Ultimativna tema za odabir prijenosnika izdvojena tema

poruka: 36.716
|
čitano: 13.054.441
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
rosebud1 kaže...

Moze pomoc u odabiru laptopa

Izbor je pao na dva laptopa trenutno ne mogu vise odvojiti..obadva su 2600kn..ne razumijem se previse,koji je po vasem misljenju bolji odabir ACER E1-522   

AMD Quad Core A4-5000 1,50 GHz, 4GB DDR3,500GB HDD 5400rpm, 15.6" LED backlit HD 1366x768,AMD Radeon HD8330 Graphics

 

ili Lenovo ideapad g500 

Intel Pentium Dual-Core 2020M 2,40 GHz, memorija 4GB, SATA 500 GB, grafika INTEL HD - zaslon 15.6", dvd rw dl, web kamera HD 720p

 

Sluzio bi najvise za gledanje filmova,internet,igrice po fejsu,surfanje 

Lenovo uzmi jer ima dosta jači procesor i bolju kvalitetu izrade. https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?lid=191189

berzerker kaže...

Pozdrav ljudi uskoro će sezona pa bi trebao neki laptop tako oko 7k

laptop bi koristio kao desktop replacement za gaming (najviše wow 25 man raidovi ) volio bi da je dobar za multitasking i da ima 1080p ekran, baterija nije toliko bitna pošto mi utičnice ne bi nigdje bile daleko, težina nije bitna jel nisam ni ja per'ce :)

 

od svih ovaj mi je upao u oko

http://www.magazinrs.hr/laptop-acer-aspire-v3-772g-747a8g75makk-nxm8sex017/ACR-0970

 

 

ako imate kakvih boljih prijedloga recite, znači 1080p, multitasking, 25m Wow raiding ( + uskoro dolazi nova ekspanzija pa bi volio da je i za to spreman) + opcenito gaming, ne favoriziram nikakve brandove :)

 

p.s. hoće li se tržište bitnije mijenjat za 3-4 mj da bi vrijedilo pričekati ili nije toliko bitno ?

 

 

hvala :)

Po HW speckama nema trenutno boljeg laptopa za tu cijenu, a sad po kvaliteti tu bi se moglo naći boljih modela naravno no tebi treba što jači lap. 

11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav,

 

može li mi netko preporučiti laptop koji bi bio savršen za faks...znači ne treba mi za igranje igrica, niti za uređivanje slika i videa...neke specifikacije koje bih volio da ima su 15 inčni ekran, hdmi izlaz, usb 3.0 i da mi ne šteka dok surfam ako imam dosta tabova otvorenih u isto vrijeme....

 
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
roby27 kaže...
rosebud1 kaže...

Moze pomoc u odabiru laptopa

Izbor je pao na dva laptopa trenutno ne mogu vise odvojiti..obadva su 2600kn..ne razumijem se previse,koji je po vasem misljenju bolji odabir ACER E1-522   

AMD Quad Core A4-5000 1,50 GHz, 4GB DDR3,500GB HDD 5400rpm, 15.6" LED backlit HD 1366x768,AMD Radeon HD8330 Graphics

 

ili Lenovo ideapad g500 

Intel Pentium Dual-Core 2020M 2,40 GHz, memorija 4GB, SATA 500 GB, grafika INTEL HD - zaslon 15.6", dvd rw dl, web kamera HD 720p

 

Sluzio bi najvise za gledanje filmova,internet,igrice po fejsu,surfanje 

Lenovo uzmi jer ima dosta jači procesor i bolju kvalitetu izrade. https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?lid=191189

Ok,vidim na ovom linku da ima 1 TB hard,a u trgovini gdje bih ga uzela u gradu ga prodaju po 2.700 sa 500Gb harda,,dakle na linku je i jefitinije i ima veci hard,,vise mi se isplati naruciti sa ove stranice definitivno,,je li narucivanje sa ove stranice pouzdano?odnosno da znam da ce mi poslati taj proizvod {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.3.2014 15:07 (rosebud1).
10 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Molim pomoc, kupujem laptop jer mi je stari Fujitsu siemens dusu ispustio nakon 5 i pol god. :(

Trazim laptop za: gledanje filmova, slusanje muzike, uzasno puno koristenje interneta, MS office, Adobe i Macromedia (amaterski), ponekad neka igrica poput GTA ili NFS (al u principu za igrice mi najmanje treba)...zelim laptop koji za godinu/dve nece bit skroz zastarjeli a da je kvalitetan i da ce potrajati par godina...

 

Konkretno molim misljenje za ovaj Lenovo model: Lenovo Z510

i5 4200M 2,50 GHz, 6144 MB, SATA 1000 GB+8GBSSD, NVIDIA GT740M 2GB...

 

neplaniram ga sama čistit i otvarat tak da mi nesmeta što je zeznuto otvaranje poklopca i gubljenje garancije...to cu ic u servis rjesavat.

Malo mi smeta sto su zvucnici dole i baterija pod poklopcem, a procitala sam da kao nekima zna zezat wifi ....no ja cu ga koristit ponajvise doma, na 5m od rutera.

 

 

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

to ti je odličan laptop...ja bi ga uzeja da ga je bilo u ponudi kada sam acera kupova...zvučnici na tom modelu su odlični i nema veze šta su odozno...skroz su naprijed prema tebi...jedino će malo bit prigušen zvuk ako laptop držiš na nogama. logički...a za bateriju te boli briga...i meni je ispod poklopca...

Moj PC  
0 1 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Čudnim spletom okolnosti izjalovili su se neki moji planovi :( , pa opet ovdje pitam :D

 

Može li prijedlog laptopa do 7500kn, može i nešto sitno iznad, al ne iznad 8k, a da ima i7 proc, prosječnu (ili bolju) grafu, min 4gb rama, bilo kolko hdd (7200rpm poželjno) itd (ugl, da može radit sve za školu/faks/gledanje filmova/surfanje, ali i da se odigrat nešto). Kako se te stvari mogu dobit i za nešto sitno manje para, bilo bi lijepo kad bi laptop imao nešto bolju bateriju/manju težinu,/bržu memoriju itd, pa eto, ako može neka preporuka (btw, ne bih ssd ili neki hibrid ako će te memorije bit npr 16gb, pa da ni windowsi ne stanu kak spada).

Po meni su favoriti ASUS N550JV i DELL 7537 (oba imaju neke sitne mane, al čine mi se kao dobri laptopi), pa ako znate još koji :D

Hvala :D

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
rosebud1 kaže...

Ok,vidim na ovom linku da ima 1 TB hard,a u trgovini gdje bih ga uzela u gradu ga prodaju po 2.700 sa 500Gb harda,,dakle na linku je i jefitinije i ima veci hard,,vise mi se isplati naruciti sa ove stranice definitivno,,je li narucivanje sa ove stranice pouzdano?odnosno da znam da ce mi poslati taj proizvod {#}

Da pouzdano je radi se o hg spotu.

11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
akf kaže...

Čudnim spletom okolnosti izjalovili su se neki moji planovi :( , pa opet ovdje pitam :D

 

Može li prijedlog laptopa do 7500kn, može i nešto sitno iznad, al ne iznad 8k, a da ima i7 proc, prosječnu (ili bolju) grafu, min 4gb rama, bilo kolko hdd (7200rpm poželjno) itd (ugl, da može radit sve za školu/faks/gledanje filmova/surfanje, ali i da se odigrat nešto). Kako se te stvari mogu dobit i za nešto sitno manje para, bilo bi lijepo kad bi laptop imao nešto bolju bateriju/manju težinu,/bržu memoriju itd, pa eto, ako može neka preporuka (btw, ne bih ssd ili neki hibrid ako će te memorije bit npr 16gb, pa da ni windowsi ne stanu kak spada).

Po meni su favoriti ASUS N550JV i DELL 7537 (oba imaju neke sitne mane, al čine mi se kao dobri laptopi), pa ako znate još koji :D

Hvala :D

Asus N550JV-CN302D 8GB rama, veci 1.5TB SSHD disk (ubiti tu bi se trebalo raditi o mSata 16GB + posebno hdd 1.5TB)

 

Dell je isto super ali ima štedljivi U dvojezgreni cpu i touch ekran nekome to može smetati prilikom gledanja u osvijetljenim prostorijama i vani na terenu. Inače izrada je odlična.  

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.3.2014 18:44 (roby27).
16 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav,

 

molim preporuku laptopa 2500-3500kn koji bi služio 90% za surfanje i gledanje filmova/serija.

 

+ imaju laptopi s boljim zvučnicima.

 

Bez Windowsa.

Welcome my son...
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.3.2014 11:49 (zv'jer2).
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
zv'jer2 kaže...

Pozdrav,

 

molim preporuku laptopa 2500-3500kn koji bi služio 90% za surfanje i gledanje filmova/serija.

 

+ imaju laptopi s boljim zvučnicima.

 

Bez Windowsa.

 

Ja bih uzeo ovo: KLIK 

ili ovo: KLIK

proguglaj moj nick :)
11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

neki laptopi sa utorom za mini displayport? po mogucnosti do 4000kn

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Molio bih preporuku prijenosnika sto jeftinije, moze i 10"  za surfanje, uređivanje teksta, multymediu (skype, mail, netflix, office...). Bilo bi dobro ako imate prijedlog sa uk amazona :D. Hvala unaprjed!

 

Tablete bas i ne bi ali ako imate dobru tablet alternativu slobodno bacite link...

You don't fucking play a videogame for 30 minutes... You spare at least an hour and a half. And end up playing 3 hours.
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

bok ljudi...ako moze pomoc jer vise ni sam ne znam sta da odaberem...evo ovako...kratko i jasno...htio bi laptop za multimediju uglavnomm za photoshop i takve programe,za surfanje i da mogu igru pokrenit normalno ne trazim sad max detalje i to...a da necu za 3g rec sam sebi koji k sam kupio da nevalja...cijena do 6000kn?! ali da ga mogu nac u splitu po trgovinama... :) hvala!

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
zv'jer2 kaže...

Pozdrav,

 

molim preporuku laptopa 2500-3500kn koji bi služio 90% za surfanje i gledanje filmova/serija.

 

+ imaju laptopi s boljim zvučnicima.

 

Bez Windowsa.

Lenovo G510 diskretna kartica ti ne treba. 

 

Acer Aspire V5-552
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.3.2014 0:57 (roby27).
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
marijanche kaže...

neki laptopi sa utorom za mini displayport? po mogucnosti do 4000kn

http://www.technomarket.hr/products/09133428/acer-v5-552g-10578g50aii-nx-mctex-019

 

Ghost777 kaže...

Molio bih preporuku prijenosnika sto jeftinije, moze i 10"  za surfanje, uređivanje teksta, multymediu (skype, mail, netflix, office...). Bilo bi dobro ako imate prijedlog sa uk amazona :D. Hvala unaprjed!

 

Tablete bas i ne bi ali ako imate dobru tablet alternativu slobodno bacite link...

http://www.arhiteh.hr/shop/index.php?main_page=advanced_search_result&search_in_description=1&keyword=t100ta

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.3.2014 0:54 (roby27).
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
hrka11 kaže...

bok ljudi...ako moze pomoc jer vise ni sam ne znam sta da odaberem...evo ovako...kratko i jasno...htio bi laptop za multimediju uglavnomm za photoshop i takve programe,za surfanje i da mogu igru pokrenit normalno ne trazim sad max detalje i to...a da necu za 3g rec sam sebi koji k sam kupio da nevalja...cijena do 6000kn?! ali da ga mogu nac u splitu po trgovinama... :) hvala!

Acer V3-772G 

13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

može preporuka laptopa do 3000kn.

služio bi za surfanje,filmove,crtanje i poneku strategiju.

bitno da laptop ima 15" ili 17" ekran(bolje 17") i da ducan prima diners karticu.

hvala

 
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Ima li nešto bolje od ovog.

300-400 kn dole gore.

Hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

ej hvala na odgovoru,a sta mislite o ovome laptopu je li ovo dovoljno jako? 

Lenovo IdeaPad Z710 17,3
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
robigrg kaže...

Ima li nešto bolje od ovog.

300-400 kn dole gore.

Hvala

 

Stalno se taj laptop ,ovdje u temi, preporuča kao najbolji u svojem cjenovnom rangu, tako da je odgovor ne.

proguglaj moj nick :)
13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Bok svima,

 

imam jednu dilemu pa da se vama obratim za pomoć :) E ovak imam destkop sljedeće konfiguracije: proc.: amd phenom II x4 955 na 3,2 GHz, 2 GB RAM DDR3 i 320 GB HDD, matična je saphire 785g koja ima integriranu grafiku HD4200, za njega dobijam za zamjenu laptop acer aspire intel pentium dual core b950 2,1 GHz, 2 GB ram DDR3, 500 GB HDD, 15,6 inca i neka intel HD grafika inače laptop je star godinu i pol. i odličnom je fizičkom stanju. Da li bi vi uzeli ovaj laptop za zamjenu i kakvi su inače ovi acer aspire laptopi da li su kvarljivi itd...

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Kupujem 17,3" FullHD laptop. Budžet je 5000-6000kn, koristio bi za rad, surfanje i fullhd multimediju:) Bez gaminga. Trenutno su favoriti:

 

http://www.futura-it.hr/katalog/prijenosna-racunala/notebook/asus/x750lb-t4023d/

i

http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=13663

i

http://www.notebookshop.com.hr/default.aspx?pid=24336

 

Ima li nesto bolje za te novce??

 

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
robigrg kaže...

Ima li nešto bolje od ovog.

300-400 kn dole gore.

Hvala

Ako ti modernije igre nisu bitne odličan izbor. Trebao bi navesti namjenu konkretno...

hrka11 kaže...

ej hvala na odgovoru,a sta mislite o ovome laptopu je li ovo dovoljno jako? 

Lenovo IdeaPad Z710 17,3

Treba mi više podataka ili najbolje link stavi.

11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
mikinov kaže...

Bok svima,

 

imam jednu dilemu pa da se vama obratim za pomoć :) E ovak imam destkop sljedeće konfiguracije: proc.: amd phenom II x4 955 na 3,2 GHz, 2 GB RAM DDR3 i 320 GB HDD, matična je saphire 785g koja ima integriranu grafiku HD4200, za njega dobijam za zamjenu laptop acer aspire intel pentium dual core b950 2,1 GHz, 2 GB ram DDR3, 500 GB HDD, 15,6 inca i neka intel HD grafika inače laptop je star godinu i pol. i odličnom je fizičkom stanju. Da li bi vi uzeli ovaj laptop za zamjenu i kakvi su inače ovi acer aspire laptopi da li su kvarljivi itd...

Imaš dosta jak quad procesor i dobio bi overall puno slabiji laptop. A i 2GB danas je jako malo rama.

srcipesak kaže...

Kupujem 17,3" FullHD laptop. Budžet je 5000-6000kn, koristio bi za rad, surfanje i fullhd multimediju:) Bez gaminga. Trenutno su favoriti:

 

http://www.futura-it.hr/katalog/prijenosna-racunala/notebook/asus/x750lb-t4023d/

i

http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=13663

i

http://www.notebookshop.com.hr/default.aspx?pid=24336

 

Ima li nesto bolje za te novce??

 

Moj glas za Lenovo jer je izvrstan u svim aspektima, poznam ih u dušu takorekoć. Fino si samo nadogradi jamstvo.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Znači da ne dajem svoj komp za laptop? 

11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

ne

10 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

nedavno sam upitao za savjet u vezi laptop do 6000 kn ali eto budzet mi se povecao pa sam trazim neki do 10000 kn. http://www.notebookshop.com.hr/Default.aspx?pid=24195 ovaj bi bio savrsen samo da je 17' . laptop bi sluzio za gaming. ima netko neku preporuku? oni od asusa republic of gaming su mi dizajnerski podosta ruzni, debeli i teski

 
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Izbora baš i nemaš a ROG mora biti takav da nebi došlo do pregrijavanja i uopce nisu ružni dapače baš su dobro pogodili gaming look {#}

 

Asus G750JX-T4073

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.3.2014 15:28 (roby27).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice