FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.739
|
čitano: 5.475.339
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
U bordeauxu malcom je igrao desno, a kod nas lijevo....
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

ALE ALE ALE ALE ALE ALE ALE

 

Lenganes je ocitao skolu nogometa barci. Jel igrao Messi veceras?

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Igra Barce ove sezone je teški kriminal (nešt' k'o u HR lol), kao da su se prvi put sastali. Na ovakvim utakmicama se gube prvenstva, a Barca je u zadnjih par dana pokazala da su unijeli kurs i upravo koračaju prema tome punom parom.

Ako ništa drugo, vraćamo se na pravi kolosijek kad Pique ne bude više ovako 'golobrad'

Ćao!

9 godina
offline
FC Barcelona

Igra Barcelone je kriminal vec dugo vremena, tj od kad nisu imali pravog trenera, treba izracunati na prste koliko je to godina.

Barcelona - Mes que un club
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Može reći ko šta hoće kako je Pique kriv jer je krivo dodao, što u biti i je, ali najveći krivac je po meni Valverde, ne znam kako ga itko može braniti poslije one sramote od Rome, a što se samo nastavilo i ove sezone. Pa sama priprema ove utakmice je bila totalno pogrešna kao što sam i predvidio, dovoljno je pogledati sastav da vidiš da je to slagao netko ko se ili dobro zajebava ili je lud. Vermaelena na beka, Munira koji nije minute igrao gurnuti u vatru, Dembele opet desno krilo, pa koji trener to radi. Čovjek jednostavno ništa ne donosi ovoj Barceloni, pa čak i ta obrana koja mu je bila kao neki adut je ove sezone totalno podbacila, zabija nam tko hoće i kad hoće, jedu nas naš na kontre.

Ako nemaju neki među sobom dogovor da će davati u LP 110% od sebe, prvenstvo ipak igrati rezervirani onda me već sad strah na šta će to ličiti protiv top klubova, recimo danas bi nam jedna imalo jača ekipa zabila petaka bez pardona.

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

ALE ALE ALE ALE ALE ALE ALE

 

Lenganes je ocitao skolu nogometa barci. Jel igrao Messi veceras?

 Rugala se sova sjenici heheheh

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Valverde je genije. Uz Guardiolu najbolji trener Barce jos od Krojfa.

11 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

Valverde je genije. Kome to sad nije jasno, bice mu jasno kasnije. Sve u svoje vrijeme.

 slazem se, trebas bit tolki genijalac da profulas svaku rotaciju

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...
Barcelonista kaže...

Valverde je genije. Kome to sad nije jasno, bice mu jasno kasnije. Sve u svoje vrijeme.

 slazem se, trebas bit tolki genijalac da profulas svaku rotaciju

 Nemas ti pojma o tome.

Nadam se da ce htketi produziyi ugovor na jos 2 sezone i tako ostane do kraja Mesijeve karijere na vrhunskkm nivou. Uprava ce mu to ponuditi, nema sumnje u to. Jedini on je sposoban trenutno da bezbolno izvrsi tranziciju za "zivot poslije Messija".

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2018 0:08 (Barcelonista).
11 godina
offline
FC Barcelona

Poruka mora sadržavati tekst!

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Pa nije bas isto izgubit od Seville i Leganesa
14 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Pa nije bas isto izgubit od Seville i Leganesa

 Ovo drugo je sramota.

All truly great thoughts are conceived by walking.
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2018 8:16 (x18x05x).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Mitch kaže...
Pa nije bas isto izgubit od Seville i Leganesa

 Ovo drugo je sramota.

 Pa bas jest. 3 boda. Sa druge strane ne pamtim kad smo izgubili od Sevilje a leganes izbacio Reala iz kupa prosle godine.

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Meni je najgore sto je ona glupa prica pratilaca engleske lige presla i na navijace barcelone. Kao sramota je izgubit od Alavesa, Leganesa... to su kao timovi u rangu Zapresica. Al je sasvim uredu da Celzi, ManCity, Liverpul izgube od Vatforda, Hadersfilda.... to je kao jaka liga, dobri klubovi. 

Spanska liga je najjaca na svijetu i porazi su sasvim normalna stvar za Barcu, a za Real uobicajna cak.

15 godina
offline
FC Barcelona

Koji debil ovaj Evil, pa to majka ne rađa dva put. Imam ga na ignore od kad je poćea upadat u ovu grupu, jedino kad ga drugi (koji ga nekim čudom još ne ignoraju) citiraju pa ni kriv ni dužan pročitam njegova sranja. Inače me boli tuki za RM ali kako je krembil likova na 1-2 pa ga dočekala 0:3, guštan s guštom samo radi debila.

9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona
artuditu
15 godina
offline
FC Barcelona

Ljudi, sta se dogada u ove zadnje 3 utakmice? Protiv Girone Barcu sjebase onaj crveni, onda katastrofalna utakmica protiv Leganesa i sad ovaj nevideni nedostatak srece protiv Athletica...  

Nevjerojatno

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Neznalica Valverde. Trener nam je covjek koji je s prijasnjim klubom kojeg je vodio igrao defanzivni nogomet. Cirkus.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Zalosno je sto Valverde u godinu i pol dana nije uspio uspostaviti kostur ekipe i igru. Mi nemamo taktiku, pobjedjujemo na osnovu individualne kvalitete.
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nece Barca osvojit lp jos par godina

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.9.2018 18:04 (Ceranac3).
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

VALVERDE OUT!!!

 

Mene koji nisam navijac barce stid dok gledam ovo, mogu samo zamisliti kako je navijacima. 

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Rakitic teska katastrofa.Najgori na terenu.Suarez klasika isto.

 

Valverdea treba potjerat nit igre nit rezultata.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma dajte ljudi pa Valverde je genije, čovjek je preporodio Barcu, doveo nogomet na viši nivo... Glupo je reći ali drago mi je zbog ovakvog rezultata, ako će to značiti odlazak ovog degenija sa klupe neka onda ništa ne osvoje ove sezone, čovjek je usudio bi se reći najgori trener od kad pratim Barcu, mah nemam riječi s kojima bih opisao antipatiju prema ovom liku.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Uskoro će Mourinho biti slobodan, strpite se.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Pa hebeš mi mater ako ne bi uspješnije vodio klub, kakav god da je iza sebe ima neki uspjeh, iskusniji je od ovog nosonje koji je vodio osrednje klubove.

11 godina
offline
FC Barcelona

ma dobro nije bas najgori, nemojte tatu martina zaboravit taj je bio najočajniji trener barce ikad

 

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma dobro od dva zla biraj veće, ali svejedno s obzirom kakvu ovaj ekipu ima i koliko mu se vjeruje je definitivno je promašaj teški, žao mi je samo Messija što kraj karijere mora igrati pod palicom degenija.

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Barcafan12 umislio da se obraca Bartomeu. Rafalna paljba na trenera barce. 

 

Inace, jako sam zadovoljan danasnjom igrom. Puno bolje nego protiv leganesa i to bez mesija. Dosta nesrece, inace bi pobijedili. Svaki tim ima ovakve periode u sezoni. Puno smo izgubili odlaskom inieste i paulinja. Treba vremena da se sve poslozi. Pike danas najbolji igrac Barce. Mislim da cemo prelomit ovaj losi niz protiv totenhema. A poslije toga...sky is the limit

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ti si jedini čovjek na svim forumima/stranicama na kojima sam bio a koji je zadovoljan Valverdeom i igrom, to samo govori koliko si nerealan/trollaš i fejk si, ali dobro to je tvoje pravo.

Današnju tekmu nisam gledao ali rezultat je dovoljan pokazatelj da nešto ne štima u igri već 3 tekme zaredom. 

Nakon dva kiksa protiv prosječnih klubova kad si nikako ne smiješ dozvoliti još jedan kiks,treći u nizu, nas genijalac protiv vrlo dobrog protivnika odluči ostaviti Messija na klupi, jer zašto ne, možda ako nije funkicioniralo s njim, bit će bolje bez njega.

 

Valverde nije trener za vrhunske klubove, i to je već očito svima koji gledaju realno na stvari. Ne kužim zašto uprava ima tendenciju dovođenja nedokazanih,mlađih trenera, bivših igrača i slično. Ok s Guardiolom se to pokazalo kao potez stoljeća, do jedne granice je bilo dobro i s Enriqeom, ali sve između i poslije njih je promašaj bio, zašto se ne dovede jedan trener s dugogodišnjim iskustvom vođenja vrhunskih klubova, koji ima neke rezultate iza sebe, stvarno ne znam. Ali znam da jedna ovakva momčad na čelu s najboljim u povijesti to zaslužuje.

9 godina
offline
FC Barcelona

Sampaoli ili Bilić mogu spasiti Barcu.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice