Korisničke skripte za Bug Online Forum izdvojena tema

poruka: 358
|
čitano: 140.894
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BOL Forum dodatak - Sidebar Reborn
15 godina
neaktivan
offline
Korisničke skripte za BOL Forum

 

Skripte by drnde

 

BOL Sidebar v3 - download (3.0.0) - update 9.2.2019

BOL Sidebar v2 Blackout - userscripts.org

Pruža uvijek aktualan pregled korisnikovih tema

u kojima ima novih poruka.

 

BOL CodeFormatter - download (2.0.0) - update 9.2.2019

Syntax highlighter za kod stil.

 

BOL Return of the old smileysdownload (1.0.0) - update 9.2.2019

Vraća sve stare emojie 

Return+of+the+old+smileys Return+of+the+old+smileys
 

 

 

Skripte by OriginalEXE

 

BOL Sidebar Reborntrajni link

 

OriginalEXE izdanje BOL Sidebara

 

BugSlike - trajni link

 

BugTube - trajni link

 

Bug Siguran Klik - trajni link

 

 

 

 

 

 

-------------------------------------------

BOL Sidebar v3 - download (3.0.0) - update 9.2.2019

-------------------------------------------

 

Što radi BOLSidebar skripta?

 

Jednu jedinu stvar, oslobađa vas od mukotrpnog klikanja na "teme u kojima sudjelujem" i "teme koje pratim"!

- pruža pregled aktivnih tema u kojima ima novih poruka bez potrebe za ponovnim učitavanjem stranice

- mogućnost filtriranja tema, birajte između prikaza "teme koje pratim" ili "teme u kojima sudjelujem" te prikaza svih tema zajedno

- mogućnost trenutnog i stalnog blokiranja prikaza tema koje ne želite da se prikazuju

 

Prikaz+aktivnih+tema Prikaz+aktivnih+tema
Pogled+za+blokiranje+tema Pogled+za+blokiranje+tema

 

 

------------------------------------------

BOL Sidebar v2 - Blackout izdanje

------------------------------------------

 

Za one koje koriste Blackout skin sada postoji i blackout izdanje sidebara na userscripts.org 

 

Pošto ne mogu imati dvije skripte istoga imena na userscripts.org morati će te sami ukloniti običnu verziju sidebara ako je koristite.

 

Sidebar+Blackout+izdanje Sidebar+Blackout+izdanje
 

 

-----------------------------------------------

BOL CodeFormatter - download (2.0.0) - update 9.2.2019

-----------------------------------------------

 

Farba sintaksu izvornog koda koji je oznacen sa "Kôd" stilom u editoru. Podržava C/C++, C#, Java, Python, Bash, SQL, HTML, XML, CSS, Javascript, Makefile, Ruby, PHP, VB, Awk, Perl, Ruby i još mnoge druge jezike. Trebalo bi raditi u svim browserima sa podrškom za user scripte.

 

 

Instalacija:

 

Chrome/ium 

 

Postavljanje skripti u Chrome je jednostavno i ne zahtjeva dodatke.

1. Otvorite chrome://extensions (upisati u adresno polje browsera)

2. Ukljućiti developer mode

3. Drag n' drop skripte iz file managera u extensions tab

 

Opera 


Opera je sada bazirana na Chrome-u tako da mozda radi postopak opisan prije.

Nisam osobno imao priliku probati.

 

Firefox 

Potrebno je instalirati dodatak Greasemonkey.

 

Safari

Trebao bi podržavati skriptu uz instalaciju dodatka kao što je Creammonkey/GreaseKit.

 

Internet Explorer

Postoje pluginovi koji bi trebali omogućiti korištenje korisničkih skripti, međutim ništa ne garantiram.

Ako uspijete javite sto ste koristili pa cu dodati ovdje. 

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2019 9:22 (drnde).
 
58 1 hvala 73
15 godina
offline
BugExtra skripta za greasemonkey

jel moze reupload negdje?

 

edit: evo radi link na mediafire, nego ima li itko ideju kako bih ovo mogao koristiti u Operi? ona isto podrzava javascript

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2010 16:54 (mind_challenge).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: BugExtra skripta za greasemonkey
mind_challenge kaže...

jel moze reupload negdje?

 

edit: evo radi link na mediafire, nego ima li itko ideju kako bih ovo mogao koristiti u Operi? ona isto podrzava javascript

Da je cisti javascript moze bi radilo, nego sam ja koristio jQuery kada ga vec bug stranice loadaju, ali mislim da bi mogao

napraviti tako da dodam cijeli jQuery framework preko skripte, to bi onda trebalo raditi. Budem probao Osmijeh

 

EDIT: Ne ide to bas tako lako, ali ako nista budem portao na cisti JS ili nesto, bez brige. http://www.thescubasite.com

 

 

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.9.2010 15:41 (drnde).
15 godina
offline
BugExtra skripta za greasemonkey

ajde probaj nesto napraviti molim te

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
BugExtra skripta za greasemonkey

Evo mali update, dodana je podrska za teme koje pratim, vrlo korisno ako pratite neke teme ali u njima ne sudjelujete.

Sljedeci korak ce biti prilagodba skripte da radi sa svim browserima, sto cu valjda stici do kraja tjedna.

 

Ima li netko da je isprobao do sada, te da li ima kakvih problema ili komentara na rad ?

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
BugExtra skripta za greasemonkey

Jos jedan update koji donosi potrebne promjenje/optimizacije te rjesava problem titranja kod osvjezavanja,

na nacin da se sada osvjezava samo ono sto je potrebno a ne sve unose od jednom.

Ovo ce biti privremeno zadnji update ove verzije samo za firefox, osim ako se pokaze poterba za ispravak

potencijalnih gresaka/bugova.

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
BugExtra skripta za greasemonkey
Stvar izgleda vrlo zanimljivo, samo sto koristim chrome pa nemogu odmah isprobati, ali ću se strpiti da napravis i za operu/chrome :)
Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
BugExtra skripta za greasemonkey

 

Dosao i taj dan. Nakon poduze indisponiranosti snasao sam vremena da napisem novu skriptu,

ovaj put s podrskom za browsere a to su: Firefox 3.5+ Chrome 4.0+ Opera 10.5+.

 

Skripta je pisana od nule tako da je znatno unaprijeden sustav dohvacanja potrebnih informacija te

tako radi bolje i brze nego prije.

 

Instalacija skripte:

U Chrome-u se svodi na drag 'n drop bug_extra.user.js fajla, nakon cega je u donjem lijevom kutu potrebno odabrati

"continue" nakon cega se otvori prozor za potvrdu instalacije.

 

Za FF je slicna procedura, samo sto treba imati instaliran addon Greasemonkey, skripta se "ubaci" u prozor i potvrdi instalacija.

 

Opera je malo kompliciranija, potrebno je otici na Menu>Settings>Preferences>Advanced>Content>Javascript Options

gdje je potrebno odabrati folder u kojem se nalazi skripta, nakon cega ce se loadati automatski. Nisam siguran da li je potreban

restart browsera, ali mislim da moze samo refresh stranice.

 

Nove sposobnosti:

Osim sto znatno brze radi nema previse velikih novosti, tu su mogucnosti minimiziranja (klik na bijeli cetverokut) koja je zgodna ako

postoji mnogo unosa, isto tako umjesto da se ceka automatski refresh koji se moze odrediti unutar skripte (default je 10s) osvjeziti

se moze i manualno klikom na naslov "Nove poruke".

 

Za kraj: Molio bi vas da mi javite greske/bugove/probleme koji se mogu javiti (ovo mozete smatrati nekim beta release-om).

 

 

Download: Verzija 0.3.0 - 22.08.10

Instalacija Chrome - nakon ubacivanja skripte u browser dobije se najprije ovo Instalacija Chrome - nakon ubacivanja skripte u browser dobije se najprije ovo
sada se potvrdi instalacija sada se potvrdi instalacija
Opera kada dodemo do ovdje potrebno je izabrati javascript options Opera kada dodemo do ovdje potrebno je izabrati javascript options
sada na dnu se odabere folder u kojem se nalazi skripta sada na dnu se odabere folder u kojem se nalazi skripta
prije minimiziranja prije minimiziranja
poslije minimiziranja poslije minimiziranja
All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.8.2010 22:35 (drnde).
 
4 0 hvala 8
15 godina
offline
RE: BugExtra skripta za greasemonkey
drnde kaže...

 

Dosao i taj dan. Nakon poduze indisponiranosti snasao sam vremena da napisem novu skriptu,

ovaj put s podrskom za browsere a to su: Firefox 3.5+ Chrome 4.0+ Opera 10.5+.

 

Skripta je pisana od nule tako da je znatno unaprijeden sustav dohvacanja potrebnih informacija te

tako radi bolje i brze nego prije.

 

Instalacija skripte:

U Chrome-u se svodi na drag 'n drop bug_extra.user.js fajla, nakon cega je u donjem lijevom kutu potrebno odabrati

"continue" nakon cega se otvori prozor za potvrdu instalacije.

 

Za FF je slicna procedura, samo sto treba imati instaliran addon Greasemonkey, skripta se "ubaci" u prozor i potvrdi instalacija.

 

Opera je malo kompliciranija, potrebno je otici na Menu>Settings>Preferences>Advanced>Content>Javascript Options

gdje je potrebno odabrati folder u kojem se nalazi skripta, nakon cega ce se loadati automatski. Nisam siguran da li je potreban

restart browsera, ali mislim da moze samo refresh stranice.

 

Nove sposobnosti:

Osim sto znatno brze radi nema previse novosti, osim mozda mogucnosti minimiziranja (klik na bijeli cetverokut) koja je zgodna ako

postoji mnogo unosa,  isto tako umjesto da se ceka automatski refresh koji se moze odrediti unutar skripte (default je 10s) osvjeziti

se moze i manualno  klikom na naslov "Nove poruke".

 

Za kraj: Molio bi vas da mi javite greske/bugove/probleme koji se mogu javiti (ovo mozete smatrati nekim beta releaseom).

 

 

Download: Verzija 0.3.0 - 22.08.10

evo idem probati na Operi, očekujem update-ove

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
15 godina
neaktivan
offline
RE: BugExtra skripta za greasemonkey
mind_challenge kaže...
drnde kaže...

 

Dosao i taj dan. ...

 

 

Download: Verzija 0.3.0 - 22.08.10

evo idem probati na Operi, očekujem update-ove

 

Ajde svakako javi kako radi, nisam imao previse vremena da testiram skriptu. Sljedeci update stize uskoro

jer ima nekih stvari na kojima vec radim ali nisu esencijalni za rad skripte, isto tako moguce da

nadete neke greske koje onda mogu na brzinu srediti.

 

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.9.2010 18:07 (drnde).
15 godina
protjeran
offline
RE: BugExtra skripta za greasemonkey
drnde kaže...
mind_challenge kaže...
drnde kaže...

 

Dosao i taj dan. ...

 

 

Download: Verzija 0.3.0 - 22.08.10

evo idem probati na Operi, očekujem update-ove

 

Ajde svakako javi kako radi, nisam imao previse vremena da testiram skriptu. Sljedeci update stize uskoro

jer ima nekih stvari na kojima vec radim ali nisu esencijalni za rad skripte, isto tako moguce da

nadete neke greske koje onda mogu na brzinu srediti.

 

Testirano na najnovijem Chrome-u i radi savršeno, najviše mi se sviđa automatski refresh. Bravo, i nastavi sa updateovima, kad mi padne na pamet ideja pa javim :)

http://apazinjan3d.webs.com/index.html
15 godina
offline
RE: BugExtra skripta za greasemonkey
drnde kaže...
mind_challenge kaže...
drnde kaže...

 

Dosao i taj dan. ...

 

 

Download: Verzija 0.3.0 - 22.08.10

evo idem probati na Operi, očekujem update-ove

 

Ajde svakako javi kako radi, nisam imao previse vremena da testiram skriptu. Sljedeci update stize uskoro

jer ima nekih stvari na kojima vec radim ali nisu esencijalni za rad skripte, isto tako moguce da

nadete neke greske koje onda mogu na brzinu srediti.

 

evo radi sve kako treba, bilo bi fora kada bi ubacio još neke mogučnosti, ako naletim na koju grešku, javit ću ti

edit: možda još kad bi probao nešto sa starim smajlijima napraviti, i da se linkovi na one poruke koje sam već pročitao nekako promjene

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.8.2010 22:52 (mind_challenge).
15 godina
neaktivan
offline
RE: BugExtra skripta za greasemonkey
mind_challenge kaže...

evo radi sve kako treba, bilo bi fora kada bi ubacio još neke mogučnosti, ako naletim na koju grešku, javit ću ti

edit: možda još kad bi probao nešto sa starim smajlijima napraviti, i da se linkovi na one poruke koje sam već pročitao nekako promjene

Bili mogao malo objasniti sto mislis s ovim o starim smajlijima? Skripta pokazuje samo teme koje sadrze poruke koje nisi procitao,

cim kliknes na link tema bi trebala nestati sve dok se ne pojavi nova ne procitana poruka u toj temi.

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.12.2010 20:55 (drnde).
14 godina
protjeran
offline
BugExtra skripta za greasemonkey

Zar ne postoji ovo http://www.bug.hr/forum/newposts/?sort=desc

Svaka čast na trudu ;)

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: BugExtra skripta za greasemonkey
drnde kaže...
mind_challenge kaže...

evo radi sve kako treba, bilo bi fora kada bi ubacio još neke mogučnosti, ako naletim na koju grešku, javit ću ti

edit: možda još kad bi probao nešto sa starim smajlijima napraviti, i da se linkovi na one poruke koje sam već pročitao nekako promjene

Bili mogao malo objasniti sto mislis s ovim o starim smajlijima? Skripta pokazuje samo teme koje sadrze poruke koje nisi procitao,

cim kliknes na link tema bi trebala nestati sve dok se ne pojavi nova ne procitana poruka u toj temi.

pa pogledaj recimo u temu nespavalice, tamo se dosta koriste stari smajliji, za firefox je netko napravio addon da se oni mogu drag'n'droppati u temu

vidi stvarno radi kad kliknem, makne se, hvala još jednom za addon

edit: ako bi mogao srediti da se maknu ove najnovije vjesti, imam naviku klikati na aktivne teme , pa sada zabunom klikčem na te aktualne vjesti ili kako se već zovu

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.8.2010 23:13 (mind_challenge).
15 godina
neaktivan
offline
RE: BugExtra skripta za greasemonkey
Daniman123 kaže...

Zar ne postoji ovo http://www.bug.hr/forum/newposts/?sort=desc

Svaka čast na trudu ;)

Meni se jednostavno ne da klikati samo da bi vidio ima li novih poruka Cool

 

mind_challenge kaže...
drnde kaže...
mind_challenge kaže...

evo radi sve kako treba, bilo bi fora kada bi ubacio još neke mogučnosti, ako naletim na koju grešku, javit ću ti

edit: možda još kad bi probao nešto sa starim smajlijima napraviti, i da se linkovi na one poruke koje sam već pročitao nekako promjene

Bili mogao malo objasniti sto mislis s ovim o starim smajlijima? Skripta pokazuje samo teme koje sadrze poruke koje nisi procitao,

cim kliknes na link tema bi trebala nestati sve dok se ne pojavi nova ne procitana poruka u toj temi.

pa pogledaj recimo u temu nespavalice, tamo se dosta koriste stari smajliji, za firefox je netko napravio addon da se oni mogu drag'n'droppati u temu

vidi stvarno radi kad kliknem, makne se, hvala još jednom za addon

Ok, budem vidio kako to izgleda u addon-u, pretpostavljam da se moze napraviti, ako nista mogu mozda i autore pitati za kod, posto je

to pretpostavljam izvedeno javascriptom.

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.8.2010 23:14 (drnde).
15 godina
offline
BugExtra skripta za greasemonkey

probaj maknuti one vjesti, ako se može

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
BugExtra skripta za greasemonkey

E i ako možeš zamijeniti zvjezdice bubamarama plssss

http://apazinjan3d.webs.com/index.html
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: BugExtra skripta za greasemonkey
APazinjan kaže...

E i ako možeš zamijeniti zvjezdice bubamarama plssss

e to bi bilo super, to i smajliji

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
15 godina
neaktivan
offline
RE: BugExtra skripta za greasemonkey
mind_challenge kaže...

probaj maknuti one vjesti, ako se može

To je malo kompliciranije nego nego sto se cini jer se stranica za sada loada prije skripte,

tako da bi tren vijesti bili tu i onda nestali. Ali mozes svakako probati, otvori skriptu (npr. notepadom)

i samo dodaj  liniju:

document.getElementById("ctl00_oRightMenu").children[5].style.display="none";

 

Na primjer nakon linije  var REFRESH_TIME = 10; //vrijeme osvjezavanja u sekundama

Spremi i refreshaj stranicu.

APazinjan kaže...

E i ako možeš zamijeniti zvjezdice bubamarama plssss

Ok, budem vidio kako bi dodao tu opciju i smajlije.

 

EDIT: Ispravak izgleda da je ipak

document.getElementById("ctl00_oRightMenu").children[5].style.display="none";

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.8.2010 23:57 (drnde).
15 godina
protjeran
offline
RE: BugExtra skripta za greasemonkey
drnde kaže...
mind_challenge kaže...

probaj maknuti one vjesti, ako se može

To je malo kompliciranije nego nego sto se cini jer se stranica za sada loada prije skripte,

tako da bi tren vijesti bili tu i onda nestali. Ali mozes svakako probati, otvori skriptu i samo dodaj

liniju:

document.getElementById("ctl00_oRightMenu").children[6].style.display="none";

 

Na primjer nakon linije var REFRESH_TIME = 10; //vrijeme osvjezavanja u sekundama

Spremi i refreshaj stranicu.

APazinjan kaže...

E i ako možeš zamijeniti zvjezdice bubamarama plssss

Ok, budem vidio kako bi dodao tu opciju i smajlije.

E, evo još jedan prijedlog, onaj prozor sa novim porukama u temama koji sudjelujemo, bilo bi dobro kada bi pored svake poruke (to jest teme) postojao mali x s kojim uklonim neku temu s popisa ako ne želim više sudjelovati u njoj ;)

http://apazinjan3d.webs.com/index.html
15 godina
protjeran
offline
BugExtra skripta za greasemonkey

Evo problema, probao sam onaj kod za maknuti vijesti i maklo mi je box sa aktivnim temama. Također je problem što ga je maknulo samo dok sam ulogiran, kad se odlogiram se pojavi...

 

OK, ovako. Onaj kod šta si dao, kada sam odlogiran radi ono čemu je namijenjen, a kada se ulogiram vrati natrag vijesti a makne aktivne teme :P

http://apazinjan3d.webs.com/index.html
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.8.2010 23:39 (APazinjan).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: BugExtra skripta za greasemonkey
APazinjan kaže...

Evo problema, probao sam onaj kod za maknuti vijesti i maklo mi je box sa aktivnim temama. Također je problem što ga je maknulo samo dok sam ulogiran, kad se odlogiram se pojavi...

 

OK, ovako. Onaj kod šta si dao, kada sam odlogiran radi ono čemu je namijenjen, a kada se ulogiram vrati natrag vijesti a makne aktivne teme :P

Skuzio sam, razlicita je kolicina elemenata ovisno o tome da li si logiran ili ne. Uglavnom

evo ti ova quickfix verzija pa vidi kako el ti dobro tako, za sada.

 

P.S. Samo eto problem je taj sto su vijesti vidljive prije sto se uklone sto zna biti iritantno, tako da

ne preporucujem download ove verzije ako vam ne smetaju vijesti. Moram jos pronaci nacin

kako da skirptu loadam prije DOM-a, a da je kompatibilan sa svim browserima, onda cu dodati opciju

za uklanjanje raznih elemenata.

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.9.2010 0:43 (drnde).
15 godina
protjeran
offline
RE: BugExtra skripta za greasemonkey
drnde kaže...
APazinjan kaže...

Evo problema, probao sam onaj kod za maknuti vijesti i maklo mi je box sa aktivnim temama. Također je problem što ga je maknulo samo dok sam ulogiran, kad se odlogiram se pojavi...

 

OK, ovako. Onaj kod šta si dao, kada sam odlogiran radi ono čemu je namijenjen, a kada se ulogiram vrati natrag vijesti a makne aktivne teme :P

Skuzio sam, razlicita je kolicina elemenata ovisno o tome da li si logiran ili ne. Uglavnom

evo ti ova quickfix verzija pa vidi kako el ti dobro tako, za sada.

Radi savršeno, hvala (nestajanje se niti ne primjeti ;)

http://apazinjan3d.webs.com/index.html
14 godina
offline
BugExtra skripta za greasemonkey

pohvale za trud, nego... kad možemo očekivat to za stare smajlije ako je moguče.

Xfire:mirkeckiller///////////COD2 nick:|BuG|Mirkeckiller ///////// Trackmania nations forever login:mirkeckiller
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: BugExtra skripta za greasemonkey
drnde kaže...
APazinjan kaže...

Evo problema, probao sam onaj kod za maknuti vijesti i maklo mi je box sa aktivnim temama. Također je problem što ga je maknulo samo dok sam ulogiran, kad se odlogiram se pojavi...

 

OK, ovako. Onaj kod šta si dao, kada sam odlogiran radi ono čemu je namijenjen, a kada se ulogiram vrati natrag vijesti a makne aktivne teme :P

Skuzio sam, razlicita je kolicina elemenata ovisno o tome da li si logiran ili ne. Uglavnom

evo ti ova  quickfix verzija pa vidi kako el ti dobro tako, za sada.

 

P.S. Samo eto problem je taj sto su vijesti vidljive prije sto se uklone sto zna biti iritantno, tako da

ne preporucujem download ove verzije ako vam ne smetaju vijesti. Moram jos pronaci nacin

kako da skirptu loadam prije DOM-a, a da je kompatibilan sa svim browserima, onda cu dodati opciju

za uklanjanje raznih elemenata.

  neznam zašto, meni to neradi taj quickfix, jednostavno se pojavi aktualno na bol-u, ili čak ostanu vijesti

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.8.2010 0:08 (mind_challenge).
15 godina
protjeran
offline
RE: BugExtra skripta za greasemonkey
Koji browser imas? Probaj sa Chrome-om

http://apazinjan3d.webs.com/index.html
15 godina
offline
RE: BugExtra skripta za greasemonkey
APazinjan kaže...
Koji browser imas? Probaj sa Chrome-om

  koristim Operu, zato mi se i svidio ovaj add-on, al eto, izgleda da na Operi ne radi

edit: evo sada stoje stare poruke, recimo pokazuje mi da u temi Linux P&O ima nova poruka, kliknem ja na link kad ono zadnja poruka u čet 19.8.2010 23:26

 

 

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.8.2010 0:22 (mind_challenge).
15 godina
neaktivan
offline
RE: BugExtra skripta za greasemonkey
Marsel007 kaže...

pohvale za trud, nego... kad možemo očekivat to za stare smajlije ako je moguče.

Ne mogu to veceras reci, ali svakako javim kad malo vise saznam o tome, skinuo sam bug izbornik 1.6, medutim

nikako da nadem te stare smajlije. Tako da cu se cuti se programerima koji rade na izborniku pa javim ovdje.

mind_challenge kaže...
APazinjan kaže...
Koji browser imas? Probaj sa Chrome-om

  koristim Operu, zato mi se i svidio ovaj add-on, al eto, izgleda da na Operi ne radi

edit: evo sada mi je počeo prikazivati stare poruke, recimo pokaže mi da u temi Linux P&O ima nova poruka, kliknem ja na link kad ono zadnja poruka u čet 19.8.2010 23:26

Quickfix radi na FF,Operi i Chrome, provjereno, probaj maknuti ako imas ovu staru skriptu iz foldera pa refreshati stranicu/restartat operu.

 

EDIT:

Sto se poruke tice, ovako; Prikazuju se teme iz "tema u kojima sudjelujem" i "teme koje pratim", mozes primati i samo "teme u kojima sudjelujem"

jednostavnim editiranjem skritpe (vidi prvi post), s time da koristim povratne podatke iz serverseke skripte koju je izradio Domagoj, koja meni se

cini vraca ogranicen broj tema, negdje oko 12. Znaci vrati prvih 12 tema za TUKS i prvih 12 za TKP (ili sveukupno 12, nisam jos siguran) u kojima ima novih poruka.

Sada ako je neka tema iz TKP 13ta na listi, nece je prikazati osim ako otvoris neku od prvih 12 nakon cega ce se prikazati. Uf, sad jos da smislim kako bi ovo objasnio 

da ne zvuci ovako zamrseno, uglavnom nadam se da si skuzio na sto ciljam Osmijeh

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.8.2010 0:43 (drnde).
15 godina
offline
BugExtra skripta za greasemonkey

evo samo quickfix u mapi, stranica ponovno učitana, a ovo sa porukama je izgleda proradilo

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Moj PC  
0 0 hvala 2
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BOL Forum dodatak - Sidebar Reborn
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice