u nesvjesti nakon onog hooka u drugoj. Osim toga relativno nezanimljiva borva; Reem jako fokusirao kickove, prolazili su gdje su htjeli, Roy čekao svoju lijevu over the top i to je to. Dobro je to Reem odradio, i dalje ga smatram tehnički elitom divizije, jedini problem mu je ta staklena brada, i realno ako to uspije držati pod kontrolom svakome u diviziji će zadati velike probleme. Na kraju krajeva i u sva tri KO poraza je bio kudikamo bolji od svojih poritvnika sve do samog prekida.

 

 

Još bih izdvojio sa prelimova odlične performanse Beneila Dariusha (užitak za gledati kako grappla) i lijep nokaut Rossa Pearsona. 

Također i zanimljivost sa kraja borbe mlađeg Pettisa i Ryana Benoita, gdje je Benoit nakon pobjede i sudačkog prekida ustao i nogom u guzicu nabio Pettisa dok je ovaj bio još na podu i oporavljao se. Sramotno, zanima me reakcija Dane Whitea.

 

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Obje title borbe su bile iznenađujuće jednosmjerne u korist izazivača. Ko da su prvaci bili debitanti nekakvi. 

 

U slijedeća 2 mjeseca čak 4 title borbe, jedva čekam.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.3.2015 19:19 (Hexfire).
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
thesekiman kaže...

Ništa od tvog nadanja

 

Sve završene odlukom..

 Treba se samo kladiti kontra od onoga što napišem 

Overeem me ugodno iznenadio, fino je kombinirao sve tehnike i ako takav bude i u borbi protiv JDS-a, neće Ciganu biti lako.

Za Hendricksa sam i očekivao da će ići na 'rvanje jer je Brown odličan udarač koji ima tešku ruku, a može i popiti udarac. Malo dosadna borba u kojoj me je podsjećao na GSP-a, ali pobjeda je pobjeda.

Pettis kao da nije ušao u borbu kako inače zna, dos Anjos ga je fino stisnuo i u svim aspektima borbe dobio. Zasluženo, ali vjerujem da bi u drugoj borbi bilo drugačije.

 

Ostale borbe su mi bile tak tak, ništa posebno. Jedino što je bilo dobro je onaj nokaut Persona, kako mu je fino sjeo kroše.

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
14 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Josh Koscheck vs Erick Silva

http://mmashare.com/f1-f38/josh-koscheck-vs-erick-silva-t79382.html#p1473826

 

Ko nije gledao..

 

Ispalo onako kako se i pričalo.

[19xx] Pr0d1gyyy ---- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
16 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Jao kako bi volio da Aldo satre ovog debila,strašno me živcira sa svojom jezičinom...

10 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Conora, da...

meni osobno ne smeta toliko trash talk koliko mi ide na živce to glorificiranje i dizanje u nebesa "ja sam najjači lik na kugli zemaljskoj bla bla"
prilično ljigavo ponašanje...

treba se ipak malo spustiti na zemlju i suzdržati nekih izjava koje prelaze granicu dobrog ukusa

Aldo je malo drugačija zvijerka, volio bih da Conor osjeti ono "it's a whole different ballgame" 

14 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Iskreno ja ovo gledam kao borbu JBJ vs Gusstafron. Svašta očekujem, al Aldo će dobit 75% sam uvjeren. Ovih 25% je šansa da dobije Conor jer u mma je sve moguće...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice