Monitor ASUS ROG Swift PG348Q aspect ratio

poruka: 5
|
čitano: 992
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Monitor ASUS ROG Swift PG348Q aspect ratio

pozdrav svima naime imam monitor naveden gore i sad igram world of tanks i nemogu dobit 21:9 nikako taj aspect ratio nego je 3440*1440 12:5 omjer nemam pojma kako to promjenit isao sam u folder wot-a i promijenio one brojeve za aspect ratio na 2.333333 ali kad sejvam i ugasim opet se vrati na ono sto je bilo i sve po starom...moze li mi tko pomoci kako da to rijesim ali molim vas na nasem jeziku nisam nekakav strucnjak oko informatickih rijeci  XD

hvala unaprijed ako sta treba dodati samo recite

dk
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Monitor ASUS ROG Swift PG348Q aspect ratio
Imam isti monitor i u world of tanks nemam problema sa ratiom na max rezoluciji koju si naveo tako da taj problem sigurno nije do igre, a u mom slucaju nije ni do monitora jer mi radi bez problema.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Monitor ASUS ROG Swift PG348Q aspect ratio
Omg bas ti pise 21:9 u postavkama?Meni 12:5 wtf neznam do cega je puko sam vise blejati u to a neznam rijesenje,sve mi je preko cijelog ekrana nema crnih rubova ili sta ali imam dojam da nije to to,danas mi je dosla 2080 ti i sve na ultra tera preko 100fps pa se pitam kako to omg mislim dobro je ali opet...nemam dobar filing imao sam 4k monitor samsung onaj 27 incha i sa starom 1070 kad sam upalio 4k je bilo neigrivo ali ta ostrina tu ostrinu sada nemam i to me kopka puno para sam potrosio i hocu da bude perfekt :( .Na koliko ti je fov onaj u wot postavkama ako mogu doznat XD

dk
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.11.2018 20:54 (dado1983).
16 godina
offline
Re: Monitor ASUS ROG Swift PG348Q aspect ratio
Ne znam za fov, samo sam bacio par partija da vidim sto se promijenilo u zadnjih godinu dana, ali cini mi se da nisam namjestao 21:9 nego da je odmah igra prepoznala omjer po rezoluciji. Inace imam 1080ti.
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Monitor ASUS ROG Swift PG348Q aspect ratio
dado1983 kaže...
Omg bas ti pise 21:9 u postavkama?Meni 12:5 wtf neznam do cega je puko sam vise blejati u to a neznam rijesenje,sve mi je preko cijelog ekrana nema crnih rubova ili sta ali imam dojam da nije to to,danas mi je dosla 2080 ti i sve na ultra tera preko 100fps pa se pitam kako to omg mislim dobro je ali opet...nemam dobar filing imao sam 4k monitor samsung onaj 27 incha i sa starom 1070 kad sam upalio 4k je bilo neigrivo ali ta ostrina tu ostrinu sada nemam i to me kopka puno para sam potrosio i hocu da bude perfekt :( .Na koliko ti je fov onaj u wot postavkama ako mogu doznat XD

 imam ti ja 3440x1440 i to ti je u WOT-u normalno. bas tak treba i biti....

 

Btw naravno da ti je na 3840 x 2160 bila ostrija slika pogotovo na 27" ppi je jednostavno veci..

no s vremenom ces skuziti prednosti 21:9 monitora a to sto wot tih 21:9 registrira drugacije je drugi par cipela.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice