Sony Ericsson Xperia X8

poruka: 3.109
|
čitano: 1.112.479
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Ericsson Xperia X8".
13 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Tomislav95 kaže...
KKristijan kaže...
Tomislav95 kaže...
KKristijan kaže...

zasto meni kad hocu mountat sd u root exploreru dolazi message : "RESTART APP - Root Explorer has not yet managed to obtain root acess....." Restartam par puta, ali u vijek isto {#}

Jel rootano?

da

 

EDIT: da li bi meni u superuseru trebali biti neki appovi,jer meni nema niti jednog..

 

Kod mene je isto prazan

Probaj u Superuseru stavit Automatic response na Prompt ili Allow.

gdje je to 

(noobara sam u ovome )

LoL NordicEU : Heineken01
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
U super useru stisneš onu fizičku tipku za opcije(onu lijevu) i odabereš preferences
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
13 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

problem solved :D

 

2. pitanje : kako se pokreće CWM recovery?

LoL NordicEU : Heineken01
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Tipka Back kod paljenja poslje prvog loga.

Don Believe The Type
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Stavio sam nAa10 kernel i MiniCM 2.1.8, ali mob malo šteka kretanja u izbornicima. Kod Gingerdxa i Alfs kernela je sve išlo glatko.

Jel se to meni čini ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Da,mobitel radi samo da Tele2..Bez kartice.Ostalo neznam :)

 

jur@
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Ovak,ja skidam s Marketa aplikacije..i od kad ih skidam cini mi se da je mobitel malo sporiji i nekad steka..dali moze biti da je to od skidanja aplikacija?

 

jur@
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
oddball kaže...

Stavio sam nAa10 kernel i MiniCM 2.1.8, ali mob malo šteka kretanja u izbornicima. Kod Gingerdxa i Alfs kernela je sve išlo glatko.

Jel se to meni čini ili?

 

to je nemoguće,taj kernel ima najnovije Qualcomm drivere za naš GPU ,meni mob leti sa tom kombinacijom ;) možda nisi napravio wipe data/full wipe??

 

Market je "minor" bug u svim romovima osim sad MiniCM7 2.1.8,tamo je ispravljeno to i sve je super ;)

XPERIA X8 White * 2.3.7 MiniCM 2.1.8 by nobodyAtall * nAa-10 Kernel *
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Jos jedno pitanje..kako se rade mape za slike? -Da mi sve nebude u jedom albumu

jur@
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

nisam siguran ali mislim da na stock 2.1 to nemožeš napraviti (neka me neko ispravi ako griješim) inače ja sam na 2.3.7 Androidu i meni je sve raspoređeno po mapama kako mi i odgovara ;)

XPERIA X8 White * 2.3.7 MiniCM 2.1.8 by nobodyAtall * nAa-10 Kernel *
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Emcho kaže...
oddball kaže...

Stavio sam nAa10 kernel i MiniCM 2.1.8, ali mob malo šteka kretanja u izbornicima. Kod Gingerdxa i Alfs kernela je sve išlo glatko.

Jel se to meni čini ili?

 

to je nemoguće,taj kernel ima najnovije Qualcomm drivere za naš GPU ,meni mob leti sa tom kombinacijom ;) možda nisi napravio wipe data/full wipe??

 

Market je "minor" bug u svim romovima osim sad MiniCM7 2.1.8,tamo je ispravljeno to i sve je super ;)

Sve sam napravio po uputama.

Je li velika razlika između nAa10 i novog Alfs 07 kernela, gingerdx mi se nekak više dopada od CM7?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

pa i ja sam oduvijek više volio GingerDX,ima više opcija i to.. ;) al mogu ti reći da mi je sad MiniCM7 puno bolji i brži,preformanse i to ;))(baš zbog ksgl drivera za GPU)  al mislim sad da i Alfs 07 to ima pa nebi trebalo biti razlike..al neznam kažem ,ja se neću micat sa ovog MiniCm-a

XPERIA X8 White * 2.3.7 MiniCM 2.1.8 by nobodyAtall * nAa-10 Kernel *
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8
dal mi moze netko pomoc u otkljucavanju bootloadera preko team viewera?
<a href="http://www.ADmimsy.com?R=Vespreian" target="_blank">ADmimsy - Get Paid to View Ads</a>
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

CM7.2 V5/Alfs v7 punooooo bolja komba od MiniCM/nAa v10

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.2.2012 19:12 (DM87).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
DM87 kaže...

CM7.2 V5/Alfs v7 punooooo bolja komba od MiniCM/nAa v10

 Ja isto to koristim od toliko ROM-ova nezz vise koji ROM+Kernel da stavim ... i dosta kratko mi traje baterija ne bilo kojem ROM-u ili Kernel-u

Don Believe The Type
14 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Stavim MiniCm7.2 i nAa10kernel, mob šteka.

Stavim novi gingerdx v022 s kgsl driverima od MiniCm7.2 i alfs 07 ICS, šteka.

Vratim normalne drivere i stavim obični alfs 07, opet šteka.

I onda stavim alfs 06 i sve radi normalno.

Pa kaj je to?! {#}

 

EDIT: Riješeno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2012 23:14 (oddball).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Pozdrav svima, Ja trenutno imam "Android 2.3 GingerBread" (GingerDX), pa imam dva pitanja. 

1. Ako mi se mobitel pokvari i nemogu ga upaliti kako da vratim stari "2.1" pa da mi vrijedi garancija ponovo?

 

Sada puno vaznije pitanje :)

2. Zasto mi se nece spojiti na niti jedan wifi( u skoli, kaficu...) A neke su cak mreze otkljucane a za druge znam sifru. Za sve pise da pribavlja IP adresu pa neuspjesno (Pristup racunalima nemam,  ali sifru imam i veza je veoma dobra. Drugi se uredno spajaju, nece ni kad nitko drugi nije spojen.)

 

Spajanje na Wi-Fi je razlog zasto sam kupio mobitel {#}

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Et_Tu_Brute? kaže...

Pozdrav svima, Ja trenutno imam "Android 2.3 GingerBread" (GingerDX), pa imam dva pitanja. 

1. Ako mi se mobitel pokvari i nemogu ga upaliti kako da vratim stari "2.1" pa da mi vrijedi garancija ponovo?

 

Skineš Sony Ericsson Update Service i pomoču njega vratiš na 2.1.

 

Za WiFi neznam.

Only the brave
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2012 15:35 (RePlaY).
12 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Kako bi ga pomocu toga vratio? Mislim ako se mobitel skroz pokvari da se nemoze uopce upaliti, bili onda bilo moguce npr. preko PC-a vratiti sa time?

15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Da možeš, mobitel ti je ionako ugašen kad vraćaš na 2.1. Kako se radi sve objasni sam program.

Only the brave
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Jel se isplati uzet ovaj mob?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

jel VIP podrzava 0.facebook?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
vOLT kaže...

Jel se isplati uzet ovaj mob?

Da

tonix8 kaže...

jel VIP podrzava 0.facebook?

Da

Only the brave
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
@volt, isplati se. Staviš si custom rom i nema poteškoća.
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8
evo dvoumim se između x8 i xperie mini pro 2 na tarifi mi je x8 9kn a mini pro 800 kn jese isplati dat tih 800kn za mini pro ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

ja upisem http://0.facebook.com i pise mi: žao nam je, 0.facebook.com je podržana samo od odabranih davatelja mobilnih usluga. pa sam mislio da ne podrzavaa Vip,,al sad nezz u cem je problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

alo ekipa. ispao sam bedak i nisam nasao rjesenje.  rai se o jednom finom klincu koji mi je jucer prezentirao problem.

radio je youtube app preko wifi bezprijekorno.  mali nista nije natrpao na mob i novi je.

sad kad kliknes yt, ima poruka tipa "problemi sa networkom"... tu pocnem trazit problem,kad yt aplikacije uopce nema u pokrenutim niti instaliranim servisima.

zamolim ga da odemo na market i pod njegovim accom vidimo aplikacije,kad nema yt.   potrazim aplikaciju na marketu,kad ono pise...nemoze se instalirat jer vas mobitel ne podrzava aplikaciju.  vip mreza.

 

na kraju od mene velikog "geeka"...veliko nista.   koji je to vrag? zna netko?

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
vOLT kaže...
evo dvoumim se između x8 i xperie mini pro 2 na tarifi mi je x8 9kn a mini pro 800 kn jese isplati dat tih 800kn za mini pro ?

po meni ne...

 

mini pro je dosta bolji, ali za tolike pare nije.....Kad bi imao ekran tipa 3.5" onda bi se isplatilo

LoL NordicEU : Heineken01
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Et_Tu_Brute? kaže...

Pozdrav svima, Ja trenutno imam "Android 2.3 GingerBread" (GingerDX), pa imam dva pitanja. 

1. Ako mi se mobitel pokvari i nemogu ga upaliti kako da vratim stari "2.1" pa da mi vrijedi garancija ponovo?

 

Sada puno vaznije pitanje :)

2. Zasto mi se nece spojiti na niti jedan wifi( u skoli, kaficu...) A neke su cak mreze otkljucane a za druge znam sifru. Za sve pise da pribavlja IP adresu pa neuspjesno (Pristup racunalima nemam,  ali sifru imam i veza je veoma dobra. Drugi se uredno spajaju, nece ni kad nitko drugi nije spojen.)

 

Spajanje na Wi-Fi je razlog zasto sam kupio mobitel {#}

 

ako koristiš ginger onda i treba baseband verzija15, ti sigurno imaš staru baseband verziju, nadogradi baseband na verziju 15 i napravi full wipe i trebalo bi radit

dancy_94@hotmail.com
14 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Kalibrira tko bateriju poslije flashanja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice