Samsung Galaxy S III - Rasprava

poruka: 12.184
|
čitano: 3.592.694
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
jura kaže...
paradoxxxx kaže...

to je zato jer ti je istek zaslona postavljen na 30 sec (mislim da je default tako)

promijeni u postavkama na 1, 5 ili 10 min :)

 

 to je istina kaj veliš,ali pa ako gledaš film ili nekaj takvog ne bi ti se trebal ugasiti ekran.kod mene isto se gasi ekran nakon 1 minute neaktivnosti,jer sam si tak naštimal,ali isto problem kad gledam video on se ugasi,a to mi se prije nije događalo. 

 

imaš pravo što se toga tiče, ali ja sam sada pokušao reproducirati film i ekran se ne gasi 

možda je do programa (MX Player), ne bih znao

 

 

EDIT

postavio sam istek zaslona na 15 sekundi i gledam video na youtubeu već 4-5 min i ekran je još uvijek upaljen tako da kod mene sve funkcionira kako treba

 

 

A person who never made a mistake never tried anything new. - Albert Einstein
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.2.2014 20:02 (paradoxxxx).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
evil zlayo kaže...
mersimh kaže...

ima li kakvo rijesenje za ovaj moj lock screen

znaci pritisnem dugme i cekam 2 sekunde dok se upali screen,ko neka kanta od telefona

jos imam S3 LTE koji ima 2GB rama

iskljucio S voice shortcut(onaj double tap home) jer sam citao da to moze bit razlog al nije pomoglo

telefon nije rootan na stock 4.3 je.

inace telefon leti u svenu ostalom.

meni je uklanjanje widgeta sa lock screena riješilo taj problem. imam 4.3 stock rom, onu patchanu, noviju verziju, i solidno radi mobitel. prva verzija 4.3 je bila debakl.

hvala brate ziv bio,pomoglo fakat,nako se sporije otkljicavao od curinog huawei shiita sa 512 rama hah

14 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

jeste culi za SideSync

genijalna stvar, koja navodno nemoze radit na obicnom PC-u..samo na samsungovom PC-u..pa eto, ako je neko vise upoznat s time, neka malo objasni

tu je link da shvatite o cemu je rijec..radi i na S3! :)) 

TiONiO
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.2.2014 21:20 (Tionio).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

jedno pitanje možda neko zna kako rješit tu mebulozu  od 2013g imam galaxi III i svaka nadogradnja softvera je protekla uredu bez iti jednog problema se do sredine  prvog mjeseca 2014g kada je došla nova inaćica  također normalni upload insal reset sve uredu nešto noviteta u softveru ali uglavnom sve je to tu nešto meeđutim mobitel je od tada nestabilan nesluša tać ko prije zna blokirat veb pretraživač  također sam pokuša deistalirat tu nadogradnju ali bez uspjeha  dodatni programi za ćiščenje i održavanje za bolji  i optimalniji rad nisu dali rezultata pa ako neko zna

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Baterija Saletov NeatRom 6.5 i stock repacked kernel XXUGNA7.

 Preporuka svima koji traže stabilnost, brzinu, i izdržljivost baterije. {#}

De gustibus non est disputandum.
 
4 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Dotore kaže...

jedno pitanje možda neko zna kako rješit tu mebulozu  od 2013g imam galaxi III i svaka nadogradnja softvera je protekla uredu bez iti jednog problema se do sredine  prvog mjeseca 2014g kada je došla nova inaćica  također normalni upload insal reset sve uredu nešto noviteta u softveru ali uglavnom sve je to tu nešto meeđutim mobitel je od tada nestabilan nesluša tać ko prije zna blokirat veb pretraživač  također sam pokuša deistalirat tu nadogradnju ali bez uspjeha  dodatni programi za ćiščenje i održavanje za bolji  i optimalniji rad nisu dali rezultata pa ako neko zna

morat ces cekat kitkat nadogradnju ili ga rootat i stavit custom rom i custom kernel.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

ali nebi želija napravit restart  ili kakvu glupost što čemi poremetit  mob jer ga triban ima na njemo nadzornr kamere alarmi od bodova i sličnih bitnih stvari a koče to sve nanovo stavit  jasno da ga dam u servis  da stvu kopletno novi program to bi rješilo moj problem ali stvari  koje imam unutra  to je broblem neke nemogu dobit dok se vlasnici brodova ne vrate malo je umene to složeno

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Dotore kaže...

ali nebi želija napravit restart  ili kakvu glupost što čemi poremetit  mob jer ga triban ima na njemo nadzornr kamere alarmi od bodova i sličnih bitnih stvari a koče to sve nanovo stavit  jasno da ga dam u servis  da stvu kopletno novi program to bi rješilo moj problem ali stvari  koje imam unutra  to je broblem neke nemogu dobit dok se vlasnici brodova ne vrate malo je umene to složeno

 

Preko ota nadogradnje ti se ne brise nista al to ces cekat. Tek je izaslo za note 3 i s4 :)

15 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Super je taj Samsung. Još nema KitKata za S3...

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Moj PC  
1 8 hvala 0
11 godina
online
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Moze preporuka za original bateruju i link gdje se moze naruciti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava
http://isvijet.com.hr
 
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
brkan83 kaže...

Moze preporuka za original bateruju i link gdje se moze naruciti?

 

imaš na mobilefun, ja sam jednom kupovao bateriju tamo

cijene nisu baš lijepe, još stave i kao 20% neki porez pa 5€ poštarina, ali opet je ispalo jeftinije nego originalna baterija kod nas

ima već godina dana kako sam naručivao bateriju od njih, možda je sada jeftinije / skuplje :)

 

na ebay-u ima "original samsungovih baterija" po jako niskim cijenama tako da ne vjerujem baš u njihovu originalnost

ne čine mi se baš ok baterije za 5-7$...ne znam, imam neki strah od takvih baterija :D

 

A person who never made a mistake never tried anything new. - Albert Einstein
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.2.2014 12:55 (paradoxxxx).
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Danas mi je mobitel pao s bicikla točno na ekran. Mobitel normalno radi samo je staklo sa strane napuknuto i fali pola maskice sa strane. Znam sve o staklu, da se ne može zamijeniti samo tak, da treba odlijepljivati od displaya, digitizer... Znam da je cijena mijenjanja komplet displaya, digitizera i stakla od 1000 kn pa na dalje. Našao sam ovaj oglas na Njuškalu. Frajer kaže da je to staklo koje on mijenja neka visokokvalitetna kopija i da se uopće ne primjeti razlika. Sad mene zanima vaše mišljenje o tome. {#}

PSN - Axtross
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Miro kaže...
forzzuk kaže...

Kupio si preko Njuške jučer S Line maskicu za mob.

Istu ovakvu sam koristio na SE Arc S i prezadovoljan sam.


Cut-outovi su taman, grip je savršen, napokon mobitel ne klizi.

Ne dodaje mu nikakav pretjeran bulk i stvarno elegantno izgleda.

 

Gledao sam po netu i vidio da ima mnogo perverznije ljepših i boljih maski za S3 no ova mi je po

omjeru uloženog-dobivenog savršena.

a koliko si ih platio?

Kriminalno puno, previše. Njuškalo, 50HRK (+ 2 screen protectora uključena, ne znam jesam li spomenuo).

Nije mi se dalo zezati s E-Bay jer mi je na ovaj način sigla jedan dan nakon uplate.

 

Something witty.
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Sad gledam recenziju Galaxy Note III, te je tip naveo da se na androidu 4.3 mogu postavljati widgeti na loock screen, pa me zanima dal to mi možemo na SGS III ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
4L4N kaže...

postoji multi window za aosp? Sale se moze sta uradit po tom pitanju? Rom je odlican btw! sve pohvale!

ja mislim za omni romove da postoji u beta fazi. negde sam video i njihov source pa mogu pogledati ovih dana

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
paradoxxxx kaže...
jura kaže...
paradoxxxx kaže...

to je zato jer ti je istek zaslona postavljen na 30 sec (mislim da je default tako)

promijeni u postavkama na 1, 5 ili 10 min :)

 

 to je istina kaj veliš,ali pa ako gledaš film ili nekaj takvog ne bi ti se trebal ugasiti ekran.kod mene isto se gasi ekran nakon 1 minute neaktivnosti,jer sam si tak naštimal,ali isto problem kad gledam video on se ugasi,a to mi se prije nije događalo. 

 

imaš pravo što se toga tiče, ali ja sam sada pokušao reproducirati film i ekran se ne gasi 

možda je do programa (MX Player), ne bih znao

 

 

EDIT

postavio sam istek zaslona na 15 sekundi i gledam video na youtubeu već 4-5 min i ekran je još uvijek upaljen tako da kod mene sve funkcionira kako treba

 

 

+1

14 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

mi moze netko dati link za download stock 4.1.2 FW-a za S3 koji je kupljen u slobodnoj prodaji u TELE2 :)

TiONiO
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Dobar dan svima. Imam Samsung Galaxy S III. Jutros sam instalirala whatsapp. Nakon toga se mob sam od sebe pali i gasi svaku minutu (ne znači da to ima veze s tom instalacijom). Ima li tko savjet što učiniti? Unaprijed hvala.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Tionio kaže...

mi moze netko dati link za download stock 4.1.2 FW-a za S3 koji je kupljen u slobodnoj prodaji u TELE2 :)

 

Izvoli, mislim da je to ovo

TWO - XXEMG4

 

brzina skidanja za free usere je užasna tako da ćeš skidati nekih 5h :)

ako pak želiš možeš koristiti i neki premium link generator, ovaj na primjer i skinuti za 15-ak minuta

A person who never made a mistake never tried anything new. - Albert Einstein
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Pozz, javlja mi se mali problem ima koji dan znaci nedolaze mi nikakvi znakovi ni notifikacije da mi je dosla poruka sve dok ne uden u poruke pa onda vidim da mi je stigla....malo cudno al dosad nikad nisan ima takvi situaciju

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Smretko kaže...

Pozz, javlja mi se mali problem ima koji dan znaci nedolaze mi nikakvi znakovi ni notifikacije da mi je dosla poruka sve dok ne uden u poruke pa onda vidim da mi je stigla....malo cudno al dosad nikad nisan ima takvi situaciju

pokušaj, vratiti uređaj na tvorničke postavke

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Smretko kaže...

Pozz, javlja mi se mali problem ima koji dan znaci nedolaze mi nikakvi znakovi ni notifikacije da mi je dosla poruka sve dok ne uden u poruke pa onda vidim da mi je stigla....malo cudno al dosad nikad nisan ima takvi situaciju

Probaj prvo obrisati podatke od te aplikacije

Mislim da ide ovako nekako:  postavke -> aplikacije -> sve

zatim pronađeš poruke (messaging) i pritisneš obriši podatke

 

a možda jednostavno samo isključit / uključit mobitel

A person who never made a mistake never tried anything new. - Albert Einstein
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Gale92 kaže...

Sad gledam recenziju Galaxy Note III, te je tip naveo da se na androidu 4.3 mogu postavljati widgeti na loock screen, pa me zanima dal to mi možemo na SGS III ?

Kod mene radi

15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Pukla mi je leća iza na kameri pa bih naručio novi dio putem eBaya.

 

Jel to taj cjeli komplet:
http://www.ebay.com/itm/111114569021?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

?

 

Možda glupo pitanje, ali da li gore navedeni proizvod uz taj okvir sadrži i samu leću? Pitam iz razloga jer u pojedinim proizvodima prodavači su naveli u opisu "frame+glass", a ovdje je samo cover. Ako je sve uključeno, htio bih upravo taj proizvod jer dolazi iz Amerike pa da bi brže stigne iako je skuplje.

 

Hvala.

mag.inf
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.2.2014 21:57 (bugi.kc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ja inace ne volim debele zastitne gumenjake, al ovaj UAG case jako dobro izgleda :)

 


Sto vi mislite? :)

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
PiXeLsss kaže...

Ja inace ne volim debele zastitne gumenjake, al ovaj UAG case jako dobro izgleda :)

 


Sto vi mislite? :)

Fino izgleda ali nevolim kad su tipke sa strane prekrivene sa maskom dakle kad se moraju pritiskati preko ove gume a to zna biti vrlo teško jer guma zna biti dosta tvrda.

http://deridownload.comze.com/
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
PiXeLsss kaže...

Ja inace ne volim debele zastitne gumenjake, al ovaj UAG case jako dobro izgleda :)

 


Sto vi mislite? :)

Ja ga imam, ovaj plavi model i prva liga je, stvarno sa zadovoljan i tipke se bez problema koriste iako su prekrivene gumom. Maska toliko dobro prianja uz mobitel da je problem izvaditi ga iz nje jednom kad ga staviš. Uglavnom moja preporuka.

Necu zvaku ocu kusur
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Bellatrix kaže...

Fino izgleda ali nevolim kad su tipke sa strane prekrivene sa maskom dakle kad se moraju pritiskati preko ove gume a to zna biti vrlo teško jer guma zna biti dosta tvrda.

To ti je problem loših jeftinih caseova, ovakav case nema tih problema. Ja sam imao jednu kvalitetniju masku sa prekrivenim tipkama i osjećaj na tipkama je bio još bolji nego normalno. 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

koji browser koristite,default ili imate nekakvu preporuku.prije sam isprobaval(mislim da čak prije ICS-a na galaxy I) svakakve browsere i uvijek sam se vračal na onaj koji je default jer mi je taj nekak najbolje odgovaral.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.2.2014 17:36 (jura).
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice