Problem - minimiziranje pokrenutih igara u tray

poruka: 15
|
čitano: 5.300
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Jedan vrlo iritirajući problem
pitanje

Bok.

 

Nisam siguran je li ovo pravo mjesto za ovo pitanje ili ne, ali već sam pomalo očajan :-).  Već neko vrijeme imam jedan problem koji mi se javlja na kompu kad upalim bilo koju igricu. Naime, kad upalim igricu ona mi se odmah minimalizira u tray i više se ne može otvoriti. Task Manager pokazuje da igrica normalno radi i u aplikacijama i i procesima, samo se više ne može otvoriti. Jedino rješenje je ugasiti igricu. Ovo se događa samo sa igricama i ničim drugim, mada sam u zadnje vrijeme primjetio da je došlo do malog usporavanja rada sustava. OP je Vista - 32 bit, grafička je GeForce 8600GTS od 256 mb, proc je Dual Core 3 Ghz.

 

S obzirom da su sve provjere softwarea i hardwarea pokazale da nikakvog problema nema (svi potrebni driveri su najnoviji, sve konekcije su dobre, i sva prašina je pobrisana :-)), i sustav općenito govori da funkcionira besprijekorno, ne znam što mi je raditi, a stvarno mi ga se ne da nositi u servis. Problem se pojavio sam od sebe, a radio sam sve potrebne updateove.

 

Pliz help.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jedan vrlo iritirajući problem

Pozdrav, i ja sam jednom imao takav problem, naime kod mene je problem ležao u programima za virtualne cdromove daemon tools, kada sam maknuo taj program igre su poslije najnormalnije radile, probaj

14 godina
neaktivan
offline
RE: Jedan vrlo iritirajući problem
autorov komentar

Na žalost, trenutno sam na poslu, ali ćim dođem doma probam to.  Hvala.

16 godina
online
Jedan vrlo iritirajući problem
prihvaćeno rješenje

Ako imas Skype 4.0 onda ti je on problem :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Jedan vrlo iritirajući problem
autorov komentar

Zašto bi on trebao biti problem?

16 godina
online
Jedan vrlo iritirajući problem

Zato što se meni tako sistem ponaša.

 

Ako imam Skype 4 upaljen (verzija 3 radi OK) onda se sve igre minimiziraju prilikom pokretanja. Ako ga ugasim, sve radi kako treba.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Jedan vrlo iritirajući problem
autorov komentar

Da, imam Skype 4.0, ali se meni taj problem pojavio prije nego što sam skinuo update za 4.0.

 

Svejedno probam i to. Hvala.

16 godina
neaktivan
offline
Jedan vrlo iritirajući problem

Probaj reinstalirati Win... ako se popravi onda je razlog bio u nečemu što je nekada bilo instalirano.

Nije selektivno, ali je efektivno...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Jedan vrlo iritirajući problem
autorov komentar

Da, razmišljao sam vratiti se na XP (Vista me ionako živcira) i pripremio sam sve za to, ali to je posljednje rješenje.

16 godina
neaktivan
offline
Problem - minimiziranje pokrenutih igara u tray
prihvaćeno rješenje

U pozadini ti radi neki program koji ti provjerava konekciju na net,tj. neki program pokušava napraviti update i zato ti se igre minimiziraju.Imao sam taj problem prije,i samo sam pogledao u Task Manageru koji je to program,isključio ga i poslje je sve normalno radilo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem - minimiziranje pokrenutih igara u tra
autorov komentar

Zanimljiv prijedlog. Budem provjerio.

16 godina
neaktivan
moderator
offline
Problem - minimiziranje pokrenutih igara u tray

Proveri i ovako kao na slici kao privremeno resenje

Bring to front Bring to front
All your carefully picked arguments can easiliy be ignored! There are no real rules about posting. There are no real rules about moderating either - enjoy your ban
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem - minimiziranje pokrenutih igara u tray
autorov komentar

Problem je riješen. Hvala svima na pomoći.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem - minimiziranje pokrenutih igara u tray

dakle kod mene problem je samo kod jedne igrice

neznam koliko ste gledali onu seriju sta god da je "lovci na rakove" ta igrica je izasla negdje 2008 godine e sad skinuo sam igru preko tpb (the pirate bay) instalirao tj extrakto na pocetku je radila normalno i samo sto sam kreno da pojacam gradiku u postavkama igre zablokirala normalno iso ponovo pokrenut igru zatim se zacrni ekran i ostane dole "spustena" nema nikakve sanse podic,jedno 20puta skidao ponovo reinstaliravao i nista nejde mi u glavu a prije cirka 2 mj kupio gamerski pc sa najnovio grafom od 4gb,

mozete me kontaktirati na skype:stipeed ili putem maila: zamah16-do@hotmqil.com

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Problem - minimiziranje pokrenutih igara u tra
stephan kaže...

...e sad skinuo sam igru preko tpb (the pirate bay)...

 Problem je vrlo vjerojatno u boldanom....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice