Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 986.661
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Danas se vracam na samsung..odlucio sam uzeti s9+ za 500 eura novog i spremit skoro 2500 kn u djep (rijesio xs)
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Robi1992 kaže...
Danas se vracam na samsung..odlucio sam uzeti s9+ za 500 eura novog i spremit skoro 2500 kn u djep (rijesio xs)

Bome si ga za dobru cijenu ugrabio

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Ovo je rekord zasad
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Coral blue boja mislim da je nekako najljepsa boja..bar meni
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ja napravio hard reset i sve ispocetka postavio. Sad cu vidjet kako ce se ponasati baterija.  Sto sam vise na telefonu ekran mi je sve bolji,stvarno je odlican.

PSN:Tomislav025
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Robi1992 kaže...
Coral blue boja mislim da je nekako najljepsa boja..bar meni

 Crna je elegancija,uvjek u modi

13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

A polaris blue?

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Ovo je ljepa plava isto...ma dosta mi je crnih mobitela...uvijek crnu masku mozes staviti
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MARKOZD15 kaže...

HTC U12+ bolji od S9+? U nijednom svemiru to nije

 evo ja ću tebi reć šta je bolje na htcu a ti meni reci šta je bolje na samsungu

 

htc je brži i bolji u radu, fluidniji

 

im bolju kameru

 

baterija li la

 

za samsung gra samo ekran

 

 

arnes_king kaže...

 Od touchwiza jeste mozda, od samsung experience ili One UI nije sigurno. Vidi se da nisi koristio samsung mobitele od s4.

 samsung experience kažeš, već ssam reka nije apaurin nego normabel, samsung experience=touchwiz a za one ui ćemo još vidit, ja govorim o sadašnjem stanju

 

i svi malo napredniji korisnici primjete lag

iPhone is a smartphone for dumb people
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Definiraj naprednog korisnika.
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Moze preporuka za zastitu ekrana za S9...vjerovatno se o tom raspravljalo prije, ako je moze link ili br stranice...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Tole29 kaže...

Moze preporuka za zastitu ekrana za S9...vjerovatno se o tom raspravljalo prije, ako je moze link ili br stranice...

ebay.co.uk, screenknight screen protector

15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Sil kaže...
Definiraj naprednog korisnika.

 pa da nije tud, da zna ako želi i neki rom instalirat itd

iPhone is a smartphone for dumb people
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

ebay.co.uk, screenknight screen protector

 Jel taj protector ima po cijeloj povrsini ljepilo ili samo po rubu??? Jer prvi koji sam kupio ima lijepilo samo po rubu i onda se nakon nekog vremena izdigne na sredini i ne radi dobro touch...jedan mi je meštar preporučio da uzmem samo one protectore koji se lijepe pod uv lampom...

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Tole29 kaže...

ebay.co.uk, screenknight screen protector

 Jel taj protector ima po cijeloj povrsini ljepilo ili samo po rubu??? Jer prvi koji sam kupio ima lijepilo samo po rubu i onda se nakon nekog vremena izdigne na sredini i ne radi dobro touch...jedan mi je meštar preporučio da uzmem samo one protectore koji se lijepe pod uv lampom...

Ovo nije staklo nego folija, wet apply i cijelom povrsinom je zalijepljena na ekran. Rubovi se ne odljepljuju niti uz razne maskice (to znam iz prve ruke). A ako zelis bas staklo, onda bi najbolje rjesenje bilo to s LOCA ljepilom i UV lampom.

6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Zna li neko kako da fixam messenger ne stizu mi poruke na vreme dok je odredjeno vreme telefon neaktivan nakon sto sam ga ubacio u onaj device maintaice u always sleep i nakon toga sam ga vratio iz tog moda, pa sam stavio unmonitored apps ali i dalje mi nakon nekog vremena kad je ekran izgasen, ode u sleep mesenger i poruke nedolaze. Kada otkljucam tel posle tog nekog vremena, i udjem odma u messenger vidim da se diskonektovao sa interneta, i da ponovo uspostavlja vezu. 
Deinstaliro sam messenger i ponovo instalirao ali dzaba. A dok nisam ubacio u taj mod spavanja, uvek je bio online i stizale poruke u sekundi kad god se posalju. Nzm kakav je ovo bag da ga i posle deinstaliranja uspavljuje

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
keks99 kaže...

Zna li neko kako da fixam messenger ne stizu mi poruke na vreme dok je odredjeno vreme telefon neaktivan nakon sto sam ga ubacio u onaj device maintaice u always sleep i nakon toga sam ga vratio iz tog moda, pa sam stavio unmonitored apps ali i dalje mi nakon nekog vremena kad je ekran izgasen, ode u sleep mesenger i poruke nedolaze. Kada otkljucam tel posle tog nekog vremena, i udjem odma u messenger vidim da se diskonektovao sa interneta, i da ponovo uspostavlja vezu. 
Deinstaliro sam messenger i ponovo instalirao ali dzaba. A dok nisam ubacio u taj mod spavanja, uvek je bio online i stizale poruke u sekundi kad god se posalju. Nzm kakav je ovo bag da ga i posle deinstaliranja uspavljuje

 Imas u device maintanance isto kao sto mozes aplikaciju staviti u always sleep da je stavis da je nikako ne gasi pa probaj je tu u listu ubaciti.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
arnes_king kaže...
keks99 kaže...

Zna li neko kako da fixam messenger ne stizu mi poruke na vreme dok je odredjeno vreme telefon neaktivan nakon sto sam ga ubacio u onaj device maintaice u always sleep i nakon toga sam ga vratio iz tog moda, pa sam stavio unmonitored apps ali i dalje mi nakon nekog vremena kad je ekran izgasen, ode u sleep mesenger i poruke nedolaze. Kada otkljucam tel posle tog nekog vremena, i udjem odma u messenger vidim da se diskonektovao sa interneta, i da ponovo uspostavlja vezu. 
Deinstaliro sam messenger i ponovo instalirao ali dzaba. A dok nisam ubacio u taj mod spavanja, uvek je bio online i stizale poruke u sekundi kad god se posalju. Nzm kakav je ovo bag da ga i posle deinstaliranja uspavljuje

 Imas u device maintanance isto kao sto mozes aplikaciju staviti u always sleep da je stavis da je nikako ne gasi pa probaj je tu u listu ubaciti.

 Pa napiso sam to da sam prvo to uradio, pa nije pomoglo. Pa je deinstaliro pa ni to nije pomoglo. Wifi je ukljucen non stop, stavljen je na always da radi i kad je telefon ugasen. Posle minut dva, ode u sleep. A prije ostavim preko noci, pa ujutru stizu i dalje poruke i udjem odma u mesenger i ima interneta, nije se diskonektovo

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Galaxy s9 coral blue je pao..spremio sam si tocno 2500 kn sa iphonea xs
 
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
S9 plus
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Robi1992 kaže...
Galaxy s9 coral blue je pao..spremio sam si tocno 2500 kn sa iphonea xs

 Kako sam poceo citati tvoj post prvo sam se prepao radi boldiranog dijela  Ja mislio odletio na pod pa se razbio :D

 

Cestitam na novom uredjaju, kod mene je isto s9+ coral blue i prelijep je :D

 

 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 13:47 (arnes_king).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Haha da da bas je ljep mislio sam da je svijetliji tako izgleda na slikama izgleda al uzivo je jos ljepsi..uglavnom jel se zna kada ce ONE UI kod nas?
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Robi1992 kaže...
Haha da da bas je ljep mislio sam da je svijetliji tako izgleda na slikama izgleda al uzivo je jos ljepsi..uglavnom jel se zna kada ce ONE UI kod nas?

 Trebalo bi u januaru, a ako ti se ne ceka rado cu ti objasniti kako da instaliras betu :)

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Jedno pitanjce,moze li se ekran izlizat od trenja prstiju? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
DuMe kaže...

Jedno pitanjce,moze li se ekran izlizat od trenja prstiju? 

 da, nemoj ga dirati uopce. samo ga gledaj.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Ma neda mi se time zezat iskreno,pricekat cemo
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Timo kaže...
DuMe kaže...

Jedno pitanjce,moze li se ekran izlizat od trenja prstiju? 

 da, nemoj ga dirati uopce. samo ga gledaj.

 Ozbiljno pitam

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
DuMe kaže...
Timo kaže...
DuMe kaže...

Jedno pitanjce,moze li se ekran izlizat od trenja prstiju? 

 da, nemoj ga dirati uopce. samo ga gledaj.

 Ozbiljno pitam

 Potraži na internetu "oleophobic coating wearing" pojam. Vjerojatno si mislio na tako nešto... Prvi Note8 koji sam imao je imao izražen taj problem jer sam išao u zamjenu polovnog i tko zna kako je bio tretiran prije. Ovaj koji sad imam nema problema. To se najbolje primjeti kad se na staklu zaslona počnu pojavljivati tragovi otisaka u većoj mjeri. Hard test - dok jedeš ćevape koristi mobitel. ;)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
To sam htio napisat ali nisam htio ispast smjesan ...imo sam mobitel bez stakla gpre i intenzivno igrao jednu igricu di imas virtualni joystick i nakon nekog vremena mi se bas u tom krugu skupljala masnoca..znaci ostatak ekrana cist a dolje ljevo krug masan..eto
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Robi1992 kaže...
To sam htio napisat ali nisam htio ispast smjesan ...imo sam mobitel bez stakla gpre i intenzivno igrao jednu igricu di imas virtualni joystick i nakon nekog vremena mi se bas u tom krugu skupljala masnoca..znaci ostatak ekrana cist a dolje ljevo krug masan..eto

 Upravo to se meni dogodilo upravo zbog tog virtualno joysticka,to sam jedva danas primjetio jer mi ekran bio dosta masan,ali stvarno se jako jedva primjeti.Uglavnom se to svima pojavi nakon 3,4 mjeseca,ali meni je jako mala povrsina pa se jedva jedva primjeti

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice