Problem kod instalacije igara

poruka: 8
|
čitano: 2.468
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Problem kod instalacije igara

Dobar dan. Evo ja sam dobia svoj komp prije 2 tjedna, i sada kada pokusam instalirati neku igru uvijek mi izbaci error koji uglavnom zavrsava: "the medium from which you are running the setup may be corrupted contact your software vendor". Pokrenuo san program AIDA64 Extreme edition i pronaso sam ovo neznan da li je vazno: "Sistemska memorija    [ TRIAL VERSION ]" i "DIMM3: G Skill F3-10600CL9-2GBNT    [ TRIAL VERSION ]". Ja sam nazvao tog covjeka koji mi je radio komp i on je rekao da je sve u redu sa komp-om. Pokuso sam reinstallat Windowse ali ni to mi i to nece instalirat isto mi tako izbaci error.

Molim vas neznam sto cu napraviti

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Problem kod instalacije igara

Pa trial aide uvije pokazuje da je trial i sakriva vaznu informaciju. 

Mada, da je do memorije, dobijao bi one plave ekrane.

 

Mozda je do dvd drajva. 

 

Ja ga nemam nikako, nego koristim virtual clone drive i skidam iso fajlove od igri sa torrenta.

Danas kada postajem pionir ...
14 godina
offline
Re: Problem kod instalacije igara
cubasa kaže...

"the medium from which you are running the setup may be corrupted contact your software vendor". 

 

dvd ti ne valja,ili je izgreban ili si nečto krivo spržio ili netko ti krivo spržio.

BF3 FlamingKing
12 godina
offline
Problem kod instalacije igara

google kaze:

 

1.sere cd sa kojeg instaliras, probaj drugi

2.ako je skinuta igra, redownload

3. memorija je prdnula, probaj sa drugim keksom,..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem kod instalacije igara
Cryogenic kaže...

3. memorija je prdnula, probaj sa drugim keksom,..

Kako mislis?

12 godina
offline
Problem kod instalacije igara

probaj drugu memoriju

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem kod instalacije igara
zeleni kaže...

 

Ja ga nemam nikako, nego koristim virtual clone drive i skidam iso fajlove od igri sa torrenta.

Ja jedino tako mogu instalirati igrice preko iso fajlova, ali kad ih instaliran uvijek mi fajla patch-at npr. LoL, HoN, WoT itd..

A sto se tice pokvarenog cd-ea ili downloda moj brat moze sve lipo instalirati.

11 godina
neaktivan
offline
Problem kod instalacije igara

Imam problem kod instalacije Call of Duty 2  igrao sam ga prije 1 god sve normalno... ali mi je nakomp doslo puno virusa pa sam ga morao ocisti... dok se vratijo sa popravka ja sam htio ponovo instalirat cod 2 al mi stalno dolazi ERROR i nista vise jel ima ko kakov prijedlog st da ucinim ?????
pomocc

Mungos :p
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice