Rušenje kompa

poruka: 8
|
čitano: 1.226
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Rušenje kompa
pitanje

dakle problem je ovakav, PC se jednom prilikom zamrzne, i kod restarta ide sve normalno dok dođe do loading windows screena i onda automatski restart

uzmem HDD van i na svom kompu napravim backup svih važnijih podataka i formatiram particiju s windowsima

vratim HDD u taj drugi komp, i kod paljena samo pišti beeper (2 duga 1 kratki - ne mogu naći što to znaći), i ništa drugo se ne događa

otvaram kučište vadim sve komponente van i ispobavam ih pojedinačno na svom kompu, sve radi

vračam sve natrag u staro kučište i, zamisli ti to, sve radi normalno

sljedeći dan PC se zamrzne i opet se počinje restartati kod loading windows screena...

 

ne neznam točnu konfiguraciju ali nešto ovakvo:

Gigabyte M52L-S3

AMD Athlon64 X2 4000+ BOX

Kingmax 1GB DDR2 800MHz

Powercolor Radeon HD 2600XT PCIE, 256MB DDR3

HDD Maxtor 180GB, sata

FORTRON 400W napajanje

 

sve je to staro kojih 9mjeseci

I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rušenje kompa

Ovdje nesto nije jasno.

Kako premjestate komponente?

Jeli imate dva racunala s istom maticnom plocom

ili sve (ukljucujuci i napajanje) premjestate iz jedne

limene kutije u drugu?

Pozdrav

 

15 godina
neaktivan
offline
Rušenje kompa

Potreban malo detaljniji opis!

Tikviči vladaju svijetom!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rušenje kompa

Daj mi reci dali ti komp stoji na podu ili na stolu?

"An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field." - Niels Bohr
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rušenje kompa
Black Knight kaže...

Daj mi reci dali ti komp stoji na podu ili na stolu?

 ????????? LOOOOL
Još malo detaljniji opis!!!?
Tikviči vladaju svijetom!
16 godina
neaktivan
offline
Rušenje kompa

Nevjerujem da je smješno jer znam da neki ljudi imaju problema u paljenu računala zbog izrazito velike vlage, tada računalo stoji na podu. Imao sam 2 takva primjera. Pa zato pitam. Znam da možda zvuči banalno ali... I računalo se može razboljeti :)

"An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field." - Niels Bohr
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rušenje kompa

Ja znam dva slucaja di je kuciste bilo na propuhu i dobilo gripu ili malariju neznam ali uglavnom riknilo napajanje

 

It hapens !

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rušenje kompa
Black Knight kaže...

Nevjerujem da je smješno jer znam da neki ljudi imaju problema u paljenu računala zbog izrazito velike vlage, tada računalo stoji na podu. Imao sam 2 takva primjera. Pa zato pitam. Znam da možda zvuči banalno ali... I računalo se može razboljeti :)

 MA znam da ne radi tako ali uglavno ne radi zbog jednog drugog razloga i to se primjeti kod High-end komponenata....(imao sam iskustva da hdd i matična ne rade zato što nemaju uzemljenje....(iman dokaze i ovo nije patka) i znam da ovog danas više nema ali neki socket A bi radio na tu šemu.......
Smija sam se zato što je tebi palo napamet od milijun detalja da pitaš baš ovo? Odakle ti ideja?
Tikviči vladaju svijetom!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice