Koliko je ustvari bitna garancija za grafičku dana

poruka: 8
|
čitano: 1.542
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Koliko je ustvari bitna garancija za grafičku dana

Baš si razmišljam kak je neko pokrenuo temu šta bi napravili da vam rikne grafička u današnje vrijeme i sad dolazi u cijeloj priči zanimljive stvari(barem u mom slučaju) ali siguran sam da ima još ljudi sa istim problemima..

Znači,imal jednu RX5600XT i još uvijek u kompu od malog 2060 Nvidiu sa coil whine problemom(rx5600 uzel frend miner-kaže ne brine ga to) koje su pod garancijom ali nakon šta sam kontaktirao servis dolazi do toga da u današnje vrijeme nečeš dobiti drugu nego u tom cijenovnom rangu možeš uzet neku drugu,ali kaj možeš uzet u današnje vrijeme!?Jad i bijedu!I sad zamisli da ti rikne grafička?Katastrofa i problemi..Možda za ove high end grafičke nebi bio problem ali sa ovim mid range grafičkama su veliki problemi!E sad ak je netko imao sličan problem volio bih da vidim kak je riješio problem

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Koliko je ustvari bitna garancija za grafičku dana

Traži povrat love ...

 

AKo nemaju istu takvu ili jaču da ti zamjene zbog cjenovnog ranga, traži povrat sredstava ...

 

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koliko je ustvari bitna garancija za grafičku
nbdy32 kaže...

Traži povrat love ...

AKo nemaju istu takvu ili jaču da ti zamjene zbog cjenovnog ranga, traži povrat sredstava ...

 Radije biti bez grafičke tko zna koliko mjeseci nego imati coil whine? Jesu siguran?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
offline
Koliko je ustvari bitna garancija za grafičku dana

Pitanje je bilo kako reagirati da se dobije ili, koliko sam skužio ista/jača grafa, ili kako riješiti,ako nema takvog nečega ...

 

Inače i ja sam miner,ne smeta mi to kaj nema coil whine,pošalji PM sa cijenom možda se dogovorimo ...

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.5.2021 10:43 (nbdy32).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Koliko je ustvari bitna garancija za grafičku
Ma nisam ja to ni nosio na servis-samo nazvao da pitam koliko bi trebao čekati!I onda su počeli filozofirati..Uglavnom,nečeš dobit drugu(jer ih nema) a i da tražiš povrat novaca traje i procedure..I onda da i dobiješ lovu koliko si platio grafičku u današnje vrijeme nemaš šta kupiti.Mislim čudne stvari
3 godine
offline
Re: Koliko je ustvari bitna garancija za grafičku
Ova RX5600 je prodana kolegi a 2060 kod malog u kompu če i dalje malo zujat(tak i tak ima slušalice) tak da ne diram ništa
14 godina
offline
Re: Koliko je ustvari bitna garancija za grafičku
nbdy32 kaže...

Pitanje je bilo kako reagirati da se dobije ili, koliko sam skužio ista/jača grafa, ili kako riješiti,ako nema takvog nečega ...

 

Inače i ja sam miner,ne smeta mi to kaj nema coil whine,pošalji PM sa cijenom možda se dogovorimo ...

 Prijatelj prodaje RTX 3060 ti za 13513 kn pa ako si zainteresiran....

8 godina
offline
Re: Koliko je ustvari bitna garancija za grafičku

Za to dobijem 2 3060 koje isto tako majnaju (50 hasha svaka) ...

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.5.2021 13:52 (nbdy32).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice