Ultimativna tema za odabir prijenosnika izdvojena tema

poruka: 36.716
|
čitano: 13.038.432
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
lukan kaže...

Poz 

Trebao bih pomoc uzeo sam https://www.chipoteka.hr/laptop-acer-an515-57-54pl-nitro-nhqelex00a-i5-11400h-16gb-512gb-ssd-3050-4gb-156incha-ips-dos-crni-8944001171

 

I sada kada sam otvorio kutiju skuzio sam da je folija vec otkinuta i da je laptop bio otvoren. Ona seal folija koja sluzi  kao sigirnost da nije otvarano.  online sam narucio. Laptop izgleda nov i sve ali cini mi se da na jednim djelu ima malo prasine kod tipkovnice kao da je stajao negdje koji dan. Sta mi savjetujete? Jer koliko znam online naricivanje ima mogicnost povrata 2 tjedna. Vjerujem da je to taj laptop ali glupo mi je sto sam kupio novi laptop a on vec otvoren zbog tko zna kojeg razloga. Zvat cu ih sutra bas. Nema windovse pa ne mogu vidjeti jesu sve specf iste. Preporucujete li neki drugi laptop i tom rangu ako ovaj vratim...

 Ako si laptop kupio kao novi, ne refurbished ili izložbeni, i došao ti je sa "potrganom" ambalažom, tragovima korištenja ili kaj već (potrgana folija) ja bi taj laptop vratio.

Netrebaš dizati OS da bi vidio specifikacije, pogledaj u BIOS-u. Ili na brzinu digni neku live distribuciju.

8 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Pozdrav dragi ljudi, klinac 15 godina želi laptop za video i foto editiranje, ne prezahtjevno isto kao i igranje igrica, ništa zahtjevno. Moje poznavanje računala i i komponenti je završilo negdje 2008. Gledao sam ovo,(https://www.sancta-domenica.hr/laptop-acer-nitro-5-nh-qekex-001-15-i5-16-512-gtx1650.html) ali mi je malo skupo, ali ako je to odlično, uzet cemo. Molim komentare i prijedloge.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav, pozdrav
dugi niz godina imam Lenovo IdePad 520.

No nažalost pred kratko vrijeme počeoje davati znakove "kraja života".

Jedan dan pri radu samo je tipkovnica prestala raditi i j*** sam se 10min da ga upalim (jer nije niti tipka za paljenje htjela).

E sada da vidim što su vaše preporuke.

Želio bi ostati na Lenovo ili Asus... a neki moji zahtjevi hmmm.. da posluži za skakodnevni uretski rad i naravno koju partiju ETS2 i da da ima onaj "vražiji" Windows 11, odnosno da ima podršku za njega a OS ću i sam postavit.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Izvanredna ponuda za Zenbook 14 s 5825u procesorom. Imam ga i same pohvale za laptop. Jedna jedina mana su USB C portovi sa desne umjesto lijeve strane

 

2.8K 90Hz OLED

Odlican procesor

16GB RAM

Odlicna baterija

 

https://www.mall.hr/asus-zenbook/asus-zenbook-14-um3402ya-oled-km731x-prijenosno-racunalo-90nb0w95-m00990

 

1032€ s promo kodom KRAJ100 

Pingu ;)
Moj PC  
2 0 hvala 3
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Baš da je izvanredno i nije, za manje novaca odlični lenovo legion sa rtx 3060.
Za gejmanje bar pet puta bolji kombo
17 mjeseci
protjeran
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
picajzla0707 kaže...
Baš da je izvanredno i nije, za manje novaca odlični lenovo legion sa rtx 3060.
Za gejmanje bar pet puta bolji kombo

 Kruške i jabuke. Ovaj Zenbook nije gamerski laptop.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.6.2023 22:20 (SaintGriz).
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Nebitno, razlika u grafičkom perfomansama je neisporediva. Asus ima prednost isključivo za filmofile koji nemaju na što spojit laptop, pa su prisiljeni gledat filmove na 14"
17 mjeseci
protjeran
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
picajzla0707 kaže...
Nebitno, razlika u grafičkom perfomansama je neisporediva. Asus ima prednost isključivo za filmofile koji nemaju na što spojit laptop, pa su prisiljeni gledat filmove na 14"

 Naravno da je neusporediva, ovo je kompaktni kućni/poslovni laptop manjeg zaslona, koji je k tome OLED za solidne pare, i on se ne kupuje za igranje. Kojom si ga logikom išao uspoređovati s laptopom iz gejmerskog segmenta, koji su većeg zaslona, teži, bučniji, lošijih zaslona i imaju veće punjače?

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.6.2023 22:51 (SaintGriz).
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Logikom da velika većina korisnika itekako ima koristi od daleko jače grafike i da legion nije neki entry level laptop poput ideapad gaming ili nekog acer nitro s lošim karakteristikama.
Dakle asus je isključivo bolji u jednom segmentu, a to je ekran i to samo za filmove. Za bilo kakav rad, pogotovo s tekstom, da ne spominjemo išta što zahtjeva jaču grafu, legion je bolji. Eventualno za izuzetno uski raspon korisnika je bitna i ta razlika u težini.
12 mjeseci
protjeran
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
picajzla0707 kaže...
Nebitno, razlika u grafičkom perfomansama je neisporediva. Asus ima prednost isključivo za filmofile koji nemaju na što spojit laptop, pa su prisiljeni gledat filmove na 14"

 Nije nebitno. Ako svakodnevno nosiš laptop sa sobom okolo, ne daj bože u avion, sigurno je bolji lagani, mali ASUS u odnosu na gejmerski laptop. Dajte ljudi, zato postoje razne kategorije laptopa i kategorija ultrabook.

12 mjeseci
protjeran
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
picajzla0707 kaže...
Logikom da velika većina korisnika itekako ima koristi od daleko jače grafike i da legion nije neki entry level laptop poput ideapad gaming ili nekog acer nitro s lošim karakteristikama.
Dakle asus je isključivo bolji u jednom segmentu, a to je ekran i to samo za filmove. Za bilo kakav rad, pogotovo s tekstom, da ne spominjemo išta što zahtjeva jaču grafu, legion je bolji. Eventualno za izuzetno uski raspon korisnika je bitna i ta razlika u težini.

Pazi, ovo nije tema o gejmerskim laptopima. ASUS je manji i lakši, pa za stalno prenošenje njegove dimenzije i mala masa znače jako puno. Ako ne nosiš laptop svakodnevno okolo, ne znaš što znači imati uređaj od malo preko 1 kile. Preporod.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.6.2023 0:21 (NetkoNegdje).
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
NetkoNegdje kaže...
picajzla0707 kaže...
Logikom da velika većina korisnika itekako ima koristi od daleko jače grafike i da legion nije neki entry level laptop poput ideapad gaming ili nekog acer nitro s lošim karakteristikama.
Dakle asus je isključivo bolji u jednom segmentu, a to je ekran i to samo za filmove. Za bilo kakav rad, pogotovo s tekstom, da ne spominjemo išta što zahtjeva jaču grafu, legion je bolji. Eventualno za izuzetno uski raspon korisnika je bitna i ta razlika u težini.

Pazi, ovo nije tema o gejmerskim laptopima. ASUS je manji i lakši, pa za stalno prenošenje njegove dimenzije i mala masa znače jako puno. Ako ne nosiš laptop svakodnevno okolo, ne znaš što znači imati uređaj od malo preko 1 kile. Preporod.

pazi, ovo je tema o svim prijenosnicima, ne isključivo ultra laganim za onemoćale 

jesam li napisao da je bitna razlika u težini za uski krug korisnika

jednostavno ne vjerujem da postoji puno ljudi kojima je to bitna razlika, ima ih, naravno

 

da preporod 

jebote kao da pričamo o 20 kila razlike i hodnji od 60 kilometara

 

12 mjeseci
protjeran
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
picajzla0707 kaže...
NetkoNegdje kaže...
picajzla0707 kaže...
Logikom da velika većina korisnika itekako ima koristi od daleko jače grafike i da legion nije neki entry level laptop poput ideapad gaming ili nekog acer nitro s lošim karakteristikama.
Dakle asus je isključivo bolji u jednom segmentu, a to je ekran i to samo za filmove. Za bilo kakav rad, pogotovo s tekstom, da ne spominjemo išta što zahtjeva jaču grafu, legion je bolji. Eventualno za izuzetno uski raspon korisnika je bitna i ta razlika u težini.

Pazi, ovo nije tema o gejmerskim laptopima. ASUS je manji i lakši, pa za stalno prenošenje njegove dimenzije i mala masa znače jako puno. Ako ne nosiš laptop svakodnevno okolo, ne znaš što znači imati uređaj od malo preko 1 kile. Preporod.

pazi, ovo je tema o svim prijenosnicima, ne isključivo ultra laganim za onemoćale 

jesam li napisao da je bitna razlika u težini za uski krug korisnika

jednostavno ne vjerujem da postoji puno ljudi kojima je to bitna razlika, ima ih, naravno

 

da preporod 

jebote kao da pričamo o 20 kila razlike i hodnji od 60 kilometara

 

 Ako si pogledao barem jedan video o bilo kojem laptoput kod nekih od tjubera koji to često rade, mogao si primijetiti da mjere masu laptopa bez napajanja i potom dodaju napajanje, pa to više nije lagani laptop. Dodaj tome dokumente, bocu vode i još ponešto i skupi se toga. Pa to jest znatna masa koju neki nose.

 

I to nije uski krug korisnika. Da je tako uzak, kategorija ultrabooka ne bi postojala, a Lenovo ne bi izbacio već 11. generaciju carbona X1 (Ultralight starting weight of just 1.12kg / 2.48lb). Ljudi znaju cijeniti malu masu, pogotovo ako često putuju.

 

A ti uzmi Lenovo Legion 17", pa ga otvori u avionu i probaj raditi na njemu.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.6.2023 10:11 (NetkoNegdje).
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
NetkoNegdje kaže...

 Ako si pogledao barem jedan video o bilo kojem laptoput kod nekih od tjubera koji to često rade, mogao si primijetiti da mjere masu laptopa bez napajanja i potom dodaju napajanje, pa to više nije lagani laptop. Dodaj tome dokumente, bocu vode i još ponešto i skupi se toga. Pa to jest znatna masa koju neki nose.

 

I to nije uski krug korisnika. Da je tako uzak, kategorija ultrabooka ne bi postojala, a Lenovo ne bi izbacio već 11. generaciju carbona X1 (Ultralight starting weight of just 1.12kg / 2.48lb). Ljudi znaju cijeniti malu masu, pogotovo ako često putuju.

 

A ti uzmi Lenovo Legion 17", pa ga otvori u avionu i probaj raditi na njemu.

 

 

 

 

 razlika s punjačem je oko kilu i pol, velika većina to ionako ne tegli bogzna kamo, nego do auta i kasnije na stol gdje radi/igra

kategorija ultrabooka je isto kao i svaka druga posebna tržišna niša, postoji jer se traži, ali ukupno u prodaji prijenosnika ima par posto udjela, zato i kažem - uski krug korisnika

već u kategoriji prijenosnika bez grafičke ovakve ultrabookove daleko više nadmašuju u prodaji jeftini prijenosnici poput nekog ideapad upola cijene i slično

 

i nisam spominjao legion 17", nego 15", a za one koji peglaju milje i ovaj asus je prejeftin

 

EDIT

ma gle, možemo se mi natezati do sutra, nema smisla, onom uskom krugu korisnika je to ok prijenosnik i ok cijena

za veliku većinu ostalih nije i to je ono što sam rekao u startu, sve dalje je natezanje kožice

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.6.2023 11:12 (picajzla0707).
14 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

 

picajzla 

 

bokte, jesu tebe baš jako tukli dok si bio mali?

 

Kaj nekopčaš ?

 

Nekome je taj ZenBook odličan, ti misliš da je Lenovo bolji izbor zbog svojih potreba... i ?!!?

 

Da prisnažimo čuvenom mišlju suvremena američanska filozofa Harrya Callahana:

 

mišljenje je kao šupak, svatko ga ima !!!

 

 

daj sjaši, ako misliš da imaš bolji laptop napiši, daj link, evo mislim da je to bolje za raditi to to i to, jer ima to to i to... i sve 5...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
6 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Stric_Jura kaže...

 

picajzla 

 

bokte, jesu tebe baš jako tukli dok si bio mali?

 

Kaj nekopčaš ?

 

Nekome je taj ZenBook odličan, ti misliš da je Lenovo bolji izbor zbog svojih potreba... i ?!!?

 

Da prisnažimo čuvenom mišlju suvremena američanska filozofa Harrya Callahana:

 

mišljenje je kao šupak, svatko ga ima !!!

 

 

daj sjaši, ako misliš da imaš bolji laptop napiši, daj link, evo mislim da je to bolje za raditi to to i to, jer ima to to i to... i sve 5...

 evo još jednog jahača rumene kadulje

napisao sam što mislim da je bolje, napisao sam i zašto, napisao sam i da je ovo ok za uski krug ljudi

 

ima li još netko za offtopic da se malo natežemo dok moderatori još imaju strpljenja

12 mjeseci
protjeran
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
picajzla0707 kaže...
NetkoNegdje kaže...

 Ako si pogledao barem jedan video o bilo kojem laptoput kod nekih od tjubera koji to često rade, mogao si primijetiti da mjere masu laptopa bez napajanja i potom dodaju napajanje, pa to više nije lagani laptop. Dodaj tome dokumente, bocu vode i još ponešto i skupi se toga. Pa to jest znatna masa koju neki nose.

 

I to nije uski krug korisnika. Da je tako uzak, kategorija ultrabooka ne bi postojala, a Lenovo ne bi izbacio već 11. generaciju carbona X1 (Ultralight starting weight of just 1.12kg / 2.48lb). Ljudi znaju cijeniti malu masu, pogotovo ako često putuju.

 

A ti uzmi Lenovo Legion 17", pa ga otvori u avionu i probaj raditi na njemu.

 

 

 

 

 razlika s punjačem je oko kilu i pol, velika većina to ionako ne tegli bogzna kamo, nego do auta i kasnije na stol gdje radi/igra

kategorija ultrabooka je isto kao i svaka druga posebna tržišna niša, postoji jer se traži, ali ukupno u prodaji prijenosnika ima par posto udjela, zato i kažem - uski krug korisnika

već u kategoriji prijenosnika bez grafičke ovakve ultrabookove daleko više nadmašuju u prodaji jeftini prijenosnici poput nekog ideapad upola cijene i slično

 

i nisam spominjao legion 17", nego 15", a za one koji peglaju milje i ovaj asus je prejeftin

 

EDIT

ma gle, možemo se mi natezati do sutra, nema smisla, onom uskom krugu korisnika je to ok prijenosnik i ok cijena

za veliku većinu ostalih nije i to je ono što sam rekao u startu, sve dalje je natezanje kožice

 

 Ne znam za većinu, ja sam teglio ruksak s raznim laptopima preko 20 godina i više ne želim nositi niti jedan koji je teži od kile i pol. Ako mi poslodavac može kupiti ultrabook od 1 kile, tim bolje.

 

Ne vozimo se svi od nemila do nedraga autom (Tko je ta velika većina?). Ima ljudi koji pješače i koriste javni prijevoz, na primjer.

 

Ne znam tko bi samovoljno išao birati težak laptop za svakodnevno prenošenje, bez obzira kojim se poslom bavi. Mazohist ili onaj koji baš mora.

 

Nikada ne bih kupio neki Ideapad umjesto ASUS Zenbooka ili Lenovo X1. Nisu si par ni po čemu.

 

Ja sam spomenuo 17", a ni 15" svojim dimenzijama nije malen. Probaj. Nosi 20+ godina 2,5 - 3 kile skupa s ostalim stvarima u ruksaku, pa javi kako kičma. Tijelo sve pamti. Meni to više ne pada na pamet.

 

Čovjek je dao link na izvrstan ultrabook s izvrsnom cijenom (takav isti s Intelom 12. i 13. generacije i s ostalim takvim komponentama košta od 11000 kuna (ili više), pa na više. Nekome je napravio popriličnu uslugu.

 

 

12 mjeseci
protjeran
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
picajzla0707 kaže...
Stric_Jura kaže...

 

picajzla 

 

bokte, jesu tebe baš jako tukli dok si bio mali?

 

Kaj nekopčaš ?

 

Nekome je taj ZenBook odličan, ti misliš da je Lenovo bolji izbor zbog svojih potreba... i ?!!?

 

Da prisnažimo čuvenom mišlju suvremena američanska filozofa Harrya Callahana:

 

mišljenje je kao šupak, svatko ga ima !!!

 

 

daj sjaši, ako misliš da imaš bolji laptop napiši, daj link, evo mislim da je to bolje za raditi to to i to, jer ima to to i to... i sve 5...

 evo još jednog jahača rumene kadulje

napisao sam što mislim da je bolje, napisao sam i zašto, napisao sam i da je ovo ok za uski krug ljudi

 

ima li još netko za offtopic da se malo natežemo dok moderatori još imaju strpljenja

Nije bolje. Ne može jedan Ideapad zamijeniti Zenbook. I ovaj Zenbook ima izvrsnu cijenu za današnje inflacijske uvjete (7700 kuna s kuponom koji je čovjek dao - NE MOŽE jeftinije kod nas(!) za takav laptop, ne može).

 

Nije to uski krug ljudi. Sony radi mobitele za uski krug ljudi. Lambo radi aute u ograničenim serijama za uski krug ljudi. Ovo nije taj slučaj.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.6.2023 11:38 (NetkoNegdje).
17 mjeseci
protjeran
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Ovaj picicajzla je rijetko naporan lik, argumenti su mu, kao i inače, za kufer. Ajde tamo na temu o slaganju konfiguracija, nemoj da netko složi komp sa integriranom grafikom, jer uvik je bolje imate GPU tipa 3060, za svaki slučaj.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.6.2023 12:10 (SaintGriz).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
SaintGriz kaže...

Ovaj picicajzla je stvarno naporan lik, argumenti su mu, kao i inače, za kufer. Ajde tamo na temu o slaganju konfiguracija, nemoj da netko složi komp sa integriranom grafikom, jer uvik je bolje imate GPU tipa 3060, za svaki slučaj.

 evo ga, samo sam tebe čekao, pitam se koji je sljedeći

naravno da nisi pročitao išta od onoga što komentiraš, potpuno očekivano od tebe, nisi iznevjerio

17 mjeseci
protjeran
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
picajzla0707 kaže...
SaintGriz kaže...

Ovaj picicajzla je stvarno naporan lik, argumenti su mu, kao i inače, za kufer. Ajde tamo na temu o slaganju konfiguracija, nemoj da netko složi komp sa integriranom grafikom, jer uvik je bolje imate GPU tipa 3060, za svaki slučaj.

 evo ga, samo sam tebe čekao, pitam se koji je sljedeći

naravno da nisi pročitao išta od onoga što komentiraš, potpuno očekivano od tebe, nisi iznevjerio

 Tu nas je 4 na jednog i ti dalje goniš po svome, trubiš u vjetar

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.6.2023 12:15 (SaintGriz).
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

svi na jednog, jedan na sve

17 mjeseci
protjeran
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Bitno je samo da drugi korisnici koji dođu u ovu temu, vide s kim imaju posla, pa da izignoriraju tvoje (sačuvajbože)savjete o kupnji laptopa.

14 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

meni je nekakav optimum 14-ica s FHD rezom, ali nije uvjet rezolucija više..

 

nije mi premala, a opet zbog smanjene veličine je čvršća od 15-16", a baterija nije smanjena u odnosu na njih, nije preteška...

 

pa za oko 1060 ojrića:

 

https://www.nabava.net/prijenosna-racunala/asus-zenbook-um3402yar-kp731w-cijena-14-2560x1600-amd-ryzen-7-7730u-1tb-ssd-435957821

 

jesd da su Ryzeni 6xxx jači, ali nemam potrebu za najjačim CPUom...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 mjeseci
protjeran
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Stric_Jura kaže...

meni je nekakav optimum 14-ica s FHD rezom, ali nije uvjet rezolucija više..

 

nije mi premala, a opet zbog smanjene veličine je čvršća od 15-16", a baterija nije smanjena u odnosu na njih, nije preteška...

 

pa za oko 1060 ojrića:

 

https://www.nabava.net/prijenosna-racunala/asus-zenbook-um3402yar-kp731w-cijena-14-2560x1600-amd-ryzen-7-7730u-1tb-ssd-435957821

 

jesd da su Ryzeni 6xxx jači, ali nemam potrebu za najjačim CPUom...

 I ovo je super cijena. Inteli koštaju više, tako da je ovo sasvim ok.

10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Trebao sam za posao neki laptop pa sam kupio Thinkpad L14 gen4 sa intelom 13 nešto nešto U, 32GB DDR4 (ne znam zašto nisu petardu stavili a laptop izašao prije 3 mjeseca) i 1TB SSD. Sad mi je žao što sam se žurio, doslovno sam u 3 minute poklikao i kupio, mogao sam malo bolje pogledat ponudu drugih. A dobro valjda su još okej thinkpad-i.
Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Picajzla nazalost nikada nece u svojoj glavi svariti sta znaci biti gospodin ili gospodja 

Svasta sam vidio u bespucima interneta ali da covjek ovoliko opravdava svoj post u kojem uporedjuje babe i zabe je bas rijetka doza tvrdoglavosti. 

 

Zenbook, Spectre, Surface, Lenovo Carbon, Macbook Air, to su linije koje ciljano se plasiraju prema ljudima koji su u pokretu. 

Cesto putujes i to jos letis, nije problem izvadis svoj uber lagani laptop koji ti pri tome nije skrsio ramena i ledja tegleci ga sa sobom, odradis dio posla dok cekas konekciju leta i svi happy i ti jer su ti ledja citava i sefovi i klijenti. 

 

Da ne pretjeram jer prokljucat ce mu tvrdoglavost, jeste upravu si Picajzla, tvoja preporuka jeste bolja sto se tice sirove snage ali ljudi koji kupuju ovakve laptope ne traze sirovu snagu, vec portabilnost. 

 

Sto mi Balkanci mozemo biti ogranicene sirovine, jedino od sutropske Afrike pa juznije se jos moze naci isti takav mentalitet. 

 
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Zanimljivo kako neki za većinu svojeg posta troše vrijeme smišljajući ad hominem napade i uvrede. Od sirovine s balkana do tukli su te kao malog, ostalo da ne spominjem... svaka čast, pravi si gospodin
13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Entry Point kaže...
Trebao sam za posao neki laptop pa sam kupio Thinkpad L14 gen4 sa intelom 13 nešto nešto U, 32GB DDR4 (ne znam zašto nisu petardu stavili a laptop izašao prije 3 mjeseca) i 1TB SSD. Sad mi je žao što sam se žurio, doslovno sam u 3 minute poklikao i kupio, mogao sam malo bolje pogledat ponudu drugih. A dobro valjda su još okej thinkpad-i.

 Ja sam si prije par dana za posao uzeo refurbished T14 gen2 (i5 12th gen, 16GB RAM, 1TB ssd). Kad je došao imao je 2 ciklusa punjenja, praktički nov, po cijeni refurbish proizvoda Izuzetno sam zadovoljan te bih rekao da je thinkpad i dalje vrhunski proizvod, pogotovo T/P/X serije.

16 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
picajzla0707 kaže...
Zanimljivo kako neki za većinu svojeg posta troše vrijeme smišljajući ad hominem napade i uvrede. Od sirovine s balkana do tukli su te kao malog, ostalo da ne spominjem... svaka čast, pravi si gospodin

 Pa pokusavamo da ti na ugladjen nacin kazemo da si dojadio svima na ovome forumu kada se uhvatis neke nebuloze. 
I ajde da se uhvatis neke nebuloze i da to prodfje brzo vec kod tebe onda idu mase komentara kako si ti upravu. I toliko fanaticno se drzis toga da je za ne povjerovati. 

Fascinantno je da na vise tema na ovom forumu ljudi se uvijek uhvate tebe i uvijek prwma tebi smisljaju ad hominem napade. Da li ti to nesto govori o tebi mozda ?

 

 

Iako cu ja napisati da je nista licno, ti kada procitas ovaj post u tebi ce da proradi taj mentalitet balkana i ti cak i ako presutis i ignoises ima da ti jedno 10 sijedih izraste na glavi. 

 

Zamisli kako je nama koji dodjemo da procitamo nesto korisno ili sto nas zanima jer Boze moj volimo tehnologiju i onda dvije stranice foruma nekada treba da potrosimo na tvoja uvjeravanja zasto si ti upravu iako poredis babe i zabe po stoti put. 

 

Kad bi bila opcija da se na forumu sakriju poruke od clanova meni bi bio ti pik broj 1 iako opet kazem nista licno ali stavrno si naporan i iritantan u dosta slucajeva. 

Nakon onih kartona si bio ok i podnosljiv i evo opet se vracas na staro. 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice