Samsung Galaxy S III - Rasprava

poruka: 12.184
|
čitano: 3.595.637
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
bender_007 kaže...

:) na njegov text star godinu i pol dana dok jos nije imao oneX u rukama ? :)

Hah, čekaj da skupim love pa da pređem na S4 - dogodine :-)

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Zasad ovaj vipov 4.3 je odličan. Shvatio sam da mi ne treba ništa više ni root, a kamoli custom rom jer i ovak je dosta brz. A što se tiče playera nakon 100 godina usudio sam se kupit Poweramp, najbolji player, pogotovo zbog bassa. Ne treba mi niš više, samo taj player i org 4.3 i bok. :D

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Zna netko kak da unlockam s3 stavio sam xxemg4 efsv2. Mob radi na tcomu, a meni treba sad da radi na sve mreže. Prethodni backup efsa nisam radio el nije bilo potrebe. Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Mobitel mi se stalno restarta tj. dode do samsung loga i restarta se  i tako dok god ima baterije. Mob je rootan i cm11 je na njemu pa me zanima da li ce mi prihvatit garanciju, imam onu seriju sa insane chipom. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Bok ja sam stavio novi jally bean 4.3 i sad ne mogu unroot mobitela. Treba mi radi titaniuma . Pročitao sam puno postova unatrag ali riješenja nisam našao. Molio bi pomoč.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ti znas da je to nightly rom, te kao takav nije bug free. Ajde lijepo stavi stock pa vidi da li je na stvari hardverski bug (nekako imam osjecaj da je sve u redu s tvojim mobom).

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
rhojski kaže...

Bok ja sam stavio novi jally bean 4.3 i sad ne mogu unroot mobitela. Treba mi radi titaniuma . Pročitao sam puno postova unatrag ali riješenja nisam našao. Molio bi pomoč.

stavi ponovo 4.3 i maknut ce se root

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Kako da stavim kad ne mogu dalje od samsung loga,a ako udem u download mod nakon par sec se restarta. 

 

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

stavio sam ponovo 4.3 ali još nije unroot

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
rhojski kaže...

Bok ja sam stavio novi jally bean 4.3 i sad ne mogu unroot mobitela. Treba mi radi titaniuma . Pročitao sam puno postova unatrag ali riješenja nisam našao. Molio bi pomoč.

Ovdje ti je postupak {#}

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

tako sam rotao 4.1 a sad 4.3 ima problem sa su binary

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

u cem je problem? kad upalis mob jel imas cwm i super su aplikacije?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

sve to imam ali kad pokrenem titanium piše da nije root

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
rhojski kaže...

sve to imam ali kad pokrenem titanium piše da nije root

instaliraj busybox + update.

 

Ako ti to ne upali - najbolje ti je krenuti od NULE - instaliraj CWM+root, izbriši CACHE, USER DATA i DALVIK CACHE (pod advanced) pa mu stavi stock 4.3 (imaš Vipov trenutno, koji će raditi i na drugima, ako ti je otključan). I ne idi više na te CM, s njima se još nitko nije usrećio a ni dobici nisu bogznakakvi. 

 

Moj savjet: drži se službenog roma i provjerenog, stabilnog kernela. Sve ostalo možeš sam mijenjati.

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.12.2013 11:15 (Danyel).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
rhojski kaže...

sve to imam ali kad pokrenem titanium piše da nije root

 

rješenje tvog problema spomenuto je već puno puta na zadnjih nekoliko stranica, samo treba malo pročitati

da dobiješ root moraš flashati UPDATE-SuperSU-v1.86.zip iz recovery-a i onda ćeš opet imati root

 

 

 

http://www.speedtest.net/result/1226138341.png
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Jumperrr kaže...

Zna netko kak da unlockam s3 stavio sam xxemg4 efsv2. Mob radi na tcomu, a meni treba sad da radi na sve mreže. Prethodni backup efsa nisam radio el nije bilo potrebe. Hvala

  Besplatno nikako. Ako ti netko savjetuje vracanje na 4.1.1 kako bi mogao unlockati slobodno ga posalji u rodni kraj :)

 

Ako ti je istekla garancija i ugovor onda mozes od providera traziti besplatno.

 

@bobofloki - tebi se dok je u downlaod mode restarta ?..hm..to je lose, ako pocnes nesto "downloadati" i prekine usred procesa.

Jel mozes snimiti taj proces, tj sta se desava..ako je hardverski kvar a oni mogu uci u download mode i vidjeti da counter nije na 0 a i nije official a isto takodjer ti udju u custom recovery onda jao..

ja
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.12.2013 11:19 (bender_007).
11 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

@bender trenutno sam na samsungovom romu BTU... i sa titaniumom sam freezao sve sto sam trebao... znaci radi glatko super... sad si skidam neat rom 6.1... ppa me zanima kad ga flasham jel moram praviti full wipe ili nemoram, isti je rom ali pitam iskusnijeg...

 i dali ima razlike izmedu official i neat roma... mislim dali se isplati prec ili necu dobiti nista brzi mob, tj fluidniji, bolju bateriju, osim sto ce mi pisati neat rom... treba mi tude misljenje.. hvala

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.12.2013 11:33 (SIII Deny).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Kao sto si vidio na bugovitom mj9 romu stock vs custom(neat) da ima razlike, isto tako i sad ima razlike :)

 

Ti naravno mozes svoj trenutni rom, iako je stock, backupirati :)

 

 

Ja bi na tvom mjestu pravio uvijek, philz recovery, wipe, znaci one 2 opcije za install clean rom, nista brisanje interne.

 

Ostanu korisnicki podaci(tj dokumenti, fotke..), + obrises dalvik. Nije dobro da mijesas stock i custom. Custom je najcesce deodexed.

 

Kernel bi ostavio stock repacked koji je i default ili ako vec imas volje

 

yank    <- potrebna registracija

 

 

ja
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.12.2013 11:46 (bender_007).
 
1 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
bender_007 kaže...

Kao sto si vidio na bugovitom mj9 romu stock vs custom(neat) da ima razlike, isto tako i sad ima razlike :)

 

Ti naravno mozes svoj trenutni rom, iako je stock, backupirati :)

 

 

Ja bi na tvom mjestu pravio uvijek, philz recovery, wipe, znaci one 2 opcije za install clean rom, nista brisanje interne.

 

Ostanu korisnicki podaci(tj dokumenti, fotke..), + obrises dalvik. Nije dobro da mijesas stock i custom. Custom je najcesce deodexed.

 

Kernel bi ostavio stock repacked koji je i default ili ako vec imas volje

 

yank   <- potrebna registracija

 

 

ok hvala sto si izbacio moje pretpostavke, sad sam pametniji za zrno :P znam za yank vidio sam da je izasao novi jel sam regan na njegovu stranicu, ali ostavit cu default kernel, zadovoljan sam s njim... onda idemo na neat kad se skine... 

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

unrooot na 4.3 ja jednostavno ne mogu napraviti, tako da zahvaljujem na pomoči ali to mi neide

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

daj molim te samo reci što ti podrazumijevaš pod pojmom unroot

na početku kažeš da ti mob nije unrootan, onda kažeš da ti unroot treba za titanium backup

 

pojasni malo, jer pojam unroot znači da hoćeš maknuti root sa mobitela

a kako mi se čini ti trebaš root pristup da bi mogao koristiti aplikacije kojima je root potreban, a ne unroot

http://www.speedtest.net/result/1226138341.png
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

treba mi root pristup da mogu pokrenuti titanium backup

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Netko ti je objasnio proceduru.

 

Prevedeno: kad rootas s onime cf auto rootom.

 

Skines onaj supersu 1.xx, staivis na mob, karticu stogod.

 

Ugasis mob, drzis tipku za pojacavanje, home i power dok ne udje u recovery.

 

Iz recoverya flashas taj supersu i to je to.

ja
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

ovo skidanje neat roma traje cjelu vjecnost {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

tko ti kriv što skidaš s terafile-a :D

ispod imaš mirror link by Quuki

 

{#}

 

http://www.speedtest.net/result/1226138341.png
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.12.2013 13:47 (paradoxxxx).
 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

hvala ovo mirror nisam ni vidio da je ponudeno, ubi me ono cekanje

 

 

edit: imam pitanje, flashao sam neat rom, i tamo u neat update aplikaciji ima modovi za bateriju i plocu obavjesti od kit kat, e sad mene zanima ja sam to skinio ali kad instaliram instalira se neki mobonesta i nigde nema promjenite baterije niti ista... u cem je stvar onda.... uspjeo sam ipak :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.12.2013 14:55 (SIII Deny).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Mobo what ?:)

ja
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
SIII Deny kaže...

hvala ovo mirror nisam ni vidio da je ponudeno, ubi me ono cekanje

 

 

edit: imam pitanje, flashao sam neat rom, i tamo u neat update aplikaciji ima modovi za bateriju i plocu obavjesti od kit kat, e sad mene zanima ja sam to skinio ali kad instaliram instalira se neki mobonesta i nigde nema promjenite baterije niti ista... u cem je stvar onda.... uspjeo sam ipak :)

 

Ja sam napravio promjenu tih ikona u bijelo i dao Saletu da složi MOD. Editirao sam postojeće ikone iz 4.3 roma tako da ne znam jeli KitKat baš ista skroz ali je bijela.

Što se tiče svih modova treba ih flashat naravno, nije dovoljno samo skinut :).

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
bender_007 kaže...

Mobo what ?:)

mobogenie 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
SIII Deny kaže...
bender_007 kaže...

Mobo what ?:)

mobogenie 

ma to je neko sra,nje koje se uvek skine sa dev-hosta, jedino da bas budes precizan kad kliknes na "download" ili da prebacis browser na "desktop"

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice