KRAKEN Z73 problem

poruka: 11
|
čitano: 1.288
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
KRAKEN Z73 problem

Pozdrav, 

 

Imam kraken z73 hlađenje i kad sam instalirao NZXT CAM pokaziva mi sve temperature na LCD-u od kraken hlađenja(liquid,gpu etc.) Sve osim CPU...da li je netko imao sličan problem i zna sta da radim? Pokusa sam razmontirat pa montirat itd ali nece da pokaze.

 

P.S. problem je nastao kad sam promijenio procesor na 5000 seriju.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: KRAKEN Z73 problem

Jedan je pisao vec tu na forumu da ima isti problem , samo sto on koristi Aorus AIO na ryzen 5XXX.

Vjerovatno treba cekat podrsku proizvodaca.

Pripazi da ti se cpu ne pregrijava.

4 godine
neaktivan
offline
Re: KRAKEN Z73 problem

Temperatura se krece do max 80°C a vidim po redditu da je to ok za ryzen 9 5900x jer sam tek zbavio taj pc...za vrijeme igranja (pubg i sl.) Do 80 znaci temp. Ide (HWmonitor koristim za gledat)

 

https://ibb.co/QYXNCyM

 

Eto slika

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 21:33 (gruffich).
10 godina
offline
Re: KRAKEN Z73 problem
gruffich kaže...

Temperatura se krece do max 80°C a vidim po redditu da je to ok za ryzen 9 5900x jer sam tek zbavio taj pc...za vrijeme igranja (pubg i sl.) Do 80 znaci temp. Ide (HWmonitor koristim za gledat)

 

https://ibb.co/QYXNCyM

 

Eto slika

 Nije ok. Znam nekog tko sa 5900X isto u igrama ima 70 stupnjeva na zracnom cooleru od 400kn.

4 godine
neaktivan
offline
Re: KRAKEN Z73 problem

Hmm, 70 max mu bude ili 70 bude tokom igranja? 

Mozda mi je kraken z73 povukak zrak pa pumpa ne radu da valja? 

10 godina
offline
Re: KRAKEN Z73 problem
gruffich kaže...

Hmm, 70 max mu bude ili 70 bude tokom igranja? 

Mozda mi je kraken z73 povukak zrak pa pumpa ne radu da valja? 

 Tokom igranja, kad stress testa onda mu tek ono do 80-85 dodje.

12 godina
offline
Re: KRAKEN Z73 problem
gruffich kaže...

Pozdrav, 

 

Imam kraken z73 hlađenje i kad sam instalirao NZXT CAM pokaziva mi sve temperature na LCD-u od kraken hlađenja(liquid,gpu etc.) Sve osim CPU...da li je netko imao sličan problem i zna sta da radim? Pokusa sam razmontirat pa montirat itd ali nece da pokaze.

 

P.S. problem je nastao kad sam promijenio procesor na 5000 seriju.

 

 Poz, imam 5900 i z63 i bio je isti issue, pogledaj si nzxtcam beta, no temperature su u prosjeku +10c vece nego sto to ryzen master prikazuje

 

pozz

4 godine
neaktivan
offline
Re: KRAKEN Z73 problem

Hmm evo sad mi nakon malo igranja na HW monitoru pokaziva max da je bila 86? To nije dobra temp nikako.

4 godine
neaktivan
offline
Re: KRAKEN Z73 problem

Bender pajdo rjesio si mi problem cini mi se s ovim Beta verzijom cama...ocito nije ona stara verzija NZXT CAM-a ucitavala 5000 seriju pa nije ladilo da valja skinio sam BETU kad fanovi i pump roknio odma na 100% da olade procesor .

12 godina
offline
Re: KRAKEN Z73 problem
gruffich kaže...

Bender pajdo rjesio si mi problem cini mi se s ovim Beta verzijom cama...ocito nije ona stara verzija NZXT CAM-a ucitavala 5000 seriju pa nije ladilo da valja skinio sam BETU kad fanovi i pump roknio odma na 100% da olade procesor .

 Inace si mogao drugacije staviti, podesis custom a referentnu temperaturu stavis gpu ili tekucina (posto cpu ne cita jel). Ali sad su sredili to ajmo reci, jedino sto su temperature nekima vislje. pozz :)

4 godine
neaktivan
offline
Re: KRAKEN Z73 problem

Da da podesio sam na Custom sad..

Hvala 😍

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice