Komprimiranje datoteka

poruka: 6
|
čitano: 4.216
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Komprimiranje datoteka

Zna li netko kako i s kojim programom ( WinRar lol) mogu jako dobro komprimirati dokumente, da kompresija bude barem 50%?

 

Nedavno sam s interneta skinio komprimiranu igru veličine 1.6 GB dok je .rar datoteka bila velika 40 MB!!!!

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Komprimiranje datoteka

Ma si vraga.

Diritor je lipo reka pali smo na dno homo si skupa na BIRO.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Komprimiranje datoteka
crystal6 kaže...

Zna li netko kako i s kojim programom ( WinRar lol) mogu jako dobro komprimirati dokumente, da kompresija bude barem 50%?

 

Nedavno sam s interneta skinio komprimiranu igru veličine 1.6 GB dok je .rar datoteka bila velika 40 MB!!!!

 7-zip. Mislim da čak možeš odabrati kolika želiš da bude kompresija...
I wanna be a mod too...
15 godina
neaktivan
offline
Komprimiranje datoteka

skinuo sam race driver grid 1.7 GB, kad se sve raspakira dobije se 9.6 GB !!!

I ovo nije instalirana igra, samo raspakirano od ovih 1.7 gb. 7-zip je

 

 

slika 1 slika 1
slika 2 slika 2
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.6.2008 16:47 (nadimak888).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Komprimiranje datoteka
Pačo kaže...

Ma si vraga.

 Jesam, jesam. Hoćeš da te uputim do tog torrenta?
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Komprimiranje datoteka

Moguće je, igre građene na souce engineu (Half Life 2, Portal....) mogu se u winraru mogu kopresirat do 20-25% veličine. Moguće je napraviti jaku kompresiju ali opet to ovisi najviše o podacima (tj. o engineu u igrama), a kompresija traje pun k.... , ali to u vrijeme quadova više i nije toliki problemSmijeh

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice